Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Romantika, něžnosti, sex erotické povídky

Jmenuji se Martin a bydlím v jednou menším městě. Naše město zase není tak malé, aby zde nebyly různé restaurace, bary, diskotéky a podobně. Právě v těchto zařízeních potkávám své budoucí přítelkyně. Jelikož rád sportuji, je mi 21, měřím 180cm, líbějí se mi spíše menší, drobnější a hlavně štíhlé dívky. Nemám se seznamováním žádný větší problém, ale už dlouho mě láká prožít s dívkou napřed noc a poté se rozhodnout, zda s ní chodit a nebo ne. Většinou se slečnou chodím několik měsíců a až poté se spolu milujeme. Zde začíná můj příběh.

Podávám si inzerát, ve kterém jsem vyjádřil své požadavky, představy a čekám jestli se někdo-nějaká ozve. Po několika dnech otevírám svou mailovou schránku a je tam hned několik odpovědí a reakcí. Některé jsou od mužů, některé od lidí, kteří se mi snaží vysvětlit, že nedělám dobrou věc a pak taky maily, na které jsem se těšil. Přišli mi dvě odpovědi od slečen. Jedné je 20 a té druhé 18. Oboum odepisuji a začíná naše seznamovací mailová část. Píšeme si o tom, co si představujeme, posíláme si fotky. Sníme o tom jaké to bude, jaké by to bylo. Toto dopisování trvá dlouho a já vždy se vzrušení otevírám svůj mail, abych si přečetl, co nového mi zase přišlo. Slovo dalo slovo a s tou mladší slečnou, která se jmenuje Karolína se domlouváme, že se sejdem a uskutečníme to, o čem si tak krásně a vášnivě celé ty týdny píšeme. Podle fotky je to pohledná drobná blondýnka, která je podle toho co píše, i podle toho jak se na fotkách tváří, hodně veselá a usměvavá holčina. Domlouváme si hodinu, den a místo a já už se netrpělivě těším na naše první setkání.

Pro schůzku jsme možná nezvolili to nejlepší období. Je velká zima a sněží. Je listopad. Vybral jsem malou kavárnu na rohu náměstí našeho městečka. Je večer a od stolku u okna, kde mám zamluvené místo je krásný výhled na zasněžené náměstí. Usedám na své místo a z tepla kavárny pozoruji, promrzlé lidi na náměstí. Vyhlížim Karolínku a jsem zvědaví, jestli opravdu přijde štíhlá blondýnka a honí se mi hlavou nejrůznější věci. Co když přijde stará tlustá ošklivá? Co když bude nějak postižená? atd. Zrovna, když jsem ponořen do svých černých myšlenek se rozevírají dveře a do kavárny vchází promrzlá dívka. Rozhlíží se po prostorech kavárny. Podle fotky poznávám že je to ona, ikdyž je zachumlaná do šály🡕 . Povstanu, aby si mě všimla. Usměje se na mě a jde k mému stolu. "Ahoj" říkám. "Ahoj" odpoví tlumeným hlasem. "Musíš být zmrzlá, viď?" při tom jí pomáhám z kabátu🡕 , který obratně věším na nedaleký věšák. "To jsem" odvětila " je tam hrozná zima, musím si dát něco na zahřátí, nečekáš tu dlouho?" "Nene, před chvílí jsem přišel" povídám. Blíží se knám obsluha a objednáváme si čas a dvojku červeného vína. "Taky máš ráda červené?" ptám se. "Ano velice...." Začnáme se bavit o víně o tom jakou měla cestu. Mluvíme o počasí o všem co nás napadá. Čas utíká a já zjišťuji, že už máme dopitou druhou skleničku vína. Zadívám se ne ní, prohlížím si její postavu, prsíčka ve svetru🡕 nejsou moc vidět, říkala že je má menší, ale to mě vůbec nevadí. Ona neustále povídá, ale už nějak neposlouchám význam těch slov. Představuji si to o čem jsme si psali. Myslím na to jaké to bude asi večer. "Je už docela pozdě" povídám. "Mohl bych tě pozat ke mě?" "Ano ráda půjdu...." Platím útratu, pomáhám Karolínce do kabátu🡕 a vycházíme ven do té zimy.

"Naštěstí nebydlím tak daleko, neboj". Klárka na mě šibalsky mrkna a prohodí " to je dobře". Po pár minutách chůze už sahám do kapsy pro klíčky a odemykám dveře. "Tak tady bydlím." "Ty tu bydlíš sám?" ptá se Karolínka. "Ne sám ne, bratr studuje v Německu a rodiče jsou na služební cestě, takže vlastně jo" usmívám se na Karolínku.

Vcházíme do bytu. Karolína si všechno zvědavě prohlíží. Na chodbě si odložíme kabáty🡕 a vedu jí do svého pokoje. "Nalejeme si ještě sklenku?" ptám se. "Ano klidně" odpovídá Karolíka, která se jakoby nemůže nabažit pohledem na můj pokoj. Očima přejíždí od postele, přez stůl. Prohlíží si křeslo, nástěnku, skříň.... Mezi tím jdu do kuchyně a po chvilce přináším sklenky s vínem. "Na zdraví" říkám. "Na zdraví" odpovídá Karolínka.

Nahýbám se k ní, abych jí poprvé políbil. Mírně rozevírá rty a já je jemně přejedu svými. Začínáme se pozvolna líbat. Líbáme se pomalu. Cítím jak mi jezdí jazykem po rtech a rukou hledá mojí dlaň. Stojíme uprostřed pokoje. Začínáme se vášnivěji líbat. Naše jazýčky se proplétají. Napřed rychle a pochvíli zase jemně pomalu. Cítím vzrušení. Na chvíli ji přestanu líbat a říkám jí "Karolínko, půjdu se osprchovat, počkáš tu minutku"? "Dobře sednu si tu a pak tě ve sprše vystřídám". "Dobře" odpovím. Odcházím z pokoje přímo do sprchy, kde se svlékám. Sundávám si poslední části svého oblečení. Dívám se na svůj penis, je na půl postavený, jen to líbání stačilo. Vcházím do sprchy a začínám se sprchovat. Myslím na to, jaké by to bylo, kdyby přišla zamnou, nebo jestli náhodou nešmíruje pootevřenými dveřmi. Zastavuji vodu, vycházím ze sprchy a suším se. Omotám si ručník kolem pasu a jdu zpět do pokoje, kde vidím Karolínu, jak sedí na posteli. "Máš volno" říkám. Karolína jenom očkem projede od mích holých kotníků, přez pas až se mi zadívá do očí a mrkne na souhlas. Slyším cvakntí dveří u koupelny a nastává krátký čas abych připravil vše tak jak jsem si naplanoval. Jdu k topení a pouštím ho na maximum. Z podpostele vytahuju deky🡕 které rozprostírám doprostřed pokoje. Ze skříňky vyndávám velké barevné svíčky a zapaluju je. Mám celkem tři velké barevné a asi deset těch malinkých. Rychleje je rozmísťuji po pokoji a zapaluji. Vše jsem stihl a pokoj připravený podle mích představ. Pouštím ještě tichou hudbu, která vše dokresluje. Plamínky svíček putují po zdech, vytvářejí kouzelné odrazy a jejich barva se rozprostírá po celém pokoji. Topení příjemně sálá a já stojím jen v ručníku kolem pasu na huňatých dekách uprostřed pokoje. A čekám...

Slyším zavřít dveře od koupelny a dívám se, jak se otevírají dveře mého pokoje. Dívám se na Karolínku, která přišla zahalená v osušce. Je překvapená. Sice jsme si o něčem takovém psaly po mailu, ale tohle asi nečekala. "To je úžasný" říká. "Jsem rád že se ti to líbí" odpovím. Karolínka se ještě naposledy rozhléhne po pokoji a jde pomalým krokem ke mě. Dívám se jí do očí a nemohu se dočkat okamžiku až jí uvidím nahou. Přistupuje ke mě a začínáme se znova pomalu líbat. Stojíme uprostřed pokoje a cítím jak mi penis malinko zvedá ručník. Stojíme uplně u sebe, musí cítit na svém těle jak mi stoupá. Jednou rukou jí hladím ve vlasech a druhou po její levé ruce. Líbáme se a ona pokládá svou ruku na mou hruď. Svou rukou z jejích blonďatých vlasům sjíždím na ramínko. Mé polibky směřují od úst, přez tvář, až jejímu oušku. Jakmile se dotknu jazykem jejího ouška slyším jak vydechne. Její ruka směřuje po mé hrudi směrem dolů. Putuje přez břicho, až naráží na ručník. Jede po něm níž až se přez něj dotýká penisu. Už jí nelíbám ouško, ale plynule jsem přešel na krk a má ruka pomalu rozvazuje uzel na jejím ručníku. Po chvilce se mi to daří. ručník padá na zem a já ji vidím poprvé nahou. Prohlížím si její krásnou štíhlou postavu. Stojí přede mnou uplně nahá. Usmívá se a odhazuje můj ručník na postel. Jsme nazí oba.

Stojíme uprostřed pokoje a usmíváme se na sebe.Rukama ji držím za boky a pomalu přejíždím na její malá prsíčka. Mám větší dlaně, než jsou její prsa, ale vubec mi to nevadí. Uspokojí mě jak při prvním dotyku malinko zasténá. Beru si její bradavku mezi palec a ukazováček, dívám se co to s ní dělá. Prsa má sice malá ale citlivá. Karolínka neváhá a bere si do ruky napůl ztopořený penis. Zatímco mé ruce jsou zaměstnány její hrudí. Malinko mi ho v dlani stiskne a přetáhne předkožku. Prohlíží si ho. Začíná mi ho jednou rukou honit. Soustředím se na ten pocit, zavírám oči a čichám vůni jejího těla. Jednou svou rukou beru jednu ruku její a tou svou druhou mířím k její lasturce.Ona mi ho pořád honí. Stojíme uprostřed pokoje, jednou rukou se držíme za ruce. Její ruka mi ho masíruje a já pomalu zajíždím mezi její stehýnka. Pomalu zkoumám její lasturku. Má jí uplně holou, což je pro mě strašně vzrušující. Malinko se snažím roztáhnou její pysky, ona mi to dovolí tím, že trochu rozkročí nohy. Dostávám se trochu hlouběji. Cítím jak je horká a vlhká.

Chci jí ochutnat, ale než to stačím provést Karolína přede mě pokleká rukou si můj penis přibližuje k pusince. Jazykem přejíždí po jeho špičce, rukou ho pomalu honí. Oblizuje ho od kořene, přes kouličky až po špičku. Mám ho úplně vyholeného, takže jí to nedělá problémy. Otvírá pusinku a vidím, jak mi mizí uvnitř jejích úst. V ústech ho tiskne a začíná ho vášnivě kouřit. Přestává mi ho honit. Ruce dává na mé boky a hlavičkou pohybuje tak, že musím z té rozkoše zaklonit hlavu. Začínají se mi dělat mžitky a tak se pomalu přesouvám do křesla. Jdu pomalu, aby ho nemusela vyndat. Karolína jde po kolenou za mnou. Má ho pořád v puse. Usedám do křesla. Opírám si hlavu a cítím ten krásný pocit. Vyndá si ho z pusy, rukou malinko pohoní. Bere ho do dlaně a tlačí na mé břicho. Přímo před jejím obličejem jsou teď moje koule, které přejíždí jazykem a jemně saje. Po chvilce si ho bere zase do pusi a kouří. Cítím že tohle tempo dlouho nevydržím a že by mohla mít zachvilku plnou pusinku semene. Beru jí za hlavičku. Zvedám jí a měním si s ní místo. Sedá si do křesla. Klekám si před ní.Rukama jí roztahuji nohy, abych pořádně viděl její holou broskvičku. S očekáváním se na mě dívá. Nahnu se k její kundičce a olíznu jí od spodu až po bříško. Jazykem jí přejíždím přes poštěváček až skoro k zadečku.

Pomalými pohyby nahoru a dolu. Nohy drží krásně roztažené sama, takže se můžu naplno věnovat její kundičce. Prsty jí pomalu roztáhnu a začínám lízat. Lížu jí napřed pomalinku pak zrychluji. Palci jí hladím poštěváček. Slyším jak sténá.... Jazykem se snažím dostat co nejhlouběji. Mé palce nepřestávají dráždit poštěváček a mám pocit, že nebude dlouho trvat a udělá se. Jeden palec nechám na poštěváčku a ukazováčkem druhé ruky do ní vnikám. Pozoruji, jak zaklání hlavu. Začínám jí šukat prstem a můj palec pořád stimuluje její poštěváček. Sténá a přiráží mi co může. Začíná se chvět a dostává první slastné křeče orgasmu. Vyndávám z ní prst a sedám si na deku. Ona chvilku jak omámená sedí na křesle, ale za chvíli už si stoupá.

Sedl jsem si na deku, ruce mám za zády opřené o zem. Nohy mírně roztažené. Můj penis jako sloup trčí do prostoru. Karolína se zvedá z křesla kleká ke mně, bere ho do pusy a chvilku pokouří. Přehazuje přeze mě nohu, bere si penis do ruky a špičkou si přejíždí po lasturce. Pomalinku na něj dosedá. Proniká hlouběji a hlouběji. Dělá pomalé pohyby a za chvilku už sedí v mém klíně a péro má až po koule v kundě.

Lehám si na záda. Markéta se začíná pohybovat, napřed dopředu a dozadu, potom do stran. Ležím na zádech a držím jí jemně za bradavky , jsou jak stožárky. Markéta se opírá dlaněmi o zem vedle mích ramenou, aby si na mě mohla pořádně zaskákat a i tím, že ji namám celou v klíně můžu jí s přírazema pomoc. Naše šukání se zrychluje a zase zpomaluje..Líbáme se při tom. Držím jí za prsa. Z lehu se zvedám do sedu. Markéta si skřižuje nohy za mími zády. Dlaněmi jí beru za zadeček. Pohybuji s ní. Jsem velmi hluboko. Milujeme se, oba při tom vzdycháme a necháváme se unášet vášní, která prostupuje našimi těli.

Pokládám jí na záda, roztahuju nohy a pronikám do ní. Tentokrát je rytmus plně na mě a já si to užívám. Šukám jí, palcem dráždím poštěváček. Druhou rukou se silně opírám o její prso. Je z toho celá vedle. Chvěje se, vzdychá skoro až křičí vášní. Přichází další orgasmus.Rytmus přírazu zpomaluji až ho uplně vytáhnu.

Markéta se zvedá a jde po všech čtyřech k posteli. Lehá hrudí na postel a nohy v pokleku má na zemi. Ukazuje mi zadeček. Malinko si ho nasliním a rukou přetáhnu. Roztáhnu jí půlky a vnikám znovu do kundičky. Přirážim k ní, dívám se jak mi do ní vjíždí. Dívam se na jení zadeček, nedá mi to a prstem se dotknu její druhé dírky. Jezdím v ní a palec mám na jejím zadečku. Přirází ke mě a já cítím že pokud v rychlosti nepolevíme vystříkám jí mušličku... "Už budu, kam to chceš?" dostanu ze sbe... Markéta otočí hlavu vytáhne si ho z kundy sedne a na postel "Udelej se mi na prsa" "Dobře". Stojím před ní, ona sedí na posteli. Jednou rukou mi honí jako o závod a druhou mačká koula.. Cítím jak se to blíží... Dívám se na ní. Ona ho pořád honí.. Užžž už, ... stříkám jí proudy semena na její prsa ona mi ho pořád honí, má to všude, na prsou na tváři... vzdychám ona mi ho nepřestává honit. Jemne mi mačká koule... achhhhhh. Přestává honit a já se dívám co jsem jí na prsou vytvořil.... Usedám na postel vedle ní... "Bylo to krásný" povídám... "Bylo....." odvětila markéta.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře