Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Piss do kundičky erotické povídky

S přítelem jsme společně nějakej ten rok a rádi vyzkoušíme sem tam něco divokýho. Takhle jeden večer, kdy jsme byli lehce pod vlivem polosuchého vína, které jsme celý večer pili, jsem se rozhodla, že ho chci pochcat, což jsem nikdy před tím neudělala. Aniž by tušil, co se děje, jsem najednou rozhodně vstala z gauče, chytla ho za triko a odtáhla ho do koupelny. V koupelně jsem ho začala vášnivě líbat, u toho jsem mu rukou postupně stahovala kalhoty🡕 , abych ucítila jeho tvrdnoucí péro. Běhěm chvíle jsem ucítila, že po mě touží stejně jako já po něm. V tu chvíli jsem ho přestala líbat, podívala jsem se mu do očí tak sebejistě, aby pochopil, kdo je tady pán. V tu chvíli jsem uslyšela jen hlasité polknutí a již jsem věděla, že můžu cokoliv. Pomalu jsem si před něj klekla a jeho velké péro jsem si natvrdo vsunula do pusy. Začala jsem cítit, jak tvrdne, jak se mu líbí, že mi může žaludem dráždit mandle. Miluju, když cítím tvrdej konec péra ve svým krku.

Po chvíli mi cukání jeho péra na mých mandlích dalo najevo, že už je nadrženej minimálně tak, jako já.... v tu chvíli jsem ho chytla za jediný kus oblečení, který jsem na něm ještě nechala.. chytla jsem ho za triko a hodila s sním do sprchového koutu. Nevěděl co se děje, proč to dělám.... ale byl potichu a čekal, až si nad něj stoupnu, rozkročím se a zatvářím se jako ta nejlacinější děvka. V tu jsem mu viděla v očích, že to pochopil. Najednou věděl, že mám chuť ho pochcat... chtěl to, cítila jsem to. Začala jsem chcát, ulevilo se mi. První kapky padaly přímo na jeho péro, které pevně svíral ve své pravačce. Cítila jsem, jak si užívá, že mu na něj chčiju a on si ho honí.... ale to mi nestačilo! Zamířila jsem výš a postupně jsem se přes tělo dostala až k jeho pereveznímu úsměvu a ten jsem pěkne skropila.

Jakmile jsem to udělala, pochopila jsem z jeho pohledu, že takto ne... flusnul mi do obličeje zbytek mé moči, kterou měl v puse a já věděla, že už se nezmůžu na nic. Chytl do pravé ruky péro, který jsem mu celý poctivě pochcala, chytl mě za vlasy, donutil mě kleknout a strčil mi ho do huby se slovy: "Jen se ochutnej ty děvko". Chutnala jsem dobře, což on věděl... nechal mě vychutnat samu sebe z jeho obřího čuráka. Po chvíli ho to přestao bavit, tak mě chytl za vlasy, zvedl si mě tak, abych se mu koukala do očí a zeptal se mě, jestli mi někdo někdy chcal do vagíny. Se strachem v očích jsem zavrtěla hlavou, načež bez jediného zaváhaní využil své síly, položil mě na záda a strčil mi ho tam. Pak jen mlčel a já čekala, co se stan🡕 e... neměla jsem odvahu cokoliv říct.

Po chvíli ucítím uvnitř vagíny teplo - on mi tam opravdu chčije, uvědomila jsem si. Začala jsem sténat a užívala si, jak mi jeho chcánky tečou po slabinách. Cítila jsem, jak si to on užívá taky, jak se cítí jako pán. Využila jsem toho vysmekla se, rychle klekla a strčila si jeho tryskající péro do své drzé huby.....

🕙 Přidáno 11.4.2024
📂 Kategorie: Piss

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře