Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé na lyžáku erotické povídky

Stalo se to v mích čtrnácti letech. Byli jsme se školou na lyžáku v Rakousku a mě na pokoj přidělili holku od nás ze třídy. Kluci o ní docela dost stály a všichni mi záviděli, že ji dali ke mně na pokoj, protože už nebyla volná postel. Třetí den našeho zájezdu jsem dostal horečku Natka to ode mně taky chytla, takže jsme nešli lyžovat a zůstali jsme na pokoji sami.

Natka se šla osprchovat a já jsem musel jít na záchod, tak jsem vešel v pyžamu do koupelny a ona se vyděsila. , , Nechoď sem, jsem tu nahá!" Já jsem jí odpověděl - , , Neboj nebudu se koukat. " a zakryl jsem si oči a posadil se na mísu, ale vědomí, že jsem s nahou holku v koupelně mně docela vzrušovalo. V tom Natka řekla - , , Máš ho pěkně velkýho. " Já jsem jí řekl - , , Jo to mám. " Natka jse mně zeptala jestli se může podívat zblízka. Já jsem odpověděl, že ano, ale že si ještě utřu zadnici a spláchnu a potom se může podívat. Když ke mně nahá přistoupila, tak jsem ji chytil a dal ji pořádného francouzáka a řekl jsem ji - , , Miluju tě. "Ona můj polibek opětovala a řekla mi, že mně taky miluje. Já jsem se jí zeptal, jestli bychom spolu nezkusili mít sex. Ona mi řekla, že bude ráda. Ona si oblékla krajkované černé kalhotky a podprsenku a já černé slipy a zatáhl jsem záclony aby byla úplná tma a na nočních stolcích po obou stranách postele jsem zapálil čajové svíčky, poté jsme si spolu vlezli na postel a začali jsme se líbat. Pomalu jsem sjel k jejímu krku a ke klíční kosti, během líbání jsem ji postupně sundal podprsenku a začal ji líbat prsa a ona slastně vzdychala.

Potom jsem jí pomalu sundal kalhotky a začal jsem ji lízat buchtičku a když jsem zajel jazykem dovnitř začala blahem hekat a nakonec zářvala orgasmem a řekla mi - , , To bylo úžasné. " , , To ještě není vše. " řekl jsem jí a dotkl jsem se špičkou svého dicka její buchtičky a ona slastně zavzdychala. Pomalu jsem tlačil svůj penis do její buchtičky, když jsem narazil na její panenskou blanku a řekl jsem jí - , , Teď to bude bolet" a tvrdě jsem přirazil a protrhl jsem její blanku. Ona se mi svými nehty zaryla v zádech a udělala mi hluboké rýhy v zádech. Do očí jí vhrkly slzy a krev z její buchtičky kapala na prostěradlo. Já jsem jí začal líbat a utěšovat a kapesník🡕 em jsem jí utíral buchtičku od krve. Po chvilce mi řekla, že už je to dobré a, že můžu začít. Tak jsem začal prirážet a ona slastně vzdychala. Ona dosáhla orgasmu a já jsem se do ní vystříkal, ona mi ještě řekla, že brala antikoncepci a naštěstí neotěhotní. Potom jsme usnuli k sobě přitulení. Teď už s Natkou rok chodím a jsme nerozluční.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: První sex

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře