Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Otec mé nejlepší kamarádky erotické povídky

Jednou jsem se u kamarádky dívala na televizi, jen tak jsme si povídali a já si všimla, že na mě její otec (jako obvykle, když jsem ji navštívila) zírá. Seděli jsme na gauči a on na křesle proti nám četl noviny, avšak kdykoli jsem se na něj podívala, letmo mě sledoval a usmíval se na mě. Já se na něj usmívala také, po pravdě mi jeho pohledy vůbec nevadily a já si je užívala.

Dnes jsem na sobě měla pěknou džínovou sukni🡕 , modrou blůzku s knoflíky a krajkovanou podprsenku🡕 , která opravdu jen stěží zakrývala mé bradavky. Linda mi občas říkala, že si myslí že na mě má její táta zálusk; prý se na mě často ptá. Seděla jsem se zkříženýma nohama, když jsem zvedla hlavu a naše pohledy se střetly; usmála jsem se a pomalu dala nohy od sebe. Nechala jsem je malinko roztažené, pouze tak, aby si toho Linda nevšimla a její otec se na mě usmál, podíval se tam a pak zpět do očí. Stydlivě jsem se zachichotala. Potřebovala jsem, aby Linda na chvíli odešla, požádala jsem ji tedy o sklenici vody. Její odchod mi pak umožnil promluvit si s jejím otcem. Ještě trošku jsem roztáhla nohy a zeptala se pana Suchého, jak se má. Když jsi tu tak vždycky dobře, odpověděl chvíli poté, co s úsměvem pozoroval můj rozkrok. Zaklonila jsem se dozadu a protáhla se, čímž se mi blůza přitiskla na hruď a já mu poskytla jedinečnou možnost spatřit obrysy mých bradavek. Pane Suchý, vy jste tak sladký, prohlásila jsem, zatímco jeho oči přejížděli z mého poprsí ke klínu. Opět jsem více rozevřela nohy a tentokrát si byla jistá, že může vidět moji štěrbinu, když v tom jsem uslyšela Lindiny kroky. Posadila jsem se normálně a zahihňala se, když vešla dovnitř. Opět jsme nějakou dobu hovořili, když v tom jsem dostala nápad. Omluvila jsem se, že musím jít na záchod a když jsem se vrátila, posadila se s roztaženýma nohama. Jeho výraz, když zjistil že nemám kalhotky🡕 , mě málem rozesmál. Když se Linda nedívala, naznačila jsem mu, ať jde do koupelny. Nejprve mě nepochopil, avšak po několika pokusech se zvednul a odešel. Když se vrátil, jakoby mimochodem si pohladil kapsu; v koupelně jsem mu nechala dárek - své kalhotky🡕 . Linda by se asi zbláznila, kdyby si všimla, jak si hraju s jejím otcem, ale my oba jsme si to užívali. Začalo být pozdě a vzhledem k tomu, že jsem u nich dnes přespávala, šli jsme všichni do postele. Pan Suchý mě uložil do pokoje pro hosty a já, z celého dne unavená usnula během minuty. Nevím jak dlouho jsem spala, když mě probudilo zavrzání dveří - vešel Lindin otec. Ležela jsem nepřikrytá na břiše a on si ke mně sednul a položil mi ruku na zadek. Sjel s prsty trochu níž a začal mi hladit kundičku. Když jeden prst vsunul dovnitř, lehce jsem zavzdychala. Takže jsi vzhůru? zeptal se a já mu odpověděla dalším vzdychnutím. Otočil mě na záda a začal do mě pronikat dvěma prsty. Pěkně si zvlhla, určitě chceš abych ti ho tam strčil, co? Přitom mi prsty zastrčil co nejhlouběji mohl a já se udělala. Ještě jeden prst vydržíš, viď? Narážela jsem na jeho ruku a když mě dovedl k dalšímu orgasmu, vytáhl prsty a začal mi hladit prsa. Vytáhla jsem mu ho z kalhot a on mi řekl, ať ho vykouřím.

Bez jediného slova jsem ho vzala do pusy. Bylo to celkem příjemné, evidentně mu dělalo dobře, když jsem kolem jeho ptáka kroužila jazykem. Po chvíli jsem přestala a vsunula si ho tak hluboko, až se má tvář dotkla jeho ochlupení. Pomalu jsem odtahovala hlavu a nechala ho vyklouznout z mých rtů. Tohle se vám líbilo, že ano? Ano, udělej to prosím znovu... Opět jsem ho vzala do pusy a on začal pomalu přirážet. Natáhla jsem ruce a položila mu je na zadek a přidržovala ho. Míšo, už budu, nech mě vystříkat se ti do pusy. S jeho penisem stále mezi rty jsem zasténala krátké ano. Chytil mě za hlavu a přirážel ještě rychleji a za chvíli jsem ucítila, jak mi jeho sperma proudí n jazyk. Měla jsem plnou pusu a to mi ještě spousta stekla po bradě!

Polykala jsem jak nejrychleji to šlo, ale nezdálo se, že by přestával stříkat. Po chvíli však ustal a já si setřela zbytky z tváří a spolkla je též. Podívala jsem se mu do tváře když v tom mě překvapil sdělením - Několikrát se mi zdálo o tm, že mě kouříš, ale tohle bylo lepší než všechny mé sny... Mám tě rád, řekl mi po chvíli, když mu opět ztvrdnul. A já se zase dělala něco co bych neměla - právě jsem se chystala píchat s otcem své nejlepší kamarádky. Nechala jsem ho vyklouznout z pusy a položila se na postel s roztaženýma nohama. Natáhl se a sundal mi noční košili🡕 a nechal při tom chvíli ruce na mých prsou. Hmm, tak pevná... vzdychl. Nadzvedla jsem boky v očekávaní, ale on byl zabraný do mých prsou. Natáhla jsem se pro jeho kolík a prostě mu oznámila - Tohle chci cítit uvnitř. Konečně přestal věnovat pozornost mé hrudi. Byla jsem tak vlhká, že se do mě dostal jediným přírazem. Skoro jsem zakřičela a on mi zakryl pusu. Tiše, abys někoho nevzbudila... Dala jsem mu ruku pryč a políbila ho. Vášnivě můj polibek opětoval. Přitáhla jsem si nohy k prsou a on se tak dostal o něco hlouběji. Cítila jsem jak vlhnu ještě víc a obtočila jsem nohy kolem jeho těla. Natočil se, aby si mohl lehnou a já byla nad ním. Na malou chvilku ze mě jeho pták vyklouzl, avšak já ho rychle strčila zpátky. Byl celý mokrý od mých tekutin. Seděla jsem na něm a narážela; cítila jsem jeho ruce, jak dráždí mé bradavky. Strašně mě to vzrušovalo a on věděl, že jsem jeho.

Naklonil se ke mně a objal. Přirážela jsem tak rychle jak to jen šlo a brzy jsem cítila, jak do mě stříká. Opět jsem jej dlouze políbila, a snažila se stahovat svou pičku, abych z něj vytáhla všechno do poslední kapky. Pomalu jsem oddělila své rty od jeho; položil se vedle mě a lehce mě hladil po zadku. Podívala jsem se mu do očí a řekla děkuju... Ne, to já děkuju, řekl, ale radši už půjdu. Ještě jsem jej několikrát políbila, než se oblékl. Pak mi ještě řekl - Možná bys tyhle chtěla zpátky, něco jsem ti na nich nechal, a podal mi moje kalhotky🡕 . Vzala jsem si je, byly celé mokré od jeho semene. Pak jsem téměř okamžitě usnula. Další ráno jsme se na sebe při snídani usmívali, aby Linda nic nepoznala a když už jsem měla odejít, ještě jednou jsem ho v nestřežený okamžik políbila. Slíbila jsem mu, že se ještě uvidíme...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře