Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Romance na pokračování erotické povídky

Od návštěvy pojišťovací agentky uplynuly dva dny, tedy spíše dvě noci. Čekal jsem na ní marně, už se neobjevila, ač jsem čekal každý večer, zda se alespoň neozve. Měl jsem jen datum na vizitce, které slibovalo další setkání za pár dnů. Uplynul víkend, přišel nedělní večer. Poslední večer, kdy se člověk může trošku vyspat, aby přežil následující pracovní týden.

Večer mi došly cigarety, ta nejhorší věc, která se kuřákovi může stát. Musel jsem se obléknout a vyrazit zamlženým městem k pumpě, která je na malém městě jediným způsobem, jak si cigarety obstarat. Když jsem se vrátil zpátky, stála u dveří. V noční mlze stála v perfektně padnoucím kostýmku, její brýle🡕 odrážely světlo poblíž svítící lampy. Když jsem přišel, nic neříkala. Jen se na mne dívala. Ani já nic neříkal, vzal jsem jí za ruku a stoupal po schodech domu vstříc bytu, kde žiju. Když jsem za námi zavřel, políbil jsem jí. Líbal jsem jí, jako kdyby to mělo být naposledy ve dlouhém, vášnivém souznění našich jazyků. Svlékal jsem z ní oblečení, až stála úplně nahá, stále opřená o dveře. Kousal jsem jí do krku, přitom jí hladil po bocích. Zavrněla pokaždé, když jsem přejel tu část, kterou obvykle obepínají kalhotky.

Už jsem nechtěl čekat a lehce jí roztáhl nohy tak, abych si mohl pohodlně sednout a věnovat se kundičce. Její vůně mne přitahovala jako magnet. Zaútočil jsem na poštěváček. Stiskl jsem jej mezi rty a zprudka po něm kmital jazykem. K mému údivu se již tak zvětšená část ženského pohlaví ještě zvětšila. Zapojil jsem ruce a dlaněmi jí chytil za zadek, abych si mohl poštěváček přitáhnout ještě více mezi zuby, muselo jí to bolet. Vzechy nabývaly na intenzitě, měla na krajíčku. V ten moment jsem přestal a znovu si stoupnul, abych jí přinutil se otočit. Vraždila mne pohledem.

Stála čelem ke dveřím, ruce i nohy roztažené, zadeček trošku vystrčený směrem ke mně. Ideální příležitost sundat kalhoty🡕 , vytáhnout již tak dost nalitý ocas a zprudka zasunout. Ještě jsem ale nechtěl, chtěl jsem si jí užívat tak dlouho, jak to jen šlo. Přejel jsem jí kundičku dlaní, její vlhkost nabývala maximální frevence. Víc jsem se ale kundičce nevěnoval, ač žádostivě vycházela vstříc mojí ruce. Hladil jsem jí oběma rukama po bocích, přejížděl jsem i přes prsa. Vždycky jsem měl dojem, že jsou ženy daleko citlivější na dotek ze strany, než zpředu a moje aktuální milenka mne přesvědčila o tom, že jsem uvažoval správně. Teď už vzdychala poměrně hlasitě, v hlavě mi projelo, že sousedka vedle na patře na mne bude ráno špatně koukat. Týral jsem jí nejméně pět minut, potom jsem se rozhodl znovu změnit taktiku. Levou rukou jsem k sobě tlačil její rameno a pravou zprudka zaútočil, zasunul jsem dva prsty u sebe jako ocas. Proti ocasu s tou výhodou, že prsty se dají poměrně snadno ohnout směrem nahoru a tlačit nejen dopředu ale také do stran. Této výhody jsem začal využívat tak prudce, jak to jen šlo. Trvalo to asi jen minutu, když se udělala. Ždímala moje prsty, s dlaněmi na zadečku, kerý rozevírala pro můj lepší přístup.

Otočila se a sundala mi košili, která stejně jako moje ostatní oblečení dosud byla na svém místě. Chvíli mi kousala na střídačku obě bradavky, aby polibky došla k pasu. Když mi sundala kalhoty🡕 a trenky, vystřelil proti ní už hodně nalitý ocas. Otočila si mne a přitlačila se mi prsy na záda. Je menší než já, cítil jsem její prsa někde na úrovni ramen. Přejížděla mi oběma rukama po hrudníku a hladila mne, stejně jako já jí. Za chvilku už držela objekt jejího zájmu v obou rukou a zlehka jej honila. V této poloze mne znovu přiváděla k šílenství, strašně mne vzrušovaly její prsa, tlačící se mi na záda. Po chvíli zrychlila a druhou rukou mi začala mačkat koule. Bez varování jsem vystříkl, přidala na rychlosti, stejně jako na intenzitě mačkání. Bolelo to, ale stříkal jsem, jako snad nikdy před tím. Podlaha se zalila spermatem. Znovu jsem pomyslel na sousedy, myslím že už na mne bude koukat špatně celý barák, ani já jsem vzdechy nešetřil, ač jsem si to uvědomil až ve chvíli, kdy jsem skrápěl podlahu.

Neklesl mi, stál mi pořád stejně. Pozvala se dál a za stojící ocas mne táhla do ložnice. Na nic nečekala, položila mne na kraj postele a stojíc nohama na zemi na mne zprudka dosedla, zády ke mne. Nebyl jsem schopný nic dělat. Seděla a jen se pohupovala v bocích, jen občas se zlehka zvedla a zase dosedla. Na posteli bylo mokro a z intentity vzdechů jsem vnímal, jak se jí tahle hra líbí. Po pár minutách zrychlila a tvrdě do mne tloukla, volnýma rukama si začala pomáhat a kmitala po poštěváčku. Když se udělala, svírala mne víc než před chvílí u dveří. Už jsme si nehráli, šukali jsme jako zvířata v divokém tempu.

Hrubě jsem jí položil na zase na všechny čtyři, prohýbala se v bocích. Rukama jsem si jí podržel za boky a zprudka přirazil, nohama stále na zemi, zezhora. Tvrdě jsem přirážel, až jsem cítil jak se žalud dobývá do děložního čípku. Zároveň jsem se ale posunoval tak, že jsem si jí po chvíli bral téměř v pravém úhlu. Když se znovu udělala, zastavil jsem a čekal, až orgasmus odezní. Vzduch se mísil s vůní našeho chtíče a potu. Bál jsem se pohnout, abych se neudělal, cítil jsem na koulích tlak, jako kdyby měly explodovat. Potřeboval jsem se udělat, nebo umřít.

Lehl jsem si na postel a ležíc na zádech jsem čekal, co bude dál. Nohy lehce pokrčené. Lehla si naproti mně a kundičku přitlačila tak těsně, že jsem žaludem roztahoval závějíčky. Začala mi ho pomalu honit, špičku uvnitř ní. Chtěl jsem dovnitř, párkrát přitazit a vystříkat jí všechno, co vevniř má ale nedovolila mi to. Místo toho zpomalila. Teď týrala ona mne, už se to nedalo vydržet. Vytrhl jsem se z jejího sevření a chtěl si to na ní dodělat sám, ale nestihl jsem to. Než jsem mohl cokoliv dalšího udělat, klečel jsem na čtyřech, ona za mnou a ocas v její ruce, ohnutý nepřirozeně směrem dozadu. Hodně to bolelo ale šíleně se mi to líbilo. Honila mne ve zběsilém tempu a druhou ruku si připravila na zachytávání toho, co ze mne po pár sekundách stříkalo v takovém množství, že jí to protékalo mezi prsty. Od doby co přišla, jsme na sebe nepromluvili. Nepromluvili jsme ani potom. Jen jsme se umyli a v objetí znovu usnuli. Už jsem také věděl, že tam ráno nebude...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře