Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rozkoš ve dvou erotické povídky

Bylo léto a byl jeden z letních parných dnů. Všichni se běželi schovat před sluncem, které nesnesitelně pálilo. Ten, kdo se neschoval někde na plovárně ve vodě, která byla beztak již teplá, snad ani neměl šanci. Tak, jako všichni ostatní, jsem se tedy i já hnal na přeplněnou plovárnu, v tom osudném parném dnu. Nikde jsem neměl šanci se schladit, tolik lidí jako ten den jsem snad ještě nikdy v životě neviděl. Všechny veřejné i neveřejné koupaliště byla úplně plná k prasknutí. Bylo málo hodin a slunce stále nemělo takovou sílu, ačkoli se to tak nejevilo.

Došel jsem domů a přemýšlel, co podniknu. Po horké čtvrt hodině jsem sedl na kolo a rozjel se hledat vytouženou oázu dne. Tak trochu jsem již věděl kam pojedu, ale při představě, že to určitě budou vědět i ostatní vyprahlí šílenci, jsem si nedělal velké naděje, že si to budu moc vychutnat bez ostatních milovníků vody. A jak jsem tak míjel všechna ta přeplněná koupaliště a rybníky, propadal jsem do beznaděje. Téměř jsem ani nedoufal že ještě něco mohu najít. Jel jsem téměř hodinu a dostal se mimo město, odbočil jsem ze silnice na polní cestu, kde jsem ve stínu stromů pokračoval. Cesta snad ani neměla konce. V tom okamžiku se přede mnou otevřela krajina z pohádky. Malebné stromy a široké louky, a v samém středu malé jezírko s křišťálovou vodou. Něco tak nádherného se jen tak nevidí. Kolo jsem hodil do trávy a celý se svlékl. Nikde nebyla ani noha. Byl jsem tam úplně sám. Pomalu jsem se vnořil do chladné vody, byla jako led, jako opravdová oáza. Když jsem se vytouženě schladil, rozhodl jsem se chytit nějaký ten bronz. Netrvalo dlouho a na mém těle jsem pocítil stín, oči jsem měl zavřené a já si říkal - Kde by se na obloze vzal mrak?. Pozvolna jsem otevřel oči a přímo nademnou stál kluk. Podobal se těm, co jsou tak často obdivováni pro své fyzické vnady. Byl nádherný a já si neuvědomoval, že tu ležím nahý. A ani mi to moc nevadilo. Dívali jsme se na sebe a čekali, kdo první co řekne. Když jsem se tak na něj díval, pozoroval jsem jeho ušlechtilé vypracované tělo, bylo nádherné. V plavkách měl určitě něco dost dobrýho, připraveného k použití. Ani na chvíli jsem nevěřil že se mezi námi něco stan🡕 e. Oběma nám zářili oči jako plámínky a já cítil velký chtíč si na něj alespoň jen sáhnout. A v tom on řekl. "Jmenuji se Alex. " Pohotově jsem odpověděl "Jo, já jsem Luis. " Zeptal se mě, jestli si může lehnout ke mně, a bez váhání jsem souhlasil. Poprosil mě, jestli mu nenamažu záda olejem na opalování. On si sundal plavky, ani nevím proč, možná se mi jen chtěl lépe představit. Lehl si na záda, a v tu chvíli jsem již věděl co tam skrýval. Mé představy se začínaly naplňovat. Ležel tam vedle mě úplně nahý kluk, a já mu mazal záda. Olej mu nádherně klouzal po jeho širokých zádech, začal jsem u ramen a pomalu se blížil k jeho zadečku, který byl tak jemný a tak milý, že jsem neodolal a nenápadně mu po něm přejel rukou. Vůbec se nic nestalo a tak sem to zkusil podruhý a zas a zas. Pomalými jemnými pohyby jsem mu ho hýčkal, byl úplně uvolněný. A já jsem mu zajížděl hlouběji a hlouběji mezi půlky jeho roztomilé prdelky. Když jsem se mu dostal do rozkroku, začal jsem si tam hrát s jeho kulkama.

Ten můj již stál v pozoru a já jsem cítil jak se mu ten jeho začíná taky dávat do latě. On se ale otočil a já viděl konečně ten nástroj v celé jeho kráse, byl tak velký a mohutný. Sklonil jsem se k němu a uchopil ho, byl pevný jako kámen. Začal jsem mu ho masírovat, od kořene až po žalud. Vzal jsem ho do pusi a měl jsem co dělat, abych jsem ho mohl celého najednou vychutnat. Jazykem jsem mu kroužil kolem žaludu. Občas jsem sjel k jeho koulím, aby jsem si jednu po druhý vychutnal. Prsty jsem mu dráždil bradavky a jeho to strašně vzrušovalo. Byl připraven mě ho nechat vykouřit. Začal jsem se sklánět k tomuto nástroji, který ve mně probouzel ty nejtajemnější sny. Kouřil jsem mu ho, a nechal se unášet smysly, které jsem cítil. Dlouhými tahy jsem mu ho kouřil. Nijak jsem to nezanedbával, dělal jsem to hezky a poctivě, až do samého vyvrcholení, až jsem měl najednou ústa plná jeho sladkého semene. Bylo tak sladké, a já ho polikal do poslední kapky dokud nic nezbylo, tak hodně ho bylo, ale já nenechal ani kapku na zmar, přesto že jsem ho měl plná ústa. Pak si Alex lehl na záda a já jsem si sním mohl dělat co jsem chtěl. Můj penis byl již nedočkavý na jeho přítulnou prdelku.

Alex hořel nedočkavostí, až se do něj dostanu. Již mě chtěl v sobě cítit. Začal jsem mu tam pomalu zajíždět, dál a dál do té jeho sladké prdelky, byla tak volná že to šlo úplně snadno. Již jsem tam byl úplně celý. Alex jen trochu zasténal rozkoší, a jeho svalnaté tělo se začalo vzrušením chvět. Nechal se dál unášet mou přítomností mého v jeho těle. Byl jsem na vrcholu slastí a rozkoší. Nedokázal jsem přestat. Alex začal být nápomocen a přirážel na mě, jen aby umocnil své a mé uspokojení. Pěkně jsem tam po celé délce zajížděl. Začalo se blížit mé vyvrcholení. Chtěl sem to do měj všechno nastříkat. Zajel jsem až na samej doraz a dal jsem do toho všechnu sílu. Uspokojil jsem maximálně jeho i sebe. Cítil jsem jak to do něho stříkám. Oba jsme byli vyčerpáni a přece to bylo tak nádherný. Potom všem jsme se šli ještě vykoupat. Podíval jsem se do jeho tajemně zelených očí, objal jeho pro mě přitažlivé tělo, a dal jsem mu polibek na rozloučenou, nejen na ústa. Od té doby jsem ho již nikdy neviděl. Tak skončil můj jeden letní den, jen krásné vzpomínky zůstaly.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře