Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rande na hotelu erotické povídky

Seznámili se na internetu. Oba zadaní. Oba nespokojeni ve vztahu. Oba nadržení. Oba zvrhlí s neskutečnou touhou po vášni a živočišnosti, která jim tak chyběla. Už se několikrát potkali. Proběhla společná káva🡕 , oťukávání se, dokonce i líbačka a prstění a honění v autě na odlehlém odpočivadle. Něco tomu ale pořád chybělo. Na dveřích hotelového pokoje se ozvalo slabé zaťukání. Marian otevřel a ve dveřích stála Šarlota. Její oblé křivky obepínaly šaty🡕 , které ve výstřihu napovídaly, že podprsenka pod nimi nebude jen tak pro každodenní nošení. Černá krajka napovídala, že se tato žena dnes večer chystá lovit. Anebo se stát kořistí?

Marian ji okamžitě vtáhl dovnitř a políbil. Přitom jí vzrušeně chytil za ňadro a přes šaty🡕 ho pevně stiskl. Cítila, jak jí jeho jazyk vniká hlouběji do úst a proplétá se s jejím. Na jejím klenutém břie cítila jeho vzrušení. Jeho ruce se jí obratně dostávaly pod šaty🡕 . Vyndal obě ňadra a nechal je vulgárně trčet na půl z podprsenky. Vtáhl ji dovnitř a přisál se k jejím bradavkám. Cítil jak pod jeho kmitajícím jazykem a jemným okusováním rychle tvrdnou. "Na co máš ten kufr? Jsme tady jen jednu noc." zeptal se Marian. "Uvidíš" odpověděla Šarlota. Vášnivě ji povalil na letiště uprostřed pokoje a vrhl se na ni. Málem z ní serval šaty🡕 a když uviděl, že krajka, ze které trčí ty skvostné zralé melouny nepatří podprsence, ale síťovanému catsuitu, okamžitě ztrhnul zbytek šatů. Šarlota měla krásně oblou postavu. Mariana hrozně vzrušovala. Vetší prsa velikosti 3-4, klenuté břicho a velký macatý zadek. Ležela tam jako sprostá kurva, čekající na svého zákazníka. Lákavě rozevřela své macaté stehna. "No tak už si pojď vzít tu nadrženou číču" o popleskala si svoji zvlhlou kundu. Byla dohladka vyholena, jen nahoře byl proužek. Marian neodolal, klekl si a zabořil svůj obličej mezi její stehna. Nejdříve jen tiskl zavřenou pusu na její pysky. Cítil jak voní. Vnímal na rtech jak je nádherně hladká. Potom rty konečně otevřel a rty rozevřel pysky od sebe. Cítil jak se z ní line vlhko a horko. Šarlota začala vzdychat. Jazykem ji začal pomalu dráždit. Pomalu ji lízal, cucal poštěvák, pysky a rukama jí svíral její půlky. Rozevřel je od sebe a odhalil se mu pohled na její analní dírku. Okamžitě vcucl všechno co do té doby teklo z kundičky, smíchal se slinami a plivl to mezi její půlky. Dál to začal jazykem roztírat kolem analní dírky a po vnitřní straně půlek. Šarlota už se pomalu blížila prvnímu orgazmu. Přesunul se jazykem ke kundě, zaćal ji pěkne lízat, kmitat jí na poštěváku a okolí analu nahradil jeho prst. Namočil ho v té směsi šťáv a pomalu ji s ním začal šukat do análu. Po několika pomalých tazích cítíl jak sebou škube a na jazyku cítil jak jí kuna krásně zvlhla při prvním orgazmu. To už mu ale v kalhotech🡕 tlačila jeho boule.

"Pojďmě do sprchy, chci tě uplně hladkou" řekl Marian. V koupelně se Marián svlékl a Šarlota konečně uviděla jeho ocas v celé své kráse. Těšila se na něj týdny a konečně je tady a jen pro její choutky. Vlezli si do sprchy. Šarlota si nechala na sobě černý catsuit. Vzrušoval ji pocit mokrého silonu na svém těle. Dlouho se vzajemně mazlili, Marian jí masíroval kozy mýdlem, cucal bradavky. Šarlota mu mydlila čuráka on jí kundu. Navzájem si promydlovali analní dírky, aby byly pěkně čisté a voňavé. Šarlotin catsuit měl ve spodní části výřez, takže velý zadek i předek byly odhalené. Marián vytáhl strojek a začal jí holit proužek nad poštěvákem až byla celá dokonale hladká uplně všude. Tak jak to měl rád. Pak ho oholila ona. Krásně si při tom hrála s čurákem, ohrnovala předkožku a občas pocucala žalud nebo olízla koule. Krásně Mariana oholila, takže byl komplet hladký od penisu, přes koule až po anál. Při honění jeho čuráka a lízání koulí neodolala a strčila mu jazyk mezi půlky. Marian vzdychal vzrušením, když mu šarlotin jazyk rejdil kolem analního otvoru a přitom ho ještě nádherně honila. "Chce se mi čurat" vzdychla po chvíli Šarlota "...ale jsem hrozně vyrajcovaná". Marian si okamžitě sedl a začal si před ní ve vaně honit čuráka. "Pochčij mě ty moje čubko nadržená, zechčij mě pořádně čuráka". Šarlota nasměrovala svoji čerstvě oholenou píču přímo na Mariana. Za chvíli z ní začal pryštět proud moči. Přímo na Mariana. Kropila mu jeho prsa, pupek a čuráka. Marián si ho pod ní tak zvrhle honil až mu pleskaly pochcané koule o zadek a stehna až to krásně pleskalo a čvachtalo. Tato neobvyklá situuace šarlotu tak vzrušila, že si při chaní svoji kundu začala taky zběsile dráždit. Moč z ní stříkala na všechny strany a Šarlota zuřivě vrčela vzrušním až nebylo jasné jestli chčije nebo má orgazmus. Po chvíli se to proměnilo v řev a bylo jasné, že dosáhla druhého orgazmu. Marian stříkat ještě nechtěl. Ikdyž byl hrozně vzrušený, stiskl svuj penis pod žaludem a zastavil tak blížící se orgazmus.

Šarlota si svlékla promočený catsuit, osušili se a šli do pokoje. V pokoji Šarlota otevřela cestovní kufřík a Marianovi se rozzářily oči. Byl plný erotického prádla a ruzných pomůcek. Přes vibrátory ruzných velikostí, kuliček, analních kolíků až po několik erekčních kroužků. "Ty jsou pro Tebe" řekla. Marian si hned jeden nasadil. Jeho prověšené koule po týdením půstu takový přesně potřebovaly. "A jdeme si hrát" řekla Šarlota. Vytáhla láhev kokosového oleje a lehla si na postel. Pod sebe natáhla latexové prostěradlo. Lehla si na břicho a Marian ji polil záda, nohy a zadek olejem. Nešetřil. Krásně ho po ní roztíral, až se celá leskla. Masíroval jí záda, kozy, břicho. Zajížděl rukou i na kundu. Líbali se. Jejich jazyky se proplétaly. Těla se na sebe tiskla a klouzala po sobě. Marian si lehl na zada a Šarlota se po něm klouzala svym tělem. Její píča byla tak nadržená, že netušil jestli je to olej nebo její šťáva. Cítil, jak mu pyskama masíruje žalud, krásně mu po něm klouže a jezdí. Předobličejem se mu houpaly její cecky. Naolejovné vypadaly fantasticky a on po nech chňapal pusou, tiskl si je na obličej a jemně kousal do bradavek. Už to nebylo k vydržení. "Už mi tam vraž toho šulina, nebo to nevydržím" vrčela Šarlota přes zaťaté zuby. "Podržíš mi, ty moje nadrbaná rajdo? Zmrdáš mi čuráka tou svojí kundou ty děvko? Pojď, mrdej ty klisno"...a to už jeho čurák zajel do Šarlotiny kluzké kundy. Nádherně mrdali několik minut. Marián ji držel za macatou prdel a narážel si ji. Sem tam ji přes ni pleskl a prohodil nějakou vulgární větu typu "Líbí se ti to mrdno? Těšíš se až ti vykropím tlamičku? ...". Pak se přehodili na misionáře. Šarloty roztáhla naolejované stehna a začala si zase mrskat její nádhernou micinu jako smyslů zbavená čubka. Olizovala se, vrněla, tahala se za ty její nádherné vemena a vybízela Mariána - "Tak už mě zmrdej ty hajzle. Vem si mě jako tu nejlevnější couru. Chci ten tvuj ocas hned, zmrde!"...naklonila se a plivla Marianovi na čuráka. "Pojď, vem si mě". To samozřejmě Mariana rozpumpovalo, zalehl ji, vrazil ji do kundy čuráka a pěkně je mrdal. Jeho koule jí pleskaly o naolejovanou kundu a prdel. Kozy jí poskakovaly. A šarlota zažila třetí orgazmus.

"Tak a teď budeš moje čubka ty" řekla Šarlota, povalila Mariana zase na záda a obkročmo mu zasedla před obličej. Marián před sebou viděl jen její obrovský kulatý zadek a cítil, jak mu vzala čuráka do ruky, našponovala předkožku a jazykem ho šimrala na uzdičce. To už ale pochopil svoji roli. Zabořil svůj obličej do kokosem provoněné prdele a začal cucat a lízat všechno co mu přišlo pod jazyk. Vylizoval jí mezi půlkama, kmital jazykem kolem análu, zajížděl jím dovnitř. Přitom prstama masíroval její píču. Dráždil poštěváka. Pak se Šarlota trochu posunula a zasedla mu kundou přímo na obličej a začala ho nemilosrdně kouřit. Cítil jak si jeho penis naráží hluboko do krku. Jak u toho dělá známé zvrhlé zvuky. V zajetí jejích stehen ale skoro nemohl dýchat. Cítil směs šťáv z její kundy a kokosového oleje. Chytil ji poslepu za půlky prdele a ještě si ji přitiskl víc k obličeji. Našponoval jazyk a za ty půlky si s její kundou jezdil po obličeji. Už bylo jedno jestli cucá poštěvák, zabořuje jazyk do kundy, nebo vylizuje rýhu mezi půlkama. Byl v totálním rauši. Najednou ucítil, že se mu do análu noří cizí předmět. Neměl s analem příliš zkušeností, ale v dané situaci mu to přišlo vzrušující. Najednou se předmět jakoby zvetšil. Uvědomil si, že je to asi ten kuličkový onální kolík, složený z několika kuliček od nejmenší k největší. Tělem se mu rozlilo vzrušení. Nikdy by netušil, že je anální sex tak vzrušující. Šarlota už mu jezdila kolikem v zadku tam a zpátky a přitom ho kouřila, tak se zase postil do lízání. Jenže za chvíli ho vyrušil další předmět. Tentokrát to byl analní kolík se šperkem, který si Šarlota zavedla do vlastní dírky. Marián neodolal a sem tam si s ním při lízání pohrál. Tlačil ho dovnitř a čekal až vyjede. Šarlotě to dělalo moc dobře. Oba vzdychali a navzájem se povzbuzovali. "Krásně mi mrdáš prdel, kurvičko."..."Ty mě taky ty můj mrdáčku". Vzrušení bylo čím dál vetší až Marián ucítil známé škubání v Šarlotině kundičce a tentokrát zřejmě kvůli análnímu kolíku z ní vytryskl mokrý squirt. Cítil jak mu pusu a cely obličej zalilo horko jejího výstřiku. To už to ale nevydržel a pumpoval hutné obří dávky svojí mrdky přímo šarlotě do pusy. Překvapením ucukla až jí husté cákance začaly kropit její vysící vemena. Po chvíli se Marián naklonil k Šarlotě, začal svoje semeno z ňader olizovat a líbat se s ní. Při tom jí hladil prstem kundičku a šeptal - "Bylo to nádherné Šarloto".

🕙 Přidáno 29.5.2024
📂 Kategorie: Anál, Nevěra

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře