Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Patsy, Samantha a Tami erotické povídky

Já a Samantha jsme už dlouholeté přítelkyně, ale když jsme poprvé viděli Patsy, z které chuť k sexu vyzařovala každým coulem, věděli jsme, že mezi nás brzy vstoupí třetí dívka. Patsy nás pozvala k sobě domů na soukromý večírek. Žádná z nás nepochybovala, že se bude konat pořádná lížba ve třech. Nejprve jsme bouchly šampaňské a pak už se začaly bezostyšně navzájem svlékat.

Byly jsme úplně posedlé. Každá z nás chtěla Patsy ochutnat první. Ta se zase snažila dostat svým jazýčkem k našim kundičkám. Lehla jsem si na záda a nechala Samanthu s Patsy, ať si se mnou dělají, co chtějí. Moje prcinka byla pěkně mokrá, špičky jazyků mě nádherně lechtaly na všech citlivých místech. Chvíli se dotýkaly mých velkých stydkých pysků, pak zase malých, jedna mi je lízala, zatímco druhá pronikala rychlými pohyby do mojí dírky. Jazyk měla hrozně dlouhý, takže to byla určitě Patsy. Ty dvě kočičky byly tak sehrané, že jsem to dlouho nevydržela a udělala se jim do pusy. "Tak a teď chci zase lízat já, " vykřikla jsem ještě omámená. Začala jsem Patsy francouzsky líbat a pevně jí stiskla kozy. Povalila jsem ji na záda a přivoněla k její kundičce. "Krásně voníš, " řekla jsem a mlsně se olízla. Jazykem jsem začala prozkoumávat všechny skulinky, nechtěla jsem vynechat ani jednu. Šťáva jí tekla proudem po stehnech. Vystrčila jsem zadeček a Samantha nevydržela jen tak nečinně přihlížet. Začala mě lízat zezadu. "Ách, tak si to nechám líbit!" zalibovala jsem si. Špulila jsem na ni růžovou pičku, protože jsem pocítila další nestoudnou chuť a chtěla jsem to znovu. Patsy se prohýbala rozkoší a já ji nepřestávala dráždit. "Áách, ach... ještě chvíli, chvilečku, prosím. Nepřestávej, Tami, děláš to naprosto úžasně... áááá!" vykřikla. Její orgasmus trval pěkně dlouho, a tak jsem ji pořád lízala a lízala a ona jich prožila rovnou několik za sebou. Klekla si nade mě a chtěla ještě. Věděla jsem, že má poštěváček už pěkně zduřelý a citlivý, a tak jsem ho dráždila opravdu zlehounka. Mačkala si prsa a v extázi volala moje jméno. "Tami, Tami, ty jsi vážně jednička!" Já a Patsy jsme byly opravdu ukojené, ale Samantha si ještě pořád nepřišla na svý.

Patsy jí jemně roztáhla růžovoučké pysky a já jí začala rejdit v dírce. Měla kundičku tak heboučkou, že byla radost se jí dotýkat. Zasouvaly jsme jí dovnitř prsty, jazyk, dokonce se nám podařilo jí tam vrazit oba jazyky najednou, líbaly její poštěváček, sály ho a jemně se o něj třely naběhlými rty... "Holky, já se snad rozkoší zblááázním!" vydechla Samantha a její tělo zalily krásné vlny orgasmu. Pak jsme ještě chvilku laškovaly a rozhodly se, že naše večírky budeme pořádat pravidelně.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře