Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Přítelkyně mojí matky erotické povídky

Bylo mi tehdy 16 let. Bydlel jsem jen s matkou, která pracovala jako sestra v nemocnici. Jednoho dne k nám přijela nečekaně její přítelkyně, která odešla od muže a měla se rozvádět a k mojí matce se přijela vypovídat. Protože přijela nečekaně, nemohla si matka vyměnit služby, a tak musela na noční směnu. K té matčině přítelkyni. Jmenovala se Pamela S. Mohlo jí být tak kolem 30 let. Byla moc hezká, nosila dlouhé blond vlasy. Co mě na ní nejvíc fascinovalo, byly její velká, ale jak bylo poznat, také pevná prsa, protože podprsenku🡕 nenosila. Večer, když moje matka odešla do práce, seděli jsme s Pamelou v obýváku a dívali se na televizi. Dávali zrovna nějaký dost erotický film a bylo vidět, že jí to vzrušuje. Mě se ten film také líbil, ale protože jsem se před ní trochu styděl, odešel jsem do svého pokoje, kde mám také televizi, že se budu dívat tam. Když jsem jí přál dobrou noc, dívala se na mě tak divně. Lehnul jsem si do své postele a koukal na televizi. Po chvilce jsem potřeboval na záchod, a když jsem pak z něho vyšel, viděl jsem, že dveře koupelny jsou trochu pootevřené. Potichu jsem se podívat a uviděl jsem Pamelu. Právě si rozepínala halenku. Nemohl jsem se překvapením pohnout z místa a tak jsem stál a sledoval ji. Rozepnula knoflíčky a spustila halenku na zem. Byla ke mě sice otočená zády, ale v zrcadle naproti jsem viděl všechno. Prsa měla opravdu nádherná - velká a pevná se skoro černými bradavkami. Pomalu si přes boky stáhla sukni🡕 a po ní následovaly kalhotky🡕 . Viděl jsem jí v zrcadle zcela nahou. Byl to nádherný pohled. Teď zvedla ruce a protáhla se. Pak její dlaně přejely na její prsa a pohladily je. Viděl jsem, že bradavky má vztyčené.

Nemohl jsem od ní odtrhnout svůj zrak, jak se mi to líbilo. Náhle Pamela pohlédla do zrcadla a já se leknul, že mě uvidí a taky ano. Viděla, že jí pozoruji a já se stále nemohl pohnout z místa. V zrcadle se na mě vševědoucně usmála, jako by jí můj obdivný pohled dělal dobře a jednou nohou lehce strčila do dveří koupelny a zabouchla je. Celý zahanbený, že mě viděla, jak jí šmíruje jsem odešel do pokoje a lehnul si. Byl jsem celý vzrušený a penis mi stál. Samozřejmě jsem na spaní neměl ani pomyšlení. Zavřel jsem oči a představoval jsem si znovu to, co jsem viděl nahou Pamelu. Najednou jsem něco uslyšel v mém pokoji. Otevřel jsem oči a strnul. Stála tam Pamela a smála se na mě. Na sobě měla můj koupací plášť, který jí dosahoval sotva do poloviny stehen a přes prsa jí byl malý, takže si jej musela držet jednou rukou na prsou stažený, aby jí prsa nevyklouzly. Beze slova se posadila na moji postel. Nevěděl jsem co říct, jestli se jí mám omluvit za špehování nebo dělat, že se nic nestalo, když tu náhle promluvila - "Myslím, že se ti moc spát nechce, co?" Mlčel jsem. "Líbilo se to to, co jsi viděl v koupelně?", pokračovala a já dál mlčel, protože jsem nevěděl, co říct. "Ale, my hrajeme hru na mlčení, " smála se. "Chci abys promluvil. Já tě donutím." A s těmi slovy mě začala lechtat na žebrech. Mám jen slabou přikrývku, a tak jsem to hned ucítil a začal se kroutit. "Tak co, už budeš mluvit?" smála se dál a lechtala mě pořád. Pořád jsem mlčel a kroutil se. Nevěděl jsem, co dělat, protože až na krátké tričko🡕 , jsem vždy spal nahý a navíc mi penis pořád stál. Při tom, jak jsem se snažil uniknout jejím rukám a ona se snažila, abych neuniknul musela se také tochu hýbat a můj koupací plášť, který jí byl malý se pootevřel a odhalil její prsa. Dělala, že si toho nevšimla, ale já si toho dobře všimnul.

Předklonila se tak, až se mě její prsa dotkly. Moje pohlaví hrozilo, že exploduje. Byl jsem vzrušený tak, jako ještě nikdy a pořád jsem mlčel. "Tak ty nebudeš mluvit, co?" smála se. "Tak to uděláme jinak." Její ruce vzaly za přikrývku. "Tohle tady překáží, " zasmála se a jedním prudkým pohybem ji ze mě stáhla a hodila na zem. "To ne... prosím, " vykoktal jsem ze sebe překvapeně, protože najednou jsem před ní ležel polonahý, se stojícím penisem. Rychle jsem si ho zakryl rukama. "Ale, co to tu máme, " smála se a upírala zrak přímo na něj. Odtáhla mi ruce a vzala ho do jedné dlaně. Byl jsem jako omámený. Byl to úžasný pocit, ale zároveň jsem se styděl. "Ne... ne... ne, " koktal jsem. "Co ne, vždyť je pěknej, " smála se a začala mi stahovat předkožku. "Mě se moc líbí a na šestnáctiletého kluka je i velkej." Nevěděl jsem co říct a tak jsem mlčel a nechal jí, ať si se mnou dělá, co chce. "Vidíš jak se mi líbí, " zasmála se znova. "I bradavky se mi postavily." A s těmi slovy vzala do druhé ruky jedno svoje prso a přistrčila ho ke mně. "Vidíš jak stojí? To znamená, že jsem vzrušená." Rychle vstala a najednou měla dole koupací plášť a byla přede mnou nahá. Nemohl jsem tomu uvěřit. Tahle krásná žena a se mnou. Ihned si zase sedla na postel ke mě a chopila se mého penisu. "Sáhni si, " smála se a vzala mě za jednu ruku a položila mi ji na svá prsa. "Jaká jsou, co? Líbí se ti? Líbí? V koupelně jsem viděla, že se ti líbí. Co teď. Jsou pevná?" "Ano... ano... líbí... ano... pevná... ano, " koktal jsem a prsty ohmatával její krásná prsa. "To jsem ráda. Polib je, " přikázala a naklonila se ke mně blíž, takže jsem měl její prsy přímo před svým obličejem. Váhavě jsem je políbil, ale jí to nestačilo. "Pořádně... nestyď se... saj mi bradavky, " poroučela a přitom mi stále masírovala penis. Přisál jsem se k jejím prsům jako kojenec a sál jí bradavky, které byla ztvrdlé jako můj penis.

Pamela začala slabě sténat rozkoší. Po chvilce se ode mě odtáhla a postavila se vedle mé postele. Uchopila moje tričko🡕 a stáhla ho ze mě. Byl jsem nahý jako ona. Okamžitě se ale ke mě vrátila. Klekla si obkročmo na mě a zadeček měla na mých prsou. "Už jsi to někdy viděl, " zasmála se přiškrceným hlasem a vypjala se na mě. Přímo před očima jsem měj její přirození. "Co, už jsi to někdy viděl, " a dvěma prsty si roztáhla pochvu tak, že jsem viděl až do jejího těla. Mlčel jsem, protože jsem nevěděl co bych měl říct. Skutečně jsem tohle viděl poprvé - tedy ve skutečnosti. "Chci abys mě lízal, " poručila. "Abys mě pořádně vylízal, " a spustila se svým přirozením přímo na můj obličej. Bez odporu jsem ponořil svůj jazyk do jejího rozkroku. Lízal jsem, lízal jsem její pysky, olizoval poštěváček a vjížděl jazykem až dovnitř jejího krásného a divokého těla. Lízal jsem divoce dál a dál. Zmítala se nade mnou tak moc, že jsem jí musel za zadeček přidržet, aby mi její jeskyňka neutekla. Zmítala se na mě sem a tam a bylo vidět, že jí to působí velkou rozkoš. I mě se to líbilo. Bylo to pro mě všechno nové. Sténala jako smyslů zbavená. "Dost... už dost... teď chci, abys ně souložil, " vykřikla za chvíli. Zvedla se od mého obličeje, posunula kousek dozadu a okamžite dosedla na můj tvrdý penis. Cítil jsem, jak do jejího těla hladce zajel, protože její pochva byla celá mokrá. Cítil jsem, jak její tělo objímá můj úd. Začala se na mě vypínat jako na koni. Nahoru a dolů. Měl jsem z toho závrať. Pamela při tom sténala jako smyslů zbavená. "Dělej... přirážej... dělej... ještě... víc, " povzbuzovala mě a já se nechtěl nechat zahanbit.

Po chvilce jsem cítil, že se mi blíží orgasmus. "Už budeš? Už budeš? Dělej!" Stánala Pamela. "Já už to budu mít... chci s tebou... chci s tebou zároveň." "Už to bude... už... už!" Vykřikl jsem a v tom okamžiku jsem do ní začal stříkat své semeno.Ještě několikrát se na mně vzepjala a pak její svaly povolily, Pamela se předklonila, aniž by si vypustila půj penis ze svého těla a políbila mě. Byl to náš první polibek. Horký, ale jakoby unavený. "To jsem potřebovala, " zasmála se, když se naše rty odtrhly. "To už jsem potřebovala jako sůl, takovouhle soulož." Skulila se ze mě vedle na postel na záda a v okamžiku usnula. Po chvilce jsem i já usnul vedle Pamely. Bylo kolem 1 - 00 v noci, když jsem se probudil, protože Pamela vstávala z mojí postele. Když viděla, že mě vzbudila, oznámila mi, že se jde vykoupat, že je z našeho večerního milování celá zpocená a zašpiněná od mého semene. Vzala si opět koupací plášť a odešla z mého pokoje. Ležel jsem na posteli a dostal nápad. Oblékl jsem si slipy🡕 a tričko🡕 a došel do obýváku do baru. Tam jsem otevřel láhev sektu a vzal dvě skleničky. S tím jsem vešel do koupelny. Pamela seděla ve vaně. Voda už netekla, ale povrch byl celý pokrytý koupací pěnou. "Přinesl jsem občerstvení, " zasmál jsem se jejímu údivu, když mě viděla ve dveřích. "To je dobrý nápad, " odpověděla Pamela. "Tak nalej!" Postavil jsem obě skleničky na okraj vany a nalil sekt. "Na co si připijeme, " zeptal jsem se. "Na naši společnou noc a milování, " zasmála se Pamela a přiťukli jsme si. "Dobrý, ale víš že sekt zvyšuje sexuální choutky?" "To jsem tedy nevěděl, normálně ho nepiju, " odpověděl jsem s úsměvem a postavil skleničku opět na okraj vany.

Díval jsem se teď už bez zábran na Pamelu. Ta poloseděla, pololežela ve vaně, oči zavřené a hladila prsty skleničku se sektem. Její prsa byla pokryta pěnou, ale vyčnívala kousek nad ní. Stál jsem tam jen tak a vychutnával tuto hezkou vyhlídku. Pamela byla opravdu krásná žena. Cítil jsem, že můj penis zase dostává sílu a začíná napínat slipy🡕 . "No co je? To tam budeš jen tak stát?" Probral jsem se ze snění. Pamela měla už zase oči otevřené a dívala se na mě. "Copak ty se nechceš vykoupat?" "Chtěl bych." "Tak pojď ke mně, vana je velká, vejdeme se sem oba, " pozvala mě. "Vidím, že se ti něco klube ze slipů, " smála se. Už jsem nezaváhal. Stáhl jsem si tričko🡕 . Boule na mých slipech se už nedala přehlédnout. Pamela se posadila na naklonila přes okraj vany. "Pojď sem blíž, " vyzvala mě. Postavil jsem se k okraji vany těsně k ní. Její ruka se vynořila z vody a pohladila mě po stehně. Chytila gumu slipů a pomaloučku, vychutnávajíc každou chvilku mi je stahovala. Můj ztopořený penis, který se doteď mačkal ve slipech vyklouzl ven a narovnal se. Jeho špička směřovala přímo k obličeji Pamely. "Jo... takhle se mi to líbí... ten je, " vzdychla. "A jak to s ním umíš!" Její prsty přejely po stehnech nahoru a pak po celé délce mého penisu až na jeho špičku. Pak zase zpátky, až přejely na můj přívěsek a tam mě začaly dráždit. Pak uchopila můj penis pevně až u kořene a přitáhla mě za něj k sobě. "Teď si ho pěkně umeju, aby byl pro mě jako nový, " smála se, zatímco já jsem pomalu vlezl do vany. Pamela se zase ve vaně natáhla a já jsem poklekl nad její bříško. Zavřel jsem oči a nechal se od ní dráždit. Pamela namočila obě ruce a uchopila znovu můj penis. Jednou rukou mi na něj šplouchala vodu, a druhou mi ho umývala. Stahovala přitom kůžičku ze žaludu a znovu ji natahovala.

To mě dráždilo strašně moc. Omyla mi tak i přívěsek a podbříšek. Byl jsem už rozdrážděn na nejvyšší míru, ale chtěl jsem jí nechat tu radost z toho, že se mě může dotýkat a dělat se mnou, co se jí zachce. Poslouchal jsem jí jako žáček učitelku. A ona byla mojí učitelkou, krásnou, nahou, vášnivou. Zcela jsem se oddal pocitu vzrušení, které mě přepadlo. Bylo to úplně jiné než poprvé. Pomalu mě táhla k sobě. Sama se víc ve vaně položila a přitáhla si můj ztopořený penis na svá nádherná, velká prsa. Položila si ho do úžlabinky mezi ňadra, která ze stran oběma rukama na něho přitiskla. Byl to krásný pocit, když její prsa obejmula můj stojící úd. Začal jsem pomalu pohybovat boky dopředu a dozadu. Pokaždé, když jsem se dostal dopředu, vykoukl můj žalud z jejích prsou přímo před její ústa. Při čtvrtém nebo pátém vykounutí se pokusila ho dotkout jazykem, ale protože jsem hned ucuknul dozadu, nepovedlo se jí to. "No tak... nech mě ho olíznout, " škemrala jako malá holka, když se jí to nepovedlo dvakrát znovu. "Nezlob mě." Slitoval jsem se nad ní a při dalším pohybu vpřed, jsem se zastavil. Její jazyk okamžitě oblíznul můj penis. A zase dozadu... a dopředu až k jazýčku... a dozadu... dopředu... dozadu. "Je to jako bych lízala zmrzlinu, " smála se Pamela. "Ale téhleté nějak neubývá... zdá se mi, že jí spíš přibývá." Zaklonil jsem se trochu dozadu a jednou rukou jsem nahmátl její stehna. Přejel jsem po nich až do jejího rozkroku. Pamela se otevřela, jak nejvíc to vana dovolila. Pomaloučku jsem jí začal ukazováčkem a palcem dráždit klitoris, zatímco prostředníčkem jsem lehce zajel do jejího rozevřeného přirození. Pamela začala lehce sténat. Za chvilku se již nemohla ovládnout. Vzala můj úd do jedné ruky a přitáhla si ho ke svým rtům. Její ústa pohltila můj penis.

Okamžitě začala bez jakýchkoliv zábran sát. Její ruce se přesunuly na můj zadek a postrčily mě dopředu, takže můj penis zajel do jejích ústa tak daleko, jak to jen šlo. Pomohl jsem jí tím, že jsem volnou rukou přitáhl její hlavu. Z naší, před chvilkou ještě erotické a lehké hry byla najednou neskutečná vášeň. Její rty se věznily můj penis a bylo slyšet jen "Mhm... mhm... mhm, " jako prudce oddechovala. Pak se odtrhla od mého penisu - "Přirážej... přirážej mi do pusy... chci ho tam... dělej... dělej, " zavzdychala a znovu ho pohltila. Začal jsem pohybovat boky dopředu a dozadu, nepřestávajíc jí zárovaň jednou rukou dráždit v rozkroku. Začal jsem cítit tlak v penisu a věděl jsem, že za chvilku přidu. Sténal jsem rozkoší. A najednou to tady bylo. Ohromná exploze. První výron semene vystříkl zcela nepřipravené Pamele do úst. Ta ho nepolykala, ale sála mě dál. Penis mi cukal a já jsem stříkal dál do Pamelino úst. Znova a znova se do jejích úst valila vlna semene. Bylo ho tolik, že jí stékalo z koutků úst. Sála ale pořád, jakoby ze mě chtěla vysát všechnu sílu. Moje pohyby začaly být pomalejší. "To bylo něco... měla jsem to zároveň s tebou, " vzdychala slastně po chvilce Pamela, když konečně pustila můj penis z pusy. "Teď se umejeme." A tím skončilo naše milování ve vaně. Umyli jsme se a šli společně do obýváku. Z koupelny jsme si přinesli nedopitý šampus a oba dva nazí jsme si sedli na gauč. "Máte nějaké porno?, " zeptala se Pamela, když jsme se napili sektu. "Máma něco má, já to najdu, " odpověděl jsem a odešel do matčiny ložnice, kde schovávala přede mnou několik pornokazet. Asi abych se nezkazil. Vybral jsem jednu z nich a v obýváku jsem ji ve videu pustil. Asi patnáct minut jsme se s Pamelou dívali a popíjeli sekt, až byla lahev🡕 prázdná. Film a nahá Pamela vedle mě mě vzrušily a já jsem pozoroval, že můj penis zase začíná být připraven.

Pamela na tom byla podobně, protože jsem viděl, jak až delší dobu se její jedna ruka pohybuje kolem bradavek na ňadrech a druhou má v rozkroku, kde si jezdí nahoru a dolů po své dírce. "To jsme neměli pouštět, " vzdychla najednou Pamela. "Já už mám zase chuť. Před tebou jsem dva měsíce nikoho neměla." "Tak do toho, " zasmál jsem se. "Podívej i on má chuť." A roztáhl jsem nohy, aby mi viděla na můj stojící penis. "To se mi líbí... dáme si ještě... ještě číslo, " zavýskla Pamela, když ho uviděla. Vrhla se na zem a mě stáhla k sobě. Než jsem se nadál, ležel jsem pod ní a ona mě hladila a líbala od hlavy po paty. Ani na mého malého velkého přítele nezapomínala. Vždy ho chvilku hladila, nebo oblíznula jazýčkem. Její obličej se přiblížil k mému a my jsme se políbili. V podstatě poprvé. Byl to dlouhý a horký polibek. "Nehýbej se... nehýbej... nech to na mě., " smála se. "Jenom zůstaň ležet a vychutnávej si to." Byl jsem zvědavý, co vymyslela. Naklonila se ke mě a jejímí nádhernými ňadry mě hladila na prsou. Pohybovala se jako had, nechala kroužit svá ňadra v mém obličeji, tiskla mi bradavky do očí a pusy. Třela si prsa o moje prsa. Sjela níž a třela si je o můj stojící penis. Pak ho vzala do ruky a jako ve vaně ho zavedla mezi prsa a stiskla je ze stran - souložila mě ňadry. Pak se zvedla, vzala do ruky pevně můj penis a namířila si ho mezi své nohy k její kočičce. Pak se pomalu na něho spouštěla. Nechala vniknout špičku žaludu na krajíček svojí dírky. Pak ještě kousek a zase se nadzvedla, takže z ní vyjel. Stále ho držela v ruce. Tohle opakovala několikrát a mě to silně dráždilo. Chtěl jsem ho pořádně dovnitř, ale předtím mi říkala, abych nic nedělal, jen ležel, tak jsem jen ležel, i když to bylo zatraceně těžké. Vždy když jsem si myslel, že teď už bude vevnitř, tak se nadzvedla a byl venku. Najednou ho nechala zajet až úplně dovnitř a plně na mě dosedla, nadzvedla se a dosedla.

Špičkou žaludu jsem cítil, že narážím na samý konec její jeskyňky. Pohybovala se napřed pomalu a pak stále rychleji a rychleji. Bylo to krásné nic nedělat, jen se nehat souložit od takové krásné a jak bylo poznat i zkušené ženy. Ona sama udávala tempo a hloubku, jak jsem do ní směl proniknout. Jednou rukou sjela dozadu a pod svým zadečkem mi začala dráždit přívěsek. Druhou rukou si vjela do svého rozkroku a zpracovávala si klitoris. Bylo to zvláštní jí pozorovat, jak mě souloží a zároveň onanuje, ale líbilo se mi to. Také to, že je zcela bez zábran. S nadšením jsem jí sledoval. Ňadra se jí natřásaly sem a tam. "Tak co? Líbí se ti to... co, " smála se na mě. "Je na mě hezký pohled, jak se sama vzrušuju?" Nemamáhal jsem se odpovědět. Bylo to na mě poznat, že se mi to líbí, jinak by se neptala. Najednou prudce dosedla na můj penis a pojmula ho do sebe úplně celý. Přestala se pohyboval, jen slastně zavzdychala - "Připravím ti megaorgasmus, " smála se dál. Nenadzvedávala se už víc, ale pohybovala jen boky dopředu a dozadu. Špička mého penisu se třela o konec její jeskyňky, ale jen o konec. Takhle mohla určovat hloubku, jakou do ní smím, abych jí nepůsobil bolest. Předklonila se, chytila mě za ruce a držela mi je pevně za hlavou. Jen její boky se pohybovaly dopředu a dozadu. Byl to úchvatný pocit. Začal jsem rozkoší slabě sténat. Ani Pamela nezůstala poticho a sténala ještě silněji než já. Pomalu jsem přestával vědět, co se děje, kde jsem a co se mnou dělá. Bylo to tím, jak mě milovala. "Ještě ne... ještě nesmíš přijít, " poroučela. "Já to chci zároveň s tebou... ještě ne." Nepolevovala a milovala mě pořád rychleji a rychleji. Dostával jsem se do ní stále hlouběji a hlouběji. Předvedla mi, že žena jako ona memá žádné hranice. Nemohl jsem to už vydržet.

Vymanil jsem svoje ruce z jejích a sáhl po jejích ňadrech. Zmáčkl jsem je silně. "To je ono... mačkej... mačkej je, " křičela nekontrolovaně rozkoší. "I bradavky... stiskni mi bradavky!" Poslechl jsem jí a hrál si s ní, jak to chtěla. Musel jsem se kontrolovat, abych jí nepůsobil velkou bolest, protože to jsem nechtěl. Stále zvyšovala tempo. Cítil jsem, že mi to přijde. "Ještě vydrž... ještě... áááááách....óóóóój, " křičela "Už je to tady... už to mám... už... už... už." A v ten okamžik jsem i já dospěl k orgasmu a vystříkl své semeno do jejího těla. Bezvládně se na mě svalila, jen boky ještě pohybovala pomaloučku, jak orgasmus odezníval. I já jsem cítil, že toho mám dost. Po několika minutách se ze mě svalila, ale jen vedle mě na záda. Na nic víc neměla sílu a ani já. Vedle sebe na zemi jsme usnuli. Probudila nás moje matka, která se vrátila z práce. Když nás viděla, udělala hroznou scénu a Pamelu vyhodila z bytu. Tak skončilo moje první milování.

🕙 Přidáno 30.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře