Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Opilecký úlet s kolegou erotické povídky

Po škole jsem nastoupila do jedné velké firmy. Dřela jsem jako kůň od rána do večera a prodírala se potravním žebříčkem, až se mi po šesti letech podařilo povýšit na ředitelku pobočky výrobního závodu. Okamžitě jsem nastolila novou politiku ve výrobě, přišla jsem s novým motivačním programem pro zaměstnance a přinesla jsem řadu dalších vylepšení do všech fází provozu. Byla jsem v práci od nevidím do nevidím, ale přítel byl tolerantní a dokázali jsme si sebe užít i v tom omezeném čase.

Čekala mě první velká zkouška a to prezentace výsledků práce a všech změn. Na podnikové chatě na Šumavě se sešlo celé vedení firmy, správní rada a my vedoucí poboček jsme měli ukázat, jak se nám v minulém roce dařilo. Všechno jsem si pečlivě připravila, prezentaci, grafy, doplňkové materiály. Řeč jsem si několikrát opakovala, abych se náhodou nezasekla. Ten den jsem chtěla zapůsobit, tak jsem si vzala modrý kostýmek, v kterém na jednu stranu vynikla moje postava a na tu druhou byl dost seriózní, abych si i přes svůj nízký věk udržela vážnost. Když jsem napochodovala do konferenční místnosti, většina kolegů ředitelů, už byla na místech. S některými jsem se znala pouze z telefonických hovorů, jiné jsem poznala poprvé až tady. Jak jsem byla nervózní z prezentace, tak jsem si většinu těch jmen při představování stejně nezapamatovala. Ale to nevadí, protože na odpoledne je v plánu nějaký teambuilding, takže na poznávání bude ještě čas.

Prezentace se mi opravdu povedla a na tvářích členů správní rady bylo vidět, že jsou velmi spokojení. To nejtěžší jsem měla za sebou a teď už zbývalo si jen zaslouženě užít zbytek dne. Letošní teambuildingovou aktivitou bylo lezení na stěně. Nikdy jsem to nedělala, takže jsem byla ráda, když přišel Mirek a nabídl se, že mi všechno vysvětlí a pomůže mi se ustrojit. Byl to sympatický padesátník, který ale vypadal mladší. Řekl, že se dřív lezení věnoval, tak se nemám čeho bát, protože mě jistí zkušený lezec. Na jeho ruce jsem si všimla opálení od prstýnku. Buď si ho sundal kvůli lezení nebo se asi nedávno rozvedl, říkala jsem si. Odpoledne jsem si moc užila a s Mirkem byla zábava. Každou chvíli mě chválil, jak mi to jde. To mi dělalo dobře, protože se rodiče rozvedli, když jsem byla hodně malá a táta si našel novou rodinu a čas se mnou netrávil. Z Mirka jsem cítila to co bych si od svého táty přála a jeho péče a starostlivost ze mě dělaly zase tu malou holčičku jako kdysi. Po lezení jsme se rozloučili a já se šla připravit na večer. Sice se mi na party moc nechtělo, ale brala jsem to jako společenskou povinnost se tam alespoň na hodinu ukázat.

To odpoledne mě trochu unavilo, tak jsem si na chvíli na pokoji lehla, abych si dobila baterky. Najednou mi zazvonil telefon, byl to můj Tonda. Ptal se v kolik dneska přijedu, že pro si dáme bublinkovou koupel a vaří pro mě večeři. Asi jsme se nepochopili, že tu budu až do dalšího dne, tak jsem mu vysvětlila, že se ještě musím zdržet a moc se omlouvám. Tonda znenadání vypěnil, že už mu došla trpělivost, aby na mě pořád čekal jako puťka doma zatímco já si někde jezdím. Řekl hodně ošklivých věcí a zavěsil. Bylo mi v tu chvíli hrozně. Ležela jsme na posteli celou věčnost a nebyla schopná se pohnout. Nakonec jsem z toho emočního vypětí usnula.

Když jsem se probudila, podívala jsem se na hodinky🡕 . Bylo půl desáté večer. Spala jsem víc jak čtyři hodiny. Musela jsem se dát do kupy, s Tondou to urovnám další den, říkala jsem si. I když jsem se ty myšlenky snažila vypudit z hlavy, pořád mi tam někde brouzdaly. Dala jsem si horkou sprchu, nalíčila se a vyrazila do společnosti trochu se zbavit stresu a vyčistit si od toho hlavu. Když jsem dorazila do společenského sálu, zábava už byla v plném proudu. Měla jsem pocit, že oproti ostatním jsem už tak pět drinků pozadu. Nevím, odkud se vzal, ale najednou přede mnou stál Mirek a zval mě na drink. Objednala jsem si vodku a pak hned další. Měla jsem chuť se opít a na nic z dneška si nepamatovat. Pila jsem ten večer hodně, ale jak se říká pij s mírou/Mírou a to jsem přeci dělala. Pozval mě na parket, tak jsem šla. Hráli zrovna mojí oblíbenou písničku a já si nedokázala pomoc. Mirek byl vynikající parter v zábavě a v jeho společnosti mi bylo moc dobře. Nevím, jestli za to mohlo jeho charisma nebo to množství vypitého alkoholu🡕 , ale začala jsem mít pocit fyzické přitažlivosti k němu. Když jsme spolu tancovali, sem tam se mě letmo dotkl a já mu to oplatila. Napětí mezi námi bylo stále silnější. Mirek řekl, že už ho z toho hluku bolí hlava, jestli bychom nemohli změnit prostředí a někde si v klidu povídat. Dali jsme si ještě panáka na odchod a šli jsme ven na terasu.

Cestou tam jsme procházeli kolem wellnessu a ani nevím jak jsem vyhrkla, ať se jdeme zchladit do bazénu. Mirek lehce protestoval, že s sebou nemá plavky, ale nedal se dlouho přemlouvat. Trochu jsem se styděla, tak jsem se rychle svlékla, abych už byla ve vodě. Nebyla jsem dost rychlá, takže si mě stačil prohlédnout než jsem si rozpustila vlasy a skočila šipku do bazénu. On si se svlékáním dával načas. Na svůj věk vypadal opravdu dobře. Zbývaly na něm už jen trenky. Zakryla jsem si obličej dlaní, jako že se nedívám, ale pozorovala jsem mezi prsty. Trenky šly dolů a jeho přítel se vyhoupl ven. Nebyl tak dlouhý jako mého Tondy, ale měl solidní proporce, zejména šířku. On za mnou skočil do bazénu a udělal několik temp. Chvíli jsme si povídali chvíli plavali. Mirek vylezl z bazénu ven a navrhl pro změnu se ohřát ve vířivce. Seděli jsme nejdřív naproti sobě, ale nabídl mi masáž krku. Byla jsem po tom dnešním lezení vážně rozbitá, tak jsem souhlasila. Mirkovy ruce byly vážně šikovné a zkušeně mi uvolňovaly mojí šíji. Každou chvíli se trochu víc osmělil a zajel rukou tam, kam by neměl. Po celém tom večeru jsem byla dost přiopilá a zatraceně nadržená. Bylo mi všechno jedno, nemyslela jsem, jen jsem toho sexy staršího chlapa chtěla ojet. Už jsem nechtěla čekat, tak jsem mu sáhla do rozkroku a nahmatala tu jeho chloubu, která už byla v pozoru. Otočila jsem se na něj a viděla mu na očích, že na nic jiného nečeká. Vytáhla jsem ho za péro z vířivky ven a běžela ke kabelce pro kondom. Sice jsem byla na šrot, ale na kondom můj pud sebezáchovy nezapomněl. Nebrala jsem prášky, takže jsme s přítelem vždycky během plodných dní spali s gumou.

Nasadila jsem Mirkovi kondom a on na nic nečekal. Otočil mě, ohnul přes křeslo a tvrdě si mě vzal zezadu. Rytmicky přirážel a plácal mě při tom přes zadek. Byla jsem smyslů zbavená a jenom jsem si užívala to zkušené tlusté péro v mojí kundičce. Slyšela jsem, jak hlasitě funí, opravdu se snažil, to jsem mu musela nechat. Chtěla jsem mu ukázat, že jsem taky dominantní, tak jsem se mu vysmekla, povalila ho na zem a osedlala si ho. Jezdila jsem na něm jako žokej Váňa na Železníkovi a moc si to užívala. On mě při tom masíroval prsa. Chtěla jsem ho v sobě tak hluboko, jak jen to bylo možné. Našla jsem si ten správný úhel a neomylně směřovala za svým orgasmem. Přišel záhy a po něm další ještě silnější. Mirek řekl, že taky bude. Shodil mě dolů, chytil za vlasy, sundal si kondom a postříkal mi tvář. Pustil mě a jak tam nade mnou stál a hluboce oddychoval, zčistajasna jsem vystřízlivěla a uvědomila jsem si, co jsme právě provedla. Podvedla jsem svého přítele výměnou za náhodný šuk. Rychle jsem si opláchla obličej, sbalila si věci a bez rozloučení utekla na pokoj. Ráno jsem vstala co nejdřív, abych zmizela než se ostatní probudí z kocoviny, zavolala si taxi a odjela na vlak. V telefonu jsem měla hromadu zpráv od Tondy, kde se mi omlouval za to co mi řekl, že to tak nemyslel a už se nezlobí, ať se vrátím. Doma jsme se přivítali a celé odpoledne se udobřovali v posteli. Tondovi jsem nikdy o tom, co se stalo na chatě, neřekla. Mirek se mě několikrát pokusil kontaktovat, ale dala jsem asistentce pokyny, ať mě zapře. Po pár týdnech to vzdal. Potřebovala jsem změnu, tak jsem přijala nabídku od konkurence a šla rozjíždět nový podnik v Brně.

🕙 Přidáno 7.7.2023
📂 Kategorie: Šukání, Nevěra, Párty

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře