Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rychlovka mrdu o školní přestávce erotické povídky

Chodím třetím rokem na gymnázium a na konci školního roku jsem tam zažila ten nejlepší sex v životě. Před vyučováním jsem byla ve třídě jen já, moje kamarádla Monika a Lukáš. Bylo horko měla jsem na sobě jen krátkou mini sukni🡕 a tílko, pod kterým se mi rýsovaly bradavky. Seděly jsme s kamarádkou na lavici a probírali jako vždy sex. Lukáš se k nám přidal a odvážná konverzace pokračovala ve třech. Monika pak někam odešla (škoda, už jsme si to spolu taky dělaly) a já zůstala jen s Lukášem.

Bavili jsme se o tom, co nás v sexu láká, ale ještě jsme to nezkusili. Lukáš řekl, že mě vždycky chtěl šukat ve třídě. Byla jsem z té představy úplně mokrá a neovládla se. Sáhla jsem mu mezi nohy a cítila jak je úplně tvrdý, rozepla jsem mu kalhoty🡕 a začala pomalu honit jeho krásný penis. On mi vyhrnul sukni🡕 stáhl tanga a začal prstem pomalu zajíždět do mé nadržené kundičky. Položila jsem ho na lavici, lehla jsem si na něj obráceně, takže jsem mu svojí prcinku nastavila přímo před obličej. Jazykem mi dráždil poštěváček a dvouma prstama mě prstil. Křičela jsem vzrušením. Sama jsem mu kouřila jeho dokonale postavený ocas a zároveń ho honila. Jazýčkem jsem mu kmitala přes žalud a pak ho vzala celého do pusy a sála. Pak jsem se opřela o lavici, vyšpulila zadeček, řekla mu, ať mě omrdá pěkně zezadu. Vyhrnul mi sukni🡕 a strčil mi ho tam. Začala jsem pěkně přirážet proti němu. Rukou jsem si při tom ještě sama honila kundičku a on mi hnětl moje pevné kozičky. Za chvíli jsem se udělala, ale Lukáš měl výdrž.

Vytáhl ho ze mě a přikázal mi, abych si lehla na lavici a roztáhla nohy. Poslechla jsem, on si ke mě stoupnul a zase mě začal pořádně ojíždět. Vzdychala jsem hodně nahlas, jednou rukou jsem si hrála s bradavkama a druhou si ještě dráždila kundičku. Pak ho vytáhl a pěkně mi tu mojí nadrženou kundu ještě vylízal, až jsem se z toho podruhé udělala. Měl výdrž jako pornoherec. Řekla jsem mu, ať se teď položí on, a já si na něj rozkročmo nasedla. Teď jsem ho měla já ve své moci a pěkně jsem si to užila. Mrdala jsem ho jak nejlíp jsem uměla. Řekla jsem mu, ať to nestříká do mě, že si to chci pěkně vychutnat. Do pusy to mám nejradši. Když řekl, že už bude, tak jsem ho vzala do pusy, kouřila jsem ho a honila a přitom jsem se sama rukou přivedla ke třetímu orgasnu. Když už skoro stříkal, ojevila se ve třídě Monika a jak nás viděla neváhala přišla k nám a začala ho se mnou střídavě kouřit. A pak to přišlo - vystříkal nám to do obličejů a pusinek. Měl toho dost pro obě. S Mončou jsme se líbaly a olizovaly si ze sebe navzájem Lukášovo sperma. Když jsme skončily, začali se do třídy postupně trousit další spolužáci. Stihli jsme to akorát.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Školačky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře