Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Popovídali si erotické povídky

Chlapec vysoký 181 cm, hnědé vlasy i oči, věk 24 let stojí na ulici a sleduje ruch města. Ani si nevšiml, že ho velmi detailně sledují dvě dívky. Jedna zvaná Katka má na mikádo střižené černé vlasy, má modré oči, věk 22 let, je vysoká 174 cm a je štíhlá. Druhá dívka Šárka je podobná akorát má blond vlasy, věk 24 let. Obě dívky přemýšlí o svém plánu. Chlapec jménem Jan nic netuší. Černovlasá dívka Kateřina jde směle k mladíkovi a říká mu přímo do očí, že ona se svou sestřenicí ho déle sledují a že by si s ním chtěly povídat, při čemž slovo povídat je metaforou.

Jan stojí jak opařený. Je překvapen smělostí dívek, ale je nadšen. Blonďatá Šárka mu povídá, že jestli má zájem si povídat, tak ať přijde dnes ve dvě hodiny ráno k opuštěné výměníkové stan🡕 ici za městem. Jan je nejdřív zaskočen místem a časem setkání, ale nakonec přikyvuje.

Jsou 2 hodiny ráno. Jan stojí u výměníkové stan🡕 ice a čeká. Po deseti minutách si naštvaně v duchu povídá, že ho ty dvě holky jen napálily a že se nejspíš teď někde smějí, jak ho obelstily. Dokonce ho možná sledují z některého z mnoha paneláků co jsou od výměníkové stan🡕 ice vzdálené asi kilometr, ale dalekohledem🡕 by ho ty holky mohly sledovat. Takové myšlenky jdou Janovi hlavou. Z jeho představ ho vyrušuje smích. Dvě dívky stojí za ním a smějí se mu. Co tu stojíš jako kdyby ti uletěly včely? Povídá Šárka - "Pojď s námi dovnitř. Ty dveře nejsou zamknuté. Je to dobré místo na popovídání si." Vcházejí všichni tři dovnitř. Je tma. Není na krok vidět. Budiž světlo. Povídá mužský hlas, ale ne ten Janův. Již je v místnosti světlo a Jan je nepříjemně překvapen. Kromě něj a těch dvou holek zde stojí tři muži ve věku od 20 do 30 let. Co to má znamenat? Táže se Jan dívek. Šárka mu s kyselým úsměškem odpovídá - "Drž hubu a svlíkni se!" Dělej! Do naha! Přidává se Katka. Co? Nevěřícně se ptá Jan. V tom dveře ven zamyká nejstarší třicetiletý David. Není úniku. O co tady jde? Táže se Jan. Nikdo ale nic neříká. David vytahuje pistoli a míří s ní na Jana. Svlíkni se nebo tě zabiju. Jan se třese hrůzou a neví co má dělat. Šárka k němu přistupuje a tahá ho surově za vlasy. Svlíkni se frajere nebo tě doopravdy zabijeme. Svlíkat! Křičí Šárka a Katka již v ruce drží bičík. Jan se rychle svléká a již stojí ve slipech. "Já jsem řekla do naha!" Křičí Katka. Studem by se Jan propadl, ale slipy si svléká. Již stojí úplně nahý a všichni v místnosti se smějí. Katka na nic nečeká a brutálně Jana bičuje po celém těle. Jan křičí a svíjí se v bolestech, ale všechny kromě něj to velmi vzrušuje. Šárka stojící nad Janem šlapá podpatkem své boty na jeho varlata. Jan už nelidsky ječí, ale zdaleka není konec jeho utrpení.

Všichni se mezitím vysvlékli dohana. David přistupuje k zajatci a křičí - "Vykouřit! Dělej! Schnell! Jestli mi ho nevyhulíš nebo se mě pokusíš kousnout do penisu, tak ti garantuji, že ti vymlátím všechny zuby zmrde! Dělej! Vyhul mi ho!" Brečící Jan otevírá znechuceně ústa a v momentě mu až do krku rve David penis dlouhý asi 20 cm. Ostatní muži si honí penisy. Dívky vše natáčejí na kameru. Jan se snaží dýchat nosem, aby se neudusil.David brutálně přiráží až po kořen a koule mlátí o Janovu bradu. Když už se Jan dáví, tak na chvíli David penis z pusy zajatce vytahuje a Jan se hbitě nadechuje. Vzápětí opět je nucen orálně uspokojovat Věznitele. David po chvíli začne cítit, že bude ejakulovat. Rychle tedy vytahuje penis ven a svým ejakulátem postříkává Janův obličej a vlasy. Jan brečí ponížením, ale netuší co vše ho ještě čeká. "Vstaň ty zmrde!" Povídá Šárka. Když už vězeň stojí, tak mu Šárka brutálně stiskává varlata. Zajatec ječí a Katka si navléká na ruce bílé tenké rukavice🡕 . Vzápětí si je potírá lubrikačním krémem a bez varování rve ukazováček pravé ruky do jeho análního otvoru. Jan ječí bolestí a začíná tušit, že tohle vše je jen předehra jeho dalšího bestiálního znásilňování. Jeho obavy se potvrzují.

Další muž jménem Robert jde k zajatci. Robertovi stojí v pozoru jeho 22 cm dlouhý penis a povídá - "Tak děvko. Teď ti ukážu jak se jebe v kriminálech." Jan po těchto slovech utíká ke dveřím, ale David na něj opět míří pistolí. Povídá - "Vrať se ty děvko a dělej co ti říkáme nebo do tebe napumpuji olovo."

Jan vzlyká a připravuje se na strašlivou bolest, kterou mu Robert svým obřím penisem dozajista způsobí. Opři se břichem o zeď a roztáhni co nejvíc nohy. Povídá Robert. Šárka povídá - "Teď si chlapečku něco užiješ." Katka dodává - "Jsi děvka. Jsi teplouš." Jan je rozzuřený, protože dívka lže a navíc za celou situaci můžou právě Katka se Šárkou, které ho sem nalákaly. Robert si potírá penis lubrikačním krémem a prstem potírá i anální díru zajatce. Jan kňučí jak mu Robert prsty vtírá gel do zadku, ale ví, že to je jen začátek utrpení.

Robert se již snaží do vězňova zadku vniknout. Zajatec ječí, ale Robert ne a ne do něj vniknout. Pak brutálně zatlačí a asi polovinou délky svého 22 cm dlouhého penisu do Janova análu nakonec vniká. Jan nelidky ječí bolestí, ale stále v něm Robert není celý. V momentě se situace mění a Robert svůj penis dorazí do vězňova análu až po kořen. Jan skoro omdlévá bolestí. Pociťuje bolest při které si myslí, že ho snad Robert roztrhne. Navíc pociťuje Jan jako kdyby se měl každou chvíli posrat. Je to však klam, který je při análním styku běžný. Přesto Robert povídá - "Hlavně se neposer ty svině." Robert stále větší rychlostí jebe vězně do zadku a cítí, že za chvíli bude stříkat. Za nedlouho zajatec cítí jak se mu vnitřnostmi rozlévá horký Robertův ejakulát.

"Tak jak se ti to ty čubko líbilo?" Povídá Šárka. "Jdi do prdele ty krávo." Odpovídá ji vězeň. "Tak tohle si odskáčeš ty zmrde!" Křičí Šárka a kope vězně do varlat. Jan ječí a padá k zemi. Katka ho polévá ledovou vodou a pak ho nutí, aby Šárce lízal vagínu. Jan to odmítá. David na něj opět míří pistolí. Jan tedy Šárce lízá vagínu a má co dělat, aby se nepoblil. Nakonec ho Šárka i Katka pomočují. "Tak frajere, teď podržíš mě." Povídá třetí muž jménem Martin. Jan už nemá sílu odporovat a na Martinův rozkaz si lehá zády na zem. Martin ho svým 18 centimetrovým penisem znásilňuje do análu, ale zepředu. Martin povídá - "Takle zepředu je to pěkné. To je jako když jebu děvku do kundy." "No co. Píča jako píča ne." Povídá smějící se Katka a ostatní se také hlasitě smějí. Janovi se do očí hrnou slzy z šíleného ponížení a bolesti, ale nezbývá mu než podržet. Martin před svým vyvrcholením otáčí vězně a postříkává mu zadek. Nakonec Jan je donucen ještě souložit s Katkou a Šárkou. Přes všechno zoufalství se Janovi staví penis do pozoru. Souloží však jak u Katky tak u Šárky v pasivní poloze. Jan leží na zemi na zádech a na něm sedí dívka a souloží ho. Dívky si ho jedna po druhé takto osedlaly a celou situaci komentují s tím, že rády jezdí na koni. Pak David povídá - "To je zajímavé, že ten zmrd dělá, že je mu ubližováno a přitom mu stojí péro." Po této noční sodomii je Jan propuštěn s tím, že pokud cokoliv o dnešním povídání řekne, tak bude zabit, ale ještě před tím lidé co zná uvidí celé znásilňování, které celou dobu bylo natáčeno. "Záznam je pořízen a je tam vše, tak na to pamatuj chlapečku." Povídá Šárka a spolu s ostatními jde pryč. Jan brečí a nemůže se pohnout. Má natržený zadek.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře