Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Otec mé nejlepší kamarádky erotické povídky

Jednou jsem se u kamarádky dívala na televizi, jen tak jsme si povídali a já si všimla, že na mě její otec (jako obvykle, když jsem ji navštívila) zírá. Seděli jsme na gauči a on na křesle proti nám četl noviny, avšak kdykoli jsem se na něj podívala, letmo mě sledoval a usmíval se na mě. Já se na něj usmívala také, po pravdě mi jeho pohledy vůbec nevadily a já si je užívala.

Dnes jsem na sobě měla pěknou džínovou sukni🡕 , modrou blůzku s knoflíky a krajkovanou podprsenku, která opravdu jen stěží zakrývala mé bradavky. Linda mi občas říkala, že si myslí že na mě má její táta zálusk; prý se na mě často ptá. Seděla jsem se zkříženýma nohama, když jsem zvedla hlavu a naše pohledy se střetly; usmála jsem se a pomalu dala nohy od sebe. Nechala jsem je malinko roztažené, pouze tak, aby si toho Linda nevšimla a její otec se na mě usmál, podíval se tam a pak zpět do očí. Stydlivě jsem se zachichotala. Potřebovala jsem, aby Linda na chvíli odešla, požádala jsem ji tedy o sklenici vody. Její odchod mi pak umožnil promluvit si s jejím otcem. Ještě trošku jsem roztáhla nohy a zeptala se pana Suchého, jak se má. Když jsi tu tak vždycky dobře, odpověděl chvíli poté, co s úsměvem pozoroval můj rozkrok. Zaklonila jsem se dozadu a protáhla se, čímž se mi blůza přitiskla na hruď a já mu poskytla jedinečnou možnost spatřit obrysy mých bradavek. Pane Suchý, vy jste tak sladký, prohlásila jsem, zatímco jeho oči přejížděli z mého poprsí ke klínu. Opět jsem více rozevřela nohy a tentokrát si byla jistá, že může vidět moji štěrbinu, když v tom jsem uslyšela Lindiny kroky. Posadila jsem se normálně a zahihňala se, když vešla dovnitř. Opět jsme nějakou dobu hovořili, když v tom jsem dostala nápad. Omluvila jsem se, že musím jít na záchod a když jsem se vrátila, posadila se s roztaženýma nohama. Jeho výraz, když zjistil že nemám kalhotky, mě málem rozesmál. Když se Linda nedívala, naznačila jsem mu, ať jde do koupelny. Nejprve mě nepochopil, avšak po několika pokusech se zvednul a odešel. Když se vrátil, jakoby mimochodem si pohladil kapsu; v koupelně jsem mu nechala dárek - své kalhotky. Linda by se asi zbláznila, kdyby si všimla, jak si hraju s jejím otcem, ale my oba jsme si to užívali. Začalo být pozdě a vzhledem k tomu, že jsem u nich dnes přespávala, šli jsme všichni do postele. Pan Suchý mě uložil do pokoje pro hosty a já, z celého dne unavená usnula během minuty. Nevím jak dlouho jsem spala, když mě probudilo zavrzání dveří - vešel Lindin otec. Ležela jsem nepřikrytá na břiše a on si ke mně sednul a položil mi ruku na zadek. Sjel s prsty trochu níž a začal mi hladit kundičku. Když jeden prst vsunul dovnitř, lehce jsem zavzdychala. Takže jsi vzhůru? zeptal se a já mu odpověděla dalším vzdychnutím. Otočil mě na záda a začal do mě pronikat dvěma prsty. Pěkně si zvlhla, určitě chceš abych ti ho tam strčil, co? Přitom mi prsty zastrčil co nejhlouběji mohl a já se udělala. Ještě jeden prst vydržíš, viď? Narážela jsem na jeho ruku a když mě dovedl k dalšímu orgasmu, vytáhl prsty a začal mi hladit prsa. Vytáhla jsem mu ho z kalhot a on mi řekl, ať ho vykouřím.

Bez jediného slova jsem ho vzala do pusy. Bylo to celkem příjemné, evidentně mu dělalo dobře, když jsem kolem jeho ptáka kroužila jazykem. Po chvíli jsem přestala a vsunula si ho tak hluboko, až se má tvář dotkla jeho ochlupení. Pomalu jsem odtahovala hlavu a nechala ho vyklouznout z mých rtů. Tohle se vám líbilo, že ano? Ano, udělej to prosím znovu... Opět jsem ho vzala do pusy a on začal pomalu přirážet. Natáhla jsem ruce a položila mu je na zadek a přidržovala ho. Míšo, už budu, nech mě vystříkat se ti do pusy. S jeho penisem stále mezi rty jsem zasténala krátké ano. Chytil mě za hlavu a přirážel ještě rychleji a za chvíli jsem ucítila, jak mi jeho sperma proudí n jazyk. Měla jsem plnou pusu a to mi ještě spousta stekla po bradě!

Polykala jsem jak nejrychleji to šlo, ale nezdálo se, že by přestával stříkat. Po chvíli však ustal a já si setřela zbytky z tváří a spolkla je též. Podívala jsem se mu do tváře když v tom mě překvapil sdělením - Několikrát se mi zdálo o tm, že mě kouříš, ale tohle bylo lepší než všechny mé sny... Mám tě rád, řekl mi po chvíli, když mu opět ztvrdnul. A já se zase dělala něco co bych neměla - právě jsem se chystala píchat s otcem své nejlepší kamarádky. Nechala jsem ho vyklouznout z pusy a položila se na postel s roztaženýma nohama. Natáhl se a sundal mi noční košili a nechal při tom chvíli ruce na mých prsou. Hmm, tak pevná... vzdychl. Nadzvedla jsem boky v očekávaní, ale on byl zabraný do mých prsou. Natáhla jsem se pro jeho kolík a prostě mu oznámila - Tohle chci cítit uvnitř. Konečně přestal věnovat pozornost mé hrudi. Byla jsem tak vlhká, že se do mě dostal jediným přírazem. Skoro jsem zakřičela a on mi zakryl pusu. Tiše, abys někoho nevzbudila... Dala jsem mu ruku pryč a políbila ho. Vášnivě můj polibek opětoval. Přitáhla jsem si nohy k prsou a on se tak dostal o něco hlouběji. Cítila jsem jak vlhnu ještě víc a obtočila jsem nohy kolem jeho těla. Natočil se, aby si mohl lehnou a já byla nad ním. Na malou chvilku ze mě jeho pták vyklouzl, avšak já ho rychle strčila zpátky. Byl celý mokrý od mých tekutin. Seděla jsem na něm a narážela; cítila jsem jeho ruce, jak dráždí mé bradavky. Strašně mě to vzrušovalo a on věděl, že jsem jeho.

Naklonil se ke mně a objal. Přirážela jsem tak rychle jak to jen šlo a brzy jsem cítila, jak do mě stříká. Opět jsem jej dlouze políbila, a snažila se stahovat svou pičku, abych z něj vytáhla všechno do poslední kapky. Pomalu jsem oddělila své rty od jeho; položil se vedle mě a lehce mě hladil po zadku. Podívala jsem se mu do očí a řekla děkuju... Ne, to já děkuju, řekl, ale radši už půjdu. Ještě jsem jej několikrát políbila, než se oblékl. Pak mi ještě řekl - Možná bys tyhle chtěla zpátky, něco jsem ti na nich nechal, a podal mi moje kalhotky. Vzala jsem si je, byly celé mokré od jeho semene. Pak jsem téměř okamžitě usnula. Další ráno jsme se na sebe při snídani usmívali, aby Linda nic nepoznala a když už jsem měla odejít, ještě jednou jsem ho v nestřežený okamžik políbila. Slíbila jsem mu, že se ještě uvidíme...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře