Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé s holkou erotické povídky

Už ani nevím, kdo k tomu dal první impuls. Pozvala jsi mě na čaj a já přijala, protože jsem si potřebovala někomu vylít srdce. Nechtěla jsem zabíhat do detailů, ale nakonec jsi ze mne vymámila všechno. To, že můj sexuální život nestojí za řeč, že ani můj poslední milenec (perfektně udělaný) mě nedovedl přivést k pořádnému orgasmu. Vzpomínám, jak jsi na mě pohlédla a opatrně se mě zeptala, jestli třeba nejsem tak trochu na holky.

Samozřejmě, že jsem se to hned vehementně a dotčeně popírala. Uvěřila jsi mi. Vlastně jsi se tak jen tvářila. Nakonec jsem se odhodlala k odchodu, smířená s tím, že ani ty jsi mi nemohla poradit, co se svým nenaplněným sexuálním životem. Chystala jsem se zrovna zvednout z měkké pohovky v tvém obýváku, když sis ke mně rychle přisedla s položila mi svou dlaň na mé rameno. Bylo to velice intimní gesto. Bylo ale tak neočekávané, že jsem ani nestačila zaprotestovat a ty jsi mne vášnivě políbila. Srdce mi začalo bít jako na poplach. S žádným mužem jsem předtím nic takového nezažila.

Svůj jazyk jsi vrážela hluboko do mých úst a pak jsi jím laskala mé rty až mi unikl vzdech. Pak jsi se ode mne na kousíček odtáhla a pošeptala mi, jestli bych to jednou nechtěla přece jen zkusit se ženou. Ke svému úžasu jsem jen dychtivě přikývla. Pomalu jsi mi začala vyhrnovat tričko🡕 a dlaní jsi se blížila po mé pokožce až ňadrům. Stačil jen jemný dotyk a okamžitě byly bradavky v pozoru. Mírným tlakem jsi mě přiměla položit se zády na pohovku, naklonila jsi se nade mne a začala mi laskat bradavky svými vláčnými ústy. Tvůj jazyk klouzal z jednoho ňadra na druhé a vzbuzoval ve mne dosud nepoznané pocity. Chvílemi jsi sála bradavky a chvílemi laskala napjatou kůži kolem nich. Ani jsem si neuvědomila své hlasité vzdechy. Pak tvá dlaň zajela k podbřišku a začala mi pomalu stahovat sukni🡕 a pak i kalhotky. Možná trochu vyděšeně, ale zároveň s vášní jsem na tebe pohlédla a ty jsi se smyslně usmála. V tom úsměvu jsem poznala příslib ještě větší rozkoše, která mne očekávala. Opět jsi se sklonila k mým bradavkám, jemně jsi je sála, ale jen chvíli. Pak jsi svými rty jela pomalu níž a níž, přes pupík až tam, kde se začaly objevovat chloupky. Bylo to velmi příjemné, ale ani tady jsi se nezastavila, pokračovala jsi dál až k pahorku, za kterým se skrýval můj klenot. Když jsi se ho dotkla, vyjekla jsem rozkoší. A ty jsi pokračovala dál, laskala jsi i mé stydké pysky, a koupala svůj kouzelný jazýček v mé šťávě, která hojně vytékala z mé vzrušené pochvy. Když jsi pak přisála své rty na poštěváček a jemně jsi začala sát, mé tělo už ten nával rozkoše nevydrželo. Začala jsem se zmítat blahem a cítila jsem necudné záchvěvy ve své pochvě. Přišlo to tak náhle a bylo to neskutečně krásné - můj první orgasmus, který mi dala žena.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře