Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pojďte mi píchat manželku erotické povídky

Už dlouhou dobu jsem si v mysli vybavoval, jak dráždivá to musí být vidina, takový pohled na cizího chlapa jak si to rozdává s mojí ženou. Ta představa, jak cizí čurák se vůbec už jen dotkne jejího vstupu, rukou si ho nasměruje, že se několikrát žaludem otře o její pysky a pomaloučku se zasouvá do její kundy..., ano, její, je to opravdu ona, která ho tam má. Pomalu ho vytáhne téměř celého zase ven, zůstane v ní pouze jeho špička, aby neztratil směr a hned nato se opět celý vnoří do její jeskyňky..., po chvíli se rozjíždí k stále rychlejšímu tempu a oba přestanou vnímat své okolí. Dívám se na něho, jak ji nyní už ve zběsilém tempu mrdá. Dívám se do jejího obličeje. Asi se stále ještě trochu stydí, má zavřené oči, ale vzdychy prozrazují, že si užívá mít v sobě pěkně stavěné péro od cizího chlapa.

Nemůže mne nechat jaksi odstrčeného, tak mi nejdříve trochu honí mé péro. Ustává však ve svém pohybu. Asi se soustřeďuje více na ptáka, který ji píchá, což mi ale v tu chvíli vůbec nevadí. Ruka jí po chvíli sklouzne níže, uchopí mi pevně obě kulky a táhne je dolů. Při takovém něžném zacházení se mi ocas okamžitě naleje, naběhne úplně do tvrda a chtěl by co nevidět explodovat. Přitočím se tedy blíže k jejímu obličeji a holka chápavá, hned ví, co očekávám. Vezme si ho do pusy a rychlými pohyby mi ho začne kouřit, přičemž mne její ruka stále tahá za koule. Najednou se on zastaví, ještě dva nebo třikrát přirazí a se zakloněnou hlavou dozadu se oddává smyslům. Uvědomuji si, že nyní jí stříká své semeno do kundy a to už nemohu vydržet, taky začnu stříkat, mojí milované do pusinky.

Ze začátku to byla jen představa, jak ona s někým klasicky mrdá. Říkal jsem si, že nějaké tabu by mělo zůstat. Například by se s tím cizím chlapem neměla líbat. Prostě jen nastavit pičulku a nechat se ojet. Ale bylo by to opravdu tak přitažlivé? Později jsem se začínal obírat myšlenkou, že by mu ho mohla i kouřit. To bylo zprvu nemyslitelné, ale později jsem přišel na to, že vidina, jak si ho, někoho cizího bere do pusy a pěkně s citem, jak ona to umí, mu ho vyhulí až do konce a snad i spolyká semeno. Hm. Asi ani to by mi nevadilo. Kdyby se na to cítila, tak proč ne. Někdo by snad řekl, že mám perverzní představy. Já to naopak vidím, jako velice vzrušující. Chtěl bych jí dát někdy zkušenost poznat trochu většího ptáka než je ten můj maličký mini obveselovatel. Chtěl bych se dívat na její obličej, když ji to cizí péro přivede k orgasmu a chtěl bych vidět, jak i někdo jiný má radost z jejího těla. Po dlouhé době přemítání jsem se odvážil a přivedl jednou řeč na toto téma. Byla překvapena a nechtěla se o tom vůbec bavit. Ovšem bez rizika a námahy člověk ničeho nedokáže. Sbíral jsem tedy odvahu a po týdnech jsem jí jednou před sexem opět řekl, že pozorovat, jak ji mrdá někdo jiný je pro mne šíleně vzrušující představa a jednou bych to chtěl zažít. Doufal jsem, že trochu rozvineme téma, ale jen krátce se k tomu odmítavě vyjádřila. Její argumenty byly samého negativního rázu jako: co když..., a co kdyby pak... Snažila se, opět vše co nejrychleji přejít. Myslím, že ona není typ, který by zkazil hru, a kdyby se našla ta správná chvíle na správném místě se správným chlapem, možná, že by si dala říct...

Zkoušel jsem to ještě jednou, do třetice. Připomněl jsem jí, že už jsem docela pokročilý ročník, a náš věkový rozdíl 14 let je taky ve stáří dost problematický. Že si taky uvědomuji, jak s mým malým pinďourem moc slávy nenadělám. V mém věku to kolikrát už ani neudýchám a mladší hřebec s průměrným pérem by jí určitě mohl vyhovovat, a proto bych jí chtěl dopřát nějakou jinou zkušenost. Ale jak stále říkám, i pro mne by to byla výhra, protože ta myšlenka na to, jak ji píchá jinej chlap je pro mne velice smyslná. Pokaždé, když na to myslím, mi hned vstane můj ospalý obveselovatel a chtěl by se pustit do práce. Bylo to marné. Opět začala věc rozebírat ze špatné stránky: Nechci zkazit náš vztah, co když se pak někdo z nás zblázní..., ale to by musel být někdo..., v dnešní době kamer a elektroniky, co když pak někdo něco zveřejní nebo nás bude vydírat..., co když ten cizí bude nemocný... Ne. Určitě bych našel odpovědi jak rozplynout její argumenty, ale zdálo se mi to vše jen předhozené, aby nemusela vyslovit skutečný důvod a sdělit proč ne. Ale asi měla jen velikou trému a pocit studu. To vše by se dalo překonat. Měli bychom vyzkoušet v životě všechno, nač máme chuť a jestli to bude jen jednorázová zkušenost, která neuspěla, trpělivost. Dá se na to brzy zapomenout. Kdyby ale takové mrdáníčko zachutnalo, nejsem proti si to čas od času zopakovat. Nyní jsem však měl své myšlenky a nechtěl jsem rozebírat její nesmyslné připomínky. Přestal jsem o tom diskutovat, ale moje myšlenka se neztratila. Vždy jsem byl přesvědčený, že kdyby se něco chystalo, tak by to měla dopředu vědět a nedělat nic za jejími zády. Dnes si však říkám, že opačně by to fungovalo možná dokonce i lépe. Zorganizovat, zařídit, domluvit, ..., a pak ji postavit před hotovou věc. Tady je příležitost a můžeš brát a nebo i nechat. Nikdo tě do ničeho nenutí.

Způsobů je mnoho, ale jak vymyslet ten nejvýhodnější? Založil jsem si na seznamce účet s tím, že hledám muže pro moji ženu. Žádné gay-, bi-, ani jiné homo-zájmy, hledám jen někoho do trojky, kdo by se mnou společně ošukal moji ženu. Hlásila se více jak stovka zájemců. Asi s deseti jsem si začal dopisovat, než zůstal jen jeden slibný kandidát. Poslal jsem mu několik jejích erotických fotek. On na oplátku poslal foto své chlouby. Později další a další, až nakonec poslal i celkovou fotku sebe. Vybudovali jsme si asi dost velkou důvěru. Jeho penis se mi doslova líbil, i když nejsem na kluky a dokonce mi jsou buzíkové vysloveně nechutní. Měl ho o dobrý kousek většího a taky širšího, než je ten můj, ale nebyl moc veliký. Prostě dle mého úsudku tak akorát to, co bychom potřebovali, protože takové ty rekordní ocasy se jí i na pohled přímo hnusí. Měl ho pěkně rostlý a formovaný, takže představa, jak mu ho nejdříve trochu ručně mne, kouří, lízá, saje..., a pak že tento čurák zajíždí do její nejtajemnější dírky, a asi by ji i vystříkal, byla více než jen lákavá. Jenomže poté, co jsem si s ní promluvil o dárečku, který bych jí chtěl dát a ona se k tomu tak odmítavě stavěla, jsem taky Mirkovi napsal, že je to asi marné. Nebudu ji k něčemu nutit, co sama nechce a další psaní jsme poté přerušili. Čertovská myšlenka však ne a ne mne pustit. Asi Mirkovi znovu napíšu a navrhnu následující děj: Sejdeme se v nějakém hotelu, kde taky nabízejí vířivku. U večeře si on sedne v restauraci ke stolu blízko k nám a bude po mojí manželce klidně trochu nápadněji pokukovat. Pokud si toho ona nevšimne, tak ji nenápadně upozorním a budu zvědav na podtón toho, co mi o něm řekne. Zda se jí už na první pohled zdá nepřijatelný, nebo přece jen není tak úplně k odhození. Je totiž hrozně vybíravá ve všem, a pro ni je shoda intelektu důležitější než jen pouhý vzhled.

Po večeři si my dva jdeme do vířivky, kterou máme již zamluvenou. Vzali jsme si pochopitelně plavky, protože nevíme, jak to tam chodí, jestli to není spojené se saunou a zda tam nebudou taky jiní hosté hotelu. To jsem jí ovšem neřekl, že vířivka je pouze pro nás zamluvená. Je to příjemná malá místnost, kde mohu zhasnout hlavní světla a zapálit jednu slabou svíčku. Sotva otevřu lahvi🡕 nku šampusu a naliji do sklínek, otevírají se dveře a hle. Přichází náš starý známý okukovatel od vedlejšího stolu. Jen já si všiml, že podle domluvy hned jak vešel, za sebou otočil klíčem. Dobrý večer, neruším? Mohu si přisednout? Zajisté. Já a Hanka se na sebe podíváme, oba s jaksi rozmrzelým pohledem, že ten někdo nám tu bude kazit pohodu, ale co se dá dělat. Asi to je pro všechny hosty a nemůžeme si zabírat něco jen pro sebe. Hana se mi jakoby posadila do klína, takže je zády ke mně otočena a já ji mohu nenápadně pod rozvířenou vodou s bublinkami jezdit po intimních místech a ten naproti nic nevidí. Víme to jen my dva a nechat se ode mne hladit na takových místech v přítomnosti někoho cizího ji musí vzrušovat. Nevěděl jsem, jak navázat s Mirkem a tak jsem se do něho začal strefovat: Jak tak koukám a už je to tu zase, ještě jste ji od večera nepřestal svlékat pohledem. Máte pravdu. Já se hrozně omlouvám, ale vaše paní má tak úžasná prsa, že nemohu od nich odtrhnout oči. To je snad i hřích, něco tak krásného schovávat do plavek. To mi dobře nahrál. Já, jak jsem ji měl před sebou a ruce volné, hned jsem tu pravou ruku strčil do jejího levého košíčku a levou rukou ho za okraj stáhl dolů, že prso vyskočilo ven.
Byla překvapena, nebránila se a jen se ke mně natočila, aby mi potichoučku řekla: Co to děláš?

Neboj, nebude nic co nechceš. Nech se překvapit. Ostatně, na pláži taky někdy kozy odhaluješ, tak co? Vždyt víš, že nejlepší obrana je protiútok a nech, ať ti je trošku obdivuje. Zašeptal jsem jí do ucha a směrem k Mirkovi nahlas řekl: Je to takhle lepší? Nebo raději takto...? Jednu kozu už jsem držel venku a tak jsem stáhl podprsenku🡕 i pod tu druhou, že je měla obě venku a její horní díl plavek pod nimi je nadzvedával do vztyčené polohy. Ó, krása. To jsem opravdu ani nečekal.
Mirek byl očividně nadšený, ale Hanka se na mne škaredila. Co jí to prý dělám? Jsem tu vystavena jako nějaká kráva na prodej, co jí obchodníci okukují... a ta podprsenka🡕 mne teď škrtí. Máš pravdu. Obrátíme trochu hru. Vzadu jsem jí horní díl plavek rozepl a odložil ho na okraj vany. Mirek začal něco obdivného povídat, nějaké komplimenty na její adresu, zatímco já se připravoval na nenápadné pokračování ve hře. Když se na chvilku zarazil, já hned na něho: To ale není příliš férové, prohlížet si dámu a sám nedat nic do placu. Na co se má ona dívat? Mirek to dobře pochopil. Postavil se ve vaně a pomalu si začal stahovat plavky. Když jeho pták vyskočil, musel jsem se mu na něho podívat. Stál naproti svíčce a my byli všichni blízko sebe, takže ho i v tom slabém svitu bylo dobře vidět. Hana sice dělala, jako že jí to nezajímá, ale neprotestovala a myslím, že než si opět pomalu sedl do bublinek, jsem přece jen Hanky pohled na jeho obveselovatele zaznamenal. Jenomže při pohledu na to péro, které by mohlo mrdat moji manželku, mi rázem ztvrdlo i to moje a ona, která stále ještě seděla na mém klíně, ten tvrdý tlak do zadnice určitě pocítila.

Chvilku jsme seděli, povídali si, nyní už jsme se i jmény představili a nakonec jsem já i Hanka prostě jen tak ze solidarity a taky aby nám bylo příjemněji, sundali i spodní část plavek a zůstali všichni nahatí. Vždyť jsme už na začátku zamýšleli jít do wellness tak, jak nás pánbůh stvořil. Vana to příliš velká nebyla a Mirek se rochnil a natahoval. Chvilkami nadzvedl i zadek ze dna, takže jeho pták se vynořoval k obdivování nad hladinu. V jednu chvíli se manželka otočila, pravou rukou natáhla a chtěla si z okraje vany vzít sklenici. Přitom nedajíc pozor ji levá ruka zašmátrala na druhou stranu do volného prostoru a nechtěně se dotkla jeho péra. Okamžitě jak zděšena ucukla. Mirek na to hned ať se ho nebojí je to jen pták a nekouše. Já jí hned začal šeptat slova povzbuzení a pobídl ji, aby tomu drzounovi za něj chytla a trochu mu ho pohonila. Trochu déle se na mne vyčítavě podívala, už jsem myslel, že je hrátkám konec, ale překvapila mne, když se natáhla a rukou zamířila tam dolů, pod vodu. Já se taky přiblížil a začal jí při tom mačkat a hnětnout obě kozy. Pohyby mi napovídaly, že má cizí péro v ruce a honí ho. Než přestane, tak jsem se honem přitočil, vzal ji za druhou ruku, kterou jsem nasměroval do mého klína. Hned pochopila, že nechci zůstat pozadu a tak mi ho taky vzala do ruky a začala ty typicky klasické pohyby.

Páni, moje manželka má v každé ruce jednoho ptáka a oba honí. Nikdy bych si nepomyslel, že to jednou dokážu. Všichni tři už jsme věděli, o co jde, tak nač to ještě skrývat. Stoupl jsem si ve vaně, nasměroval své péro k jejímu obličeji a hlavu jí na něj přitiskl. Nejdříve mne ještě trochu zabrzdila a řekla: Budete na mne hodní, a když řeknu NE, tak oba přestanete. S tím jsme jen živě souhlasili. Poté si vzala mé péro do pusy, začala mne jemně kouřit a přitom tahala Mirka za tu jeho chloubu. Jak jsem se později dozvěděl, on už ji v té chvíli taky začal prsty projíždět její štěrbinku, laskat pysky a dráždit jí poštěváka. Mmm. Můžu já taky prosit? Po chvíli se ozval a přitom jí nastavil své tvrdé péro k obličeji. Nyní jsem viděl, že ho má asi tak o polovinu delšího a taky tlustšího než je ten můj a mě se tajil dech při představě, že jí ho možná za chvíli strčí do kundy. Hana se na mne podívala, já mírně na souhlas kývl hlavou, a tak mu nesměle taky olízla špičku žaludu. První krok jí asi dodal odvahy, párkrát mu bočně jazykem přejela sem a tam, až se natočila na přímo a najednou se mu pusou na něho napíchla. Jéžišmarjá, ona má skutečně cizího čuráka v puse. Když jsem to viděl, ztvrdl mi ten můj snad až do prasknutí a začalo mi v něm pulsovat. To už se nedalo vydržet a pouhé její honění mi nestačilo. Přesunul jsem se k zadečku mé klečící manželky. Mirek teď seděl na okraji bazénku, Hanka mu ho kouřila a já jí toho mého strčil zezadu do dírky a hned začal zuřivě přirážet. Mám běžně docela dlouhou výdrž, takže jsem si to užíval. Mrdal jsem ji a díval se, jak má v puse jiné péro. Bylo to až moc vzrušující, proto jsem brzy cítil, že už začnu stříkat, což jsem ještě nechtěl. Mé péro z ní vyklouzlo a já se nesnažil ho tam znova nasadit. Když jsem přestal, i ona přestala kouřit a ohlédla se po mě, snad aby se ujistila, že je stále vše v pořádku. Ba naopak. Já s úsměvem jsem jim pokynul, ať nepřestávají. Tak to tedy Mirek otočil, posadil ji na okraj vany. Ona si lehla na záda, takže vyšpulila svoji pičulku a náš hřebec nemeškal. Sklonil se a klečíc v bublinkách ji začal lízat. To byla nejen pro mne nová zkušenost. I ona se prohýbala pod jazykem, který hledal citlivá místa a kroužil zase jinak, než ten můj, na který byla zvyklá.

Po chvíli, když to s ní otřáslo, přestal ji lízat. Vztyčil se a pokrčen v kolenou se přiblížil svým ptákem k jejímu otvoru. Já tajil dech a jen jsem zíral. Je to tady. Jeho péro pomaloučku přejíždělo po její štěrbince nahoru a dolu. Pak ho v jednu chvíli trochu přitlačil a jeho žalud jí vklouzl mezi pysky, které byly mokré jako snad ještě nikdy jindy. Nechal v ní krátce jen špičku, než po chvilce pomalu začal dovnitř klouzat dál a dál. Hanka vzdychla a on potlačil ještě o kousek dále. Byl už napůl uvnitř a pomaloučku dal zase zpátečku, než ho opět začal do ní zasouvat, tentokrát o kousek dále. Lehoučce začal pumpovat dopředu dozadu a jeho čurák se bořil do kundy mé manželky stále hlouběji a hlouběji. Já jsem si klekl ve vaně co nejblíže, nenápadně jsem si při tom opláchl pinďoura, protože ani já a ani ona tak nějak tělesné tekutiny zas až tak moc nemusíme, a necelý půlmetr daleko jsem pozoroval, jak zvedla nohy, leží na okraji bazénku a velké cizí péro mi ji píchá. Jak ji vyplňuje, jak její pysky ho objímají a kloužou s ním dovnitř a ven. Dovnitř a ven. A když on ji nyní tak hezky mrdal, já se natočil, přistrčil své péro k jejímu obličeji a chtěl si ho nechat kouřit. To by bylo pro mne pohodlnější a snad dokonce i přitažlivější, než kdybych ji sám prcal. Jenomže měla hlavu trochu daleko. Bylo to nevýhodné, proto přestali. Teď jsem si já sedl na okraj, ona klečela ve vaně, aby mi ho mohla pohodlně kouřit a Mirek se nasměroval k jejímu zadku. Zatímco si toho mého hned vzala do pusy, on jí ho strčil zezadu opět do kundy a začal ji nejprve pomalými, rytmickými pohyby píchat. Za chvilku však přešel do urputného rychlého mrdání. Ona vyhekla a zamračila se. To byl ten první pocit, když svého ptáka do ní celého zarazil. Po chvíli si zvykla na to, že ji nyní pořádný klacek celou vyplňuje, soustředila se a po chvilce jsem zpozoroval, jak zatíná pěstičky a celá se otřásá. Já, opět maximálně vzrušen pohledem, tentokrát na její orgasmus s jiným ptákem, jsem cítil, že už brzy, a tentokrát to nepřeruším, začnu stříkat.

Už, už to tu bude. Nic jsem neřekl, zarazil jí ho až někam do krku a celého ho do ní vyprázdnil. Haninka způsobně všechno spolykala, podívala se mi s úsměvem do očí, rukou zašmátrala mezi jejíma nohama, chytila Mirka za koule, obejmula mu je u kořene a táhala je dolů. To asi nečekal, muselo ho to taky mimořádně vzrušit, protože i on se nyní napnul, vrazil ho maximálně do ní a ... jasně. Vystříkal jí píču. Co jiného. On to věděl a prožíval, ona to uvnitř sebe cítila a i já jsem tu pravou chvíli zpozoroval a měl radost z celého završení. Není to krásné? Takový jeden orgasmus, z kterého mají hned tři lidé potěšení, to si musíme zase někdy zopáknout. Jenomže se musíme vrátit do reality, tohle byl jen jeden takový sen, prostě jen úvaha jak to zaonačit, abych dostal manželku tam, kam chci. A jestli má tady někdo lepší nápad, napište. Rád se poučím a třeba se to jednoho dne i povede.

🕙 Přidáno 19.11.2023
📂 Kategorie: Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Gaheris (2023-12-13):
Nádhera pozorovat jak do manželky pomalu vjíždí jiný pták! My to měli ve čtyřech.