Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Oplodnění paní učitelky erotické povídky

Když jsme začali šoustat poprvé bez ochrany a to úplně, bylo to na hotelu během svatební noci. Já měla na sobě srandovní C-string kalhotky, tematicky bílé, aby ladily ke svatebnímu dni. Srandovní hlavně bylo, že mi hrůzně odstávaly a v mé velké zadnici a tučné prcince vůbec nedržely, ale můj novopečený manžel trval na svém. Roztáhla jsem si půlky, vložil mi je mezi ně a už se šlo ponořit do nechráněného styku a milování s rizikem početí. Pamatuji si to jako naše poprvé. Ten pocit, jak jsem mu sevřela jeho dokonalý úd vlhkou jeskyňkou korunovala jeho předkožka dobývající se dovnitř. Úplně jsem vnímala, jak se mu na žaludu přetahuje, když mi vklouzával mezi pysky a širší kroužek rozkoše jeho kůžičky mi dokonale dráždil dírku během sledování snubního prstenu na jeho prstě. Stejně i on prý vnímal, jak cítil kolem předkožky tlak mé kundičky. Tu noc mě ze spaní probudil ještě dvakrát a já jako poslušná manželka hezky podržela a ráno znova. Díky bohu, že nemá obřízku, ten drobný rozdíl průměrů žalud a předkožka a zbytek penisu je tak fascinující a dráždivý.

Můj muž miluje náš kontrast. Já tučná chlupatice a on štíhlý vyholený. Miluje šimrání mých chloupků na holém péru a já zbožňuji, když je hladce upravený, to má pak penis větší a občas si s ním pohraju i pusou, což většinou odmítám. Ovšem chvilku trvalo, než jsem přistoupila na přírodní prcinku, jako mladá holka jsem to nesnášela, ale přesvědčil mě, že je naprosto v pořádku se neholit a naučil mě tak většímu sebevědomí. Přece jen šoustáme od mých sedmnácti, tak na mě musel nechat nějakou stopu.

A stejně tak nechal v den prcačky, kdy mi řekl: "Udělejme si dítě, vystříkám tě!"

"Nee... nebo jo?"

"Jo!"

"Já nevím... tak jo..."

"Fakt?"

"Jo!"

"Já nevím..."

"Já taky ne..."

Během přírazů jinak obyčejné píchačky, kdy ani neměl dost semene, protože předtím moc honil a nebylo jisté, jestli se vůbec udělá, jsme si takhle přehazovali nápad fatální. Nakonec se ve mně vzepjal a já poprvé pojala jeho čerstvé semeno mou hladovou a nerozhodnou kundou.

Jenže jak to bývá, neoplodnil mě a já stále nebyla úplně rozhodnutá, tak jsem mu dala ultimátum. Připravím se na něho a jestli mi řekne, že je připravený, tak ho nechám znova vyprázdnit koule do mého lůna.

Vrátil se z práce a našel svou nebohou ženu klečet na podlaze.

"Já jsem uvízla!" Hlavou vražená v poličce jsem klečela prdelí přímo ke vchodu. Černé podvazky s roztrhanými punčochami z jiných akci🡕 ček a černé krajkové gaťky s rozparkem rozkroku zdobily mé obří vábící pozadí. Černá košilka mi lehce zakrývala třesoucí se kozičky.

Beze slova za mnou přišel... hned, jak si umyl ruce a pinďoura.

"Jsem něco hledala a zasekla se! Pomůžeš mi?"

Začal mi hladit zadnici a škrabkat záda.

"Jak mi tohle má pomoct?"

"Když budeš vlhká, vyklouzneš."

"To je chytré!"

Tahal mi pysky a vytahoval penis z kalhot. Zkoumal mi otvůrek a lechtal na stehnech, než jsem ucítila penis u mého vstupu do svatyně. A tehdy mi tělem projel mráz blaženosti.

"Natálko, jsem připravený být otcem. Můžu tě vystříkat?"

Byl tak sladkej! Nadrženej a přesto nezapomněl. Prcinka se mi tetelila blahem. "Tak jo," přisvědčila jsem spokojeně roztomilá jak koťátko a užila si skutečný první oplodňovací zásun do mé opravdu chlupaté dírky.

Chvilku ve mně jezdil v kleče, aby si naše vzrušené údy uvědomily, že se schyluje k nefalšovanému a opravdickému páření, když se začal s penisem v mé kundičce z kolen zvedat.

"Co to děláš?" zeptala jsem se zvědavě.

"Oplodňovací poloha," řekl a už za mnou v podřepu s rukama opřenýma o mé boky začal šukat jak pravý samec.

Držela jsem jak poslušná fenečka. Penis klouzal nadrženou a připravenou plodnou kundicí a skrz rozparek kalhotek, protože se nezalamoval je stáhnout. Kdybych měla menší prdel, nemusel by tak roztahovat kolena od sebe, aby objal mé rozměrné půlky a zásun by byl hlubší, ale jsem kus samice, kterou miluje takovou, jak mu pod rukama kyne. Bylo to tak živočišné a náročné, určitě se cítil jak král. Začal se o mě víc opírat a já si užívala svrbění pičky i bolest kolen a musela jsem držet váhu kopulujícího samce. Proto je výhoda být silnou samicí. Dívala jsem se na radiátor a užívala si jeho divokost. Manžel měl co dělat, aby ustál jeho výmysl mrdajícího králíka. Vášnivě se do mě opíral a bušil tak, jak to mám ráda, až mi jeho koule čechraly křovisko kundisko.

Nebyl to nejdelší sex, ale byl hodně intenzivní a plný nepopsatelných emocí. Nechtěl se vzdát, vysílený z nepohodlné polohy v dřepu za mou prdelí šukal několik minut, kdy jsem čekala, že umře, jak hrozně nepohodlné to muselo být, než mi začal plnit pičku lahodnou smetanou, čímž nám začal skutečný manželský život se stykem, jak ho příroda zamýšlela.

Naplněnou mě odvedl do ložnice a s uvadajícím ocasem mi pomohl na posteli zvednout nohy a opřít je o zeď. Nebyl to stoprocentně ten SEX, který vedl k početí, ale byl rozhodně nejhodnější zapamatování. Byl skutečným prvním živočišným pokusem naší pářící snahy, která pokračovala jen o něco málo déle, než jsme vůbec čekali. A dost často se snažil mě šukat jak správný samec a stříkat zezadu v dřepu, úplně ho to ničilo i nabuzovalo zároveň.

Jak jste oplodňovali vy, vaše manželky či partnerky? Jak vás, drahé maminky, oplodnili vaši manželé nebo partneři? Podělte se o zážitky, nestyďte se.

🕙 Přidáno 15.4.2024
📂 Kategorie: Šukání, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Ja (2024-05-14):
Oprel som sa o ňu a bola v tom