Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Přítel na inzerát erotické povídky

Krásný den na nějaké to dobrodružství. Listuji mou oblíbenou seznamkou, co nikdy nezklame. Co vyzkoušet něco nového. Třeba trojku? Zadal jsem parametry a díval se na inzeráty, fotky a videa. Upoutala mně krásná tmavovlasá dívka. Četl jsem profil: "Můj přítel by mě chtěl vidět v moci jiného". Napsal jsem, poslal i foto a během chvíle jsem měl odpověď. "Jsem Radka a přítel David. Rádi bychom se s Tebou sešli. Můžeš dnes?" Odepsal jsem, že ano a že chci, aby na sobě měla jen volné šaty🡕 na ramínka, bez podprsenky🡕 a byla bez kalhotek🡕 . "To by neměl být problém "napsala a přidala adresu. Vyrazil jsem na danou adresu, tak jak jsme se domluvili. Zvoním na zvonek a čekám. Jestli je to hloupý vtip a nikdo mi neotevře, budu naštvaný.... Po chvíli se otevírají dveře. Za dveřmi stojí nádherná holka, krátké černé vlasy, na sobě květované volné šaty🡕 . I přes volný střih jsou vidět její bradavky. Chytila spodek šatů, nadzvedla je, aby ukázala, že je bez kalhotek🡕 . Zahlédl jsem i jemné ochlupení, ale tím se potěším později. Snažila se vypadat sebejistě, ale bylo vidět, že není. Pozvala mně dovnitř. Šel jsem za ní a nemohl z ní spustit oči. Měla krásnou postavu a ta prdelka. V obýváku jsme se pozdravili a já ji dal polibek na tvář. Z kuchyně přišel přítel a přinesl skleničky a šampus. Společně jsme pronesli několik zdvořilostních frází. Během těch chvil jsem stále pokukoval po Radce. Měl jsem na ni obrovskou chuť. Seděli jsme na sedačce a povídali si o normálních věcech. Několikrát vstala a šla do kuchyně. Sledoval jsem ji. Když přišla, musela mně překročit. Rukou jsem ji zastavil při překračování. Rukou jsem ji zajel pod šatičky a vnitřní stranou stehen jsem stoupal výš a výš. Pohladil jsem ji jemně prdelku. Její kůže byla hladká a horká. Měla na sobě jen jeden kus oblečení - ty šaty🡕 . Pobídl jsem ji, ať si sedne vedle mně. David seděl naproti a čekal, co bude dál. Už nebylo na co čekat. Vzal jsem její ruku a položil na můj rozkrok. Rozepl jsem zip. Vsunula svou ručku do boxerek a vyndala polotvrdé péro ven. Podívala se na Davida. Trvalo to asi tři vteřiny než mi ho krátce pohonila, sehnula se a vzala ho do pusinky.

David seděl a pozoroval, jak mně kouří. Rukou jsem ji vytáhl volné šaty🡕 , hladil po zádech a lehce zajel přes prdelku až ke kundičce. Roztáhla nohy, abych se k ní lépe dostal. Věděl jsem, že to chce a že udělá cokoli, co budu chtít. Krásně kmitala hlavou nahoru a dolů, druhou rukou mi hnětla koule. Podíval jsem se na Davida. Dál seděl a díval se, jak si jeho Radka hraje s mým penisem. Otočil jsem ji a položil na sedačku, vytáhl šaty🡕 , roztáhl jí nohy, jednu nahoru na sedačku, druhou na stůl. Rukama si roztáhla vlhkou a voňavou kundičku. Z chloupků měla malý trojúhelníček, jinak byla dohladka oholena. Sklonil jsem hlavu a jazýčkem se poprvé dotknul její kundičky. Byla sladká a mokrá. Pomalu se uvolňovala, více se otevírala a lehce vzdychala. Dráždil jsem ji jazykem na poštěváčku a prstem zajel do kundičky. Zasténala a prohnula se. "Přesuneme se do ložnice. Pojď!"řekl jsem Davidovi. Vstal a šel. Posadil se na kraj postele. Já nesl Radku v náručí a položil ji na postel. Sundal jsem jí šaty🡕 . Líbal jsem ji na prsa a hrál si s jejími bradavkami. Pomalu jsem se sesunul zpátky k její šťavnaté kundičce a lízal ji. Prsty jsem ji šukal a ONA se blížila k orgasmu. Chtěl jsem ji udělat ještě dřív, než do ní vstoupím. Jazykem jsem poškádlil její klitoris, aby naběhl a jemně jsem ho skousl.

V tu chvíli to přišlo. Orgasmus jako blázen. Na to jsem čekal. Svlékl jsem vše, Radka oddychovala, Přiblížil jsem se penisem k její kundičce a zajel do ní. Pár zasunutí jen polovinou penisu a když to nečekala, zasunul jsem až po kořen. Její kundička byla úzká a ONA se nechala divoce mrdat. Nechtěl jsem se tak rychle udělat, tak jsem ho vyndal, strčil do ní prsty a palcem tlačil na poštěváček. Začala vzdychat tak nahlas, že se přítel až lekl. Pár rychlých zásunů a.... ticho, propnula se a několik okamžiků si užívala svůj orgasmus. Když byla hotová, mohl jsem se udělat i já. Je to totiž má zásada. Nejdříve musí být spokojená a uspokojená žena, pak mohu já. Postavil jsem se na posteli, Radka si klekla a já ji šukal ústa. Byla to chvilka a šlo to na mně. Vytáhl jsem ho, dohonil ho a stříkajícího jsem vrazil zpět do pusinky. Vše spolykala a penis hezky očistila. Bylo to úžasné uvolnění. Podíval jsem se na Davida, na kterého jsem úplně zapomněl. V jedné ruce držel fotoaparát a v druhé svůj penis a na zemi byla kaluž jeho semene. "Nádherná podívaná Badstone, děkuji Ti"

🕙 Přidáno 25.3.2023
📂 Kategorie: Orál

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře