Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Setkání s paní učitelkou erotické povídky

Psali jsme si malou chvíli před naším shledáním všem možném od rána do noci. Byl víkend měla splín pohadala se s manželem tak utekla ven a psala mi jestli za ní nepřijedu, že nechce být sama . Proč ne . Sedl jsem do auta zaparkoval v OC a před Oc čekal na její první příchod. Byla velice sympatická od pohledu 2 děti se na její postavě dost vyřadili, ale co .Dali jsme v nedaleké kavárně kávu🡕 sebou a šli se projít na blízkou naplavku. Po chvilkove chůzi plné konverzace na návrh zda by si ještě něco dobrého dala byla odpověď šahnuti do rozkroku přes bouli pohlazení a polibek se slovy že mě. To přání jsem nemohl nevyslyšet a opět jsem ji políbil. Okolo chodili lidi ,ale ani to ji nezabranilo aby mi ho vytáhla z kalhot a začít mě dělat rukou na naplavce. Na to přišla otázka, že by to chtěla dlouho to prý neměla. Říkám si proč ne . Slušná zralá žena. Jdeme do auta . Cestou jsem rychle vymyslel místo. Párkrát cestou k autu mě opět vášnivé líbila . Přišli jsme k autu uvelebila se dovnitř a vyrazili jsme směr teplé místečko cesta chvíli zabrala a ženu opět svrběla prázdná dlaň. Tak se mi opět drala do kalhot.

Nezahalel jsem zapnul tempomat byl večer. Nemusel jsem tolik vnímat situace před sebou. A pravou rukou šmatralkou jsem se jí dral do kalhot taky rychle se jí podařilo zbavit kalhot a už si užívala rodeo na klitorisu ktery byl velký nešlo ani ve tmě sáhnout vedle . Prý to opravdu dlouho neměla a podle zaškubu těla a doslova prasklé přehrady jak její kunda tekla se jí moje akce🡕 moc líbila. Dojeli jsme na místo a mela krapet strach . Všude byla tma. Vešli jsme do budovy ani jeden jsme se nesnažili po jízdě v autě moc oblékat a věděl jsem ,že na nikoho nenarazime. Vešli jsme dovnitř rozsvítil jsem malinkou lampicku ,aby se madam nebála. Hned potom jsme se na sebe vrhli oblečení litalo všude po místnosti. Vysvobodil jsem ty její vytahany cecky které bohužel držela podprsenka nahoře tak to opravdu už pak nebyli .Přesto jsem každou z nich ochutnal ,protože byli opět velký trčeli do prostoru jak byla nadrzena jak stepní koza. Opět sem ji drzadil tu vytahanou kundu fakt nekecám tekla hned a pod tlakem.Odstrčila mě až sem zahucel do křesla a hned zaklekla a vzala si do parády můj ocas pleskala se sním po xichte sala jak dívá prirážela se na něj až ji tekli sliny a slzy. Nezapomněla se věnovat i kulkam. Když už měla dost postavila se ,že chce zezadu. Stoupnul jsem za ní, ale narval jsem do ní prsty a během chvíle ji přivodil orgasmus který byl doslova vidět všude, protože stříkala jak hasičská hadice. Kroutila se opřená ještě v extázi a hned jsem ji tam poslal moje pero do té ještě stažené kundy . vyjekla snad na celý barák.

Bušil jsem ji do těla hlava nehlava co to šlo .Když to po nějakém čase na mě šlo doslova na mě zařvala ať ji vystrikam tu její nenasytnou kundy. Její přání jsem ji splnil doslova jsem do ní hodil kýbl mrdky. Byla šťastná spokojená a ještě plná. Naše shledání se blížilo ke konci . Oblékli jsme se . S plnou kundou jsem ji dovezl ještě na večírek kde jsem ji nechal na pospas osudu a už jsme ji nikdy neviděl. Ještě chvíli potom jsme si psali, ale nebyla můj šále🡕 k čaje.

🕙 Přidáno 7.4.2024
📂 Kategorie: Zralé ženy

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře