Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sen se mění ve skutečnost erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ach, ten nádherný teplý krkonošský podzim se závany příjemného chladnějšího větru. Jak já ho zbožňuji.

Snad taky proto jsem si nemohl nechat ujít týdenní jazykový kurz se školou. Pravda, možná to bylo taky proto, že díky naší angličtinářce jsem ho měl takřka povinný. Byl jsem ve čtvrťáku na střední a hormony se mnou mlátily, ostatně, jako s každým osmnáctiletým klukem. Ájina mi šla tak nějak sama. Snad možná kvůli všem těm počítačovejm hrám, a tak jsem hodinami a testy proplouval se vší parádou a lehkostí. Navíc jsem docela ukecanej, takže mi nedělá problém mluvit před lidma. Třeba i v anglině. A tím jsem zřejmě udělal ten největší dojem na tu krásnou mladou angličtinářku Janu.Sedmadvacetiletá dlouhovlasá černovláska s lehounce snědší pletí, užšími rty a tak dvou a půlkami prsy. Od pohledu bylo zřejmé, že chodí cvičit, protože měla postavu opravdu až moc krásně vytvarovanou, pevná prsa a přímo nádherný zadeček. Byla o pár čísel menší než já, takže měla nějakých 170 centimetrů. Stručně řečeno, byla bohyně. U nás na škole bylo o dost víc holek než kluků, takže si nás profesorský sbor notně považoval. Tudíž i Jana. Kolem byla spousta nádherných holek s velkýma prsama a vyzývavým kukučem, ale žádná, byť jsem si s myšlenkami na ně a rukou v rozkroku utvářel často moc příjemné chvíle, nesahala Janě ani po kotníky. Procházela chodbou a líbezně, i když nenápadně se na mne vždy pousmála. Jak já po ní jen toužil... A pak, jednoho dne jsem čekal na kámoše u schodů do auly v přízemí. Bylo už po vyučování a škola tak byla téměř liduprázdná. V tom se chodbou rozlehlo to známé klapání podpatků následované jí. Jak mne zahlédla, rozzářil se jí na tváři široký úsměv. A jak se blížila ke mně, pozoroval jsem jí a přísahám, že se jí cosi svůdnického zalesklo v očích.

"Ahój Láďo! Co tu ještě děláš?" zeptala se mne zvláštním holčičím hlasem, když došla ke mně. Přišlo mi, že se tak jako stydlivě kroutí.

"Dobrej, no čekám tu na Filipa, " odpověděl jsem trochu nervózním hlasem.

"Aha. No, doufám, že na ten jazykovej kurz jedeš. Už jsem tě přihlásila, protože tam budou i rodilí mluvčí, tak angličtinář jako ty, to má povinně." Při tom se smála a na závěr mne tak jako laškovně poplácala po hrudi. Byl jsem dost zaražený, ale nakonec mi nezbylo, než souhlasit. Navíc mi projela hlavou myšlenka, co by se tam mohlo třeba i mezi námi stát. Přistoupila blíž k mému tělu. V tu chvíli jsem pocítil to nervózní mravenčení v podbříšku a známý začínající tlak v kalhotách🡕 . Bože...

"J...Jo...Jedu, " vykoktal jsem ze sebe.

"Fajn! Neboj, užijeme si to. Bude to super." Ještě naposledy se usmála a pak se otočila a odešla. Ani jsem neřekl Nashle. Měl jsem smíšené pocity a doma jsem si hned musel vyhonit nad představou, co s tou sexy učitelkou provádím. Byl jsem nervózní a moc jsem nevěděl, co to mělo znamenat. Později mi došlo, že mne regulérně sváděla, ale tehdy ještě to ještě nevěděl. Možná tušil, ale nevěděl. Panic jsem už nebyl, ale s holkama a sváděním jsem moc zkušenosti neměl. To poprvé a tehdy zatím naposledy, bylo absolutně strašný a ani jsem se neudělal. Tak jsem se pochopitelně bál, že jestli k něčemu dojde, že opět fatálně zklamu a bude z toho trapné fiasko... Každopádně za pár dní jsme byli na hotelu v Krkonoších s Filipem jediní kluci mezi spoustou puberťaček, dvěma mluvčími, Janou a dalšími dvěma profesorkami. Pro chlapa na jednu stranu ráj a na druhou peklo.Čtvrťáků nás bylo asi dvanáct a jako jediní jsme měli i proti zákazu s sebou "nějaký" ten alkohol🡕 . Já skoro nepiju, ale i tak jsme první dva večery byli u nás na pokoji a bavili se a pili. Jana, která byla ubytovaná s další profesorkou na našem patře, si mne přes den skoro vůbec nevšímala. Byl jsem trochu zklamaný, poněvadž jsem sem jel hlavně kvůli ní. Už jsem si i pomalu začínal myslet, jaká jsem naivka a debil, co jsem si od toho sliboval a tak, jenže přišel třetí večer. Bylo těsně před večerkou, na kterou ale stejně profesorky nedohlížely. Stačilo nebýt moc hlasití a vše bylo v cajku. Měli jsme se zase za půl hodiny všichni slézt u nás na pokoji, takže jsem byl vysprchovanej, navoněnej a v džínách a černé košili s vyhrnutými rukávy. Seděl jsem na posteli a čučel na Očko. Pomalu jsem žužlal svoje ovocné pivo a poslouchal, jak se Filip sprchuje. Najednou ale na dveře od pokoje Ťuk, ťuk, ťuk. Překvapeně jsem se zvednul z postele a bosý došel otevřít. Vždyť ještě všichni měli čas... K mému totálnímu překvapení tam stála Jana. Měla mokré vlasy po ramena, kraťounké růžové látkové šortky🡕 a volné tričko, pod nímž evidentně neměla podprsenku.

"Ahoj, můžu dál?" Civěl jsem na ní jako puk. Lehce se usmála. Teprve pak mi došlo, že na mne mluvila.

"Ehm...Jo, jasně. Pojďte."

"Dík." Zase se ke mně "nalepila" a prohlížela si mne zblízka. Ježiši, jak krásně voněla. To její přírodní pižmo spojené s jemným odérem sprchového gelu... Zavřel jsem za ní dveře.

"Ty posiluješ?" zeptala se, když shlédla mé pomalu se rýsující prsní svaly a bicepsy v rukávech.

"No, tochu. Chci jít k policii, tak se musím dostat do kondice."

"Hmmm..., " zavrněla, načež mi položila dlaň na mé zpevněné břicho. Zatajil jsem dech. A zase to mravenčení a tlak. Snažil jsem se myslet na něco normálního. I když to moc nešlo, erekci jsem ukočíroval. Mírně se uchechtla a zase dlaň sundala. "Vím, že tady po večerech popíjíte a bavíte se." Trochu jsem se zastyděl. Zcela evidentně to poznala a dodala

"Ale klid. My to dělávali taky. Ale měli byste být víc potichu. Občas jste moc hlasití."

"Fakt? Heh, kroutil jsem se provinile.

"Nesedneme si? A co nějaké občerstvení?" Otevřel jsem jedno pivo a podal jí ho.

"Všiml jsem si, že cvičíte taky..., " poznamenal jsem.

"A musím říct, že máte náramně pěknou figuru." Co to ze mě kruci vypadlo?! Do háje! Co jsem to sakra řekl?"

"Díky. A víš co? Můžeš mi takhle mezi čtyřma očima tykat." Naprázdno jsem polkl. Podala mi ruku, kterou jsem přijal.

"Jana."

"Já vím...Tak ahoj, Jano."

"Ahoj." Přiťukli jsme si hrdly lahví a připili si. Byl to sakra zvláštní, i když moc hezkej pocit. A to, co mělo přijít zanedlouho, jakbysmet. Myslím, že by bylo rozumnější se sejít někde jinde. Přeci jen spíme hned vedle vašeho pokoje. Ale nahoře, ve třetím patře by nikdo být neměl."

"Co? To jako, že bychom vlezli do pokoje, kterej nemáme zaplacenej?"

"Přesně. Měly by bejt normálně odemčený. Můžeš to jít prozkoumat." Chvilku jsem se nad tím zamyslel. Nedopadlo by to moc dobře a příjemně, kdyby nás tam někdo načapal, nebo kdybychom tam něco rozbili. To by se asi blbě vysvětlovalo, ale pokušení a adrenalin mne až příliš lákaly.

"Tak teda jo. Jdu to zkontrolovat." Jana se mnou vyšla na chodbu a já sám zamířil potichu a rychle nahoru po schodech. Doplížil jsem se až na konec chodby, pomalu a opatrně jsem vzal za klidu dveří posledního pokoje a k mému údivu jsem je skutečně otevřel. Vkročil jsem dovnitř, rozkoukal se, načež jsem rozsvítil lampičku na nočním stolku vedle velké manželské postele. Přešel jsem k oknu, abych roztáhnul závěsy. Koukal jsem na zářící bílý měsíc tak upřeně, že jsem ani nezaregistroval, jak kdosi za mnou zavřel dveře. Ze snění mne vytrhlo až zhasnutí světla. Bleskově jsem se otočil a tam stála Jana. Zahalená do namodralé tmy, osvětlená pouze svitem měsíce. Ani jsem nedýchal. Jako by se mi v tu chvíli zastavilo srdce. Byla nádherná. A co víc, byla skutečně tam. Udělala několik kroků ke mně, položila mi jemně své dlaně na hruď a pak, po dlouhém pohledu z očí do očí následoval snad nekonečný polibek. Něžný, vlhký jako raní rosa, plný vzájemných sympatií a uvolněného napětí a ukončeného čekání. Lehce jsem jí vzal za ruce. Naše prsty se propletly a pak, když se naše rty od sebe vzdálily, opřeli jsme se o sebe čely.

"Bože...Od prváku jsem si přál jenom tohle. Konečně tě políbit, " zašeptal jsem jí do ouška.

"Tak mne líbej, blázínku..., " vydechla ona s pousmáním. Na nic jsem již nečekal a opět přisál svá ústa na ty její. Tentokrát však o mnoho vášnivěji. Naše lačné jazýčky se draly do úst toho druhého a divoce se proplétaly. Levou ruku jsem jí položil na tvář a pravou jí objal v pase. V kraťoučkých přestávkách mezi polibky jsme zhluboka lapali po dechu a zase se líbali. Ona zaklesla své ruce za mým krkem a já svou pravačkou začal zprvu neohrabaně prozkoumávat všechny její tělesné křivky. Za chvilku ruka rejdilka už přejížděla po její nahé kůži pod tričkem. Cítil jsem, že má husí kůži. Zato já již cítil jednu její ruku na přední straně mého stehna a druhou na mém pozadí. To jsem jí pochopitelně a lačně oplatil a zajel jednou rukou prsty za gumu jejích šortek🡕 a druhou pod tričkem až k ňadrům. V džínách, pod kterými jsem neměl trenýrky, mne již chvilku pěkně tlačilo a tu bouli už ona určitě musela cítit na svém pahorku. Naše těla hořela. Tak strašně moc jsem po ní toužil. Tak strašně moc... Bříšky prstů jsem lehce přejel po jejím prsu. Bříškem ukazováčku jsem zakroužil nejprve po dvorci bradavky, až jsem se ve spirále dostal na samý vrcholek. Trochu vášnivě jsem jí prso zmáčkl. Jakoby mi poděkovala slabým zasténáním. Přesunul jsem postupně své polibky z jejích úst po tváři za ucho a přitom jsem nepřestával hladit její ňadra a zadeček. Trochu jsem jí pocumlal ušní lalůček a pak jsem přenesl své polibky na krk a stále níž. Slastně oddechovala a vrněla blahem. Cítil jsem, jak mi přejíždí rukou po bouli na džínách a pohrává si s ní, zatímco já jsem sjel s obličejem ještě níž a opravdu lehounce jsem přes tričko skousl vztyčené bradavky. Opět slabě zasténala. Malinko jsem se odtáhl, abych jí vysvlékl z trička. Vykoukly na mne dvě nádherná, přenádherná, heboučká a jemná ňadra. Vášnivě jsem jí políbil a opět jsem sjel s polibky a krouživým pohybem jazyka níž, k ňadrům. Bez zbytečného otálení jsem je začal laskat, mnout a sát bradavky. Líbal jsem jedno a pak druhé, levou rukou jsem tisknul její pevný zadeček a jemně jí dráždil prsty okolo obou dírek. Již nepřetržitě, byť téměř bezhlasně sténala. Rozepínala mi knoflíček po knoflíčku košili a líbala mne do vlasů. Zase jsem se vrátil k jejím ústům. Teď jsem ji však lehounce začal tlačit k posteli. Usadili jsme se na kraj a stále se líbající mi svlékla košili.

Má ruka už nebyla na jejím zadečku, ale hladila ji po celém těle. Pomalu, ale jistě ovšem mířila po bříšku níž a níž, až na její šortky🡕 . Byly v rozkroku už celé vlhké z jejích šťáviček. Byla opravdu hodně vzrušená, ale to já taky. Roztáhla nohy, abych se svou rukou dostal k jejímu rozkroku, který jsem v zápětí začal krouživými pohyby prstů masírovat přes tenoučkou látku šortek🡕 . Líbal jsem jí na krk, ramena, ňadra a pak, pak jsem zajel rukou prsty pod její šortky🡕 . Dráždil jsem jí přímo. Masíroval jsem a hladil tu její kočičku. Byla úplně vyholená, až na malinký proužek na pahorku. Zhluboka dýchala a dýchání prolínala sténáním. Tiskla mi mou hlavu na svá ňadra, prsty mi pojížděla vlasy a chvěla se. Ano...Bože...Láďo...Ládíku...To je ono...., sténala.

Prosím...Pojď...jazykem...chci, abys mne ochutnal...ANO! vyzývala mne tlumeně, ale moc jí to tišit nešlo.

Její přání mi bylo rozkazem. Položil jsem jí dál na postel a celé tělo jí zasypal polibky a svým jazykem. Byla úplně rozpálená. Jazykem jsem přejel po celé té vlhké skvrně na šortkách. Trochu víc sebou cukla.

Ano...Pokračuj...prosím...

Dal jsem jí nohy k sobě, abych jí stáhl šortky🡕 . Pak jsem je pokrčené rozevřel a mne se naskytl ten nejkrásnější výhled na její úplně vlhkou kočičku. Jenom tak letmo a se vší opatrností jsem po ní přejel bříšky prstů. Celá se zachvěla.

Na co čekáš?...Pojď, lízej mně...No táák...

Nechal jsem jí ale ještě se trošku čekat. Líbal a ladil jsem její vnitřní stranu stehna, slastný pahorek a pak druhé stehno, než jsem se dostal k samotné studánce štěstí. Opět jsem přejel prsty po jejích závojíčcích a pak jí celou přejel jazykem.

Jooo..., vydechla.

Palcem jsem dráždil její nateklý poštěváček, levou rukou jsem jí rozevíral závojíčky a jazykem jsem projížděl sem a tam, nahoru a dolů, doprava a doleva, ve spirále i jednoduše celou prcinku. Sténala stále víc a šťáviček, těch absolutně výborných slaďoučkých krůpějí slasti z ní vytékalo a já je všechny zdatně slízával a polykal a naprosto si to užíval. Začala mi hlavu tisknout stehny. Proto jsem ruce protáhl pod nimi a propletl si prsty ve vzájemném držení a pracoval jenom jazykem. Stehna mne svíraly stále pevněji.

Ano...ANO... ANO!...Už...Už mi to přichází....Lízej...To je ono....Už...UŽ...UŽ!!! Explodovala mi v nádherné milostné křeči přímo do úst. Doslova se na mne vyvalila vlna šťáviček a já je všechny statečně slízal. Za chvilečku jí orgasmická křeč povolila a já si přilehl k ní.

Úžasný...Naprosto úžasnej orgasmus Láďo..., pošeptala mi stále celá udýchaná. Políbili jsme se. A teď jsi ale na řadě ty, usmála se. Strčila do mě a já se svalil z boku na záda a pro změnu já nyní nelíbal jí, ale ona mne.

Zavři oči, a užívej si to, ano? pohladila mne po hrudi. Nemusela mne pobízet. Cítil jsem, jak mi polibek za polibkem míří níž a níž po břiše, až k lemu džín. Rozepnula mi knoflíček a pak zip na poklopci. Stáhla mi džíny úplně dolů a odhodila je. S úsměvem si oblízla jazykem rty. Pomalu mi jej začala hladit, bříšky prstů, jako jsem to dělal já jí, ale u toho nezůstala dlouho. Uhrančivě sledovala můj ztopořený penis. Pomalu a jemně ho vzala do pravé dlaně a palcem malinko masírovala špičku žaludu. Stáhla předkožku a sklonila se k němu. Levou rukou uchopila má varlata a také je masírovala. Zavřel jsem oči a naprosto se uvolnil. Cítil jsem již jen její horký dech na svém přirození. A pak, jen jak se její jazyk dotkl mého žaludu a jak můj nástroj obepínají její rty. Jo...To je ono... Sála, lehce, lehounce skousávala, pak ho z úst vysunula a olizovala. A zase ho vzala do úst a zase sála. Masírovala mi varlata a bylo to neskutečně příjemné. Pak ho vypustila z úst.

Pojď, pohoň mi ho. Je to nádherný. Otevřel jsem oči a natáhl ruku k její hlavě. Ne, nechtěl jsem si jí přitáhnout. Ale chtěl jsem jí hladit ty krásně hebké voňavé vlasy, které mezitím celkem uschly. Dívali jsme se neustále přímo do očí a ona mi ho jen ladnými pohyby nahoru a dolů honila. Ne moc rychle, ne moc pomalu. Přesně tak, jak to mám rád. Cítil jsem, že se mi to blíží.

Ach...Už budu stříkat Jani... Hlasitěji vydechnu a přivřu oči. Temno. Strašlivě nádherné temno. Vnímám jen, jak ze mě pod dotyky Jany proudí jedna dávka horkého semene za druhou na moje břicho. Prožil jsem svůj první orgasmus s Janou a byl jsem úplně jako ve snu. Zkušeně ze mě vymačkala i tu poslední kapičku semene a pak s krásným širokým šibalským úsměvem mi vše z břicha utřela papírovými kapesníčky z přihrádky v nočním stolku.

No, Jani. Absolutní špička, pochválil jsem jí. Jana zavrněla a sehnula se nad mou hruď, aby mne políbila. A má erekce navíc ani nepolevila.

A podívej se, ještě zdaleka nemám dost. Okomentoval jsem nezměněný stav svého penisu radostně a překvapeně zároveň.

To já taky ne, odpověděla Jana a obkročmo se na mne posadila. Předklonila se dolů ke mně, políbila a pošeptala do ouška

Chci tě. Hned teď a tady. Že mně chceš taky. Já tě chci strašně, strašně moc. Taky tě chci, teď a tady. odpověděl jsem jí. Opět jsme se začali krásně vášnivě líbat a já jí hnětl ňadra, zatímco ona si navedla na vchod do jeskyňky mého těšitele.

Tááák pojď broučku... Pomalu a rovnoměrně tlačila proti mému údu, který nemilosrdně vnikal dovnitř její lasturky, až s hlubokým vzdechem dorazil až na její dno. Možná i půl minuty si vychutnávala, jak jí krásně vyplňuji. Jen tak nehybně ležela na mně a líbala mne, pak ale začala ladně a smyslně kroužit boky. Začala sténat. Miloval jsem se se svou nesmírně sexy učitelkou angličtiny. Neuvěřitelné. Splněný sen. Vzal jsem jí za boky a začal jí pomáhat přirážet. Nejprve to šlo pomalu a trochu zbrkle a nešikovně, ale záhy jsme již náš rytmus sladili a vyráželi proti sobě čím dál tím tvrději a čím dál tím rychleji, až to mlaskalo. Byla krásně vlhká, takže to klouzalo jako po másle.

Jo...To je ono...Víc...Pojď...Ach... jo...Láďo...Víc! Já ale naopak zpomalil a zvedl se do sedu, aniž bychom se rozpojili.

Jana se zasmála.

Tak v sedě, jo? Jak chceš ty draku. Chytila se mne okolo krku, já jí jakoby odebral pod zadkem a ona se na mně začala zase vlnit a kroutit. Mohl jsem zešílet z toho, jak to byl těsné spojení. To mně vždy vzrušovalo nejvíc. Hezky tělo na tělo, co nejintenzivnější zážitek.

Hmmm...Jo...Ahhh...To je ono....Tak...TAK.....oooohhh....ano...miluješ se se svou sexy učitelkou....tak pojď...aaahh...udělej mně...ještě jednou...prosíím...už nejsem daleko...aaahhh..., neustále sténala. Levou rukou se mi držela za hlavu pravou za ramena. Nahoru a dolů. Smyslné kroužení pánví a zase nahoru a dolů. A znova, a znova, a znova. Její stahující se lasturka mi masírovala penis až k zbláznění. Taky jsem cítil, že už to dlouho nevydržím, ale pořád přirážela. Nahoru a dolů. Tak krásně těsná a vlhká.

Jani...Jani...Zlatko...už..taky...budu...pojď...společně...ach...ouuu...budu.... Do mě... já taky...Já taky...Aaaahhhhh....! Napumpoval jsem opět v několika stále mohutných dávkách celou várku semene do Janiny studánky. Drželi jsme se v tak pevném obětí, že jsme oba navzájem cítili, jak tomu druhému tepe srdce, jak mu proudí krev v žilách. Cítili jsme každý nádech a výdech, jak se tomu druhému pne hruď, jak se oba třeseme slastí a štěstím. Teprve teď můj ochabující penis vyklouzl z Janiny dírky, ze které vytékala směsice jejích šťáviček a mého semene, ale zůstávali jsme ve stále stejném propletenci nohou a rukou.

Je to naprosto úžasný Láďo. Jsi skvělej milenec. A ty jsi skvělá, nádherná, sexy učitelka a milenka. A za chvilku, za chvilku budu moct ještě jednou. Jana zavrněla blahem a spokojením. Dala mi pusu na hruď.

Potřebuju se napít broučku, řekla. Přineseš mi taky? zeptal jsem se sladce. To víš, že jo. Odešla do koupelny a já se zatím uvelebil v peřinách a polštářích. Za chvilečku byla zpátky s lahví červeného vína a dvěma skleničkami.

I ty jedna! Tys to měla celý naplánovaný! zasmál jsem se. Jana si skousla spodní ret, sklopila zrak a šibalsky se usmála. Byla strašně roztomilá. Lehla si na bok ke mně a já jí objal levou rukou, zatímco v pravé jsem držel svou sklenku s vínem, kterou mi podala. Tak jsme tam spolu leželi a upíjeli vínko, a z toho, jak se o mne tak třelo to její přenádherné vyzývavé tělíčko a jak se lesklo v měsíčním svitu, zase jsem začínal být stále víc vzrušený.

A hele, kdo pak se nám to probírá, čumáčku, zaradovala se Jana. Vždyť jsem to říkal, ne? chvástal jsem se napůl nadutě. Ještě to chci. To já taky, Janičko moje. Odložili jsme skleničky s vínem na noční stolky a opět jsme se na sebe začali sápat.

Počkej, chtěla bych to v leže, zezadu. Jak si dáma přeje.

Otočila se ke mně zády a ležela tak na levém boku. Já se k ní přisunul, zvedl jí pravou nohu, abych se dostal k její lasturce a ona si mne zase zavedla dovnitř. Pravou rukou jsem jí přidržoval nohu a levou jsem měl provlečenou pod ní, a mnul jsem jí prso. Zatlačil jsem a vnikl do ní.

Ohhh...To je ono..., vydechla spokojeně. Opět jsem začal přirážet a ona mi vycházela krásně vstříc. Vzdychala a zajíkala se. Lapala po dechu, se kterým nestačila a hořela. Hořela vášní. Vytočila svou hlavu, aby mne políbila.

Achh.. to je ono... nepřestávej...nepřestávej...ježiši...miluj mně....přirážej...anooooo....ohhh.. Podle stahů v její kundičce jsem již rozpoznal, že se jí to opět blíží. Přidal jsem.

Jo...Jo...JO...JO...JO!!! AAaahhhhh! Udělala se. Já však ještě neskončil. Vyplul jsem z ní, položil jí na záda a zase do ní pronikl. Byl jsem ve vzporu na rukou, a seč jsem mohl, přirážel vášnivě do Jany. Bylo to opravdu něco. Stále rychlejší a rychlejší. Naprosto sladěné tempo a rytmus. Jana sténala slastí stále víc a víc. Zatínala mi nehty do zad a celá mi je poškrábala, ale v tu chvíli mi to bylo jedno.

Víc...Víc..Tvrději...Přirážej...Už znova budu....Ještě...ještě...ANOOOO! Janě to znovu, již počtvrté přišlo a to bylo moc už i na mně, jak se jí svírala kočička. Zacukalo mi ve varlatech a já jí již té noci naposledy s mžitkami před očima naplnil kundičku svým semenem. Svalil jsem se naprosto vyčerpaný a spokojený vedle ní. Chvilku jsme ještě vedle sebe leželi a objímali se. Nakonec jsme se ale oblékli, trochu po sobě uklidili a vypařili se na naše patro. Ještě jsme si dali rychlou pusu s příslibem pokračování.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře