Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex na zimáku erotické povídky

Předem se omlouvám za pravopisné chyby je to moje první povídka. Ale k věci. Byl čtvrtek odpoledne a jako každý čtvrtek se konal hokejový trénink MD. V týmu máme i jednu holku, říkejme jí třeba Viky. Viky je sportovní postavy, vysoká cca 175 cm, prsa 2-3, kundičku měla vyholenou a zadeček tak akorát. Po tréninku jsme ani jeden nespěchaly a ostatní spoluhráči už byli pryč. Zeptala se mě jestli se může jít osprchovat. Já jsem navrhl že by jsme se mohli jít sprchovat společně.

Chvíli se zdráhala, ale po chvilce přemlouvání svolila. Přišly jsme do sprchy odhodily ručníky na umyvadlo a šly zapnout vodu. Když se ke mě otočila čelem a já poprvé spatřil její kundičku, tak se mi okamžitě postavil. Samozřejmě si toho všimla a řekla - "jé ten je ale velikej. " já jsem se jen zasmál. Ona přišla blíž vzala si ho do ruky a začala pomalu stahovat předkožku. Za chvíli si klekla a kouřila mi ho. Asi za 3 minuty jsem vystříkl a vystříkal jí pusinku a obličej. Potom jsme se osprchovaly a šli jsme do kabiny. Tam si sedla na svoje místo a já na svoje. Odložila ručník vedle sebe a mě se zase postavil. Tak mi řekla ať jí vylížu kundičku. Tak jsem začal lízat a strkal jsem dovnitř nejdřív jeden prst a poté jsem přešel na dva a na chvíli na tři. Během 5 minut se udělala a vystříkla. Něco šlo na zem a něco šlo do mé pusy. Šťávičku měla moc dobrou. Až se vzpamatovala tak mi řekla ať jí ho tam strčím že prý bere prášky. Byla vlhká takže to šlo lehce. Tak jsem začal pomaličku zasouvat. Po chvíli jsem narazil na překážku. Ještě chvíli jsem jemně přirážel a po chvíli jsem přirazil tvrdě a panenská blána byla protržena. Zašel jsem si umýt penis. Až jsme přišel zpátky tak si jezdila rukou po kundičce. Zeptal jsem se jí jestli můžeme pokračovat. Řekla že ne, že až zítra. V pátek jsme měly prázdniny a tak nebyl problém přijet později domů. Stejně nikdo nebyl doma. Druhý den jsme se sešly znova v kabině a šli jsme na trénink. Po tréninku všichni spěchaly domů. Ale my dva jsme tam zůstaly a užívaly si. Ještě než jsem chtěl říct aby jsme šly do sprchy přišla ke mě a řekla jestli můžeme už teď. Já jsem řekl že jo. Tak si sedla obkročmo na můj klín a začala pomaličku přirážet.

Po chvíli na mě jezdila jako zkušená kurva. Asi za deset minut se udělala a já s ní. Až se vzpamatovala tak jsme šli do sprchy. Tam jsme si daly druhé kolo. přišel jsem k ní zezadu a když se ohýbala pro šampón tak jsem jí ho tam strčil zezadu. Zeptal jsme se jestli nechce zkusit anál a ona že jo že je to dobrý nápad. Tak jsem jí ho tam pomaličku začal strkat a po chvíli už jsem přirážel tvrději a tvrději. Mezitím co já jsem jí ho strkal do análu tak ona si škádlila kundičku a asi za 5 minut jsem se udělal a ona po chvíli se udělala i ona. Osprchovaly jsme se, přišly jsme do kabiny tam daly ještě jednu rychlovku kdy jsem jí znova vystříkal kundičku. Poté si ho vzala do pusy a očistila mi ho od semene, já jí vylízal kundičku. Pak jsme se oblékly a šli domů. A to co se stalo potom zase příště.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře