Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rychlovka před noční erotické povídky

"Jsi doma, kotě?" zavibroval mi mobil. "Pojedu na noční, stavil bych se... na skok. Co ty na to?"
Jsou čtyři, akorát to balím v práci, a i když je pátek, nemám na dnešek žádné plány. "Chybím ti?" odepisuju rychle zpátky. Když jsem před budovou pípne mi další zpráva. Fajn, kolem šesté. Tak to zvládám na pohodu.
Doma si dám rychlou sprchu a vlasy zapletu do pevného copu.

"Jsem dole." Otevírám dveře a za chvíli slyším, jak dupeš do mého patra. "Pojď dál," vítám tě s úsměvem opřená o futra. Protáhneš se kolem mě a já rychle zavřu. Sotva klapne zámek a já se k tobě otočím, přitiskneš mě ke zdi. Skloníš hlavu a koukáme si do očí. "Tak chyběla jsem ti?" "Moc," přiblížíš se ústy k mému uchu "hlavně některé tvoje části." Pak rty přejedeš přes lalůček a pokračuješ přes líc, až mě špičkou jazyka polechtáš v koutku rtů. "Jsi drzej! Mám ti chybět celá, žádné kouskování."
Pak už neřeknu nic, protože mi obsadíš rty a já si užívám tu teplou měkkost i neodbytný drsný jazyk, který mě ochutnává, klouže a vynucuje si mé podvolení. Ale to chci. Přitáhnu si tě k sobě, sundám ti z ramen bundu🡕 , sklouzne na zem. Zatímco se jednou rukou opíráš o stěnu, druhou mi držíš bradu a já své ruce přesunu pomalu ze zad, jednu spustím jen na zadek, který ti pohladím a nechám si ji tam položenou a druhou pokračuju přes bok po lemu kalhot dopředu, pak stačí se posunout jen o kousek níž a pod poklopcem se mi pod dlaní začne zpevňovat tvůj penis. Když dlaní přitlačím, jen mi zavrčíš do úst. Asi to byl signál, že mám pokračovat. Což mi nedělá problém, když se mi k ruce přitiskneš víc.
Po sprše jsem si nevzala podprsenku, to samozřejmě vidíš a cítíš, a ta ruka, co byla na bradě, už si mě držet nemusí. Posuneš ji na levé prso a přes látku mi ho mačkáš, než se mi postaví bradavka. Pak triko vyhrneš a celé prso mi podebereš do své teplé dlaně. Palcem dál dráždíš bradavku. Přestanu tě hladit, vrátím se prsty nahoru k lemu kalhot, kde ti rozepnu knoflík i zip. Stáhnu ti kalhoty🡕 a už mám pod rukou jen látku boxerek. Ta je napnutá.
Jsi vzrušený stejně jako já.
Jen o mně to ještě nevíš. Chvilku. Protože... znáš mě.
Když mi rukou zajedeš pod kalhotky, najdeš tam už slušné mokro. Vklouzneš prstem dovnitř a teď pro změnu reaguju já. Vyjdu tvému prstu vstříc a vzdychnu do úst tobě.
Odlepíme se ode zdi. I od sebe.
Bez jediného slůvka vylezeš z kalhot a následuješ mě do ložnice.
Po cestě sundáš triko. Dosáhneš i na to mé a ve dveřích už mi ho stáhneš taky. Teď je mezi námi jen prádlo.

Zastavíme se u postele. Já před tebou, stačí, že do mě strčíš a lehnu si. Natáhneš se nade mnou a ještě si vysloužím polibek. Po něm se začneš pomalu posouvat a jazykem děláš vlhkou cestičku, kterou přerušíš na jedné bradavce, pak na druhé, kterou pocucáš a potaháš za ni. Já ti hladím ramena a záda, kam jen dosáhnu, jemně přejíždím nehty a jen sama v sobě cítím, jak se to vhko dole zvětšuje. Pak putuješ dál. Přes břicho ke kalhotkám. Pokrčím nohy a ty se mi mezi nimi pěkně usídlíš. Přivoníš přes látku kalhotek a mrkneš na mě. Pak mi je jedním pohybem stáhneš z jedné nohy, kterou mě donutíš zvednout. Na druhém stehně zůstanou zavěšené.
Vnoříš do mokra rovnou dva prsty, jen lapnu po dechu, ale otevírám se ti. Rychle k prstům přidáváš jazyk. "Fakt jsem ti chyběla, hladovče." Saješ mi poštěváček s naléhavostí a prsty dráždíš vchod i celý prostor uvnitř, kam jen dosáhneš.
Začínám vzdychat, protože všechny tvé pohyby vytvářejí tlak, na který čekám. Dneska to bude extra rychlé. Snažím se to vydýchat, ale prsty makáš a tlačíš mě k orgasmu rychleji, než bych řekla ta zatracená kámasutra. "Už budu," jen ze sebe vyrazím, když už to nemůžu vydržet a v tom okamžiku se ti sevřu kolem ruky a pak se celá rozpadnu - cítím dole jen ty nejpříjemnější silné záškuby a ještě větší mokro, ve kterém se ti prsty topí. Počkáš, než ty nejsilnější odezní a ruku vytáhneš. Mám zavřené oči a usmívám se. Však ty víš. Orgasmy užmám takové, usměvavé.

Na posteli cítím a slyším jak se pohybuješ. Boxerky šly dolů a kondom sis nasadil sám. Natáhneš se nade mne a začneš mě líbat. Svůj penis navedeš mokrem dovnitř a pomalu ho tam vtlačuješ. Celý. Na konci už ho cítím hluboko. A to jsem ještě lehce v křeči, když se pomalu začneš hýbat. Zaháknu si nohy za tvůj zadek, aspoň máš lepší přístup, ale ještě tě trochu brzdím. Nespěcháš a já se ti usmívám do úst. Jsem naplněná úplně nejvíc jak to jde, cítím každý tvůj centimetr.
A pak zrychlíš, postupně, ale s každým přírazem důrazněji. Žádné hraní. Přijel jsi na skok. Zatnu ti prsty do zad, když se nade mnou vzpínáš. Pustím nohy dolů a přirážím v protisměru tvým přírazům. "Šukej!" šeptám ti do ucha. "Chci tě celého, žádné kousky." Oddychuješ, vidím, jak se snažíš, potíš se a jsi napnutý. "Dej mi všechno, do poslední kapky!" Je mi jasné, že tohle tě vybičuje, ještě tě chytnu za zadek.. dva poslední přírazy a s vzdycháním stříkáš a jen se držíš zmuchlaného prostěradla u mých ramen, než mi hlavou klesneš na prsa a zhluboka roztřeseně dýcháš.
Hladím tě - po zádech, po hlavě, po pažích, než se vzpamatuješ a otevřeš oči. "Dík," ozveš se.

Do sprchy ti hodím čistý ručník. Rychlovka na třicet minut i se sprchou, to jde :)
Venku tě doprovodím k autu a můžeš frčet na tu svou noční. No a já se jdu projít. Slunce teprve ve svém podzimním oparu postupuje k západu a je ještě docela teplo, protáhnu si aspoň kyčle.

🕙 Přidáno 15.4.2024
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře