Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Servírka v pátek večer erotické povídky

Byl pátek večer a já přišel unavenej z práce. Ne že bych se ten den předřel, ale přesto mi bylo na nic. Zkrátka takovej ten den, kdy ce člověku absolutně nechce nic dělat. Pustil jsem si televizi. Zrovna končil nějakej film. Poté začaly běžely reklamy. "Běžte s tím do prdele, " ulevil jsem si. Naštěstí zase hned skončily. Šel jsem do ledničky a otevřel si pivo. Když sem se vrátil, v televizi šla nějaká módní přehlídka. Kamera zabrala modelku a sjížděla pomalu dolů až k nohám. Modelka na sobě měla boty na vysokém podpatku skládajících se jen z tenkých řemínků. Když kamera zabrala její prsty, ucítil jsem vzrušení. "Do prčic, ty se snad toho fetišismu nezbavíš. "

Ocas se mi úplně postavil, když jsem pomyslel, jak ji lechtám na chodidlech. Chvíli jsem odolával ale nakonec jsem se posadil do křesla, rozepnul kalhoty🡕 a začal onanovat. Kamera mezitím udělala záběr na její kolegyni, která měla na nohou podobné boty, ale měla navíc punčochy. Pohled na prsty u nohou oblečené do punčoch mě ještě více vzrušil. Už už jsem se skoro udělal, ale najednou zazvonil zvonek. Vztekle jsem zavrčel, vytáhl si košili abych zakryl bouli na kalhotech🡕 a šel otevřít. Za nimi stála nějaká pěkná ženská, asi okolo 25 let. Pohled mi ihned padnul k jejím nohám. Bohuzel na sobě měla uzavřený boty, takže jsem nic neviděl. "Dobrý den, nemáte zájem o nějakou kosmetiku?" zeptala se. "Díky ale nemám, " odpověděl jsem. "Ani vaše žena? "zeptala se znovu. "Ani ta ne, není tu, " odpověděl jsem. "Tak nashledanou, " otočila se a začala odcházet. Na chvilku jsem potlačil svoje pudy ji vtáhnout dovnitř a trochu si s ní pohrát. Pak mě napadla hrozná myšlenka, že už vypadám jako ženatý. Bylo mi zrovna před pár týdny 21. Navíc jsem jí záměrně řekl, že moje žena tu není, abych jí nemusel říkat, že jsem tu furt sám. Vrátil jsem se k televizi, ale už tam nic zajímavýho nešlo. "Tak co, pudu do hospody, " řek jsem si, vzal si nějaký drobný a vyrazil. Vzhledem k tomu že byl pátek, měl jsem docela štěstí a našel místo hned v první. Posadil jsem se k malýmu stolku, aby si ke mě nikdo nepřilezl a čekal. Za chvíli přišla servírka. "Co to bude?" zeptala se. "Dám si pivo, " odvětil jsem. "Hned to bude, " usmála se na mě a odešla. Díval jsem se na ni a všiml si že je docela pěkná. Asi metr sedmdesát vysoká, středně dlouhé blond vlasy a moc pěkný nohy. Vypadala tak na dvacet let. Najednou jsem si uvědomil, že jsem se zapoměl podívat co měla za obuv. Asi za minutu šla zpátky a nesla mi pivo. Radši jsem se díval jinam, aby si nevšimla, že jí čumím na nohy. "Tady to máte, " usmála se na mě ještě jednou a položila sklenici na stůl. Poděkoval jsem a počkal až se otočí a půjde pryč. Když šla, podíval jsem se a opět se vzrušil. Měla na sobě krátkou černou sukýnku a na nohou naboso obuté pantofle. "Tu tak mít" pomyslel jsem si. Ale ta určitě někoho má. Přestože jsem do této hospody chodíval častěji, nikdy jsem si nevšiml, že by za ní někdo chodil, jako ostatní borci chodili za jejími kolegyněmi. Měl jsem docela žízeň a pivo už bylo skoro vypitý. "Dáte si ještě jedno?" přitočila se ke mě odkudsi zezadu. "Jo dám, " zněla má odpověď. "Hned to přinesu, " zaševelila a odešla. "Sakra, ta snad po tobě jde, " řekl jsem si. Což o to, mezi nebyl jsem sice žádnej manekýn z reklamy na holící pěny, ale rozhodně jsem nabyl nějakej šereda. Prostě takovej průměr. Možná o trošku lepší průměr. Mezitím co jsem takhle rozjímal, přišla opět servírka. "Vy sem nechodíte moc často že?" zeptala se když pokládala sklenici. "No zase tak moc často ne, " usmál jsem se pro změnu na ni já. "Ale už jsem si vás párkrát všimnul, " podotknul jsem ještě, aby rozhovor mohl pokračovat.

Bohužel na to neřekla nic. Když se přede mnou natáhla pro prázdnou láhev, kterou tam kdosi přede mnou nechal, ucítil jsem její parfém🡕 . Bylo vidět že o sebe umí dbát, jelikož příjemně voněla a navíc se jím nezlila od hlavy až k patě, ale opravdu jenom velmi dece🡕 ntně. Potom odešla. Chvíli jsem se díval do jídelního lístku, ale nic mě tam nezaujalo. Rozhlížel jsem se okolo, jestli neuvidím někoho známýho. Naštěstí tu nikdo nebyl. Naštěstí proto, že jsem měl určitý plán a nechtěl jsem, aby mě tu někdo poznal. Uplynulo pár minut a já dopil další pivo. Normálně tak rychle nepiju, ale dneska jsem byl nervózní a když mám trochu v hlavě, tak ztrácím určité zábrany. "Teda ve vás to mizí, " ozvalo se náhle za mnou. "To víte, žízeň je věčná, " odvětil jsem neutrálně. "Tak já hned přijdu, " odpověděla a zase odešla. Poté jsem si začal prohlížet jídelní lístek. Naoko jsem se díval do lístku, ale ve skutečnosti ji pozoroval jak chodí okolo každého stolu. Její chování nebylo sice chladné, ale rozhodně se s někým jiným vůbec nevybavovala. To mě utvrdilo v myšlence, že mám skutečně šanci. Když zase přišla, díval jsem se do lístku a zeptal se - "Můžete mi něco doporučit?" "Já nevím, já bych tu nic nejedla, " potichu řekla. "Ale ne, aby jste to někomu řekl, " dodala rychle. To jsem přesně chtěl slyšet. "A myslíte, že bych vás mohl někam pozvat na večeři?" zeptal jsem se. "Nejste nějak moc rychlý?" usmála se na mě. "Ale rozmyslím si to, končím zhruba za hodinu, " dodala, postavila moje pití na stůl a odešla. Další půl hodinu jsem ji pozoroval, jak chodí okolo jiných stolů, ale už se ani nepodívala mým směrem. Tak jsem se aspoň díval já.

Pohled na její lýtka a chodidla mě vzrušoval natolik, že jsem měl sto chutí vyrazit na záchod a udělat se tam. Najednou jsem ji zahlédl, jak jde k mému stolu. "Tak co, platí ještě ta nabídka?" zeptala se a posadila se ke mě. "Jasně, " zněla moje odpověď. "Můžeme jít klidně hned, jen co zaplatím, " řekl jsem a vytáhl peněženku. "S placením se netrap, " řekla. "Jak to?" divil jsem se. "Pozornost podniku, " dostalo se mi odpovědi. "Tak dobře, ale potom tě zvu na večeři a případně do baru. Chceš?" Začali jsme si nějak samovolně tykat. "Uvidíme, " odpověděla. Zvedli jsme se a zamířili pryč. Po chvíli chůze jsme dorazili k restauraci, kde bylo relativně prázdno. Posadili jsme se a já objednal pití. Dala si jen obyčejnou kolu a já abych nevypadal, že furt musím jen pít alkohol🡕 si objednal Matonku. Poté jsem si objednal na jídlo přírodní řízek, jako předkrm ještě palačinku a nakonec chlebíček. Ona si objednala jenom dvě palačinky. "Nemáš hlad?" zeptal jsem se. "Mám, ale nepřejídám se, " odpověděla mi s úsměvem. Pochopil jsem to jako malou narážku a podotknul - "Já taky většinou ne, ale dnes jsem od rána nic nejedl, tak to chci dohnat. " "Však já ti nic nevyčítám, " zasmála se a vzala si příbor, jelikož jsme zrovna dostali jídlo. Chvíli jsme jedli, když v tom mě napadlo, že jsme se doposud nepředstavili jmény. "Je mi to teď u jídla hloupý, ale doteďka jsme se nepředstavili, " pronesl jsem a natáhl ruku se slovy - "Jsem Pavel, těší mě. " "Jmenuji se Jana, " odpověděla a místo potřesení rukou se ke mě natáhla o políbila mě přímo na ústa. Chvilku jsem koukal jako opařenej, nakonec jsem se vzpamatoval, nedal na sobě nic znát a začal pokračovat v večeři.

Už teď mi bylo jasný, že dnešní den si budeme oba pamatovat. Když jsme dojedli, přišla servírka zeptala se jestli máme ještě nějaké přání. Chtěů jsem říct že zaplatíme, ale Janička si objednala nápojový lístek. Mezitím co si v něm četla, díval jsem se servírce co od nás teď odešla na nohy. Měla na sobě černý punčochy a na nohou takový ty černý botečky, co servírky nosívají. Když se k nám vracela, díval jsem se jí na prsty u nohou. Jana si objednala cosi k pití, ani jsem nepostřehl co a já si objednal Čtyři Růže. Normálně to sice nepiju, ale nechtěl jsem se před ní nalívat lacinou kořalkou. Servírka opět odešla a já pocítil neodolatelnou tohu se podívat Janě opět na nohy. Bohužel to v té chvíli nebylo možný, tak jsem toho raději nechal, abych na sebe zbytečně neupozorňoval. Jen sem si matně uvědomil, že na sobě měla boty s otevřenou špičkou. Ještě chvíli jsem spekuloval o tom, že mi něco jako spadne pod stůl a já tam budu muset vlézt a přitom se nechtěne dotknout jejích prstů u nohou. Ta představa mě opět vzrušila natolik, že jsem dosáhl erekce. Naštěstí jsem seděl za stolem, takže to nikdo nemohl vidět. Jen mě trochu tlačilo ve slipech, ale nenápadným pohybem jsem si to spravil. Jana zatím stihla dopít a objednala si to znovu. S hrůzou jsem zjistil, že pije to co já. Měl jsem u sebe necelých tisíc korun, tak jsem si řekl, že radši zpomalím tempo, abych se vyhnul trapné situaci při placení. Uplynulo asi tak půl hodiny. Povídali jsme si o běžných věcech, co kdo děláme, co chceme dělat apod. Na Janu už trošičku působil alkohol🡕 , protože se stala uvolněnější. "Vychází ti to skvěle, " radoval jsem se v duchu. "A co, už jsi měl někdy nějaký děvče?" zeptala se mě náhle. "Měl, " odpověděl jsem, ale nebyla to zas tak pravda.

Teda pokud se neptala na lásku. "A nechtěl by si dnes ke mě domů?" zeptala se úplně nečekaně. Trochu mě zaskočila. "Ale tím líp, " řekl jsem si. "A co budeme u tebe dělat?" zeptal jsem se. "To co bysme mohli aji u tebe, " odpověděla mi neutrálně. "Nemusíš se bát, bydlím sama, " dodala. To mi udělalo strašnou radost, ale nedal jsem to znát. "Jasně že chci, " řekl jsem. Počkal jsem až půjde servírka okolo a zaplatil jsem za nás oba a vyšli jsme ven. "Je to ke mě asi deset minut chůze" řekla mi Jana, když jsem se zeptal jestli mám objednat taxi. Vzal jsem ji okolo pasu a pokračovali jsme k jejímu domovu. Z ničeho nic mě Jana zastavila a začala líbat na ústa. "Víš že jsem už rok s nikým nespala?" šeptala. "Dneska se to třeba změní, " lhal jsem jí. Ne že by se mi styk s ní nelíbil, ale hlavní byla pro mě moje úchylka. "Líbíš se mi, " dýchala mi vzrušeně do obličeje. "Ty se mi taky moc líbíš, " nelhal jsem pro změnu já. "Tak pojď, " zatáhla mě za ruku. "Proboha holka, ty musíš být ale nadržená, " říkal jsem si, mezitím co jsme docházeli k jejímu domu. Na rozdíl od mýho bytu v paneláku měla malý útulný domeček oddělený zahradou trošku od ostatních. "Aspoň nás nikdo neuslyší, " pomyslel jsem si hned. "Jak to, že si servírka přijde na takový bydlení?" zeptal jsem se. "Patřil rodičům, ale ti už se odstěhovali zpět na Slovensko, " odpověděla mi. "A ty jsi se narodila tady?" zeptal jsem se. "Ano, " zněla její odpověď. "Půjdu se osprchovat, zatím si nalej něco k pití, " řekla a odešla. Žízeň jsem neměl, tak jsem se posadil a pustil si televizi.

Asi za dvacet minut Jana přišla. Měla na sobě černou košilku, krátkou černou sukni🡕 , na nohou punčochy a obutá byla do bot s podpatkem s otevřenám předkem a s řemínkem, který se zapínal za kotník. Pohled na její chodidla a zvlášť na prsty mě vzrušoval natolik, že jsem stěží skrýval vzrušení. "Líbím se ti?" zeptala se. "Moc, " hlesl jsem. "Myslím že si dám taky sprchu, můžu?" otázal jsem se. "Jistě, najdeš tam i něco na sebe, " odpověděla mi. Rychle jsem vedle ní proklouznul do koupelny, protože můj ocas už stál skoro jako kláda. "Tohle mi holka nedělej, " říkal jsem si, když jsem si rozepínal kalhoty🡕 . Pak jsem vlezl do sprchy. Asi za deset minut jsem se osprchoval. Vylezl jsem, utřel se a oblékl si župan. Pásek z něj jsem si ovázal okolo pasu a rozhlédl se okolo. Visel tam ještě jeden, tak jsem si od něj pásek🡕 strčil do kapsy. V krabici jsem zahlédl několik punčoch, tak jsem si jich pár strčil taky do kapsy. Poté jsem vyšel ven a můj pohled padl na Janu, která seděla na gauči a dívala se mým směrem. "Posaď se ke mě, " řekla a udělal mi místo, abych se posadil. Sednul jsem si vedle ní a objal ji. Začal jsem ji líbat na tvář, ucho a pomalu se blížil na ústa. Chvíli jsme tak pokračovali a potom jsem rukama pomalu sjížděl k jejímu pasu. Pomalu jsem ji začal svlékat. Vytáhl jsem Janě košilku nahoru a přetáhl ji přes hlavu. Chvilku nic neviděla, a už jsem měl skoro pokušení se jí zmocnit. Pak si ji ale sama stáhla a tak jsem pokračoval. Mezitím jsem se opět vzrušil (hlavou mi bleskla radostná myšlenka že snad přeci to se mnou nebude tak zlý) ale na obyčejnej sex jsem dneska neměl vůbec náladu. Teď tu vedle mě seděla jenom v podprsence a musel jsem uznat že má moc pěkný prsa.

Začal jsem ji znovu líbat a pomalu ji pokládal na gauč. Když už už ležela zašeptal jsem jí do ucha - "Chceš udělat masáž miláčku?" "Proč ne, ale ať ti netrvá moc dlouho, už se nemůžu dočkat, " mrkla na mě a otočila se na břicho. Rukama jsem ji začal masírovat na krku a pokračoval na ramenou. Jemně jsem jí začal posunovat ruce podél těla. Dal jsem jí ruce k sobě, aby se dotýkaly zápěstím a klekl si nad ni. "Teď trochu přitvrdíme lásko, " řekl jsem a stiskl jí ruce koleny. "Jak to myslíš?" zneklidněla Jana. Mezitím jsem z kapsy vytáhl pásek🡕 od županu a než se stihla vzpamatovat, svázal jsem jí ruce k sobě. "Co to děláš??" vykřikla. "Říkal jsem že přitvrdíme, " pronesl jsem a pro jistotu ji svázal ještě punčochami. "Dvoje pouta🡕 určitě nepovolí, " řekl sem si pro sebe. "Okamžitě mě rozvaž, mě se to nelíbí!!" křičela. "Ale mě jo, " zasmál jsem se. "Jestli mě hned nepustíš, tak nebude žádnej sex!" křičela na mě dál. "A myslíš, že se tě budu ptát?" zasmál jsem se. "Pusť mě ty hajzle, " ječela na mě a snažila se mě kopnout. Už mě to ječení lezlo na nervy, tak jsem vytáhl ještě jedny punčochy a pevně jí je převázal přes ústa. Snažila se mě přitom kousnout. Naštěstí jsem včas uhnul. Než se s ní budu hrát, musím ji trochu zkrotit pomyslel jsem si. Navzdory tomu že věděla, že je bezmocná, snažila se vstát z pohovky. "Kampak jdeme?" zasmál jsem se a povalil ji zpátky. Jak jsem ji shodil, zkusila mě kopnout do rozkroku. To už mě naštvalo, klekl jsem na ni a zaryl jí prsty do žeber a polechtal ji. Zatřásla sebou a málem mě shodila. Zdálo se že byla lechtivá. Slezl jsem z ní a jednou rukou ji chytil za kotník. Sundal jsem jí botu. Druhou rukou jsem polechtal chodidlo.

Byla asi hodně lechtivá, protože jak sebou škubala, noha se mi vysmekla a trefila mě patou do brady. "Tak dost!!!" zařval sem a vytáhl z kapsy ještě jedny punčochy a svázal jí nohy k sobě. Pořád se odmítala podrobit a snažila se vstát. Vrátil jsem se do koupelny a vzal ještě jedny punčochy. Když jsem se vrátil, stála už a snažila se dostat ke dveřím. Chytil jsem ji, odtáhl zpátky k pohovce a shodil ji. Jeden konec punčoch jsem jí přivázal za nohy a druhej jsem uvázal k noze od gauče. Konečně byla úplně bezmocná. Pohled na její bezmocné tělo mě tak vzrušil, že jsem musel na chvíli odejít. Šel sem zpátky do kuchyně a napil se studené vody. Teprve teď jsem si pořádně uvědomil co jsem vlastně udělal. Přemítal jsem, jestli sem to trochu nepřehnal. Cesta zpátky už ale nebyla a měl sem dva dny, abych Janu zkrotil a přesvědčil ji, aby si to nechala líbit a nikde to nehlásila. Když jsem se vrátil, snažila se pořád dostat z pout. "Kdy už pochopíš, že tohle nemá smysl? " zahučel sem na ni. Cosi na mě vztekle zavrčela. Díval jsem se na její nohy a pocítil neodolatelnou touhu se s nimi pomazlit. Nejdřív jsem jí ale sundal druhou botu. Nerad bych, aby její podpatek skončil v mým oku. Potom jsem zabořil obličej do jejích chodidel. Pocítil jsem tu krásnou vůni a opět se vzrušil. Jana se snažila vysmeknout, ale neměla šanci. Jazykem jsem jí chtěl zajet mezi prsty, ale měla moc napnutý punčochy. Odvázal jsem ji tedy od nohy gauče. Pak jsem jí povolil pouta🡕 na nohou, takže měla jenom spoutané ruce. Chtěl jsem jí sundat punčochy, ale začala se zase bránit. Kopala okolo sebe jako divá. "Ta holka je snad ďábel, " pomyslel sem si. Potom jsem z ní serval punčochy.

Bránila se jako lev, ale neměla šanci. Pak jsem jí zase svázal nohy k sobě a ještě navíc přivázal palce k sobě. Pevně jsem chytil kotníky a přiblížil obličej k chodidlům. Začal jsem se mazlit s prsty. Po chvíli jsem jí zajel do mezer mezi prsty. Asi ji to lechtalo, protoře sebou začala kroutit. Zkusil jsem ji trochu polechtat špičkou jazyka na chodidle a lechtalo ji to taky. Tak jsem ji sundal z postele a položil na zem. Nohy jsem jí přivázal k topení tak šikovně, že s nimi nemohla ani pohnout. Vyndal jsem jí roubík abych ji slyšel prosit a naříkat a začal s lechtáním. Nejdřív jen tak pomalu na jedné noze. "HAHAHA, " začala se smát Jana. Chvilku jsem ji takhle lechtal než začala prosit abych ji pustil. "Prosím pusť mě, HAHAHA, dám ti HAHAHA všechno co HAHAHA chceš, prosíííííím HAHAHAHA smála se. " Neřekl jsem ani půl slova a začal ji lechtat oběma rukama a pořádně. "Ááááááááááá to lechtááááááááááááááá, " ječela, ale nepřestával jsem. Naopak, nechal jsem lechtání na nohou a pokračoval dál na břiše a na žebrech. Vůbec jsem netušil, že někdo může být tak lechtivý. Hlavně na žebrech se Jana smála tak, že se až dusila. Pohled do jejího rudého obličeje mě ještě víc rozpálil a začal jsem ji lechtat ze všech sil. Jana se už úplně přestala ovládat a házela sebou jak pominutá. Když už jsem si myslel, že má dost, přestal jsem a nechal ji vydechnout. Ležela na koberci a prudce oddechovala. Já taky, protože jsem vzrušením byl na vrcholu. Rozvázal jsem jí nohy od sebe a od stolu a poručil jsem - "Koukej mi to udělat nohama" a sudal jsem s župan. Moc se jí nechtělo, ale když jsem ji polechtal na žebrech, pustila se do toho. Protože jsem před ní klečel, musela zvednout nohy.

Ačkoliv se snažila, nebyla schopná udržet nohy ve stejné výšce. Každou chvilku jí skoluzly dolů. "Seš úplně neschopná mrcho!" houkl jsem na ni. Zvedl jsem ji a svázané ruce jí ještě zezadu přivázal ke krku, takže s nimi moc nemohla hýbat, aby se nedusila. Pak jsem si před ní lehl na zem a poručil - "Jestli mě do deseti minut neuděláš, tak tě budu lechtat celou hodinu. " Hrozba zabrala. Jana si sednula na zem tak, aby šlapkama dosáhla na můj penis a nemotorně začala. Moc jí to nešlo, tak jsem jí trochu pomohl slovy - "Oprava, jestli to neuděláš do patnácti minut, tak tě budu lechtat tři hodiny. " Viděl jsem její vyděšený pohled a ještě podotknul - "A nakonec sestrojím nějakej strojek, co tě bude lechtat celou noc. " Poté jsem slastně zavřel oči. Jana už zřejmě našla způsob, protože se mi vnitřku stehen dotýkala patama a pouze prsty u nohou mě dráždila. Ležel jsem se zavřenýma očima na koberci a sledoval, jak na mě pomalu přichází orgasmus. Po chvíli mi už začalo cukat v penisu, a tak jsem jí řekl - "Až se udělám, tak budeš pokračovat, dokud neřeknu dost. " "Ano pane, " hlesla. Zaradoval jsem se, zdálo se že už začíná dostávat rozum. Za necelou minutu se ze mě vyvalilo semeno a stákalo Janě po prstech dolů. "To stačí, přestaň, " řekl jsem jí a poručil - "A teď si olízej prsty. " "Ale to nejde, " vyhrkla po chvíli nešťastně. "To je mi jedno, dělej!" řekl jsem jí, ačkoliv mi bylo jasné, že dokud má ruce spoutané za zády, tak nemá šanci. "Dávám ti deset minut, až přijdu a uvidím to tam ještě, tak si mě nepřej. " Poté jsem se odebral zpět do kuchyně. Za deset minut jsem přišel a podíval se jí na nohy. Na povrchu sice byly čisté, ale když jsem je roztáhl od sebe, moje sperma tam bylo furt. Hned mi bylo jasné, že to někde utřela.

Taky jsem se jí hned zeptal. "Nikde jsem to neotřela, jen jsem to nestihla udělat, " řekla mi, ale uhýbala pohledem. "Opravdu?" zeptal jsem se ještě pro jistotu. "Ano, " pípla. "Tak dobře, " řekl jsem a odešel jsem pryč. Prošel jsem se po celém bytě a hledal tak dlouho, dokud jsem nenašel klubko pevného provazu a příhodné místo v bytě. Poté jsem se vrátil, chytil ji a vlekl ji do koupelny. Poručil jsem jí ať si vleze do vany a spoutal🡕 jí nohy k sobě. Pak jsem jí odvázal ruce od krku, ale nechal je stále spoutané. Nahoře jak byla tyč na závěs jsem provlekl provaz a jeden konec přivázal za spoutané ruce. Pak jsem za něj zatáhl tak silně, až se musela předklonit, aby si nevyvrátila ruce. Pak jsem zatáhl ještě trochu a pevně ho uvázal, aby se nemohl povolit. Nakonec jsem zhasnul a odešel. Šel jsem se dívat na televizi. Díval jsem se asi dvacet minut a furt mi bylo divné, že ji neslyším křičet a naříkat. Šel jsem se podívat zpátky, ale stále tam stála a když jsem jí zvedl hlavu, viděl jsem v jejích očích pohled plný bolesti. "Proč neprosíš o milost?" zeptal jsem se. "Nikdy, " zasyčela na mě. "Nade mnou nevyhraješ mrcho, " řekl jsem a napustil do poloviny vany studenou vodu. Pak jsem zapnul vařící vodu, ale jen aby trochu tekla a řekl - "Přijdu až budeš prosit" a odešel jsem. Byl jsem docela zvědav, jak dlouho to vydrží, a tak jsem chodil okolo. Asi po půl hodině, jsem zaslechl první zvuky. Zaposlouchal jsem se a slyšel jak zhluboka oddechuje. Za necelé dvě minuty už začala jemně skučet.

Asi za půl minuty jsem slyšel její křik. Přišel jsem a aniž bych vypnul vodu, zeptal jsem se co si přeje. "Vypni to prosím tě, " křičela. "Cože?" dělal jsem, že neslyším. "Vypni to, vyhrál si, " zařvala hystericky. "To je lepší, " řekl jsem a zastavil vodu. Pak jsem pustil rychlým proudem studenou a čekal až se voda ochladí. Pak jsem vodu vypnul. "Teď přijde trest za tvoji drzost. " Odvázal jsem provaz a utáhl jej tak, že si musela stoupnout na špičky, aby vůbec ještě mohla stát. "Přijdu za hodinu a jestli tě uslyším zavolat dřív, budeš tu stát další hodinu. " Zhasnul jsem a odešel jsem. Asi za půl hodiny jsem z koupelny zaslechl tlumené zvuky. Měla už opravdu bolesti, ale nehodlal jsem ji pustit dřív. Dělal jsem že to neslyším, ale začínal jsem být zase vzrušenej. "Takhle pozná že se mnou nejsou žerty a nebude zlobit, " říkal jsem si. Asi deset minut před hodinou jsem zašel do koupelny. Jana se na mě podívala s očekáváním podívala. Když jsem jí oznámil, že ještě není hodina, že se jdu jen podívat, nasadila tak zkroušený výraz, že jsem skoro podlehl a osvobodil ji. "Pořádek musí být, " řekl jsem si a odešel. Když hodina konečně uplynula, odvázal jsem jí ruce od stropu a rozvázal nohy. Ruce jsem radši nerozvazoval. Místo díků se sesula k zemi. "Vstávej svině!" houkl jsem na ni. Ani se nepohnula. Asi měla opravdu dost. Chtělo se mi na záchod, tak jsem ji tam nechal ležet. Když jsem vylezl ven, už neležela na zemi. Hlavou mi blesklo, jak se furt snažila dostat ke dveřím od bytu.

Okamžitě jsem se tam rozběhl a to v poslední chvíli, protože už si odemkla a právě zubama brala za kliku. "Tak tohle ne ty kurvo!" zařval jsem na ni sprostě, odtrhl ji od kliky, znovu zamknul a klíč schoval k sobě. Měl jsem strašnej vztek, hlavně na sebe za svou blbost, ale řekl jsem si že se nebudu rozčilovat. "Myslel jsem si že budeš hodná otrokyně a že si oba spolu užijeme, " začal jsem klidně, ačkoliv bych se na ni nejraději vrhnul a přivázal ji zpátky v koupelně. Ještě teď jsem byl rozklepanej z pocitu, že by utekla a někoho zavolala. "Ale tys mě chtěla podrazit, a proto ti předchozí mučení bude připadat jako předehra, " podotknul jsem a vlekl ji zpět. "Prosím, nech mě na pokoji, " začala brečet. "Co chceš, penize? Dám ti je, jenom mě pusť, " rozbrečela se úplně. "Tebe chci a neřvi nebo budeš mít proč, " odpověděl jsem jí a dovlekl ji do ložnice. "Prosím..." začala zase ale přehlušil jsem ji - "Ještě slovo a dostaneš roubík!" Zmlkla a já pokračoval v mém ďábelském plánu. Na chvíli jsem jí rozvázal ruce (neměl jsem strach jelikož po předchozí hodině v koupelně by nebyla schopná je ani pomalu sama zvednout. ) Každou ruku jsem přivázal zvlášť za hlavou tak, aby je měla nahoře a byl dobrý přístup do podpaždí. Jestli je tam lechtivá jsem se přesvědčil, když jsem ji polechtal. "Ííííííííííííí. " zaječela. "Jasně jsem ti říkal, abys držela hubu, ještě jednou a nacpu ti do huby hadr na zem, " řekl jsem a pokračoval dál. Nohy jsem jí pevně spoutal🡕 kotníkama k sobě a ještě k sobě přivázal palce. Jak sem jí přitom dával provaz mezi prsty, lechtalo ji to a snažila se uhnout. Pak sem odešel pryč hledat vhodné nástroje.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře