Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rodinný grupáč erotické povídky

Odpadla nám ve škole poslední hodina, a tak jdeme se sestrou dříve domů. Jsme dvojčata a chodíme do osmé třídy. Když jsme přišli k domu, tak vidíme, že před ním stojí tátovo auto. Podívali jsme se po sobě a potichu jsme vstoupili do haly. Zuli jsme si boty a pokračovali po schodech do patra, odkud se ozývaly neurčité zvuky. Když jsme vyšlapali schody, tak se zvuky ozývaly z ložnice rodičů.

Jak jsme se přibližovali, tak zároveň sílily. Už nám bylo jasné, co se tam děje. Dveře byly pootevřené a nám se naskytl krásný pohled na souložící rodiče. Mamka klečela na čtyřech a táta ji zezadu šukal. Její kozy lítaly sem a tam a docela slušně u toho řvala. Táta ji vždy plácnul po prdelce a to ještě zvýšila hlasitost svého projevu. Tak jsme tam stáli mezi dveřmi a koukali na ně. Mně se postavil klacek při tom pohledu a segra si jednou rukou mačkala kozu a druhou měla pod sukní v klíně. Rodiče jsme již vícekrát slyšeli při šukání, ale ještě jsme je nikdy neviděli jako dnes. Chvíli jsme na ně koukali a po chvilce jsme sešli dolů. Tam mi segra vyndala ptáka a vykouřila mi ho a přitom se udělala rukou. Již delší dobu spolu prak🡕 tikujeme různé sexuální prak🡕 tiky i kukání do prdelky. Do kundičky máme strach, aby neotěhotněla. Na to si počkáme ještě dva měsíce, až nám bude 15 a mamka jí vyřídí antikoncepci. Když jsme se oba udělali, tak jsme bouchli dole dveřmi a hlasitě pozdravili. Za chvíli přišel dolů taťka a ptal se, jak to, že jsme tak brzy doma. Tak jsme mu to vysvětlili a za chvilku přišla dolů i mamka. Asi půl hodiny byli ještě s námi doma, ale potom řekli, že musejí odjet ještě něco zařídit, a že přijedou asi v sedm večer a odjeli. Tak jsme měli celé odpoledne pro sebe, a když jsme byli tak pěkně rozdělaní, tak jsme nejdříve vlezli do vany se vykoupat. Při tom jsem Lucce vylízal kundu a ona mi ještě nahonila a vykouřila péro. Potom jsme se odebrali do mého pokoje a pokračovali v milování. Lucka mi podala gel a já jí natřel prdelku a vrazil jsem do ní svého ptáka. Začala pěkně kňučet a za chvilku řvala blahem. Tvrdě jsem ji šukal do zadku, můj pytel jí pleskal do kundy a ona si držela své pěkné dvojky a mačkala bradavky. Jednou rukou si mnula klitoris a zajížděla dvěma prsty mezi mokré lapličky, které měla už dost naběhlé. Po nějaké chvíli jsem ji vystříkal prdelku semenem a díval jsem se, jak jí vytéká z otevřené prdelky a stéká dolů na kundičku. Lucka ještě chvíli zůstala v té poloze, než jí odezněl orgasmus a já si šel zatím umýt ocas do koupelny. Najednou jsem slyšel zvonek a Lucku, jak mluví s nějakou ženou. Vykoukl jsem z koupelny a uviděl sousedovu Báru, jak se s Luckou domlouvají. Ta je o rok starší než my a už je pořádně prošukaná. Již několikrát jsme ji měli doma ve trojce a připravila mě taky o panictví. Křiknul jsem na ni, aby šla dál, že jsme sami doma. Bylo mi jasné, že to zase bude pořádná mrdačka. Vyšel jsem z koupelny jen s ručníkem přes boky. Když jsem viděl Báry kozy v tričku, které mělo výstřih až k pupku, tak se mi zase hned postavil klacek a zvednul ručník. Bára si toho všimla, pohladila mi ho a povídala, že bych ji měl jít nejdříve umýt záda do koupelny a už se začala svlékat. Její pevné trojky s velkými skoro černými dvorci a bradavkami jak třešně se krásně vyjímaly nad jejím plochým břichem, pod kterým byla do hladka vyholená kunda.

Vlezla si do vany, já jsem jí myl záda, Lucka přišla a rukou ji přivodila orgasmus a Bára mi při tom stačila vykouřit a vše spolykat. Potom jsme se všichni opláchli a šli do obýváku. Měli jsme ještě nejméně tři hodiny času, než se vrátí rodiče, tak jsme nijak nespěchali. Sedli jsme si a domlouvali se, jak si to dnes všelijak uděláme. Přitom, jak jsme seděli proti sobě, tak si holky prohrabávaly kundy a poštěváky a já jsem si pomalu honil ocas. Obě začaly po chvíli vzdychat a jejich ruce začaly rychleji pracovat. Já jsem také už cítil, že budu stříkat, tak jsem vstal, postavil se proti nim a po několika tazích jsem jim celou dávku semene nastříkal na obličeje. Obě současně zařvaly, zaškubaly sebou a prožily si orgasmus. Potom si střídavě slízávaly moje semeno z jejich tváří. Když se očistily, tak mi chytla Bára za ptáka, a že by chtěla pořádně ošukat do prdelky. Kundu, že už má dnes protaženou dvakrát, ale prdelka by to potřebovala jako sůl. Neměl jsem nic proti, Lucka jí namazala svěrač gelem, několikrát jí protáhla análním kolíkem, a když byla její díra připravená, tak jsem jí ho nasadil a zajel do ní. Bára vzdychla, zařvala blahem a začala přirážet proti. To se neobešlo bez silných a hlasitých vzdychů a pozdějšího řevu. Lucka na nás chvilku koukala, ale potom si lehla pod Báru hlavou pod její kundu a začala jí lízat. Barča se zase ještě více sklonila a začala lízat Lucku.

Bylo to krásné mrdání a nemělo konce. Holky si dělaly dobře všelijak a já do Barči bušil, jak hluchý do vrat. Bylo krásné je ze strany sledovat, jak se tahají za kozy a bradavky a jak u toho křičí. Najednou jsem cítil škubání ve slabinách a během chvilky se do Barčiny prdelky valila další dávka spermatu. Ani nevím, kde se ho pořád ve mně tolik bralo. Začalo vytékat z ještě otevřené prdelky a Lucka ho pod ní slízávala. Barča se přiznala, že měla dva orgasmy, a že už bude muset jít domů, že něco slíbila mamce, ale že si to zase brzy rozdáme. Šla se ještě do koupelny umýt a odešla domů. My jsme se také opláchli a už jsme si vzali na sebe takový lehký domácí úbor, který prak🡕 ticky nic neschovával. Segra v něm byla ještě daleko více sexy, než když byla nahá. Sedli jsme si v obýváku a přemýšleli, jak to udělat, abychom si zašukali s oběma rodiči. Lucka toužila po tátovém ocasu a já, když jsem viděl tu máminu kundu, tak jsem na nic jiného nemyslel. Domluvili jsme se, že to necháme na naše narozky, které už jsou za pár dní. Lucka řekla, že to nějak s mámou zařídí, abych to nechal na ní. Den N se přiblížil a v sobotu začaly naše oslavy. Byl slavnostní oběd, mamka dostala od táty velkou kytku a my jsme dostali dárky. Potom jsme se převlékli do lehkého domácího oblečení a já jsem s mamkou dělala chlebíčky a jednohubky a všichni jsme zasedli v obýváku k oslavě. Otec přinesl šampáňo, mamka někde vyhrabala vaječný. Že, když nám je těch patnáct, tak, že si s nimi můžeme trochu připít. Tak jsme seděli, vyprávěli, popíjeli a dobře jsme se bavili.

Segra s mamkou ucucávaly vaječný a za chvilku se jim oběma pletly jazyky, až jsme z toho měli s taťkou legraci. Najednou se segra mamky zeptala, kdy přišla o poctivost, jaké to bylo, jestli to nebolelo a jestli to bylo s tátou. Oba rodiče se na sebe podívali a mamka jí to začala vysvětlovat. Že jí ještě nebylo ani patnáct, že to bylo s tátou, že byli oba v sexu nezkušení, ale, že ji to nebolelo. Pomalu si začali na sex zvykat, provádět různé prak🡕 tiky, až za dva roky do toho mamka spadla a potom jsme se narodili. Byli oba ještě velmi mladí, mamka musela nechat školu, ale děda s babičkou to zkousli a pomohli. A od té doby jsou spolu a mají velice spokojený život a ten přejí i nám. Segra chtěla vědět, jaké prak🡕 tiky prováděli, ale to jí mamka nějak s vysvětlením obešla, s tím, že na to přijde časem sama. Segra se na mne podívala, mrkla a já jsem začal sledovat její počínání. Seděla mezi rodiči, a jak ucucávala s mamkou vaječný, tak začala dělat, že už je trochu připitá. Začala hlučně vyprávět, rozkládat rukama a chvílemi se válet po jednom i druhém rodiči. Tátovi si několikrát lehla hlavou do klína a bylo vidět, že se mu postavil ocas. Potom se uvelebila u mamky v klíně, jednu ruku jí strčila pod šaty🡕 a nohy měla u táty v klíně, kde mu nenápadně jezdila po ocasu. Mamka ji hladila po hlavě a táta jí hladil nohy a bylo vidět, že ho to pořádně vzrušuje. Najednou se segra zvedla a odešla do koupelny. Když se za chvilku vrátila, jako by zavrávorala před tátou, chytla se ho okolo krku a sjela po něm až na zem a hlavu a ruce měla v jeho klíně a zůstala tak nehybně sedět.

Táta se podíval na mamku a řekl jí, že si Lucka chvíli odpočine a bude to dobré. Mamka mi požádala, abych jí pomohl odnésti do kuchyně nádobí, že to zatím uklídíme. Odešli jsme s nádobím do kuchyně a mamka ho začala umývat. Já jsem po chvíli nahlédl letmo do obýváku a viděl jsem jak Lucka klečí u táty s roztaženýma nohama, táta jí drží hlavu a ona mu kouří ocas a honí si kundu. Tak to mi vzalo dech a honem jsem se vrátil, aby se tam nepodívala mamka a přemýšlel jsem, jak já to provedu s mámou. Když jsme to umyli, tak mi mamka řekla, abych si vzal židli🡕 a dal nahoru na skříňku dvě krabice. Vylezl jsem na židli🡕 a když mi podávala krabice, tak se jí více rozhrnuly šaty🡕 a její velká prsa, měla pořádné pětky, pomalu vypadly z výstřihu. Jak jsem to uviděl, hned se mi postavil ocas a stál mamce přímo před ústy. Ta jen úžasem hekla, podívala se po mně a opatrně mě po něm pohladila. Ten sebou ještě více cuknul a ještě povyrostl, ale to už ho mamka držela v ruce a pomalu pohybovala předkožkou. Jednou rukou si vyndala jednu kozu a druhou mi ho vysvobodila z trenek. Když uviděla moji lesklou hlavičku, neváhala a zasunula si ho do pusy. Zajela s ním co nejdál a rukou mi drtila koule. Byl jsem jak uvidění. Segra sice uměla dobře kouřit, ale máma byla špice. Za chvilku jsem jí nastříkal plnou pusu semene a ona mi ptáka pěkně očistila. Slezl jsem dolů a šel uklidit židli🡕 a viděl jsem, že ještě segra tátovi kouří péro. Mamka přišla ke mně, pohladila mě po vlasech a řekla mi, že jsem už pořádný mužský a jednu ruku mi vzala a položila na vyndanou kozu a druhou mi položila do klína na klitoris a pořádně přitlačila.

Všiml jsem si, že neměla kalhotky, asi byli s tátou domluveni na nějaké rychlovce. To už se mi zase ocas pořádně postavil, mámu jsem otočil, ohnul přes stůl a zezadu jsem jí ho tam vrazil až po koule. Hekla, až jsem se leknul, že to táta uslyší a přijde se podívat, co se děje. Místo něho ale přišla segra, a když viděla, jak pigluji mámu, tak jí řekla, že teď zařídí s tátou, aby ji zbavil panenství. Vrátila se do obýváku, pustila dost nahlas hudbu, aby nebylo slyšet, jak máma u toho funí a vzdychá. Najednou začla, že už to na ní jde, ať zrychlím a že to můžu pustit všechno do ní. Za chvilku křikla, až se táta zeptal, co se děje, ale odpověděla, že se jen bouchla a je to dobré. Počkala chvíli, až z ní moje semeno vyteklo, ubrouskem si vytřela kundu a šla do obýváku. Já jsem tam šel také a sednul si k segře. Ta si ještě otírala pusu od tátového semene a tvářila se spokojeně. Mamka se trochu napila šampáňa, trochu vaječného a začala tatínka hladit a líbat. Najednou se po něm svezla a z trenýrek mu vyndala jeho ptáka a rychle si ho strčila do pusy a začala mu ho kouřit. Když mu ho po chvíli pěkně nakouřila, tak ho vyndala z pusy , podržela ho nad pytlem a povídala segře, že tenhle čurák jí tenkrát připravil o poctivost a v životě jí jenom přináší radost. A protože není prý žádný sobec, tak že se se mno o něho podělí, aby mě také připravil o poctivost, aby to bylo v rodině a bez bolesti. Táta na ní koukal jak na zjevení, ale ona mu jasně řekla, že segra na to čeká a že je na něm, aby ji připravil do života. A abych já nepřišel zkrátka, tak že nás oba do všeho zasvětí. Lucky se zeptala, jestli už někdy kouřila ptáka, jinak, že jí to táta naučí a mne se zeptala, jestli jsem už lízal kundu.

Když jsem řekl, že ne, tak si lehla na záda, roztáhla nohy a její kundu jsem měl před sebou. Vzala mi hlavu do dlaní, přistrčila si ji do klína a dirigovala si lízání. Za chvíli u toho řvala jak saň a z kundy jí pěkně teklo. Tak to byl začátek rodičovského školení. Když oba rodiče uznali, že by nám toto už šlo, tak se začala připravovat Lucka na první mrd. Položili jsme ji na válendu, mamka jí masírovala prsa a bradavky a já s tátou jsme se věnovali její kundě. Když už byla pořádně mokrá a vešly se do ní čtyři prsty, jak byla uvolněná, tak jí táta nasadil ptáka na kraj kundy a pomalu do ní začal zajíždět. Zvednul jí nohy na ramena a já jsem jí šimral na prdelce a mamka jí začala více mačkat kozy a bradavky. Lucka už ječela slastí, protože už měla tátův žalud v kundě a pomalu se dostával dál a dál. Najednou povídá táta mámě, že už je na bláně, že ji má na žaludu. Tak mu mamka řekla, ať se několikrát povytáhne a potom prudce přirazí, aby se blána protrhla. Lucka byla napjatá k prasknutí, táta jí krátkými přírazy šukal a já jsem jí strčil do prdelky kousek prstu. Máma jí líbala na krk a mačkala kozy, když najednou táta rychle přirazil, Lucka křikla a táta měl v ní celý ocas až po koule. Chvíli zůstal nehybně a po chvilce začal pomalu Lucku šukat. Po několika pohybech Lucka řekla, že to bylo krásné a že má pokračovat dlouho a rychleji. Mamka si k ní klekla a začala jí hladit a líbat. Já když jsem uviděl vysazenou máminu prdelku a jak mezi půlkama kouká její mokrá kunda, tak jsem neváhal a hned jsem jí ho tam napasoval. Táta se na mne podíval, usmál se a pokračoval v kukání segry.

Za chvilku už obě holky řvaly slastí, jak kdyby je někdo mučil. Oběma se dostavil silný orgasmus, mamce jsem nastříkal plnou díru a tátovo semeno si vysála mamka. Lucce řekla, že jí zařídí antikoncepci, aby se nemusela bát a vychutnávala si, když se plní kunda semenem, jaké je to krásné. Po prvním společném číslu jsme se šli všichni umýt a pokračovali celý víkend v kukání. Konečně jsem se taky dostal na ošukání segry a opravdu jí to bavilo a šukala velice dobře. Bylo vidět, že z ní bude dobrá mrdka, asi celá máma. Tak jsme si užívali takto až do našich 18 let a byli jsme všichni velice spokojeni. Vymýšleli jsme různé prak🡕 tiky, různá spojení a hrátky. Zkoušeli jsme svazování, lehké SM, šukali jsme ve dvou, ve třech i ve čtyřech a to jsme si se segrou ještě mimo to pozvali občas nějaké kamarády a kamarádky a to bylo potom super. Vydrželi jsme šukačky tři dny a bylo nám božsky. Ale čas běžel a oba jsme se najednou zamilovali a po roce byla společná svatba. Od rodičů jsme se odstěhovali, ale občas jsme přijeli na návštěvu a zase si připomenuli staré časy. Asi po roce a půl jsme zpracovali naše drahé polovičky, že se musí také zapojit do rodinného sexu. Chvíli jim to trvalo, ale podařilo se. Tak jsme na máminy narozeniny naplánovali první rodinný grupáč a bylo to něco úžasného. Tady jsme teprve objevili, co v těch našich polovičkách máme za poklad. A tak každý rok na máminy narozeniny jezdíme na společný rodinný grupáč a nemůžeme si to vynachválit. Až si to jednou zažijete, tak uvidíte, jak je to nádherné a vzrušující.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Incest, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře