Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Přefiknutá ve fitku erotické povídky

Určitě to všechny znáte - sednete si večer k televizi, koukáte na nějakou hloupost kde se pořád cpou nějakými dobrotami a zakrátko zjistíte, že ani tak nesledujete děj, jako spíš kručení vašeho žaludku. Odtrhnete oči od obrazovky a zaměříte svou pozornost na ledničku. Za chvíli se opět vrátíte do pohodlné pohovky, ale už s vaničkou zmrzliny, nějakým dortíkem nebo čokoládou.

Na druhý den ráno jste ráda když je v autobuse místo abyste si sedla a v práci samozřejmě jedete výtahem. Ani já v tomhle nejsem výjimkou a na mém těle to bylo čím dál víc vidět. Jelikož jsem se nemínila vzdát svých pochoutek, rozhodla jsem se, že s tím musím něco udělat. Už kdysi jsem si cestou do práce všimla, že nedaleko od našeho domu je nově zřízená posilovna. Za pár dní na to jsem si do tašky vzala sportovní triko, botasky a tepláky a vyrazila jsem. V posilovně jsem našla pár celkem obyčejných mužských lopotících se pod činkami a dvě podobné tlusťošky jako jsem já. Pomyslela si že na tom ještě nejsem tak špatně a čekala až si mě někdo všimne. Brzy nato se otevřely dveře skladu a z nich vyšel sympatický mladík s náručí plnou nějakých lektvarů pro posilování. Dobrý den, hned jsem u vás. Dobrý. Byl to mladý udělaný blonďák s nakrátko ostříhanými vlasy. Mohlo mu být tak kolem šestadvaceti a měl velice příjemný klukovský, chápající úsměv. Když vylezl z malé místnosti vedle přijímajícího pultu, byl samá ochota. Tak už jsem u vás. Už jste u nás byla? Ještě ne, ráda bych se zapsala. Výborně. Cena je třicet korun na hodinu, když budete mít permanentku, vyjde vás hodina asi na dvacet pět. No, zatím s tou permanentkou počkám. Dobře, víte co budete cvičit nebo byste chtěla poradit? No, začala jsem nesměle, asi bych spíš chtěla poradit. Dobře, takže támhle je šatna, převlékněte se a já se vám pak hned budu věnovat. Pomyslela jsem si, že bych byla docela ráda, kdyby se mi věnoval i jinak, ale jak bych si na takového borce mohla myslet? V šatně bylo obrovské zrcadlo přes celou stěnu, které mě v mých pochybách ještě ujistilo. Převlékla jsem se a nesměle vyšla do posilovny. Ani jeden z mužských se po mě nepodíval. Zato jsem zahlédla záblesk zájmu v trenérových očích. Nebo se mi to jen zdálo? No tak přestaň, ty naivko, okřikovala jsem se. Začala jsem se cvičením. Brzo jsem se začala pěkně potit a asi to nebylo jen tím vedrem v posilovně. Triko jsem měla pěkně promáčené a cítila jsem se trapně. Pořád se mi zdálo, že na mě trenér pohlíží jako na objekt, který se mu líbí. V jedná chvíli, kdy se postavil do určitého úhlu, se mi zdálo, že mu jeho penis v teplákách stojí. Asi si to uvědomil i on, neboť se rychle otočil a zamumlal že hned přijde. Přišel asi za pět minut a pokračovali jsme jakoby nic. Avšak já se na cvičení už soustředit nemohla. Brzdy jsem se omluvila, že je toho na mě už hodně a byla jsem ráda, když jsem vypadla. Celou cestu domů jsem o tom přemýšlela a rozhodla se, že musím mít jistotu. V životě jsem moc chlapů nepoznala a tak jsem nehodlala nic ponechat náhodě. V posilovně jsem zaslechla jak se chlapi bavili o tom, že je posilovna otevřená až do desíti večer a že tam po deváté nikdo nechodí. Za čtyři dny jsem se vypravila do posilovny opět.

Tepláky jsem vyměnila za šortky🡕 a našla ještě přiléhavější triko, což při mé tloušťce zase nebyl takový problém. Když jsem dorazila do posilovny, byla jsem trochu zklamaná, neboť jsem tam našla ještě kluka s holkou, jak drandí na rotopedu, ale ti brzo k mé radosti odešli. Převlékla jsem se a věnovala se cvičení na lavici. Sedla jsem si na ní obkročmo a zvedala nohama závaží. Během chvilky přišel onen trenér a zadíval se na mě. Tentokrát měl na sobě jen triko a šortky🡕 . Pozoroval jak cvičím a já cítila, jak se mi začíná hnát krev do hlavy. Všimla jsem si, že pozoruje moje stehna, která se třásla námahou při jednotlivých zdvizích. Cítila jsem jak mě to začíná vzrušovat, celá ta atmosféra, já s nahýma nohama na cvičebním stroji, sama s trenérem. I jeho to pěkně bralo, ale lišácky si stoupl za mě, abych zřejmě neviděla, jak se mu šortky🡕 zase napínají. Cvičila jsem, dělala jakoby nic, ale mušlička mě pěkně svědila a strašně jsem toužila pomilovat se. Bylo na čase změnit cvik. Klekla jsem si na lavici a ještě předtím si zula boty, abych ji při své šikovnosti celou neodřela. Začala jsem rukama zdvihat kladku, kterou jsem předtím nadzdvihávala nohama. Trenér se ani nehnul a nejspíš se kochal mým širokým zadkem. Jeho pohled jsem ale pěkně cítila v zádech. Znovu jsem si pomyslela, že bych v sobě raději cítila něco jiného a opravdu se mi na cvičení soustředilo jen těžko.

Rozhodla jsem se přejít do útoku. Otočila jsem se, lehla si na lavici na břicho a nohama začala zvedat kladku. To už bylo na trenéra moc. Teď už bezostyšně civěl nejdříve na má bujná prsa, kterak se ukládají na lavičku a posléze na můj zadek, hýbajíc se při zvedání kladky. Jeho rozkrok jsem měla téměř před očima a viděla jeho napnutý penis. Mířil přímo na můj obličej. Byla jsem už pěkně vlhká. Podívala jsem se mu do očí. Přečetla jsem v nich neskonalou touhu a tak jsem si troufla a přejela dlaní po jeho bouli na šortkách. Jen slastně zavzdychal a přivřel oči. Chvíli jsem mu přes látku ten jeho úd masírovala, ale pak už jsem to nemohla vydržet. Klekla jsem si na lavičku a chtěla mu stáhnout kalhoty🡕 . Počkej, zachroptěl, jenom zamknu. V okamžiku byl zpátky od vstupních dveří a postavil se na stejné místo co předtím. Stáhla jsem mu šortky🡕 a z nich se vyvalil naběhlý penis. Všimla jsem si, že měl obřízku. Chytla jsem ho do ruky a začala mu něžně olizovat žalud. Trenér se jen rozkročil a chytl se velké činky umístěné na vidlicích tak aby šla zvedat z lavice. Chvíli jsem si s jeho žaludem pohrávala a cítila jak mě vůně jeho samce rozdělává. Zajela jsem jazykem až k varlatům a jazykem je hbitě olizovala, pravou rukou jsem přitom stále držela jeho penis a mnula ho prstama. Pak jsem chytla jeho koule do dlaní a strčila si penis do pusy. Vešel se mi tam akorát. Cítila jsem, jak se trenér chvěje a slyšela jak sténá. Po chvilce kouření se mu na špičce žaludu objevila malinká kapička. Něco mě napadlo. Nalehla jsem na lavici, opřela se o činku a pokračovala v orální masáži. Jak jsem ho kouřila a komíhala hlavou sem a tam, nadzdvihávala jsem při tom zadeček.

Cítila jsem, jak jeho klacek ještě víc tvrdne, pokud to vůbec ještě bylo možné. Ale nechtěla jsem, aby mi teď hned vystříkl. Vyndala jsem ho proto z pusy a pokračovala v něžném olizování. Činka mi trochu bránila a tak ji trenér lehce sundal ze stojanu. Vzepřela jsem se rukama a za znovu obrátila pozornost k jeho nádherné chloubě. Někde jsem slyšela, že chlapi vzrušuje, když jsem jim při tom žena dívá do očí. Dívala jsem se mu tedy při tom do očí. Viděla jsem, jak to s ním cloumá, jak se snaží nevystříknout. Počkej ... tohle bych dlouho nevydržel. Poslechla jsem, klekla si a sundala si triko. Kochal se pohledem na má obrovská prsa a posléze je začal mnout rukama. Dělalo mi dobře cítit teplo jeho dlaní na mých bradavkách. Naznačil mi, ať si lehnu na lavici na záda. Sundala jsem si i šortky🡕 a kalhoty🡕 a také můj trenér byl už úplně nahý. Stoupl si obkročmo nade mě a začal mi rukama mnout prsa. Dlouho jsem se nevydržela dívat na jeho modrající penis a vzala mu ho mezi svá prsa. Trenér se chytl držáků na činky a začal mi s ním mezi prsy jezdit sem a tam. Byla jsem fascinovaná pohledem na jeho mohutný úd jak zajíždí a zase vyjíždí mezi mými ňadry a jak na mě při tom jeho mohutný žalud vykukuje. Tekla jsem jako horský potok a toužila už mít tu jeho chloubu v sobě. Trenér se zvedl a poklekl k mé mušličce. Nejdřív si s ní hrál prstama a musím říci, že byl ohromně šikovný. Chytla jsem se rukama stojanů po obou stranách lavice a zmítala se v rozkoši.

Po chvilce jsem ucítila, jak mou jeskyňku zpracovává jazykem. Jeho jazyk byl dlouhý, krásně horký a jakoby mě znal celá léta - věděl přesně co mi dělá dobře. Krásné bylo, když mi prostředníček pravé ruky vstrčil do dírky, palcem levé ruky mi masíroval klitoris a ještě mezi své prsty strčil jazyk a rejdil s ním sem a tam. Za chvilku mi naznačil ať se na zádech otočím. Udělala jsem to a on mi opatrně položil kotníky do držáků na činky. Když jsem tenhle mučící nástroj viděla poprvé, netušila jsem, že bude tak příjemný! Teď už jsem to opravdu nemohla vydržet. Moje široce roztažené nohy si o pořádný klacek přímo říkaly a trenér už taky váhat nechtěl. Klekl si ke mně a pomaloučku zasouval centimetr po centimetru svůj ohon do mé lasturky. Vzdychala jsem blažeností a po chvilce vnímala, jak mi lasturkou projíždí sem a tam. Zarážel ho do mě vždy až po varlata a při vysouvání ho zase vysunul ven skoro celý. Projížděl mnou pomalu, ale pravidelně. Liboval si v pohledu na má prsa, která se houpala v rytmu jeho přírazů a já zase obdivovala jeho mužný hrudník a vypracované svaly na rukou. Jeho klacek musel být celý zmáčený mou šťávičkou, protože jsem byla opravdu neskutečně vydrážděná. Místností se ozývaly pouze naše vzdechy a trenér přirážel čím dál tím víc. Teď už mi bylo jedno, že se moje špeky třesou v rytmu stále divočejší soulože, v mé mysli byl teď jen on a to, jaký mě - jak jsem doufala - čeká bouřlivý a krásný orgasmus. Sepjala jsem ruce za hlavou, abych mohla pozorovat, jak jeho úd mizí v mé jeskyňce. Napadlo mě se chytnou kladky na druhé straně a přirážet proti němu. Naše těla tak o sebe pleskala, což ho rozdráždilo ještě víc. Hekal a sténal, oči přivíral v božském pocitu.

Po nějaké, rozhodně nevím jaké, době, mě trochu na lavici posunul. Sedl si na ní obkročmo, uchopil mě za kotníky a v téhle poloze pokračovat v souloži. Jak mě roztáhl nohy, působilo to na mě ještě víc. Má lačná lasturka pohlcovala jeho klacek v celé své délce a jemu zřejmě působilo potěšení to, jak mu varlata jezdila po koženkovém povrchu lavička a jak jsou zmáčená od mojí šťávičky. Pojď na zem, chci tě mít na sobě, požádal po chvíli. Kývla jsem, a tak si lehl na zem na záda a já si sedla na něj. Jen jsem dosedla, chytil mě oběma rukama za prsa a začal je mnout. Že mi to působilo neskutečnou rozkoš snad ani nemusím dodávat. Nadskakovala jsem na něm jako divá, až jsem se bála, abych mu ho nezlomila. Ale op chvilce jsem zjistila, že se bát nemusím. To je vono, řičel. Zarajtuj si na mě pořádně, áááááh, to je božský, ty jsi fantastická! Pak mě chytil za zadek, takže jsem se musela naklonit nad něj. Moje prsa ho tak při tom rajtování pleskala do tváře. Cítila jsem, jak mě jeho mohutné ruce svírají půlky a jak mi jeho rty sevřely levou bradavku a ještě mi přes ní jezdí jazykem. To už bylo na mě moc. Za zběsilého řevu a sténání jsem křičela v divokém orgasmu na celé kole, ale bylo mi to v tu chvíli úplně jedno. Třásla jsem se neskutečně krásným pocitem, svírala jeho neutuchající pyj a po nějaké chvíli jsem se zhroutila na jeho vypracovaný hrudník. Chvěl se také a byl posetý drobnými kapičkami potu. Láskyplně jsem je slízávala. Teď pro tebe udělám cokoliv, zašeptala jsem. Sedni si na mě ještě chvíli, zaprosil, ale obráceně. Znovu jsem si na něj obkročmo sedla. Cítila jsem jak mě dlaněmi drží za půlky a nadzdvihává v rytmu přírazů.

Ten tvůj zadek je prostě božský. Ještě včera bych nečekala, že mi to někdo řekne. Chytla jsem se levou rukou lavice kvůli rovnováze a nasedávala na trenérův ohon, který mě před chvilku dovedl k tak nádhernému orgasmu. Měl opravdu neskutečnou výdrž. Ani nevím jak dlouho jsme si to ještě takhle rozdávali, ale mě už bolely nohy. Zvedla jsem se a klekla si na zem na všechny čtyři. Pojď do mě zezadu, řekla jsem celkem zbytečně. Chytil mě pevně v bocích a znovu ho zasunul do mé jeskyňky. Korigoval si přírazy tím jak si mě rukama přitahoval nebo oddaloval a nejspíš se kochal i tím, jak se má prsa ve vzduchu houpou. Opřela jsem se lokty o koberec a nechala tak své bradavky aby se díky přírazům třely o koberec, což mě docela rozrušilo. Cítila jsem v sobě jeho neúnavný penis, slyšela jsem (a cítila), jak mi jeho pánev pleská o zadek a uvědomila si, že v další orgasmus je na dosah. To se mi jen tak nestávalo, většina chlapů, co jsem kdy měla se po mém orgasmu (pokud jsem ho s nimi vůbec měla) okamžitě udělali a odpadli, ale tohle bylo něco jiného. Trenér začal přirážet čím dál zběsileji. Lehla jsem si na břicho a cítila, jak mi jeho pravá ruka hněte prsa. Konečná pro mě byla v okamžiku kdy jsem ucítila prsty jeho levé ruky, jak mi mnou klitoris. Jeho horký dech na mém krku, jeho ruce, přírazy to vše mě přivedlo k druhému orgasmu. Zatmělo se mi před očima a místnost explodovala do tmy plné nekonečné slasti. Zatínala jsem pěsti, křičela a zmítala sebou na podlaze jako v nějaké smrtelné agónii. Když jsem konečně přišla k sobě, trenér ležel vedle mě na zemi, něžně mě hladil a usmíval se znovu tím svých chlapeckým úsměvem. Teď je řada na mě.

Naznačila jsem mu, ať si stoupne. Jeho úd už sice začal ochabovat, ale když viděl, co chci udělat, vracel se zase do plné síly. Klekla jsem si před něj a hodlala udělat, to co jsem ještě nikdy neudělala, ale co jsem chtěla vždycky vyzkoušet. Vzala jsem jeho naběhlý úd do pusy a pomalu si ho tam zasouvala a zase vysouvala. Trenér mě něžně chytil za hlavu a pohyby pánví mi ho sám zasouval do pusy. Měla jsem co dělal (a také se toho trochu bála), abych se nezakuckala nebo ho nedej bože nekousla, přeci jen jsem v tom zas tak zkušená nebyla, ale nic se nestalo a trenérovi spokojené vzdechy, dávaly tušit, že to dělám dobře. Vzala jsem mu varlata do levé ruky, pravou mu jemně stiskla uzdičku a rty obemkla jeho žalud. Špičkou jazyka jsem se starala o tu jeho špičku. Jako na povel sebou začal cukat. Áááááhhhh! Už to bude!! Celý se chvěl, zavíral oči a prohýbal se. Cítila jsem jak se mu varlata stáhla a v penisu zaškubalo. Podívala jsem se mu do očí. V tom okamžiku mi pusu zaplnila tak horká tekutina, že jsem to ani nečekala. Instinktivně jsem spolkla první dávku, ale to už do mé pusy mířila další. Vyndala jsem jeho úd z pusy a jen letmo vnímala jeho řev. Cukal sebou jako já předtím a jeho penis se znovu zachvěl a další dávka mi vstříkla přímo do obličeje. Zalepila mi levé oko a já pravým viděla, jak jeho penis ještě chrlí další dávky, které už ale neměly takovou sílu a tak jsem brzy ucítila jak do jeho horké semeno dopadá na prsa. Mnula jsem jeho penis dokud se úplně nevystříkal. Cítila jsem jak mi semeno stéká po tváři a z prsou jak mi stéká po břiše na zem.

Pak jsem fascinovaně vzala jeho penis do pusy a olízala ho téměř dosucha od té mírně slané tekutiny. Trenér nade mnou stál a usmíval se. Já jsem byla šťastná, ale zároveň jsem si připadalo tak trochu hloupě, klečíc tam celá zalepená od jeho spermatu. Pojď do sprchy, podal mi ruku. Společně jsme nazí odkráčeli do pánských sprch. Pod horkou sprchou jsme se ještě dlouho mazlili a já cítila že to na něj (i na mě) jde znova. Že jsme se v té horké sprše ještě s mým trenérem (jen tak mezi řečí jsem se dozvěděla, že se jmenuje Radek) znovu pomilovali, to snad ani nemusím dodávat. Byla to ale mnohem krásnější noc, protože já vzala Radka do své garsonky a v mém bytečku kde jsem byla už docela dlouho sama byl teď v mé posteli tenhle krásný mužský, se kterým jsem si to rozdávala až do rána. Stejně jako on se nemohl nabažit mého kyprého těla, ani já se toho svalnatého těla nemohla nějak nasytit. A jestli jsem si tu permanentku nakonec koupila? Pche! Tohle je přece ten správný fitness nebo ne?

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře