Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S dcerou své přítelkyně 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Než jsem se nadál, uteklo asi šest měsíců, od mé poslední soulože s Janou. Do té doby jsem se miloval jen s její matkou. Terezu jsem miloval, ale sex s ní prostě nebylo ono. . sice byla starší, zkušenější a v některých momentech i silně dominantní, ale já měl chuť na Janu - čerstvé masíčko, krásné ladné křivky, malá ňadra, zadeček akorát na ruku, úzká kundička, přirozená krása a láska.

Tereza už za sebou měla několik sexuálních partnerů, ale nikdy o nich nemluvila. Pochvu měla dostatečně roztáhnutou, takže do ní můj penis vklouzl bez žádných obtíží, tudíž mě to moc neukájelo. Bylo to, jako by kolem penisu nic necítil, musel jsem spoléhat na análek. Doufal jsem, že ten jednoho dne vyzkouším s Janou, pokud bude chtít. Ale zpět k tématu.

Blížilo se září, s ním i škola, ale také Terezin odjezd na měsíční školení do Liberce. Na ten měsíc jsem se nastěhoval k Tereze do bytu, ale ta se to nikdy nedozvěděla. Ráno jsem vždy odvezl Janu do školy a pak se stavil nakoupit nějaké ty rohlíky a pití na odpoledne. Po škole jsem ji zase vyzvedl a připadala mi jako vlastní dcera. Ale byla to má devatenáctiletá milenka a já se nad sebou mockrát zamýšlel, zda je to správné, či nikoli. Ale láska k ní a také mé mužské přirozené pudy nad tím uvažovat nechtěly. Ale stejně mi připadalo, jak bych zneužíval svou vlastní dceru. První týden ve škole utekl jako voda a byl tu víkend. Už jsme měli naplánovaný program. Ráno jsme se šli projít do lesa, cestou jsme se tulili a drželi se za ruce. Na veřejnosti jsme byli opatrnější, protože přece jen bylo vidět, že jsem o dost starší než ona a já nechtěl, aby ji někdo ublížil. Také jsme se párkrát zastavili a políbili se. Bylo to romantické. Po procházce jsme se šli naobědvat do místní restaurace, která byla po ruce vždy, když byla Tereza pryč a nechtělo se mi vařit. . to bylo celkem často. Po výborném jídle jsme šli do města. Zašli jsme si na minigolf, na kterém jsme strávili téměř dvě hodiny, ale užili jsme si spoustu zábavy. Pak jsme šli do kina. Už si ani nevzpomínám, co to bylo za film, ale byla to nějaká romantická komedie. Chtěl jsem Janu trochu naladit na večer, protože jsem opravdu hodně toužil zase po sexu s ní, kterého se mi kvůli Terezině přítomnosti po celých šest měsíců nedostávalo. Proběhlo jen pár letmých polibků, když byla Tereza v koupelně nebo vařila.

Film byl celkem ucházející, ale dějově skoro stejný, jako ostatní romantické filmy. Ale byla tam jedna obzvlášť erotická scéna a mě vzrušovala už jen ta představa, že se na to Jana dívá se mnou. V tu chvíli jsem pocítil Janinu ruku na své noze. Sunula se nahoru, stále blíže k mému přirození. Ale Jana věděla, kde má skončit. V sále byla tma, takže to nikdo nemohl vidět. Chytil jsem ji za ruku a hladill ji. Když film skončil (mimochodem naprosto nečekaně), nasedli jsme do auta a jeli domů.

"Chceš se se mnou dnes milovat?" zeptala se znenadání Jana. Odtrhl jsem oči od řízení a zadíval se na ni. "Doufal jsem v to. . ale jestli nechceš nebo jestli nemůžeš, pochopím to, " zalhal jsem v druhé části věty. "Ne, právě naopak. . po nocích jsem plakávala, když jsem tě při tom slyšela s matkou a trápila se, že nejsem na jejím místě. Musela jsem si kolikrát o nocích pomáhat sama, " podívala se na mě s rebelským výrazem ve tváři. Nahnula se ke mně a políbila na líc. Ale nebyl to obyčejný polibek, byla to vášeň a láska. Cítil jsem, že tvrdnu a na kalhotech🡕 to bylo znát. Také Jana to poznala a pohladila mě po rozkroku. "Už budeme doma, " dodal jsem a přišlápl plyn.

Stále ještě v botech jsme vtrhli do domu a já Janu přirazil na stěnu. Začal jsem ji vášnivě líbat a osahávat celé její tělo. Také ona se vydala na menší průzkum. Když jsem se odlepil od jejích rtů, přešel jsem na ucho a na krk. Jana mě objala za krk, dala hlavu na stranu, abych se snáze dostal k její krční tepně a tlumeně vzdychala. Když jsem se dostatečně nabažil jejího krku, svlékl jsem jí triko. Také ona mi už rozepla a sundala košili. Měla jen červenou podprsenku, která se pod černým trikem nerýsovala. Jediným rychlým pohybem jsem jí ji rozepl a když odletěla stranou, začal jsem jí masírovat a líbat ňadra. Janě se to moc líbilo a neustále přivírala oči rozkoší. Najednou mi dala ruce stranou a poklekla. Věděl jsem, co bude následovat. Pohladil jsem ji po vlasech a nechal se unést. Cítil jsem, jak mi povoluje opasek🡕 u džínů a jak mi kloužou ke kotníkům. Když se dotkla ústy mého penisu, protočil jsem slastí oči v sloup a zvedl hlavu ke stropu. Po chvíli mi ho začala kouřit a její rozkošné rtíky s občasným olíznutím mě dokonale ukájely. Opřel jsem jednu ruku o stěnu a druhou jsem chytil Janu za bradu a pomohl jí vstát. Znovu jsem ji začal líbat, tiskl se na její obnaženou hruď a užíval si to. Jednou rukou jsem ji držel za hlavu, druhou jsem nahmatal sukni🡕 , vklouzl jsem pod ni a dotkl se jejích mokrých kalhotek. Dal jsem je stranou a přiložil dlaň do té mokré slasti. Jakmile jsem se jí dotkl, uvědomil jsem ji, jak moc mi chyběla a jak moc se lišila od své matky. Přejížděl jsem prsty po jejím poštěváčku a když mi začala vzdychat do ucha, strčil jsem dva prsty do pochvy a pomalu ji prstil. Přivřela oči a položila si hlavu na stěnu. Kousla se do rtu a vydechla mé jméno. Už jsem to nemohl vydržet, tak jsem vyklouzl z její mokré, rozdrážděné kundičky a prsty plné šťávy jí vložil do úst. Olízala mi je do sucha. Znovu jsem ji políbil, jednou rukou jí uchopil za levou nohu, zvedl ji, přidržoval ve výšce mého zadku, pohladil po stehně, přitiskl jsem se k ní, vyhrnul sukni🡕 trochu výš a vší silou přirazil. Jana vyjekla bolestí, ale já věděl, že se jí to líbí. Když jsem poprvé přirazil, vzdychl jsem také.

Byla to slast. Můj penis byl zcela pohroužený do její uzkounké kundičky, která teď patřila jenom mně. Zůstal jsem v ní nehnutě pár vteřin a potom opět silně přirazil. Jana znovu vykřikla a poskočila na stěně. Bylo to neskutečné. Tolik jsem se těšil, až budu zase s ní a teď to bylo tady. Začal jsem přirážet lehčeji, ale rychleji. Jana mě chytila rukama za ramena a zády ojížděla zeď za námi. Celou dobu jsem k ní byl přitisknutý a nechtěl jsem ji pustit. Když jsem se jí podíval do obličeje, uvědomil jsem si, jak je krásná. Tmavé namalované oči měla pevně zavřené, rty měla zkousnuté do křečovitého stisku a místy sténala tak ustavičně a hlasitě, že mě to vzrušovalo ještě víc. Neváhal jsem, chytil ji za zadeček, nadzvedl ji a odnesl k ní do pokojíku na postel. Po celou dobu z ní penis nevyklouzl, ale jakmile ležela na zádech, odtrhl jsem se od ní, klekl k jejímu klínu a sundal sukni🡕 i kalhotky. Rukama jsem jí roztáhl nohy trochu víc a poprvé se ústy dotkl její kundičky. Pocítil jsem, jak se zachvěla a jak slastný výdech vydala. Pohroužil jsem se do jejích závojíčků, vychutnával si proud voňavé šťávy, která mi tekla po bradě a jejích úžasných vzdechů a pohybů pánví, které způsobovalo její prohýbání v zádech. Jazykem jsem zabrousil do pochvy. Přál jsem si, aby to trvalo navěky - abychom byli jen spolu. Když jsem k ústům přidal o prsty a znovu dráždil poštěvák, cítil jsem, jak se Janě stahují pánevní svaly. Věděl jsem, co přijde. Prsty jsem nepřestával dráždit poštěváček a jazykem jsem zrychlil tempo. Jana za chvíli začala křičet, ruce rozhodila po posteli, uchopila polštář, zaklonila prudce hlavu a dala nohy k sobě, takže mě skoro umačkala. Když jsem sledoval její orgasmus, pocítil jsem touhu, mít ho zase v ní. Nadzvedl jsem ji, pokynul, aby si klekla na všechny čtyři a nebála se. Když tak učinila, vklouzl jsem jí penisem opět do pochvy. Jana opět bolestně vydechla, ale přirážela pánví proti mému tělu. Rukama jsem hladil její prohnutá štíhlá záda, pak ji uchopil do třísel a pomáhal si se snadnějším průnikem. Připadalo mi, že mám nad ní v této poloze ohromnou moc, kdybych chtěl, mohlo by jí to být nepříjemné, ale mně by se to líbilo. Ale to jsem nechtěl. Miloval jsem ji a nechtěl jsem jí ublížit. Klidně bych teď mohl vyzkoušet análek, ale počkám, až bude vhodná doba. Po náporem mých přírazů Jana povolila v loktech a teď napolo ležela na posteli.

Vychutnával jsem si její vzrušené sténání a občasné výkřiky naplno. Když jsem zvedl v naprosté egónii rozkoše a zadíval se přes přivřená víčka do stropu, spatřil jsem plno plakátů. Byl tam například Kurt Cobain ze známé kapely Nirvana nebo pár jejích idolů, jako je Johnny Depp nebo známý rapper FloRida. V tu chvíli mi problesklo hlavou, že je to jen dítě. Souložil jsem s dívkou, která stále měla své idoly. Byly to pro ni skutečně city nebo jen sex? Řekla mi přece, že mě miluje a já jí musel věřit, protože já k ní cítil to, co ještě k žádné. Myšlenky jsem zahodil stranou, sklonil se k jejímu nádhernému tělu, jednou rukou jí odhrnul dlouhé černé vlasy z týla, uchopil ji za krk a druhou jsem jí zkroutil ruku na záda. Držel jsem ji v lokti a krk měla napnutý pod náporem mé druhé ruky. Nepřestával jsem přirážet a vychutnával jsem si svou moc. Držel jsem ji, byla bezmocná. Jana se ale nebránila a neustále vzrušeně sténala a vycházela mi vstříc. Po chvíli jsem z ní vyklouzl, lehl jsem si na bok na postel a Jana se sklonila k mému penisu. Dala nohy obkročmo nade mě a já měl před očima její chloubu, ona zase mou. Ponořil jsem se do její ojeté kundičky, ona mi zase začala vzrušeně kouřit penis. Myslel jsem, že puknu. Její proud teplé šťávy mi kapal do obličeje a já přirážel pyjem do jejích úst jako by to byla poslední možnost nechat se ukojit jejími rty. Sundal jsem ji ze sebe, položil na bok, takže se zády a zadečkem dotýkala mého těla a já si lehl za ni. Nohy měla složené u sebe, takže průnik mi zabral více času. Ale její spojené svaly způsobily, že jsem byl vzrušený jako nikdy. Jednou rukou jsem ji chytil za štíhlé bříško, druhou jsem měl přiloženou na jejím prsu. Jana měla zakloněnou hlavu a dívala se mi do očí. Díval jsem se, jak pod každým mým silným přírazem poskočí a jak vzdychne slastí. Také jsem sténal, ale jen proto, že byla úžasná. Když jse přestal přirážet, kroutila pánví, takže nás dokonale ukájela. Vzal jsem ji pravou nohu a roztáhl. Dala ji za mé nohy a já zase začal přirážet, do toho jsem ji ukájel kundičku prsty, které se svezly z jejího bříška. Přitiskla se ke mně, dala mi ruku za hlavu a začala opět křičet. Věděl jsem, že zase bude mít orgasmus, ale tentokrát jsem to cítil i já. Ani jsem ho nestačil vytáhnout, když se jí sevřela třísla, začala sebou cukat a když se její prostředí v pochvě pevně sevřelo, obepnulo silně můj tepající penis a způsobilo ejakulaci. Vystříkal jsem se do ní než jsem si to stačil uvědomit. Padl jsem vyčerpáním na postel, ale Jana, jakmile odezněl její orgasmus, vyskočila z postele a vyděšeně spustila.

"Cos to udělal? Ty ses. . co když. . co když budu těhotná?!" panikařila. Zpanikařil jsem také. Vůbec jsem tuto možnost nezvažoval. Sedla si na postel a rozplakala se. Přišel jsem k ní a konejšil jsem ji. "To, že jsem do tebe ejakuloval ještě vůbec neznamená, že budeš těhotná. Pojď, půjdeme se do koupelny umýt, věř mi. " Jana se na mě usmála, políbila mě na tvář a nechala se odnést do koupelny. Napustil jsem vanu a mezitím jsem Janě trochu vypláchl kundičku. Trochu se lekla, když viděla proudy spermatu, jak vytékají ven, ale když jsme se ponořili do vany plné pěny a ona se zády opřela o mou hruď, už na to nemyslela. Seděli jsme tam spolu a vyčerpáním jsme usnuli.

Když Jana dostala za pár týdnů menstruaci, měli jsme oba radost. Dohodli jsme se, že odteď budeme souložit pouze s kondomem nebo do ní nebudu ejakulovat. A to jsme ani netušili, za jak krátkou dobu se další šance naskytne.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Incest, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře