Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Potkala jsem ho v metru erotické povídky

Potkala jsem ho v metru. Hledala jsem tu dobu někoho k sobě a on byl zrovna můj typ. O dost starší a zřejmě zkušený. Začal po mně pokukovat a já mu ty jeho pohledy vracela. Bylo jasné, že se mu opravdu líbím a pohled na moje. ňadra, deroucí se z jemné látky ven, ho asi vzrušoval, protože se mu v kalhotách🡕 začala dělat boule. Oba jsme vystoupili na Kačerově a zůstali stát na stan🡕 ici autobusů. Už se na mne díval zcela nezakrytě a já jen čekala, kdy mne osloví.

Kolem nebyl nikdo a tak se osmělil, přistoupil ke mně a povídá - Slečno, promiňte, možná že teď dostanu pár facek, ale musím vám říct, že máte kouzelný kozy Alespoň co vidím. " Můžete vidět i víc..." odpověděla jsem, abych ho vydráždila. Zřejmě nečekal takovou reakci a trochu zaváhal.

Ne, nemyslete si, že jsem nějaká štětka, jen jsem zvyklá si vybírat sama a vy se mi docela rozdáváte, " dodala jsem na vysvětlenou. Zálibně se pousmál. Takže moderní se vším všudy? Jenže zrovna vás nemám kam pozvat, " řekl a čekal na moji odpověď. Co kdybych vás pozvala já. Stejně vidím, že máme alespoň kus cesty společný. Souhlas?" řekla jsem a z mého pohledu musel poznat, že s ním chci strávit část dne a ne povídáním. Kývl na souhlas a když přijel autobus, nastoupili jsme už jako známí. Po třech stan🡕 icích jsme byli u cíle. Vešli jsme do domu a počkali na výtah. Ve výtahu mne objal a začal líbat. Vyšla jsem mu vstříc. Cítila jsem jeho ruku jemně položenou na prsu a chtěla jsem, aby mne dal znát svoji mužnost. Zmáčkni mne víc, mám to ráda tak, že to až bolí prozrazovala jsem mu své záliby. Reagoval tak, že. jsem až vyjekla. Výtah zastavil a já otevřela byt. Vklouzli jsme do předsíně a chtěla jsem třeba nejdřív udělat kávu🡕 a tak, ale nenechal mne. Sehnul se, prudkým pohybem uchopil lem šatů a stáhl mi je přes hlavu dolů. Mám ráda, když mne muž miluje tvrdě a nesmlouvavě, . a poznala jsem, že on chce být v našem vztahu pánem. To se mi líbilo a vzrušovalo mne to. Vzal mne do náruče a odnesl do ložnice. Byla jsem jen v kalhotkách a podprsence a tak mne postavil u postele. Myslela jsem, že mne do ní položí a bude chtít milovat, ale spletla jsem se. Sklonil se a pomalu a rozvážně mi stáhl kalhotky. Potom mi položil svoje ruce na ramena a stáhl ramínka u podprsenky. Moje prsa se mu předvedla v celé kráse. Jednou rukou mne vzal za bradu a začal znovu líbat, přičemž druhou zkoušel pevnost mých ňader a bradavek. Jeho pánovitost mne vzrušila a začala jsem se trochu chvět. Vzal mne za zátylek a tlačil na kolena. Svlékni mne. Udělej mi to!" přikázal. Rozepnula jsem mu kalhoty🡕 a i se slipy je stáhla dolů. To co se mi předvedlo, mi vyrazilo dech. Jeho obrovitý samec mne skoro děsil. Obejmula jsem ho jednou rukou a druhou mu začala hladit koule. Jazykem objela žalud a zasunula do úst. Začala jsem ho sjíždět, ale moje tempo mu zřejmě nestačilo a tak mne chytil za vlasy a hlavu mi začal nabodávat na svůj kyj. Cítila jsem ho až v krku a začala se skoro dusit. Sténala jsem skoro stejně jako on a snažila se vymanit. Nenechal mne a čím víc jsem se bránila, tím víc mne ničil. Náhle jsem ucítila prudké škubání v jeho penisu a do pusy mi vyprskl proud semene. Snažila jsem se ho pochytat, ale stékal mi po bradě na krk. Zvedla jsem k němu prosebně oči a on mi ho vytáhl z pusy. Zbytek mi nastříkal rovnou do obličeje. Sedla jsem si na paty a objala mu kolena. Stál nade mnou a prudce dýchal. Utři se..." řekl a já poslušně otřela zbytky jeho semene do své podprsenky. To bylo jen na začátek, takové seznámení..." řekl a potom mne zvedl a položil na postel. Zatímco jsem tam ležela, dokončil svlékání. Potom si lehl vedle mne a začal mne laskat svojí pevnou rukou. Masíroval mé ztuhlé bradavky a občas mne trochu kousl.

Vzrušovalo mne to a začala jsem se naoko bránit. Sjel mi rukou do rozkroku, ale já měla sevřená stehna a chtěla, aby si mne vybojoval. Došlo mu to. Chytil mi obě ruce, dal mi je za hlavu a sevřel svojí levačkou. Pravou mne lehce udeřil přes tvář. Tak ty už nechceš? Ale chceš, vid? A dostaneš, a čím víc se budeš bránit, tím líp!" Trochu jsem se zazmítala a on toho využil k tomu, že se mi dostal pravou rukou mezi stehna. Cítila jsem jeho prsty u své pochvy, a sevřela nohy ještě víc. Pomohl si kolenem a rozpáčil mi je od sebe. Ten boj byl nádherný. Poznal, že se mi to líbí, a uvolnil levou ruku. Potom mi roztáhl nohy od sebe úplně a sklonil svou hlavu k mému klínu. Jeho jazyk našel poštěváček a mohutně ho zpracovával. Začala jsem sténat a on mi vrazil prsty do kundičky, která už byla silně zmáčená. Začal jimi pohybovat a roztahovat branku. Ne však nadlouho. Najednou mne chytil pod zadkem, nadzvedl a prudce na-razil na svůj kůl, který už byl zase v plné pohotovosti. Vykřikla jsem a z očí mi vytryskly slzy. Tvrdě mne šoustal a já cítila, jak mne celou vyplňuje a tlačí mi dělohu do břicha. Bolelo to, ale zároveň mne to přivádělo do stavu ohromné rozkoše. Opřel se rukama do mých ramen a naplno do mne najížděl. Cítila jsem se jak ukřižovaná, mé tělo se trhalo v té rozkoši a břicho vzpínalo proti jeho bucharu. Náhle najednou přestal a zůstal nade mnou klečet. Chtěla jsem, aby mne udělal, aby mne úplně zničil, a tohle přerušení mne krásně ponižovalo. Prosím tě dělej, udělej mi to, chci to ještě... prosím..." žadonila jsem. A copak bys chtěla, napapat, nabumbat..." vysmíval se mi. Prosím, prosím, šukej mě, znič mne, chci aby sis dělal se mnou co chceš, co se ti líÍí. Jenom, prosím, nepřestávej..." doslova jsem kňourala a svíjela se pod ním. Otočil mě na kolena a svůj buchar mi začal zasouvat pomalu do mé kundičky. Kroutila jsem se a snažila se na í>ěj narazit, ale držel mne za zadek a zřejmě si vychutnával svůj pocit vítězství nade mnou. Trvalo to však jenom chvilku.

Náhle do mne opét prudce zajel a jeho ruce sevřely mé boky. Netrvalo dlouho a byla jsem hotová. Z mých úst se linulo blažené sténání a všechna energie mého těla jako by se soustředila do mého klína a tryskala z něho někam ven. Unaveně jsem padla na lokty a vystavila mu tak naplno své pozadí. Vzápětí jsem ucítila jeho ruku na mé prdelce. Prstem pronikal do řitní dÍrky. , Ne, to ne, to nechci..." prosila jsem, do prdelky ne!" Ale ano, to víš, že ano... nedal nic na mé prosby. Pomalu mne stále šoustal, jednou rukou mne přidržoval, abych mu nemohla uniknout, a druhou stále rozšiřoval a vlhčil moji zadnici. Bála jsem se a doopravdy začala plakat.

Ani na toto nepřistoupil. Vyndal svůj penis z mé rozpálené, dírky a nasadil jej k prdelce. Celá jsem se třásla, když mi ho tam začal zasouvat. Připadalo mi, že mne roztrhne, bolelo to, ale zároveň mne to silně vzrušovalo. Cítila jsem ho hluboko ve střevech, když zajel až na konec. Zvedl mne, mé ruce přitáhl ke svému tělu a oběma rukama mi hladil a promačkával moje prsy Nemohla jsem vůbec nic dělat a oddala se sladké bezmoci. Po chvíli mne pustil zase na kolena a drže mne za boky začal mne souložit do prdelky.

Sjížděl mne stále rychleji a mé sténání se mísilo s jeho vzdechy teď čím víc silnějšími. Přidržoval se jednou rukou a druhou mi opět vklouzl zepředu do kundičky Účinek na sebe nenechal dlouho čekat a tentokrát jsme se sešli ve svých vyvrcholeních. Moje milostná šťáva tryskala na jeho ruku, zatímco jeho sperma mne v mohutných výronech plnilo zevnitř. Padli jsme vyčerpáním na postel v tom sepjetí a zůstali ležet. Zatímco já ležela a vzpamatovávala se z toho ještě několik minut, on se za chvilku ze mne uvolnit a odešel se do koupelny umýt. Vrátil se osprchovaný a zřejmě spokojený sám se sebou. Tak jak, sousedko?" zeptal se potměšile. Jaká sousedka?" nechápala jsem a byla zároveň trochu rozmrzelá z toho, že zřejmě chce odejít. Tak. Já tě už totiž týden sleduji z okna z toho baráku odnaproti. Nastěhovali jsme se tam před prázdninami. " začal se smát. Ty jsi ale prevít. Takže sis mne už předem vyhlédl, co?" odpověděla jsem. Dostal mne. Nezlob nebo..." a zajel mi prsty do kundy. Ne, už opravdu ne, už jsem hodná, " rychle jsem řekla, aby mne nechal alespoň chvilku odpočinout. Tak dobře. Ale teď se vykoupej a odpočiň si. Večer totiž přijdu znovu. A budeš poslušná holčička, " více méně mi to přikázal. Oblékl se a potom mne ponechal mému osudu. - Ani jsem mu nevěřila, že mluví pravdu; ale přece jen jsem se na večer připravila. Je sedm hodin večer. Venku už není takové vedro. Udělala jsem pár chlebíčků jen tak narychlo a v samoobsluze naproti koupila láhev vína. Stejně asi nepřijde, kdo ví odkud je, napadlo mě a pro jistotu jsem zajela rukou pod kalhotky, nahmatala poštěváka a začala si ho honit...

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře