Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Radost až do rána 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ráno bylo nádherné. Probudilo mne sluníčko nakukující přes špatně uzavřenou okenici. Kluci měli ještě půlnoc a tak jsem potichoučku polehoučku natáhla plavečky a vyplížila se ven. Po cestě jsem si ještě stačila vzít svou kabelku🡕 s mobilem a velkou osušku. Napadlo mne totiž, co bych jim dnes mohla provést, ať je trošku změna. Mé tělo bylo ještě rozpálené včerejším milováním a potřebovalo trošku probudit a povzbudit. Všechno kolem ještě spalo, nikde nikdo a tak jsem klidně svlékla bikiny a ponořila se do chladivé vody rybníka. Byla to nádhera, plavat si nahá v čisté vodě a myslet na sex s pěti chlapy. "Zatracený Pavel, to mi snad udělal úmyslně. Už mi to teď jen s jedním partnerem nebude stačit, " smála jsem se v duchu, "Jen jestli já budu stačit jim." V těchto myšlenkách jsem uplavala kus do rybníka a bylo na čase se vracet. Když se břeh začal opět blížit, zjistila jsem, že na břehu, kde mám kabelku🡕 a plavky sedí a hledí na mne nějaký cizí muž. Pět mi jich stačilo a já neměla důvod, proč se předvádět dalšímu, ale začínala mi být zima a nezbylo než připlout ke břehu - "Prosím vás, když už tady jste a nehodláte jít pryč, hodil by jste mi ty plavky?" stála jsem po krk ve vodě a začínala se třást zimou. "A co když nehodím? Zůstanete tam ještě dlouho, nebo poplavete na druhou stranu?" posmíval se mi. "Ne, zavolám kamarády, aby mi pomohli!" lezl mi na nervy. "Tak ti ještě nevstali, spí, jako by měli včera zápas, ti vám asi nepomohou, tak pojďte ven." Začal mne zajímat, jak ví, ze které chaty jsem? Prohlédla jsem si ho pořádně.

Asi čtyřicet, solidní postava, sice žádný kulturista, ale pořádně široká ramena a statné nohy, mírně prošedivělý, s chlapeckým úsměvem - sympaťák, až na to, že vůbec nechce jít pryč. "Prosím vás, už je mi zima! Alespoň se otočte než vyjdu z vody, trochu se stydím!" "Tak jo, přece nebudu takovou pěknou ženskou trápit zimou." vstal a otočil se. Rychle jsem vyšla z vody a zamířila k plavkám. V tom okamžiku se otočil. "Řekla jste - než vyjdu z vody! - a už jste venku" smál se a klidně si mne prohlížel. "Jste opravdu moc pěkná! Je to radost dívat se na vás." Stála jsem teď nahá před ním, bradavky ztuhlé chladem, musel být na mne opravdu dobrý pohled, protože i úd v jeho plavkách okamžitě ztuhl a tlačil se ven. Musel to být pěkný macek, protože jeho žalud nerespektoval gumu plavek a rázem vykoukl ven. Natáhla jsem si plavky a omotala se osuškou - "Tak už jste se dost vynadíval?" Štvalo mě, že mě díky chladné vodě dostal tam, kam chtěl. "Už vám dám pokoj, ale pochopte zase vy mne, který chlap by nevyužil tak nádhernou příležitost prohlédnout si krásnou nahou ženu. Hlavně v mých letech. To víte, na mne už ty ženské tak neletí, jak na mladé, krásné sportovce." "Budiž vám odpuštěno, ráda dávám milodary, hlavně, když mne to nic nestojí." Zasmála jsem se a chtěla zamířit k chatě, ačkoliv původně jsem měla v plánu se trošku opalovat. "Klidně tu zůstaňte. Já už půjdu a ti vaši kluci stejně ještě spí, přece by jste jim nechtěla chystat snídani! A kromě toho, kromě nich, vás a mne tady široko daleko nikdo není, takže se tu můžete klidně opalovat třeba nahá. Slibuji, že už vás nebudu rušit, ale neslibuji, že se občas z dálky nepodívám, jestli tu ještě jste." Otočil se a odcházel pryč. Bylo mi jasné, že bude šmírovat, ale na druhou stranu jsem se mu ani trošku nedivila a chápala to.

Rozložila jsem osušku na zem, rozhlédla se, jestli už je opravdu pryč, svlékla si znovu plavky a chystala se vystavit slunci. Ještě ale bylo nutno něco vyřídit. Mobil zapracoval a já uslyšela hlas své přítelkyně Jany - "Prosím tě, kde jsi, včera jsme byli s Honzou u vás a nikdo doma a tvůj mobil byl taky vypnutý!" "Budeš se divit, ale jsem na jedné chatě, je tu skvěle a byla bych ráda, kdybys tu za mnou přijela, ale Honzu nechej doma, něco si už přece vymyslíš a slibuji ti, že se ti to bude líbit!" Ještě chvíli jsem ji přemlouvala, a mírně ji nastínila, co se tady včera dělo, až nakonec povolila a slíbila, že nejpozději za dvě hodiny dorazí. Domluvila jsem ještě pár detailů mého plánu a vypnula telefon. Přišel čas na relax. Roztáhla jsem se na osušce a nasávala sluneční paprsky. Jana byla má nejlepší přítelkyně, která nikdy nepokazila žádnou legraci. Přesto, že byla o pár roků mladší než já, výborně jsme si rozuměli a neměli před sebou žádné tajnosti. Byla, stejně jako já, "posedlá" sexem. Žila se svým přítelem Honzou ve volném svazku a plně toho využívala, tvrdila, že pokud se vdá, bude tou nejvěrnější manželkou, ale do té doby si musí ještě pořádně užít života. Věděla o mém Pavlovi a já zase o jejích milencích. Mnohokrát jsme naše sexuální zážitky spolu probíraly a několikrát jsme se spolu i milovaly a líbilo se nám to. Věděla jsem, že mé pozvání neodmítne a že se plně zapojí do mého plánu. Sluníčko pěkně pálilo, kolem byl klid a já promýšlela podrobnosti svého plánu na dnešní den. Rozebírala jsem detaily a myslela na to, jak se můj plán bude líbit klukům. Ještě asi nevstali a nabírají síly. Budou je určitě dnes zase potřebovat. Včera v noci byli skvělí, strašně se mi to s nimi líbilo, myslila jsem na včerejší noc a už to na mne zase přicházelo, cítila jsem jak vlhnu, jak mi opět tuhnou bradavky a přestala vnímat svět kolem sebe.

Ruka mi sklouzla mezi nohy a jemně se laskala s klitorisem. Představovala jsem si ty včerejší ocasy a hlavou mi proběhl i pohled mezi nohy toho muže, který tu zacláněl, když jsem šla z vody. Vždycky jsem měla slabost na velké rozměry a ten HO asi měl pořádný. Kde asi teď je? Rozhlížela jsem se kolem a představovala si ho, jak mne sleduje, jak je vzrušený a dělá si to při pohledu na mne. Ta představa mne tak vydráždila, že jsem se rázem s hlasitými vzdechy udělala. Právě včas, protože od naší chaty se začínaly ozývat první hlasy. "Dášo, kde jsi ? Už tě chvilku hledáme a měli jsme strach, že jsi nám utekla!" Všech pět přibíhalo ke mně. Byli nazí a mířili do vody. Já s nimi a to rychle, aby náhodou někoho z nich nenapadlo si mne víc prohlížet a všimnout si mého doznívajícího vzrušení. Chvíli jsme dováděli ve vodě, pak mne chlapci, jeden přes druhého "osušovali", což hlavně představovalo hlazení, líbání a něžné dotyky, oboustranně příjemné. Přesunuli jsme se do chaty, kde čekala na stole báječná snídaně - hoši nezklamali. Připadala jsem si jako v ráji. Plno nahých, polovzrušených a pozorných chlapů, žádná starost o cokoliv. Nádherný den před námi. " Dnes jsme chtěli venku grilovat🡕 , co na to říkáš? Marcel umí skvělo živánskou..." obrátil se ke mně Zajíc. "Proč ne. Oheň zapálit umím, takže vám i pomůžu." Smála jsem se. Poledne se rychle blížilo a chlapci chystali gril🡕 a všechno kolem toho. Na nic jsem nesměla ani sáhnout, všechno připravovali oni - prostě víkend se vším všudy. Však já se jim taky odměním... Sledovala jsem hodinky🡕 , Jana by tu měla být každou chvíli a já ji nesměla propást. Oblékla jsem plavky, řekla klukům, že se půjdu projít a zamířila jsem k lesní příjezdové cestě. Na Janu byl vždycky spoleh. Její auto už stálo zaparkováno v lese a Jana, v kraťoučké minisukni a holým bříškem, opřená o blatník, velmi sexy.

Pozdravily jsme se, políbily a já jí vylíčila svůj plán do detailů. Přitom jsme došli na kraj lesa a skryty ve větvích jsme mohly pozorovat kluky chystající oběd. "Krásní býčci, kde jsi k nim přišla? Je opravdu na co se dívat. Jsou i tak dobří, jak dobře vypadají?" Se zájmem pozorovala pobíhající nahé mladíky. "Jsou moc dobří, však si to zkusíš sama!" Smála jsem se a ve zkratce jí pověděla o včerejší noci. "Máš všechno, co jsem po tobě chtěla?" Zakončila jsem monolog. "Jasně, copak mne neznáš, tady máš tašku. Všechno je nachystáno, jen to spustit." Koukla jsem do tašky, byla tam videokamera, a plno dalších věcí, které měla přivést - "Tak jo, tamhle je takový velký keř na břehu rybníka. Nenápadně se tam za něj dostaň a začni se opalovat, o ostatní se postarám. Neboj o oběd nepřijdeš, do půl hodiny si Tě vyzvednu. A nezapomeň! Neznáme se!" Popadla jsem tašku a oklikou se zadem vrátila do chaty. Kluci byli pořád venku, takže jsem mohla v klidu uskutečnit přípravy na odpoledne a večer. Na skříň jsem nachystala kameru a vyzkoušela úhel záběru tak, aby pokrýval co možná největší část pokoje, nachytala si na vhodné místo dálkové ovládání. Přece není možné nechat si o všem jenom zdát a nemít žádnou "hmatatelnou" vzpomínku. A říct klukům, že je chci mít na videu, se mi nezdálo dobrým nápadem, měla jsem strach, že by buď nesouhlasili, nebo by se nechovali přirozeně. Proto jsem jich i polovinu vlastně "obětovala" Janě, ale za tu cenu to jistě stojí. Tak a teď rychle ven, než mne tu nachytají a pomoct Janě, zcela nenápadně. Hoši měli plnou hlavu příprav na oběd a moc se snažili, takže ani nezaregistrovali, že jsem byla v chatě a na mou poznámku, že se jdu před obědem vykoupat, jen přikývli. Jen Láďa, který už splnil svou povinnost s nošením dříví řekl, že mne doprovodí.

Zamířili jsme k velkému keři u rybníka. Velkému Láďovi se houpal úd mezi nohama a byl to docela pěkný pohled. Alespoň Jana o nic nepřijde a pro něho to bude dobré překvapení. U keře jsme pohodili osušky a mé plavky a vrhli se do vody. Po pár tempech jsem se otočila a na druhé straně keře uviděla nahou opalující se Janu. Předstírala, že spí. Upozornila jsem Láďu. Hleděl na ni a hltal ji očima - "Pěkná kočka. Kde se tu asi vzala? Kromě nás tu nikdo není a sousedy už jakž takž znám!" Vrtalo mu to hlavou. "Zeptáme se, ne?" A aniž bych čekala na jeho odpověď, drápala jsem se k Janě. "Spíte slečno?" ptala jsem se polohlasně. "Jen jsem si trošku na tom sluníčku zdřímla, " posadila se a přikryla si, jako studem, prsa a klín, "myslela jsem, že tu nikdo není!" "Nenechejte se rušit, my taky mysleli, že jsme tu sami. Já jsem Dáša a ten ve vodě je Láďa, můj kamarád." obrátila jsem se k němu - "Pojď se představit slečně..." "Já jsem Jana." řekla spíš směrem k němu, než ke mně. Láďa konečně vyšplhal na břeh a rukama si marně snažil přikrýt pohlaví, ale pořád mu někde vykukovalo. "To nemusíte, už jsem něco takového v životě viděla" smála se na něj, podávala mu ruku a já s potěšením sledovala tuhnoucí bradavky na jejích velkých plných ňadrech. "Já jsem Láďa a jsem moc stydlivý, " říkal jí se smíchem. Potřásli si rukama a on ji pozval na oběd. Obě jsme se oblékly a následovaly ho k chatě, kde začalo velké představování. Nevěřila bych, po včerejších událostech, jak se budou hoši před novou dívkou stydět. To byla rychlost, s jakou hledali a oblékali plavky. "Zdržím se jen na ten oběd, pokud vás to neurazí. Musím být totiž odpoledne doma." Kazila jim úmyslně radost Jana. "Ráda bych tu sice s vámi zůstala i déle, ale není to možné, čekají mne nějaké povinnosti!"

Klukům, kteří ji hltali hladovýma očima a já si dobře dokázala představit, co se jim honí hlavami, sice radost pokazila, nicméně to na sobě nedali znát a za chvíli už se vesele obědvalo. Atmosféra byla skvělá, jako jídlo, které nám moc chutnalo a víno, které jsme všichni popíjeli. Tedy až na Janu, která přece měla za chvíli odjet... "Opravdu musíte jet?" začal opatrně Láďa, kterému se Jana evidentně líbila ze všech nejvíc, "nedá se to nějak udělat, aby jste tu zůstala alespoň do večera? Určitě by se vám tu líbilo." "Je to problém, protože jsem slíbila svému příteli, že s ním dnes večer budu. Nevíte, co bych mu asi řekla, kdybych slib nedodržela? Ostatně už se na něj moc těším, už jsem s ním moc dlouho nebyla a asi víte jaké to je, když už TO moc potřebujete! " "To s vámi souhlasím, ale co když vám TO nevyjde? Co budete dělat potom, když třeba náhodou nepřijde on? Co kdyby jste mu třeba zavolala, jestli je to na sto procent! " Přidala jsem se, podle plánu já. "No to by šlo, jestli je tu nějaký telefon, ale nic neslibuji, přemlouvat a lhát mu nebudu." Podala jsem jí telefon a Jana odešla dál od stolu a předstírala volání svému příteli. "Tak jo. Ještě, že jsem zavolala. On se vrátí do města až pozdě v noci, takže jsme se domluvili, že ke mně přijde až se vrátí. Takže do večera jsem volná!" Prohlásila, když se vrátila ke stolu. Všichni byli rádi a hned Janě dávali najevo svou náklonnost, dokonce se napila i vína, vždyť odjede až za dlouho a kapka vína už bude pryč. Po obědě hoši rozhodli, že se půjde plavat. My s Janou zase, že trošku uklidíme v chatě. Odešli a my zůstaly samy. "Jsou fakt skvělí a ještě i dobře stavění, závidím ti včerejší večer, pojď mi o něm něco říct, jsem hrozně zvědavá!" Táhla mne za ruku Jana do chaty.

Sedly jsme na pohovku a já jí do detailu začala povídat o včerejším večeru. Vyprávění mne znovu vtáhlo do vzpomínek a začalo mne samotnou opět vzrušovat. Stejně tak i Janu - "Je tu děsné vedro, ani ty plavky nesnesu!" Přerušila mne, stáhla si podprsenku🡕 a já udělala totéž. "Jano, ty máš stejně vzrušená prsa jako já!" Sáhla jsem ji na bradavku, "a to mne zatím jenom posloucháš, co to s tebou udělá, až se na tebe vrhne pět krásných chlapů!" "Nevím, ani si tu krásu nedokážu představit! Ty jejich ocasy. Musí to být nádhera, když si s nimi hraješ! A šoustali tě opravdu všichni? " "To si piš! A ne jednou! Už jsem z té představy zase celá mokrá. Sáhni si!" přitáhla jsem si její ruku do klína. Odhrnula okraj mých kalhotek🡕 a pohladila mi kundičku. "Já jsem tak nadržená už od chvíle, kdy jsi mi volala a řekla, co se tu děje. Budou u té vody ještě dlouho?" stáhla si kalhotky🡕 a roztáhla nohy. To už bylo na mne moc, milovala jsem se s ní vždycky docela ráda, ale teď jsem po ní úplně šílela. Vrhla jsem se ústy na její mokrou kundu a jazykem vnikla do ní. "Vylízej mně jako chlap!" přikázala mi "Omrdej mě rukama a jazykem, moc to chci!" vzdychala a vyvrátila se na záda. Stočila jsem se nad ní do krásné šedesátdevítky a přirazila ji svou kundu na obličej. Tvrdě jsme se lízaly, strkaly si do dírek prsty a úplně zapomněly na naše něžné mazlení, které jsme vždycky provozovaly. "Jak jsi krásně vyšoustaná, cítím v tobě ještě jejich ocasy! Udělej mi to, rychle, chci to rychle" hekala a vrážela do mne své prsty tak, jak já vnikala do ní. Bylo to nádherně bouřlivé a divoké a já byla ráda, že se mi před tím podařilo spustit kameru. Naše milování tak nezapadne prachem vzpomínek a Jana ani o ničem nebude vědět. A až jí to jednou pustím, určitě mi poděkuje. Náhle se vypjala, přirazila na můj obličej a ruku a byla hotová. Já ji následovala za pár okamžiků.

Na odpočinek nám zbylo jen pár chvilek, protože hlasy kluků už se pomalu blížili. Rychle se obléknout a dělat jako by nic. Odpoledne jsme všichni seděli venku, povídali si a opalovali se. Pak si mně vzal stranou Mirek - "Poslouchej, je to pěkná holka. Nám se včerejší večer s tebou moc líbil a chceme si ho zopakovat. Tedy jestli proti tomu ty nic nemáš. Ale nebylo by špatné, kdyby tu mohla zůstat i ona. Pokus se ji nějak přemluvit, od ženské to spíš vezme, než od pěti chlapů. Myslíme si, že by se jí to taky mohlo líbit, nevypadá jako nějaká netykavka. A ty si stejně s námi užiješ, jak budeš chtít! Co na to říkáš?" Ani nevěděl, jak to souhlasí s mým plánem, přece jen ty chlapy už mám docela prokouknutý - "Pokusím se, ale neznám ji a nevím jak to dopadne, ale taky se mi zdá, že by tu ráda zůstala." Vrátili jsme se a já si zase odvedla bokem Janu a předstírala, že ji přemlouvám. Pak jsem pošeptala Mirkovi - "Nevím, nevím, možná že tu zůstane, ale moc si od toho neslibujte. Možná, že to dopadne tak, že vůbec nic nebude! Je to docela slušná holka, která zatím měla jen jednoho chlapa a tváří se, jako by jí nic nedocházelo, takže žádné násilí, ať se to vyvine samo!" Lhala jsem jako když tiskne a Mirek z toho byl přešlý mrazem loňské zimy. Jana se zatím docela dobře bavila, už se i se všemi políbila na tykání, což se neobešlo bez dvojsmyslných poznámek. Přijala jsem hru a nabídla mladší Janě tykání také. "Pusu! Pusu" skandovali kluci. Tak jsme se taky políbily a aby z toho kluci taky něco měli, byl z toho takový "malý" francouzáček, což se jim náramně líbilo a odměnili to potleskem. Pomalu se blížil večer, začalo se ochlazovat. "Zajdu si do auta pro oblečení, je mi docela chladno!" Náhle prohlásila Jana. "Nechceš nám náhodou ujet?" měl obavy Petr. "Raději tě doprovodím, nevadí?" "Ale klidně, alespoň mi vezmeš tašku, " a vydali se k autu.

Vraceli se za chvilku a s nimi přicházel i onen muž, který mne "obtěžoval" ráno u rybníka. "Pan Nový by se u nás chtěl chvilku podívat na televizi, ta jeho přestala fungovat a on by rád viděl zprávy ze sportu" hlásil nám Petr. Vůbec se mi to nelíbilo, mohlo mi to pokazit plány. Ještě navíc na mne pan Nový spiklenecky zamrkal, když kolem mne procházel. Petr nás hned začal všechny seznamovat a tvářil se, jako by ho přítomnost pana Nového náramně těšila. "Říkejte mi Honza, udělá mi radost, když mi bude tykat taková mládež" smál se a třásl nám rukama. V tom okamžiku vyšla, už oblečená, Jana z chaty. Vyrazila dech i mi, přestože jsem něco extravagantního předpokládala. Měla super mini, opravdu jen pod kundičku, nahoře, na svých krásných ňadrech, která jsem jí trošku záviděla, obtažený kus pružné látky zvýrazňující bradavky. A holý pupík. Prostě se do té přírody hodila... Celé chlapské osazenstvo chaty zíralo vytřeštěně na tu vábničku a ani nedýchalo. "Teda, v tom ty chodíš do přírody?" našel první řeč Zajíc, "Nechtěl bych tě teda potkat sám a nepřipravený! Asi bych z toho měl šok a musel se dlouho vzpamatovávat!" "Měla by jsi na to své tělo nosit zbrojní pas!" přidal se Mirek "Jo, anebo pistoli proklatě nízko u pasu!" poznamenal Petr "Já bych tedy doporučoval jutový pytel až po zem, protože jinak nepomůže nic!" prohlásil jakoby naštvaně Láďa. "Jenomže to by pak nebylo ono, když by se takové krásné ženské před námi ukrývaly, co bychom dělali? Ruka sama všechno nezmůže!" zavzdychal Marcel "Sakra, opravdu, nahota je nahota, ale sexy oblečená ženská, to je tedy něco! Za to by pořádný chlap dal i život, když to potom může svlékat!" přidal své zkušenosti pan Honza.

Jana se smála až jí prsa poskakovala - "Dášo, prosím tě, běž se taky obléct, ať v tom nelítám sama! Mám pocit, že tihle hoši si ani nevšimli, že jsi tu taky, nebo snad jo?" "Ale jo, jenomže nová krev je nová krev, ostatně, mne nemusí pojídat pohledy, já jim o to nestojím. Já uznávám poněkud jiné hodnoty, třeba duchovní!" Všichni se náramně bavili a já se šla obléknout. A aby to stálo za to, natáhla jsem si na sebe jen své sexy šatičky a nic pod ně. Taková zima zase nebyla, abych svou kočičku musela schovávat. Vrátila jsem se mezi ostatní a sklidila téměř stejný úspěch jako Jana. "Honzo, začínají zprávy, měl by ses jít dívat, " upozornila jsem jemně pana souseda. "Jo, jo, ale když tady je to taky moc zajímavý.., ale máš pravdu, proto jsem tu nepřišel, nebudu vám kazit zábavu." a odebral se do chaty. "Hele, víte, že Honza je tu vyhlášený mezi chataři?" zeptal se nás Láďa. "Jak vyhlášený, tomu nerozumím, čím vyhlášený?" divila jsem se společně s Janou "No, prý ho má největšího v širokém okolí, alespoň si to tady všechny místní šeptají!" doplnil Marcel "A proč nám to povídáš, nezůstala jsem tu, abych poslouchala něco takového, jestli nepřestanete, jedu hned domů!" čertila se plánovitě Jana "Ale Jani, neber to tak tragicky, chlapi se vždycky rádi předvádí, copak to neznáš? Určitě jsou to jen takové ty jejich předváděčky aby byli zajímaví!" jako jsem ji uklidňovala, "Z toho si nic nedělej, jsou jen tak na hubě, ráda bych věděla, co by udělali, kdybychom jim řekli, ať své tvrzení dokážou. Honzův pindík mne sice může zajímat, ale jsem přece jen na mladší ročníky." a tím jsem to zatím uzavřela. Přesunuli jsme se do chaty a posedali kde se dalo.

Honza ještě chvíli sledovat televizní zpravodajství, ale hned jak skončilo, vypnul to a chtěl se loučit. "Dej si s námi ještě panáka, než půjdeš", vyzval ho Láďa a hned všem naléval. I Janě. "Já nebudu, musím přece za chvíli odjet." "Ty jedeš ještě večer do města?" zeptal se jí překvapeně Honza, "nevadilo by ti, kdybys vzala sebou mojí manželku, taky chce dnes v noci odjet, protože má ráno nějaké jednání. A navíc je dobrá řidička, klidně tě i odveze, takže si bez obav můžeš nechat nalít! Co říkáš, souhlasíš? Já budu jenom rád, nebudu s ní muset jít k nočnímu autobusu." "Tak teda jo, ať mne vyzvedne v jedenáct tady a pojedeme." souhlasila Jana a tím mne tedy dost překvapila, podle našeho plánu tu měla zůstat přes noc. Snad si to ještě rozmyslí... Láďa vesele všem naléval a Honza po třetí skleničce prohlásil, že už musí, rozloučil se a odešel. Hned po tom jsem, již řádně posilněna alkohol🡕 em, rozjela dlouho očekávanou akci🡕 . Všichni už byli veselí a správně naladění. "Jde se tančit!" vyzvala jsem všechny a pustila hudbu. Vystartoval ke mně Mirek a k Janě pochopitelně Láďa, který z ní nemohl spustit oči. Hudba byla velmi příjemná a jejich objetí taky. Mirek neváhal a docela nepokrytě mi hladil přes sukni🡕 zadeček - "Jsi nádherná, celý den nemyslím na nic jiného, než na milování s tebou!" "A co Jana? Tu by jsi nechtěl? Podívej, jak má krásné tělo! Prsa, nohy, zadek...!" šeptala jsem mu do ucha a ještě víc se k němu tiskla a cítila, jak se probouzí jeho úd a začíná mi tlačit na břicho. "To víš, že se mi líbí, jako všem, ale nevíme, jestli se vůbec bude chtít milovat tak, jak ty včera. Je taková nezkušená a nezkažená. Ale říkali jsme si, že by to byla nádhera, milovat se s vámi oběma. Asi si nedovedeš představit, co to s chlapem dělá, když se může dívat, jak vedle něho někdo šoustá krásnou ženskou, takové porno na živo!

Nádhera. To potom ze sebe vydá všechno!" péro mu stálo jako věž a já se tiskla ještě víc - "Nezkušená a nezkažená? Chceš říct, že já jsem zkažená? Jenom proto, že jsem se včera nechala ošoustat pěti chlapy? Proč je chlap nezkažený, když něco takového dělá a líbí se mu to a proč je ženská v takovém případě mrcha? Myslíš, že ženská musí být kurva, aby si mohla beztrestně užívat sexu, jaký se jí líbí?" hecovala jsem ho tak, že dostal strach, že něco pokazil a trošku se ode mne odtáhl. "Dokážu ti, že i takové nezkušené neviňátko, jako je podle tebe Jana, dostane chuť na sex a ztratí zábrany jako já včera. Je to jen otázka přístupu k věci! A teď si pojď sednout, už to dohrálo." A vytočila jsem se z jeho objetí, nenápadně jsem ovladačem spustila kameru a přitočila se k Janě, která už seděla na sedačce vedle Ládi a vesele popíjela - "Tak jak se ti tančilo Jano? Docela vám to s Láďou slušelo, byli by jste pěkný pár!" "Možná jo, ale já už mám přítele, který mi vyhovuje!" hrála dál svojí roli neviňátka. "Tak jo, věrnost je důležitá, víš ty co? Pojď si zatančit se mnou! Se mnou přece nemůžeš být nevěrná!" smála jsem se na ni a vytáhla ji doprostřed místnosti k tanci - "Kluci se alespoň poučí, jak se tančí ploužák!" Přitiskly jsme se k sobě a ona mi zašeptala - "Prosím tě, už něco dělej, už mi ta role světice leze na mozek. Jsem nadržená, jak fena! Tolik krásných chlapů a oni mají strach se mne dotknout!" "O to to pro ně bude dráždivější. Neboj, teď to roztočíme, drahoušku, že se hoši nebudou stačit divit. Uvidíš, že ty své nástroje neudrží dlouho v kalhotách🡕 !" V rytmu pomalé hudby jsme tančily uprostřed místnosti. Hoši se spolu bavili a po očku nás sledovali. Začala jsem Janu hladit. Nejdříve po zádech a pomalu pořád níž a níž.

Oběmi dlaněmi jsem uchopila její zadeček a začala ho mačkat. Sukénka se jí pomalu, ale jistě zvedala stále výš a výš, takže za chvilku měla celý svůj kulatý zadeček odkrytý. Měla jen maličké šňůrkové kalhotky🡕 , takže pro hochy to musel být nádherný pohled. Taky pomalu zmlkli a se zájmem a rostoucím vzrušením nás pozorně sledovali. Jana mi vracela hlazení, takže i já jim za chvíli poskytla pohled na své nahé pozadí, které moc dobře znali ze včerejška. Začaly jsme se líbat. Já Janě odhalila prsa a přisála se na její bradavky. Už jsme netančily. Stály jsme před kluky a laskaly si těla. Mé šaty🡕 odlétly stranou a Janiny svršky byly teď omotány kolem jejího pasu. Zabloudila jsem pohledem ke klukům. Všichni už seděli s roztaženýma nohama, ocasy v dlaních a tiše masturbovali. Báječný pohled na pět krásných nadržených údů. "Jano, jenom to, prosím tě, teď vydrž a nepokaz to! Hraj ještě chvíli neviňátko, svedené ženskou! O to budou víc nadržení a víc si pak užijeme!" prosila jsem ji šeptem, "Neboj se, nechci tě teď udělat a ty šetři zase mne, musíme to ještě trošku hrát!" "Vydržím, vydržím, jen vynech můj klitoris, nebo nevydržím!" vzdychala mi do ucha. "Pojď na zem, zahrajeme jim ještě trošku naši oblíbenou šedesát devítku, ale opravdu jen jako, nebo to nevydržím ani já! A pak tomu dáme volný průběh!" a lehla jsem si na zem na záda. Jana ze sebe shodila zbytky oděvu a klekla si nade mne. Sledovala jsem kluky. Už byli všichni nazí a tvrdě si honili ocasy. Jen malou chvilku nás nechali si hrát. Pak to už nevydržel Láďa. Přikleknul si k Janině zadečku a začal jí ho lízat. Mirek vystartoval mezi má stehna, do rukou uchopil Janina prsa, zvedl ji do kleku a vrazil svůj ocas do mé zmáčené kundičky. Byla to ta slast, po které jsem toužila už od rána.

Prohnula jsem se v páteři a vyšla mu vstříc pánví. Začal mne pěkně šoustat. Přisála jsem se k Janině kundičce a sledovala Láďovu kládu, která vnikla do ní až to začvachtalo - "Co by tomu řekl můj přítel?" zavzdychala poslední větu své nevinné role a přirazila na Láďu. Začal ji divoce šoustat a já jí při tom lízala poštěváček a sledovala vnikání jeho ocasu do jejího těla. Byl to nádherný pohled na tuhý úd vnikající do jejího krásného těla. Jana se zmítala rozkoší a rukou mi přitom dráždila poštěváček a umocňovala tak i moje pocity - "Mirku, přirážej, rychleji, prosím!" škemrala jsem. Zbylí kluci si klekli k nám a snažili se nás ještě více dráždit rukama a ústy. Snažila jsem se chytat jejich ocasy a vracet jim dráždění. Moc to ale nešlo, protože Mirek do mne bušil tak, že jsem pod Janou popojížděla sem a tam a ztrácela pojem o prostoru kolem sebe. Náhle se s mohutným výstřikem udělal Láďa. Jeho ocas zapulsoval a vyklouzl z Jany, přímo do mých úst. Lačně jsem polykala zbytky jeho semene spolu s Janiným sekretem. Bylo to už na mne moc. Obrovský orgasmus mi sevřel pochvu a Mirek, který to nečekal, prudce explodoval do mého těla. Cítila jsem, jak sebou ve mně cuká a stříká a stříká. Celodenní touha u mne udělala své. Mé tělo se zmítalo takovou rozkoší, jakou jsem snad ještě nepoznala. Ležela jsem teď roztažená na podlaze a potřebovala chvilku na vzpamatování se. Jana spočívala celou vahou na mně a byla na tom stejně. Mirek s Láďou odstoupili, aby udělali místo ostatním nadrženým klukům a tak, než jsem stačila zaprotestovat, vrazil ho do mne Marcel. Janu si převrátil na záda Zajíc a prudce do ní vnikl. Ani ona se nestačila bránit, nebo to možná chtěla, nevím. Petr využil volné místo a klekl si nad mou hlavu. Nezbylo, než mu ho vsát do úst a pomoci si rukama.

Naštěstí už všichni byli těsně před výstřikem. Marcel jen několikrát pohnul pánví a znovu mne naplnilo jeho semeno. Bylo to jako řetězová reakce. Jakmile uviděl jeho konec Zajíc, napálil to do Jany a Petr se vyprázdnil do mých úst. Hoši odpadli vedle nás. Všech sedm se nás válelo po podlaze chaty a hlasitě oddechovalo. "To je nádhera, co tu vidím!!! A sleduji to už pěkně dlouho!" ozvalo se od dveří. Vyskočili jsme leknutím. Ve dveřích chaty stál Honza - " Přišel jsem jen Janě říct, že manželka na ni nemohla čekat a musela už odjet autobusem. No a nechtěl jsem vás rušit, když jste byli v tak skvělé zábavě!" Dívala jsem se na něj jak na přízrak. Stál tam, opřený o zavřené dveře, kalhoty🡕 u kolenou a v ruce kládu, jakou jsem v životě neviděla. Ty řeči o velkém ptáku byly prostě pravdivé. Z těch pěti kluků, kteří tu s námi šoustali, měl asi největší úd Láďa, ostatní byli menší, nejtenčí byl asi Zajícův. Jenže ten Honzův, to byl sen. Odhadovala jsem dvacet čísel do délky, ne-li víc a ten průměr! Jak se říká, jako poloosa od náklaďáku. Mluvil k nám a pořád si ho honil. Hleděla jsem na něj jak fascinovaná, ostatně jako všichni. Ano, měla jsem už ve svém těle dost pěkných ocasů i vibrátorů, třeba ten veliký, se kterým jsem si hrála i včera před kluky, ale že někdy na vlastní oči uvidím něco takového ve skutečnosti, mne napadlo jen v těch nejdivočejších snech. Rázem ze mne spadla únava, vstala jsem a přistoupila k Honzovi - "To je teda něco, to se hned tak nevidí! Můžu si ho prohlédnou z blízka?" Uvolnil sevření své ruky a já uchopila tu kládu do své pravačky. Levou jsem sevřela jeho mohutné koule. Vzrušovala a dráždila mne ta velikost. Žalud byl mokrý a temně červený.

Klekla jsem před Honzu a chvíli si s ním hrála. Byl tvrdý jak skála. "Musí to být opravdu potěšení pro tvou ženu! Nechat se šoustat takovou nádherou!" vzdychala jsem závistí. "Nic moc, už si asi zvykla, protože o to ani moc nestojí, té jde dnes spíš o kariéru, než o sex! Už ani nevím, kdy jsme se milovali naposledy! Asi má orgasmus jen z podnikání!" zasmál se. "Asi ti to budu muset trošku vynahradit!" prohodila jsem a vzala mu ho do úst. Nebylo to tak snadné, jako s jinými. Málem jsem jeho obrovský naběhlý žalud nedostala dovnitř. Zasténal a jemně přitlačil - "To je slast, už dlouho mi to tak nikdo nedělal! " Laskala jsem mu ho ale jen chvíli, protože mne odstrčil a zatlačil k zemi - "Pojď, už ráno jsem tě chtěl, když jsi šla z vody! A co teprve potom, když sis to dělala sama! Byl to pohled pro bohy! Ani nevím, kolikrát jsem se udělal já!" svěřoval se a mne dráždilo ještě víc pomyšlení, jak se na mne asi díval a honil si ho. Klesla jsem na záda na koberec a roztáhla široce nohy - "Tak to udělej! Chci to! Vyšoustej mne přede všemi!" Klekl si nade mne a pomalu mi ho tam vsunoval. Zaplňoval mne pomalu, ale úplně. Už by asi nic většího živého do mne teď neproniklo. Chytila jsem ho za zadek a přitáhla si jej na doraz. "Tááák, a teď mi ukaž, co dovedeš!" Šoustal mne pomalu, ale s chutí. Vychutnával každý příraz, každé prohnutí mého těla. Drtil mne svou mohutností a dával mi tolik slasti, že se to nedalo vydržet. Hlasitě jsem vzdychala a prosila jej, ať nepřestává. Jana i kluci seděli kolem nás v kruhu a napjatě nás sledovali. Všichni byli znovu vzrušení na nejvyšší míru a mi dělal náramně dobře pocit, že mé milování s Honzou je toho příčinou. "Jsi dobrá! Věděl jsem to už ráno. A to, co se tu dělo před chvílí... Na to nikdy nezapomenu!" Změnili jsme polohu.

Lehl si na záda a já si nasedla na jeho ocas. Mohla jsem si teď sama řídit, jak to chci. Nasedávala jsem na něj a rukama si hladila prsa a mnula bradavky nalité k prasknutí. Byla to exhibice pro všechny kolem. Připadala jsem si jak herečka v pornofilmu - ostatně, kamera to taky snímala - slastně jsem přirážela a doufala, že to hned tak neskončí! "Zpomal, nebo už budu!" zaúpěl náhle Honza a sevřel mi zadek rukama. Sundal mne ze sebe, obrátil na všechny čtyři a vrazil ho do mne ze zadu. Ze zadu to mám moc ráda, hlavně, když to chlap umí. A on to uměl. Šoustal mne teď rychleji a divočeji - "Nechce se někdo přidat? Ať z toho má víc!" První zareagoval Láďa. Postavil se přede mne, zvedl mne na kolena a nabídl svůj ocas mým ústům. Petr a Marcel se přidali každý z jedné strany. Vzala jsem jejich ocasy do rukou a hrála si s nimi. Jana přistoupila k Honzovi ze zadu, přitiskla se k jeho tělu a chytila ho za koule až zavzdychal. Vedle Ládi se připojil Zajíc a vnutil mi také svůj ocásek do úst. Mirek, který zůstal poslední se dlouho nerozpakoval a vrazil ho ze zadu do Jany. Byla to slastná "valná hromada" šoustajících a hekajících těl. Totální explozi způsobila Jana. Když do ní vnikl Mirek a začal ji šoustat, zmáčkla Honzovy koule víc, než měla. Ten na to zareagoval prudkým přírazem do mne a rázem byl konec. Vystříkl jak fontána a pumpoval do mého těla obrovské množství svého horkého semene. To bylo moc i na mne. Kundička se mi sevřela v orgastické křeči, mé tělo se vypjalo jako luk, ruce sevřely uchopené ocasy. Petr s Marcelem zavyli jak raněná zvířata a jejich spermie stříkaly na mé boky. Pustila jsem je a uchopila Láďu a Zajíce za varlata a přivodila jim orgasmus, při kterém jsem nestačila polykat proudy plnící má ústa a tak mi stříkali i na obličej.

Poslední byl Mirek, šoustající Janu. Když zpozoroval všeobecné orgastické křeče, vyjel mu úd z její kundičky. Snažil se ho dostat rychle zpět, ale v tom spěchu si "nějak" spletl vchod a zasunul jí ho do zadečku. Pro Janu, která to ještě análně nikdy nezkoušela, to bylo moc slasti najednou. Přišel na ní orgasmus v okamžiku, kdy to vůbec nečekala a ona zakřičela rozkoší tak silně, že jsme v prvním okamžiku myslili, že se jí něco stalo, a přirazila na Mirka, který se okamžitě udělal do jejího análu. Leželi jsme na zemi, propletení do sebe a odpočívali. "Teda, o takových orgiích jsem vždycky snil! Zatím jsem to viděl jen na videu, nebo o tom četl, ale skutečnost je mnohem krásnější!" prohlásil Honza "Dáša je naprostá jednička, už včera nám to dokázala!" přidal se Petr, "A Jana taky, ale tu ještě prověříme, co snese!" "Máme před sebou ještě celou noc a musíme ji využít. Kdo ví, kdy se nám to podaří zopakovat!" řekl kdosi "Teď bychom se mohli jít osvěžit do rybníka, co říkáte? Chladná voda nás postaví na nohy, " navrhl Marcel Souhlasili jsme a za chvilku už jsme byli všichni ve vodě. Osvěžila nás a vzpamatovala. "Je docela studená, mám ho asi centimetrovýho! Pojďme raděj dovnitř, ať je zase jak má být!" zavtipkoval někdo a tak jsme se vrátili zpět do chaty, povzbudili se malou dávkou alkoholu🡕 a chvíli si povídali.

Pochopitelně o sexu a jeho kráse. Věděla jsem, co chci a nepřestávala jsem na tom pracovat. Chtěla jsem je ještě jednou všechny. Každičký ocas ve své kundičce, každý ve svých ústech, skoro každý ve svém zadečku. Skoro každý, protože na ten Honzův by má druhá dírka asi nestačila. "chlapci, nevím jak Jana, ale já bych docela ráda pokračovala, co vy na to?" vyzývala jsem je k dalšímu kolu, "Nebo už to nezvládnete a budeme si to muset udělat samy s Janou?" "Neboj, dnes máme za sebou, kromě chuti, i vědu!" prozrazoval tajemství jejich výdrže Petr, "Viagra, viagra! To je naše dnešní heslo! Je doufám, že na vás dvě bude stačit." Takže hoši se náležitě připravili. Už mi bylo jasné, že Zajíc nejel dnes dopoledne do městečka jen pro chleba. Ale proč ne, když to poslouží dobré věci. Opravdu to fungovalo. Hoši už zase byli v pozoru. Vybrala jsem si teď Marcela a Zajíce. Mazlila jsem se s nimi, stáhla je na podlahu a za chvíli už byli ve mně. Marcel ze spodu v kundičce, Zajíc ze zadu v zadečku. Nádherný sendvič, jaký miluji. Do úst se mi ještě přidal Honza, který tam dnes ještě pořádně nebyl. Stejně tak to teď prováděla Jana s Petrem a Mirkem, kterým zdatně sekundoval do jejích úst Láďa. A pak už se to v těch čtveřicích je střídalo. Ocasy se v našich tělesných otvorech střídaly se železnou pravidelností a já jen dbala na "splnění plánu" na sto procent. Dnes už nevím přesně, kolikrát mne přivedli k orgasmu, ani kolikrát se udělali oni, ale stačí se podívat na video, kde je naše šoustání řádně zdokumentováno, a všechno se mi zase vybaví. Zase jsem vzrušená jako tehdy a zase mám chuť si to všechno zopakovat. Tu kazetu si chráním jako největší poklad a nikdo mimo mě a Jany o ní nemá ani tušení.

S Janou se scházíme pravidelně a téměř vždycky si ten film ze života pouštíme, milujeme se při něm za pomocí několika našich přátel vibrátorů, které máme teď pojmenovány jmény našich tehdejších milenců, podle jejich rozměrů. Se všemi kluky jsem si to ještě potom několikrát rozdala, ale už nikdy v plné sestavě, jako tehdy, ale vždycky při setkání s některým z nich, nás nejvíc vzrušily vzpomínky na ten nádherný víkend. S Honzou a jeho kládou se setkávám dodnes a občas k tomu přibereme i někoho z ostatních kluků a vždycky to stojí zato. Před Pavlem všichni mlčí jako hrob. On se pochopitelně dovtípil, že se na chatě tehdy, když mne tam omylem pozval, něco přihodilo, ale neví co. Tak nepříčetně to chtěl zjistit, že začal žárlit a rozešli jsme se. Jsem pořád šťastná manželka jednoho muže a matka dvou dětí. Miluji se s ním strašně ráda, je to přece můj muž, ale pokud by byla znovu příležitost zopakovat si "radost až do rána", neváhala bych ani okamžik.

Části povídky

🕙 Přidáno 10.7.2019
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře