Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Probuzení s holkou erotické povídky

Bylo letní ráno a já jsem se vzbudila velmi brzy. Podívala jsem se vedle sebe a byla to skutečnost. Nemohla jsem tomu věřit. Tak ta včerejší noc byla skutečná! Ležela vedle mě. Byla nahá a nádherná. Peřina, která měla za úkol skrýt její nádherné tělo ležela skrčená vedle ní, a mě se proto naskytl úžasný pohled.

Pevné a pružné tělo, které bylo jemně opálené, ale přesto něžně bělostné mě dohánělo k šílenství. Ňadra měla pevná, ne moc velká a bradavky, ačkoliv ještě spala měla vztyčené stejně jako při včerejším večeru. Vztyčené a vzrušené. Její vlasy byly rozprostřeny na polštáři, krásně a svěže voněly a já je začala něžně hladit. Neodolala jsem, i když jsem si dávala pozor, abych ji nevzbudila. Něžně jsem ji políbila a tichounce jsem vstala. Až teď jsem si toho všimla. Ano, v pokoji spal ještě jeden člověk. Můj přítel Jarek. Tiše oddychoval a ležel na druhém konci postele. V tom úžasu nad krásou ženského těla jsem na něj úplně zapomněla. Vrátila jsem se a dala polibek i jemu. Zavrněl, pootočil se na stranu, ale nevzbudil se. Potichounku jsem odkráčela z ložnice přes obývák a kuchyň do koupelny. Zadívala jsem se na sebe do zrcadla, dlouze a zkoumavě jsem si prohlížela svůj obličej. Je na mě něco jiného? Jde vzrušení včerejší noci na mě nějak poznat? Nenašla jsem nic, krom toho, že mé oči nebyly ospalé, tak jako většinou po ránu v tuhle dobu bývají, ale zářilo z nich štěstí a radost ze života. Ano ty jiskřičky v nich problýskávaly zřetelněji. Pustila jsem si vodu a opláchla obličej. Vzala si kartáček na zuby a má ústa se roztáhla do úsměvu. Ve skleničce na zubní kartáčky nebyly dva, tak jako obvykle, ale tři. Tato skutečnost mě překvapila, ale když jsem si vzápětí uvědomila čí je ten třetí kartáček, tak jsem byla ráda. "Aha, na takové věcičky si ráda a hlavně rychle zvykám, " pravila jsem a začala si čistit zuby. Mezitím jsem napouštěla vodu do vany. Proud čisté vody tekl a byl hlasitý. Tak hlasitý, že jsem ani nepostřehla, že se ke koupelně blíží můj miláček. Lekla jsem se, když mě někdo objal zezadu a vtiskl mi polibek na záda. Úlek se ale v okamžiku proměnil v úsměv, když jsem zjistila, kdo to je. "Ahoj Leničko, dobré ránko, tak jak pak ses vyspinkala, miláčku?" zeptala jsem se ještě s kartáčkem v ruce Lenky a políbila ji na tvář. "Dobře, moc dobře, ale je takové horko, že se už nedá spát, " odvětila Lenka s úsměvem a sáhla po zubním kartáčku. "Ano máš pravdu. Jdu do vany, trochu se osvěžit, nechtěla by jsi mi dělat společnost?" pravila jsem a přitom už stála ve vaně a začala jsem se pomaloučku nořit do vody. "Se Slovenkou jsem ve vaně ještě nebyla, " pokračovala přitom moje slova. Lenka se jen usmála a beze slova vkročila za mnou do čisté, vlažné vody. Sedly jsme si naproti sobě a nohy jsme přitom propletly tak, abychom se k sobě mohly tisknout co nejvíce. Znovu jsem si začala uvědomovat, jak hebkou a nádhernou kůži má Lenka a jak já toužím po tom se jí dotýkat a hladit. Moc mě vzrušovala, začala jsem mezi nohama cítit vlhko, vnitřní vlhko a určitě nebylo tou příčinou to, že jsem zrovna seděla ve vaně plné vody. Začala jsem jí hladit. Nejdříve jsem pohladila její něžný obličej a vtiskla malý polibek na tvář. Má ruka sklouzla přes šíji na ramena a pomalu, ale jistě se blížila k prsům.

Kroužila jsem prstíkem kolem bradavky a ta okamžitě ztvrdla. Bylo to krásné cítit, že ji také vzrušuji. Přešla jsem na druhé prso a přitom jsem druhou rukou uchopila Lenku za obličej, naklonila si ji blíž k sobě a začala ji něžně, pomaloučku líbat. Z jejích úst vyšel vzdych a já začala jazýčkem brouzdat v jejích ústech. Její jazýček se duchapřítomně přidal a začal okamžitě objevovat moje ústa. Byla to krása líbat ji a já se neubránila hlasitějším vzdechům než prve ona. Má ruka z jejího ňadra začala sklouzávat níž, až se dostala přes bříško až ke kundičce. Začala jsem jí něžně ručkou projíždět její chloupky. Dostala jsem se na klitoris a pomalu, krouživými pohyby jsem jej začala dráždit. "Smím si Tě oholit, miláčku?" zeptala jsem se Lenky a ona pokorně přikývla hlavou. Vzala jsem do ruky holící strojek a pěnu. "Sedni si na okraj vany, ať si Tě můžu roztáhnout, namazat pěnou a pohodlně oholit, " řekla jsem, ale to už Lenka vstávala a sedala si na okraj vany. "Netlačí Tě to Leničko?" "Ne, netlačí. Klidně mě můžeš oholit tak, jak se Ti to líbí. Mě se sedí pohodlně, " odpověděla Lenka, ale to už jsem měla na ruce pěnu na holení a pomalounku jí začala natírat kundičku. Dávala jsem dobrý pozor, aby se jí to nedostalo do dírky. Když měla kundičku celou bílou od pěny, vzala jsem do ruky holící strojek a jemně ji začala holit. Lenka sledovala každý můj pohyb a já jsem viděla, že se jí to moc líbí. "Tak, už to máme hotové, " řekla jsem Lence, až když už tam zbyl jen úzký proužek chloupků. "Ale ještě zůstaň sedět nahoře miláčku, " dodala jsem, když jsem viděla, že se Lenka chystá zpátky do vany.

Přiblížila jsem svoji hlavu k její krásně vyholené kundičce a políbila ji. Když jsem se podívala na Lenku, zjistila jsem, že se jí to líbí podle zavřených očí, vztyčených bradavek a vzrušení, které jí čišelo z tváře. No a tak jsem pokračovala. Pomaličku jsem jí začala lízat kundičku, její klitoris jsem něžně projížděla jazykem a cítila její šťávičku, která mi vytékala do úst. Lenka vzdychala, tiskla si mou hlavu na kundičku a tak jsem mohla vášnivěji začít lízat. Vzala jsem do úst její klitoris a začala jej sát. To se mi moc líbilo a vzrušovalo mě to a Lenku evidentně také, což jsem poznala podle jejího vzdychání, přirážení a tlaku její ruky na mou hlavu. Vsunula jsem jí prst do kundičky. Zajel tam nádherně a hluboko, protože Lenka byla vzrušením celá vlhká. Líbilo se mi to, jak jí tam zajíždí. "Nebylo by tohle lepší?" promluvil najednou někdo. Vzhlédla jsem a ve dveřích stál Jarek a v ruce držel vibrátor. "Jak dlouho už tady stojíš?" zeptala jsem se ho, protože jsem neměla pojem o čase. Asi jsme tam byli dlouho, protože voda ve vaně už byla studená. "Dost dlouho. Jste do sebe tak zabrané, že jste si mě ani jedna nevšimla." Pravil Jarek a přešel blíže k vaně. Vtiskl nám každé polibek a podal mi vibrátor. "Myslím, že bude lepší, když se vrátíme do postýlky, né?" řekla jsem a pomalu vylezla z vany. Lenka mě následovala. Utřely jsme se navzájem a odkráčely zpátky do ložnice. Jarek šel s námi a nesl vibrátor. "Ten jsi tam mohl nechat, když už jsi vzhůru. Teď by byl zbytečný, nemyslíš?" řekla Lenka a já s ní naprosto souhlasila v momentě, kdy jsem se podívala na Jarkovo přirození.

Měl ztopořený penis a mě bylo jasné, po čem touží. Ulehli jsme na postel. Já vprostřed, Lenka po mé pravici a Jarek z druhé strany. Lenka mě začala líbat a hladit. Ležela vedle mě na boku a já na zádech. Lenka mi líbala prsa, sála bradavky a pomaloučku se blížila přes bříško ke kundičce. Tolik jsem tekla, že jsem se bála, že budu muset převléci prostěradlo. Lenka se přesunula mezi moje nohy a začala se věnovat jen mojí kundičce. Nádherně mi ji lízala, hrála si s klitorisem a já přirážela a vzdychla. Jarek ležel vedle nás, sledoval co se děje a přitom si hrál se svým přirozením. Když jsem to spatřila, tak jsem mu uchopila penis a začala jej šolíchat. Líbilo se mu to. Políbil mě a začal hladit prso. V tu chvíli jsem ale přestala vnímat, protože Lenka nádherně zpracovávala jazykem moji kundičku a já věděla, že to na mě brzy přijde. Najednou se mi Jarkův penis vysmekl a já zpozorovala, že se přesunul k mojí kundičce a strčil mi do ní prst. Lenka mě neustále lízala, roztahovala si mou kundičku a sledovala mé vyvrcholení. Bylo to jako výbuch sopky. Orgasmus byl tak silný, že jsem myslela, že ztratím vědomí. Celým mým tělem projela spousta energie a mé tělo se stalo neovladatelné. Vzpouzelo se v záškubech orgasmu a já cítila něco nepopsatelného. Jak jsem se trochu vzpamatovala, tak jsem pohlédla Lence do očí a viděla jsem, že tu krásu prožívala se mnou. Byla pyšná a měla být také na co. Byla totiž první holka, co mne udělala.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře