Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Opilá matka mi dala dárek erotické povídky

Ahoj, povím vám historku, která se mi stala po oslavě mých 16. narozenin. Moje matka měla vždy pozitivní postoj k alkoholu🡕 , takže když jsem se rozhodl oslavit své narozeniny s kamarády u nás doma, neměla problém s tím že tam něco ostřejšího k pití bude. A i přesto že jí bylo v té době 44, vycházela s mými kámoši velice dobře a tak se stalo, že nakonec pařila s námi.

Oslava se vyvíjela velmi dobře, všichni se příjemně bavili a každý si chtěl s mámou připít. Tak se stalo, že byla nakonec mnohem opilejší než my všichni ostatní. Kolem půlnoci mi téměř nesrozumitelně řekla že jde už spát. Všem jen zamávala a odešla do domu. My ještě dál chvíli slavili, ale i kámoši to pomalu balili a postupně odcházeli domů.

Když všichni odešli, nechal jsem vše jak bylo a chtěl jít spát. V koupelně mě ale čekalo překvapení. Má matka tam seděla nahá ve vaně a spala. Zřejmě byla opilá víc než jsem si myslel. Snažil jsem se ji vzbudit, ale vždy jen zamručela a spala dál. Rozhodl jsme se že ji dostanu do postele. Začal jsem ji zvedat a vytahovat z vany. Jakž takž reagovala a pomáhala mi, ale přitom se ani neprobrala. Celá ta situace mě dost vzrušila. Máti vypadala na své roky docela dobře. Velká, mírně povislá prsa s velkými dvorci a zimou ztopořenými bradavkami, větší, plný zadek a chlupatou pičkou. Neodolal jsme a při přetahování noční košile🡕 jsme ji přejel přes ty kozy i prdel. Odvedl jsem ji do postele a uložil.

Chtěl jsem odejít, ale nemohl jsme. Myšlenka že tu mám možnost si sáhnout na zralou ženskou mě vzrušovala. To že je to má matka mě bralo snad ještě víc. A tak jsem k ní přišel blíž a nejdřív velmi opatrně, třesoucí se rukou jsme jí sáhl na prso a když nijak nereagovala, začal jsem ho lehce mačkat a mnout. Mé vzrušení nebralo konce. Mačkal jsme jí kozy a honil si ptáka. Po chvíli jsme si přidal odvahy a vyhrnul jí noční košili🡕 . Díval jsem se na tu její chlupatou kundu zblízka, čichal k ní a nakonec i lehce lízl. Jen mírně zavrněla a opět byl klid. Lehce jsem jí roztáhl nohy a začal prsty projíždět mezi velkými pysky. Pak jí vsunul prst na krajíček dovnitř. Vytáhl, ochutnal jsme ho, naslinil a strčil zpět, zase o kousek dál. K tomu přidal další prst a zkusil i zadní dírku.

Najednou z ničeho nic se matka začala vrtět a otočila se na břicho. Tím na mě vystrčila tu svou skvostnou prdel. Ale já se lekl a utekl, ale když byl dál klid tak jsem se vrátil. Ležela tam, nohy od sebe. Ještě jsme si chvíli hrál až jsem to nevydržel a klekl si mezi její roztažené nohy. Chtěl jsem si ho jen vyhonit s žaludem mezi jejími pysky, ale vrážel jsem ho čím dál hloub až jsme byl náhle v ní. Ještě jsem párkrát přirazil a už jsem ho musel honem vytáhnout a stříkal jsme si do ruky jako bych nikdy neměl přestat.

S bušícím srdcem jsem ji přikryl. Šel se umýt a honem do postele. Usínal jsme s blaženým pocitem. Ráno jsem se ovšem probudil s hrůzou. Naštěstí máti měla hroznou kocovinu a okno do půlky večera. Řekla že to bylo moc fajn a že to někdy zopakujeme.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře