Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Piss kamarádky 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Uběhl týden a já měla jít s Pavlou ven.Po telefonu jsme se domluvili,že se půjdeme projít.
Pavla přišla k mému domu zrovna,jak jsem vycházela ven a tak nám nic nebránilo strávit spolu fajn odpoledne.Šli jsme do nedalekého parku, kde je moc pěkně,lidé tam chodí bruslit,nebo maminky,unavit své děti. Vyhlídly jsme si tam lavičku ve stínu a tam se také posadili.Začly jsme debatovat co nového,co kluci a podobné ryze holčičí témata.Po půl hodině,tedy v době,kdy jsem vypila svou láhev nápoje Sprite,kterou jsem si vychlazenou vzala z domu,se ozval můj močový měchýř a to tak,že hodně. Řekla jsem Pavle,že se budu muset někde vyčůrat.Nemohla jsem si nevšimnou okamžité záře v Pavliných očích a já pochopila,že jsem ji mimovděk dostala do jejího živlu. Usmála se a s vykulenýma očima mi řekla,počůrej se tady!. V tom okamžiku jsem se začala smát se slovy :Jestli je normální ale dostalo se mi odpovědi,že již minule jsem přece zjístila,že není. Smích mě přešel,navzdory tomu,že mě to lákalo,pustit do jeansů naplno,tak jsem si uvědomovala,že kousek od nás sedí rodinka na lavičce s dětmi poblíž.

Dělej neboj se,hecovala mě Pavla s šibalským úsměvem a já se pořád rozhodovala a zvažovala možné a také mokré následky.No dobře,ale pak zdrháme opačila jsem.Pavla přikývla a bodavý pohled sklouzl ihned mezi mé nohy,do mého klína.Naposledy jsem se opatrně rozhlédla a mírně dala nohy od sebe a také povolila svěrače.Chvíli se nic nedělo ale tušila jsem,že až to příjde,už to nepůjde zastavit.Sekundu či dvě poté,jsem začla cítit,jak ze mě teče pramínek čůrání a rozlévá se v kalhotkách a stéká mi po zadku a vsakuje se do spodní části mých jeansů.Kousla jsem se do rtů a myslím,že jsem i zrudla ve tvářích.Najednou se z malého pramínku stal hutný zurčivý proud chcanek a já mohla cítit obrovské teplo v rozkroku a také příjemné mokro.Ke zvuku syčení a crčení z kalhot se přidal také zvuk bubnujících chcanek na chodník a já si uvědomila,že mi z pod jeansů tryskájí zlaté proudy mého čůrání..To vše před lidma,to vše v parku.Koukla jsem pod nohy na zem,zatímco jsem stále čůrala.Podemnou se dělala nemalá louže a v tom náhle zvuk tryskajících chcanek přehlušil Pavlín smích.Po necelé minutě proud konečně ustál,a já si užívala to rajcovní teplo na zadečku a poslouchala, jak stále kapající chcanky hlasitě dopadají do louže podemnou.
Podívala jsem se na Pavlu a očima jsem ji chtěla říct,že je čas co nejnenápadněji utéct z místa činu,avšak Pavla jak se ukázalo,měla jiné úmysly.

Sleduj! Zavelela Pavla a mírně roztáhla nohy. Než jsem se zmohla na jakékoliv slovo či reakci,pustila naplno své chcaní, přes kalhoty🡕 a lavičku na zem.No to snad ne,pomyslela jsem si a v úžasu sledovala, jak se pod námi dvě zlaté louže spojují do jedné a jak z Pavlininých kalhot vychází syčivý zvuk, ven se beroucích chcanek. Tak a jsme pochcané obě dvě s radostí vyjekla,zatímco chcala a z pod zadku ji šlo asi 5 žlutých pramenů směr zem.Začla jsem se bát,že někdo k nám přistoupí,ale to se naštěstí nestalo.Když Pavla konečně dočůrala,což bylo prozrazeno tím,že proudy ustaly a změnily se jen v kapky,řekla jsem ji,že bychom měli ,,zdrhnout,,. Tak dobře,odpověděla a zvedla se a já viděla to samé,co mám na zadku já,velkou mokrou skvrnu,která se táhne až k horní třetině stehen.Utíkalí jsme bočními uličkami k Pavle domů a to pro mě znamenalo,nejen mnoho pohledů lidí,kteří naše mokré zadky viděli,ale také být u Pavly několik hodin,než kalhotky a kalhoty🡕 uschnou a já mohu domů. Každopádně,povídali jsme si o tom ještě dlouho u ní doma a já z toho všeho byla tak nadržená,že jsem si to doma musela pořádně udělat.Tohle ještě bude zajímavý rok pomyslela jsem si.

Části povídky

🕙 Přidáno 27.11.2023
📂 Kategorie: Piss, Lesbičky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře