Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Panic a Iva erotické povídky

Tento příběh není vymyšlená povídka, ale můj skutečný zážitek. Má kamarádka Iva, mě poprvé zaučila v sexu v tělocvičně, kde oba chodíme na gymnastiku. Po trénigu kde jsme zůstali až do konce jen my dva, jsem si vlezl do sprchy a začal se sprchovat. Když v tom se naší šatnou ozval Ivin hlas. Lukine jsi tady ? Já si řekl bude sranda budu mlčet. Ikdyž Iva slyšela tekoucí sprchu, šla se kouknout.

Čekal jsem ji a proto jsem vystrčil jen hlavu a čekal až se oběví. Iva nakoukla a já na ni z legrace křikl. Iva se lekla a hned mi začala nadávat že jsem jak malý. Co bys ráda, zeptal jsem se. U nás neteče teplá voda, tak se jdu podívat jestli tady teče. Jó teče pravil jsem. Nevadilo by ti kdybych se u vás osprchovala ? Zeptala se Iva. Ikdyž jsem jí viděl nesčetně krát v uplém gymnastickém úboru, představa že se bude sprchovat vedle mě úplně nahá mě docela vzrušilo. Iva vlezla do sprchy a pověsila si svůj ručník na věšáček a pustila sprchu. V hlavě jsem si představoval jak se tam asi mydlí a kde všude si právě šahá. Můj kolík stál připravený a já si ho začal honit. S takovou představou mi to netrvalo dlouho a já se do sprchy vystříkal. Najednou se mě Iva zeptala. Hele máš někoho? Ne, odpověděl jsem. Iva zastavila vodu a já si myslel, že už jde pryč. Ale Iva přišla až k mé sprše a zabalená v ručníku si mě prohlížela. Já se hned otočil, aby mi na něj neviděla. Iva si sundala ručník a přistoupila ke mně zezadu. Objala mě a já ucítil jak se její pevná prsíčka drtí o mé záda. Jednou rukou mi hned chytila mého ptáka a začala mi ho honit. Ty jo ty ho ale máš, pravila a zrychlila frekvenci. Já nevěděl co mám říci natož co dělat. Iva najednou sama začala přirážet proti mně. Pevně mi ho zmáčkla a jen hlesla, strč ho do mě. Pustila mi ho a já se konečně mohl podívat na tu nádheru. Iva měla dokonale vypracované tělíčko. Její prsíčka byla tak akorát na mé ruce a její bradavky krásně stály. Já poprvé viděl naživo nahou holku. Iva se hned otočila zády a vystrčila na mě svou prdelku. Opřela se o stěnu sprchy a koukla na mě. Můj penis stál a já k Ivě beze slov přistoupil. V duchu jsem si jen říkal, tak a teď ho poprvé zasuneš do holky. Chytl jsem si ho a nasměroval tam, kde jsem si myslel, že je okraj její kundičky. Snad nervozitou nebo neznalostí se mi ani na potřetí nepodařilo proniknout. Iva se narovnala a zeptala se, už jsi to někdy dělal ? Já se jen ušklíbl a Iva pochopila. No to neva, pomůžu ti a znovu se ohnula a chytila mi můj penis do ruky a sama si ho nasměrovala do své kundičky. Ještě dneska to cítím jak mi ho drží, jak mi s ním párkrát přejede přes svou lasturku a potom mi zaboří žalud na okraj své kundičky. Já pochopil a přirazil. Poprvé jsem byl se svým ptákem v kundičce. Pomalu jsem ho začal vyndávat a zase zasouvat. Když jsem to udělal asi po čtvrté, Iva začala sama přirážet. Koukla na mě a pravila zkus to rychleji. Já chtěl zrychlit, ale to mi můj penis z Ivy vyjel. Chtěl jsem ho hned zasunut, ale opět mi to nešlo. Iva mi ho proto znovu nasměrovala a já zase zasunul. Hele chytni si mě za boky aby ti zase nevyjel. Cítil jsem se trapně když mě holka zaučuje v sexu. Chytl jsem ji a začal jí píchat.

Iva sem tam vzdychla. Potom se na mě znovu otočila a řekla, hele já asi nejsem jako ostatní holky, ale já to mám ráda trochu tvrději, ty jedeš sice rychle, ale zkus pořádně přirazit. Začal jsem ji znovu píchat a teď už jsem podle její rady zasouval až nadoraz. Iva začala sténat a znovu přirážet proti mně. Vydržíš to ? ozvalo se mezi jejímy vzdechy. Jo, pravil jsem. Tak přidej, poručila si Iva. Já ji přitlačil ke zdi a začal nanovo, sice pomaleji, ale zato tvrději přirážet. Iva hlasitě oddychovala a po chvilce řekla, počkej. A otočila se ke mně čelem. Roztáhla nohy a zase mi ho sama nasměrovala do své kundičky. Jelikož je o kousíček menší nežli já, musel jsem si podřepnout a ona se na můj penis krásně napíchla. Cítil jsem jí zase intenzivněji. Když jsem e narovnal Iva stála na špičkách a já viděl jak mám svého celého ptáka zasunutého v její kundičce. Začal jsem pohybovat pánví a s každým přírazem jsem Ivu nadzvedl. Rukama jsem jí masíroval její prsíčka. Iva sténala a po chvíli se začala celá třást, nevěděl jsem co se s ní děje. Proto jsem přestal přirážet. Iva i její kundička se třásli a já se bál že jsem jí něco udělal. Najednou mě Iva obejmula a vrazila mi svůj jazyk do mé pusy. Začali jsme se líbat. Nevím jak dlouho to trvalo, ale pochopil jsem, že se Iva právě udělala. Sem tam sebou ještě škubnula. Po chvilce se na mě začala zase pohupovat. A já věděl, že jedeme dál. Ale Iva ze mě seslezla a já myslel že je konec. Ale ona si jen klekla a strčila si ho do pusy. Párkát mi ho olízla, postavila se, chytla mi ho do ruky a vedla si mě k lavičce před sprchou. Tam si lehla a roztáhla znovu nohy. A já konečně viděl její lasturku v plné kráse.

Chtěla mi ho tam zase zastrčit, ale já se jí vyškubl a sklonil hlavu k její kundičce. Chtěl jsem si líznout a ochutnat. Ale to mi Iva řekla, že né. Jen se podívám a už jsem jí rukou rozevíral její dokonalé pysky. Prosím né, pravila, já to nemám ráda. Trochu zklamaně jsem se narovnal. Zvládneš to už sám ? Zeptala se Iva. Já se pousmál a pravil zkusim to. A chytl jsem si svůj penis a začal hledat vstup do její kundičky. Trochu níž, pravila Iva a já se už nořil do její lasturky. Začal jsem v ní opět pěkně jezdit. Iva se tvářila spokojeně a její prsíčka se při každém mém přírazu krásně zachvěla. Po chvilce jsem. Už ležel na lavičce já a Iva na mě krásně přirážela. Ty máš ale výdrž, pravila. Nepřiznal jsem se že jsem se před tím už vystříkal. Já už za chvíli budu, vysoukalo se ze mě a Iva dosedla. Tak počkáme. Iva na mě seděla a můj penis měla zaražený hluboko ve své kundičce. Tak co jaké to je ? Zeptala se mě. A já ze sebe jen vysoukal úžasné a chytl jsem jí zase její prsíčka. Iva začala znovu přirážet a já cítil že každou chvíli exploduji. Já už budu pravil jsem a čekal jsem že Iva vysedne. Iva zrychlila a když to na mě konečně přišlo, chytl jsem jí za boky a přirazil jí co nejhlouběji to šlo. Takový orgasmus jsem zažil poprvé. Cítit její teplou a úzkou kundičku byl naprosto úžasný. Ikdyž jsem se už před tím udělal, cítil jsem jak do ní můj penis dávkuje semeno v pěti dávkách. Iva jen vzdychla a začala mi masírovat bradavky. Já cítil jak mi začíná má erekce opadal, ale Iva na mne stále seděla.

Ze mě se jen vysoukalo promiň. Iva se usmála a vysedla. Posadila se naproti mně a rukama si rozevřela kundičku a já viděl jak z ní vytéká mé semeno. Nevadí ? zeptal jsem se znovu. Ne v pohodě. Nevěděl jsem co mám dále dělat. Iva se zvedla a stoupla si znovu do sprchy a začala si vymývat svou pičku. Já na ní jen koukal. Když skončila oblékla si ručník, přišla ke mně dala mi pusu a řekla díky byl jsi skvělý, někdy si to zopáknem, ale příště se už do mě raději neudělej a odešla. Já si taky vlezl pod sprchu a omyl si svého ptáka od zbytku semene. Oblékl jsem se a vyrazil domů.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: První sex, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře