Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Párty se spolužáky erotické povídky

Jmenuji se Kuba je mi 17 let, jsem sportovní postavy, 176 vysoký tmavovlasý bisexuál. Jeden večer jsme se se spolužáky domluvily že půjdeme chlastat. Začali jsme v parku, jako obvykle když už jsme měli všichni popito, tak jsem ukecal kámoše Filipa na trávu. Filip má svalnatou postavu od fotbalu, je vysoký asi jako já a je celkem pěknej v obličeji. Na poprvé s ním ta marihuana nic moc nedělala, takže jsme se akorát zasmáli a dobrý.

O něco později jsme se přemístili do baru kde nás pozval všechny spolužák na režnou. Šli jsme s Filipem ven kde jsme potkali jednu kamarádku a já je donutil aby se vykousnuli. Jak jsem filipa sledoval chtěl jsem taky aby mě takhle líbal. Poodešli jsme o kus dál a dali další brko. To už fungovalo mnohem víc a tak jsem mu řekl jestli už nepůjdem směrem k diskotéce. Souhlasil a pomalu jsme procházeli parkem. Zastavil jsme Fildu chytil ho za ramena a řekl jsem že bych se s ním chtěl taky líbat chvíli nic neříkal a tak jsem mu řekl že si to stejně nebude zítra pamatovat.... nakonec souhlasil. Přiblížili jsme se k sobě a začali se líbat, hladili jsme se po zádech a celé to bylo úžasné.Trvalo to asi 2 min, potom Filip řekl že to vlastně nebylo vůbec zlí, že se mu to taky líbilo. Pokračovali jsme v cestě a kecali jsme o holkách a tak až se dostalo na to kdo má větší péro. Filip tvrdil že ho má 21 cm velkýho a samozřejmě jsem mu nevěřil. Dopadlo to tak že jsme je vytáhli a porovnali, vážně ho měl minimálně 20 cm velkýho. Jak jsme tam tak stáli s tvrdýma čurákama a hleděli na sebe a na ně, napadla mě další věc kterou bych chtěl s Fildou dělat. Zeptal jsem se ho jestli nechce zkusit honit si navzájem. Moc se mu nechtělo, tak jsem šel blíž a začal ho zase líbat a hladit po zádech. On se nebránil a všechno opětoval. Přesunul jsem jednu ruku na jeho péro a začal mu ho pomaličku honit. Začal se trochu odtahovat, ale já hned zareagoval a druhou rukou ho chytil za zadek a přitiskl si ho blíž. Teď už se nijak nebránil jen mě vášnivě líbal. Odlepil jsem se od jeho sladkých rtíků a pomalu jsem se posouval na krk. Najednou mě zarazilo že mi Filda zajel oběma rukama pod trenky a mačkal mi moji pevnou prdelku. Podíval se na mě šibalským pohledem a druhou rukou mě chytil za bradu a posunul mi hlavu zpět k jeho ústům a hned jsme se začali zase olizovat po dalších 2 min si začal Filda hrát s mým lalůčkem, bylo to božské.

Pošeptal mi do ucha "nechceš mi ho kouřit?". podíval jsem se na něj a začal ho opět líbat na krku ale tentokrát jsem se posouval i dolů.Klečel jsem před jeho chloubou a přiblížil jsem se k němu tak že musel cítit můj dech na jeho krásném narůžovělém žaludu. Párkrát vzdechl, já se jen usmál a bych pořádně podráždil, políbil jsem ho těsně nad penis a posouval se nahoru k jeho vypracovanému břichu. Vyhrnoval jsem mu pomalu tričko a líbal jeho krásně pevné bříško. Olizoval jsem mu bradavku a kousnul do ní Filip sikl bolestí a jak mě hladil ve vlasech tak mi za ně škubnul, podíval se na mě usmál se a tlačil mi hlavu dolů. Druhou rukou si držel čuráka a nasměroval mi ho přímo do pusy. Pomalu jsem polykal ty jeho centymetry. Filipovi se podlamovala kolena. Olizoval jsem mu žalud a on jen slastně vzdychal. Vyndal jsem si ho z pusy a začal mu cucat koule. To se mu moc líbilo a jak mile jsem si strčil jeho čuráka ještě párkrát do pusy až na doraz, nevydržel to a vstříkal mi do pusy plnou dávku. Hlavu mi pořád držel, postavil mě dali jsme si ještě několik francouzáků, řekl že mu jeho sperma chutná já se jen usmál oblékli jsme se a pokračovali s naší cestě.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře