Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S Agátou na zámku erotické povídky

Tento příběh se odehrává v 18. století na zámečku kdesi... Zámek obývala krásná paní, mladá krásná vdova, která neměla o nápadníky nouzi, ale měla ráda svoji svobodu a volnost. Za žádného se znovu neprovdala. Jednoho večera si paní zavolala svoji služku. Pojď mi přiložit do krbu. Mladá, krásná a dobře vyvinutá služka přiběhla a do krbu přiložila.

Sedni si sem, řekla paní. Děvče poslechlo a posadilo se na brokátové polstrované křeslo. Jak se jmenuješ?, zeptala se paní. Jsem Agáta, řekla služka. Jsi moc krásná, řekla paní a pohladila jí po vlasech. Její ruka pomalu sklouzla na její rameno a ruku. Potom paní pomalu pohladila Agátě krk a její ruka se posouvala níž. Ne paní, to nemůžete, vyděšeně vzdychla Agáta. Ale můžu, jsem tvá paní, odvětila krásná šle🡕 chtična. Pomalu rozepla knoflíčky na blůzce Agáty a odhalila její krásná ňadra. Ňadra měla velká, plná, s velkými růžovými bradavkami. Paní Agátě sundala halenku. Děvče se chvělo strachem, ale i vzrušením. Agáta měla chlapce, neznala lásku ženy. Paní jí začala hladit. Nejprve dlaněmi kroužila po ňadrech, pak začala třít její bradavky a dívala se Agátě do očí. Agáta měla strach, ale zároveň cítila velké vzrušení a vlhla. Paní vzala bradavky mezi prsty a třela je. Nejprve něžně, tak přitvrdila. Agáta začala vzdychat. Bradavky se zvětšily a hodně ztvrdly. Ne, paní, to nemůžete, opětovně žadonila Agáta. Paní sklonila hlavu a ochutnala její tvrdé, naběhlé bradavky. Nasávala je, něžně kousala, a pak její zuby jezdily po bradavce tam a zpět. Agáta žadonila, ale paní neposlouchala její nářky. Vzala její obě ňadra do rukou a obě bradavky si strčila do pusy. Paní byla čím dál víc vzrušená z toho, jak se Agáta bála, jak nechtěla. Pohrávala si s jejími ňadry, tahala za bradavky a dívala se na Agátin strach v očích, ale i na vzrušení. Dělej, řekla paní, dělej mi to samé!. Agáta rozepla paní šaty🡕 , vzala její krásná ňadra do rukou a strčila si je do pusy. Pomalu, opatrně se strachem nasála bradavky. Víc, víc!!!, rozkázala paní. Agáta začala její bradavky tahat zuby, třela je mezi prsty a paní křičela slastí... Ještě, ještě, přitlač! křičela paní. Agáta kousala do jejích bradavek, tahala je, mačkala mezi prsty a paní stále více a více vzdychala... Ano, ano, ještě!!!, vzdychala paní. Už, už, anooooo... Paní se začala se vzdycháním svíjet v orgasmu.

Vystrašená Agáta nevěděla, co má dělat. Seděla a dívala se na paní, která její pohled opětovala. Usmála se na Agátu a řekla - Tak a teď doděláme tebe, roztáhni nohy!. Agáta beze slova poslechla a čekala, co se stan🡕 e. Paní opět pohladila její ňadro, bradavku si vzala do své pusy a své dva prsty strčila Agátě mezi nohy. Ta jen vzdychla a zachvěla se. Paní pomalými pohyby hladila její mušličku a poštěváček, a při tom nasávala její bradavku. Agáta se prohnula v zádech a zavzdychala. Nemohla se bránit, vlastně už ani nechtěla. Paní zrychlila svůj pohyb rukou a ještě víc nasála její bradavku, kterou zároveň pokousávala. Agáta byla prohnutá jak luk a orgasmus se blížil... Víc paní, víc. Byla jako zbavená smyslů. Paní zrychlila a Agáta najednou cítila něco, co nikdy s mužem necítila. Neskutečnou slast, vzrušení, a tak silný orgasmus. Paní se dívala na Agátin orgasmus s úsměvem. Zítra večer mi zase přijď přiložit, Agáto. Ano paní, řekla Agáta a ještě celá rozhalená a rozechvělá odešla z ložnice své paní.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře