Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První zkušenost s klukem erotické povídky

Je tomu už pár let. Tenkrát mi bylo 18. jednoho dne jsem jako každý víkend přespával u kamaráda Petra. Byl o rok mladší než já a každý víkend jsme u sebe přespávali, jezdili spolu a s rodiči na chaty atd.... Toho dne jeho rodiče odjeli na víkend bez nás a mi si mohli užít nabité svobody. Koupili jsme si nějaký alkohol🡕 a obvolávali holky, co by se teoreticky mohli tohoto víkendu zúčastnit. K naší smůle jsme nikoho nesehnali.


V pozdních hodinách, po několika hodinách, kdy sme popíjeli a koukali na televizi, Petra napadlo, že jeho táta má schovaný nějaký porno. Přinesl ho a pustil. Koukali jsme na to jak vyvoraný myši. Ihned se dostavila moje erekce. Nevěděl jsem co mám dělat a tak jsem dělal jako by nic..... Byl jsem neskutečně vzrušen. Koukal jsem na Petra a nepřipadalo mi, že by měl nějakej problém.... Zničeho nic se petr sebral a odešel. Šel do koupelny, což jsem zjistil podle tekoucí vody. V pokoji jsem byl najednou sám a tak jsem si začal pomalu hladit penis přes trenky. Nadrženej sem byl až tak, že jsem měl strašně sucho v puse. Zjišťoval jsem, že mě v tu chvíli strašně vzrušuje myšlenka, že vedle v koupelně je nahej chlap a sprchuje se. Po chvíli jsem to nevydržel a šel se kouknout na Petra, co že to tam dělá. Vzal jsem si ještě mikinu🡕 , abych zamaskoval stopoření.


Vlezl jsem do koupelny a nestačil se divit. Petr ležel ve vaně a na svýho ptáka pod vodou stříkal proud vody z odmontované hlavice sprchy. Petr si mě prohlídl a řekl, že bych mu klidně mohl nějak pomoci. (Ubezpečuji, že jsme byli a stále jsme hetero). Petrovi jsem tedy řekl, že na to mám tak strašnou chuť, že mu budu dělat děvku. Strašně moc mě zajímalo, jaké to je mít v puse ptáka. Umyl jsem se taky a šel do pokoje, kde seděl nahej Petr a kouřil cigaretu a pil rumíka. Přistoupil jsem, celej sem se chvěl, klekl si na zem, tak jak jsem to viděl v tom pornu, a začal jsem si hrát s jeho pinďourem. Strašně moc jsem chtěl, ale pořád jsem se nemohl jeho ptáka začít kouřit. Nějaký ostych tam ještě byl. Asi po 2 minutách hlazení a částečnému honění Petrovaa čůráčka, jsme dostal nějaký impuls a vrhl se pusou na něj. V tu chvíli by se do mě nedořezal. Byl jsem neskutečně vzrušenej a nadrženej. Kouřil sem mu ho, sál koule lízal žaluda... Po nějaké chvilce se Petr ozval, že to chce taky skusit. lehl jsem si a čekal co bude. Petr ho vzal do pusy a nastavil se na 69. Kouřili jsme si je navzájem. První jsmem se udělal já, Petr vysál i tu poslední kapku a já byl vděčnej. Hned na to začal stříkat on. Oplatil jsem mu stejnou měrou. Oba jsme vedle sebe leželi a nevěděli, co říct... Pak jsem odešel se osprchovat a snad i zapomenout. Do koupelny přišel i Petr, kterému zase stál. Řekl, že to z toho porna. V tu chvíli jsem vzal do ruky Niveu a namazal si pořádně zadek... Chtěl jsem to i s Petrem... Ale to už je zas jiný příběh.

🕙 Přidáno 30.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře