Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poštovní vzrušení erotické povídky

Ty hele, půjdeš se mnou teda na tu poštu? Potřebuju si něco vyřídit. " Přemlouval jsem svého spolužáka Vojtu. No moc se mně teda nechce, ale že to jseš ty..." Z intru to bylo na poštu jen pár minut, takže se nechal lehce přesvědčit. Byli jsme na intru v malém městě, takže jsme měli všechno u ruky. Jediná nevýhoda bylo to, že často nebylo co dělat nebo kam jít.

Já jsem to však koncem druhého ročníku učiliště vyřešil. Chodil jsem šoustat jednu ne zrovna solventní slečinku. Když jsem mu o ní vyprávěl, byl Vojta zhnusen, protože byla pod jeho úroveň...a vlastně i pod mojí, jenže když se mě naskytla ta příležitost, tak jsem jí využil. Protože ale nebyla pěkná, tak jsem se s ní nemohl nikde ukazovat a časem jsem kontakt s ní přerušil úplně.

Přišli jsme na poštu. Byla to malá pobočka a tam seděla pouze jedna pošťačka, která cosi ťukala do klávesnice. Není to náhodou..." Nedokončil Vojta ani větu, ale já už věděl, co myslí. Uprostřed pošty seděla tlustá mladá pošťačka a ano, byla to ona - Eliška. Ta holka, co jsem jí chodil obtahovat. Napřed jsme stáli jako přibití, ale pak jsme se rozešli k přepážce. Eliška, i když byla mladá, nebyla vůbec hezká. Dřív to ještě šlo, ale teď ještě víc ztloustla, roztékala se na židli🡕 . Měla krátké vlasy a vůbec...v obličeji byla taky taková chlapská. To že je to ženská šlo poznat pouze podle jejích velikých koz.

Na tom mě však nezáleželo, chtěl jsem to! Chtěl jsem to hned, co jsem jí spatřil za tou přepážkou! Stál mi z té vidiny, že mě vykouří. Ano, to uměla skvěle. Dokázala mě pouhým kouřením péra poslat skoro až do jiné dimenze. To uměla fantasticky. Původně jsem chtěl ověřit podpis a poslat složenku. Tyhle plány ale zkazily zvířecí pudy, které se ve mně začali bouřit. Všiml jsem si, že dveře k ní jsou pouze pootevřené, toho jsem chtěl využít. Pošeptal jsem Vojtovi svůj plán, on nechtěl ale protože byl evidentně nadržený a dlouhou dobu bez uspokojení, podařilo se mě ho umluvit. Ty vole, neblbni. Vlítnem tam a udělá ti takovej bordel na čuráku, že jsi to ještě neviděl" Tak dobře no. " Souhlasil s odporem. Rozběhli jsme se a vrazili do dveří, vyřítili jsme do místnosti. Eliška koukala jak vyvalená. Nevybral jsem tu rychlost a přepadl přes stůl, mělo to asi zajímavý efekt. Byla vyděšená, zřejmě o naší přítomnosti až do teď nevěděla. Nebo to jen předstírala. Kunda proradná! Hele my dva spolu už nic mít nebudem jasný! Neozval jsi se a minule jsi se vystříkal a odešel. Já se pak musela dodělávat rukou ty hajzle!" řekla hystericky hned jak mě viděla a očima sjela k mému poklopci, kde se už o slovo hlásil můj pták. Dobře. Když ne my , tak aspoň vykouříš mýmu kámošovi jasný? Jinak se tě na nic ptát nebudu a to teprve bude rodeo!" Nezbývalo jí nic než souhlasit. Kámoš moc nechtěl ale poradil jsem mu ať zavře oči nebo kouká jinam a představí si ...no třeba mladou Bridget Bardot. Mluvil jsem z vlastní zkušenosti.

Tlusťoška šla zavřít dveře a vrátila se už svlečená. Začala svlíkat Vojtu. Chudák, jak ten se štítil. . Pohladila ho po břiše a sjela k péru. Vzala mu ho do ruky, trochu mu ho pohonila a když mu už pořádně stál, olízla ho od kořene až po žalud. Slízla kapičku štěstí, která se mu už stihla utvořit a začala ho jemně kouřit a sát. V tom jsem cítil, že z něho spadly zábrany. Mačkala mu koule a jazykem přejížděla po uzdičce, naslinila si prst a strčila mu ho do análu. To dělala vždycky s oblibou. Mě to vzrušovalo, protože jsem přesně věděl v jakých slastech se teď octnul. Vytáhl jsem cigaretu a zapálil si. Minutku jsem se na ně díval. Dál to už nešlo vydržet. Myslel jsem že mě praskne čurák vzrušením! Byl tvrdej jako kámen. Položil jsem cigáro na stůl a přistoupil jsem k nim. Sáhnul jsem na Eliščinu lasturku. Byla totálně mokrá. Slastné šťávy z ní začali vytékat. Smočil jsem tam dva prsty a ty pak strčil do její prdelky. Mezitím si dělala prcinku druhou rukou. Za chvilku byla hotová, svíjela se ve slastných křečích orgasmu. Svléknul jsem si kalhoty🡕 , protože už dobře vím, že ona nemá jen tak dost. Je velice náruživá. Spolužák se jí po chvíli mocnými střiky udělal na její velké kozy.

Ty má skutečně monstrozní. Z Vojty už opadávalo vzrušení, a začalo v něm rýpat svědomí . Chtěl jít hned pryč. No tak to teda ne, dokud si nezapíchám tak nikam nejdu. " Prohlásil jsem rozhodně. Na nic jsem nečekal. Vzal jsem své naběhlé žilnaté péro do ruky a párkrát jím přejel po oslintaných pyscích její mušličky. Pak jsem ho zasunul na špičku a za chvilku v ní byl až po kořen. Začala řvát a přirážet proti mně. Kozy jí neskutečně skákaly. Tvrdě jsem přirážel a když už jsem cítil že se jí mušlička svírá, vytáhl jsem ho a začal její studánku vylizovat. V tom vybouchla. Šťávička z ní začala tryskat proudem. To mě rozrajcovalo ještě víc. Cítil jsem, že už to dlouho nevydržím a budu stříkat. Párkrát mě přetáhla předkožku a už to bylo. Měla to všude. Moje husté, horké semeno jí v salvách dopadalo na vlasy, obličej a na kozy. Něco chytila i do pusy. Podlamovali se mě kolena. Pak mě ho očistila jazýčkem.

Zmizel jsem hned co to šlo, protože jsem jí nechtěl poslouchat . Byla moc ukecaná, proto jsem byl vždycky radši když roztouženě řve nebo má v puse mého tvrdého ptáka. Vojta čekal před poštou na schodech. Nechtěl se o tom moc bavit, až z ničeho nic v noci řekl - Zařídil jsi si tam vůbec to , co jsi původně chtěl?" A kurva, no vidíš. Na to jsem úplně zapomněl. Zítra tam budu muset zajít. " To je teda smůla" dodával ironicky a můžu jít s tebou?" Dali jsme se do smíchu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře