Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex přes internet erotické povídky

Tak takhle luxusní mrdačku jsem dlouho nezažila. Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak cítím tlak v podbříšku. Začalo to dost nevinně, jen jsem si chtěla přivydělat pár kaček na prázdniny , ale nebylo kde, tak jsem zabrousila na net. Chat je plný náruživých mužů, tak proč to nezkusit. Pěkný svalovec, co si mě podá a ještě finančně odmění? nikdy bych to nahlas neřekla, ale na chat se to píše lehce.

Za pár okamžiků začali odepisovat hromady chlapů. .tlustí, hubení, škaredí , ale i tací , kteří si neodvážili dát fotku na profil...

Jenže jeden Roman z Prahy neměl fotku, tak jsem ho požádala o zaslání. Když jsem po chvíli otevřela email s přílohou, málem jsem spadla ze židle🡕 . Takovej krásnej chlap!! Toho musim mít pomyslela jsem si a hned odepisovala. Domluvili jsme se tedy, že se nezávazně setkáme další večer. Moc jsem si nevěřila, ale nicméně jsem se náležitě vybavila. Přiléhavé tričko ve kterém mi krásně vynikají moje pevné trojky a minisukni, samozřejmě vysoké podpadky nesmí chybět. 20 - 00 čekám před restaurací. Zastaví u mě černá Audi Q7, má oblíbená. A z ní vyleze on ! Krasavec a namakanej. . až se mi kolena podlomí. Po vzájemném představení se odebereme do restaurace. Ten chlap mě nezkutečně rajcuje jen svou přítomností. Objedná šampus a předkrm. Výborně se bavíme, opravdu si rozumíme a je vidět, že je to chlap na úrovni. Večer příjemně utíká a já si říkám, že asi nic nebude. .a já bych tak chtěla! Už je kolem dvanácté a rozhodneme se jít. On zaplatí a já si mezitím odskočím na toaletu. Upravuji si make-up u zrcadla a najednou se otevřou dveře a v nich stojí on. Neváhám a zatáhnu ho za límec do kabinky. To ti to trvalo řeknu a už mu klečim u nohou. Rozepnu mu nedočkavě kalhoty🡕 a na mě vykoukne, už připravenej, 20 cm klacek . Je krásnej pomyslím si a už ho láduju do pusy.  Pořádně si ho rvu do krku, aby Románek věděl čeho si má vážit a myslim, že to v tý chvíli věděl moc dobře. Pořádně ho kouřim a pěkně vlhnu. Sundám mu kalhoty🡕 a začnu ho líbat od čuráka až ke krku. Líbání mi začne opětovat a sjíždí pomalu dolu. Velkou pozornost dává mým kozičkám, které si náležitě vychutnává. Dělá to přesně tak jak se mi to líbí, jako by mě znal. Jazykem krouží okolo mých trčících bradavek a pak je saje a jemně okusuje. Vůbec mi nevadí, že jsme na veřejném místě a hlasitě vzdychám neskutečným vzrušením. Je to jako by mnou procházel elektrický proud. Sklopí prkénko, abych si na něj mohla sednout. Přiklekne k mému klínu , vyhrne mi sukni🡕 a svlékne titěrná, krajkovaná tanga. Pak konečně přijde ta chvilka na kterou jsem se těšila, až konečně ochutná mojí skulinku. Musím uznat, že líže jako ďábel, saje mi poštěváček a jazykem prozkoumává hlubinu mojí broskvičky. Je to něco neskutečného, je opravdu velmi zkušený, to se musí uznat. V tuhle chvíli mi navodí první orgasmus , při kterém musím neskutečně zařvat, protože nepřestává lízat a já div neservu držák na toaletní papír. Taková slast se musí náležitě odměnit. Kleknu k němu a jemně mu začnu olizovat žaluda, je na něm vidět, že se mu to moc líbí. Potom mu olizuju célý péro a u toho mu mačkám koule. Pak už ho začnu zasouvat do pusy a když cítím pulzování jeho ptáka, tak přestanu, aby se hned nevystříkal a vydržel na to hlavní. Otočím se čelem k míse, zapřu se o ní a vyšpulím na něj zadek.

Hned pochopí , jak to chci a narve mi ho do kundičky, až po koule a nejdřív jemně přiráží. Jdu mu vstříc , to ocení a začně přirážet víc a víc. Nakládá mě neskutečným způsobem, že ani nestíhám odporovat. Potom se zase posadí na záchod on a já si na něj vlezu obkročmo, vášnivě ho políbím a osedlám si ho. Teď zase on poznává co je ve mně. Krouživými pohyby a rychlým nabodáváním jeho ptáka do mojí kundičky mu způsobuju slast a on mě za to náležitě odměňuje francouzákama. Po pár minutách ho ze mě vytáhne a začne stříkat, rychle se skloním, abych něco chytla do pusy a ukázala mu, že nejsem žádná netykavka. Tohle ródeo trvalo asi 20 minut a my jsme se po obléknutí a úpravě zevnějšku mohli nenápadně vytratit z restaurace. Odvezl mě před dům a než jsem vystoupila strčil mi do ruky 5000 Kč, prý za příjemný večer. Nic jsem nenamítala a poděkovala polibkem.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Školačky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře