Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Přítelkyně kamarádovy dcery erotické povídky

Jedno léto jsme udělali pánský týden u kamaráda na chatě s dětmi. Příjela tam taky Kikina, přítelkyně kamarádovy dcery. Měla 11 let, trošku se jí rýsovala prsíčka a byla dost hezká. Přes den jsme jezdili na koupaliště do vedlejší vesnice. Hned první den mě napadlo jí ho ukázat, jak bude reagovat. Přijeli jsem na koupaliště a začali se převlíkat. Někdo šel do kabin, někdo pod ručníkem.

Sedl jsem si na deku před Kikinu, která seděla na lavičce, hodil na sebe ručník a sundal si kalhoty🡕 a trenky. A udělal to tak, aby na něj pěkně viděla. Kikina si zrovna sundávala tričko🡕 , pod kterým nenosila podprsenku, protože její prsíčka byla ještě malá.

Jak se ohnula dolů do tašky pro plavky, koukla před sebe a zjistila, že mi vidí pod ručník. Díval jsem se na ni a čekal, co udělá. Pořád se dívala a nemohla odtrhnout oči. Přitom si oblékla vršek plavek a sundala si kraťasy🡕 a kalhotky! Začal se mi stavět. Nohy ale držela pořád u sebe, jenom jsem si všimnul, že nevidím chloupky. Jak se mi postavil, otevřela oči dokořán a přestala se oblíkat. Pak se mi podívala do tváře. Hned jsem unhnul očima a dělal, že nic nevím. Rovnal jsem plavky a nechal ji asi minutu koukat na moje postavené péro. Mezitím si oblíkla i spodek plavek. Ale zůstala sedět a dál sledoval můj penis. Jak jsem si oblíkl plavky, zvedla se a odešla plavat. Večer jsme dětem promítali film přes takové to zařízení na bílou zeď v pokoji. Seděli jsem tam všichni. Našel jsem Kikinu a sedl si za ní tak, že se mi zády opírala o roztažený rozkrok. Neprotestovala. Začal mi tuhnout. Byla tma, já měl popito, tak jsem zkusil zajet jí pod tričko🡕 na ty začínající hrbolky. Neprotestovala. Tak jsem tam seděli, koukali na film a já ji masíroval bradavky. Pak jsem ji zkusil vzít ruku a zavést ji na svoje stopořené péro. Ucukla. Tak jsem jí zajel mezi nohy a jemně ji hladil v rozkroku. To už necukla a držela. Bylo tu super. Jednou rukou jsem jí dráždil bradavku a druhou jí jezdil mezi nohama. Když jsem ale zkusil zajet pod obĺečení, ruku mi odtáhla. Tak jsem se "spokojil" jen s tím, že jí mazlím prsíčko a dráždím přes tepláky pipinu. Když film skončil, někdo rozsvítil a skončilo moje potěšení. A co bylo dál? Někdy příště.

🕙 Přidáno 30.5.2019
📂 Kategorie: Školačky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře