Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sexuální orgie erotické povídky

Po absolvování gymnázia a nepřijetí na vysokou školu jsem přijala nabídku jedné soukromé firmy v Praze. Bohužel pro začátek jsem neměla dost financí na pronájem bytu a tak jsem přijala nabídku své vzdálené sestřenice, se kterou jsem trávila skoro každé prázdniny u babičky a která vlastnila vlastní byt, kde mi nabídla k užívání jeden pokoj. Darja byla o 5 let starší, a už od mých 13 let mne brala jako alibi na své schůzky, které jak je asi všem jasné nebyly nevinné.

Díky Darje jsem ve svých 13ti letech poznala jak je krásné, když muž líže holce kundičku, ve 14ti jsem přišla o panenství a poprvé vykouřila ocas jejímu o 30 let staršímu příteli, který mne pak ještě několikrát příležitostně šukal ve stohu za vesnicí. To už bylo v době, kdy k nám Darja moc nejezdila, protože už jí vesničtí chalani nepřipadali tak přitažliví. A nyní jsem si vybalovala svých pár hadříků v jejím bytě a poslouchala vyprávění o mejdanech, které s ní budu navštěvovat. Musím přiznat, že mne to moc lákalo i když jsem měla strach jak budu svůj nový život zvládat. Byl pátek a do firmy jsem měla nastoupit v pondělí, takže Darja usoudila, že když vyrazíme na sobotní mejdan, do pondělka si dostatečně odpočinu. Dokonce mi zapůjčila své rajcovní prádelko a nějaké oblečení a vyrazily jsme taxíkem k její známé. Ta vlastnila přepychovou vilu na okraji Prahy, kde se na zahradě pohybovalo již několik mužů a žen různého věku. Darja mne zavedla do domu, kde mne představila ženě ve věku asi 40 let, Janě - majitelce vily, která si mne dlouze prohlížela a uznale ohodnotila mé dobře narostlé kozičky, které se prý budou líbit. Doufám, žes jí seznámila s programem večera otočila se na Darju. Ta odpověděla, že ano i když mne zatím neřekla ani slovo, což napravila hned v šatně, kde jsme si byly odložit kabelky a odebraly se mezi ostatní na zahradu. Sice jsem z toho, že se budu účastnit hromadného sexu měla trochu obavu, spadla ze mne, když se k nám přidali dva muži ve věku asi 35 let. Oba už byli jen ve slipech a já zírala na jejich velké boule v nich. Děvčata, co kdybyste si taky něco odložily, usmál se jeden z nich, který se představil jako Zdeněk a odváděl si Darju k nedaleké lavičce. To už druhý, který se jmenoval Honza rozepínal můj dlouhý zip na zádech a zajel mi prsty až ke šňůrce černých tang.. Šaty zůstaly na zemi a Honza mne odváděl na kousek od nás rozloženou deku. Máš nádherný cecíky, ale to už Ti určitě řeklo mnoho mužů viď ? Zakoktala jsem, že néééé a on se zeptal, zda už jsem na nějakém takovém mejdánku byla. Opět jsem zakoktala že nééé a on hned pokračoval, zda jsem ještě panna. To taky nééé. Víc už jsem nestačila říct, neboť jeho ústa zakryla mé a jeho ruce mne zručně zbavily podprsenky, ze které vypadly tvrdé čtyřky s pěkně touhou naběhlými bradavkami. Sakra ty máš dudlíky, myslím, že dnes budeš na roztrhání. To už jsem ale cítila jeho horký dech na dece🡕 ntně vyholené kundičce, kterou mi odpoledne upravila Darja. Tanga skončily u podprsenky a já za chvíli sténala slastí. Teď ty, řekl Honza a stáhl si slipy, ze kterých se vyhoupl tvrdý, dlouhý ocas. Sice jsem ocas kouřila jen asi 5x líbilo se mu to a za chvilku mne položil zpátky na deku a zajel do mé roztoužené a už skoro rok nemrdané kundičky. Své orgasmy, které po sobě následovaly jsem vykřičela na celou zahradu a přilákala tím mnoho diváků mužského pohlaví.

Jakmile si s velkým křikem do mne ulevil Honza, už se mi do kundičky dral další s pěkně tvrdým čurákem. Sál mé dudlíky a přirážel do čvachtající kundičky, takže i s ním jsem prožila hned 2 orgasmy za sebou. Slyšela jsem jak říká, že jsem pěkně těsná a zval svého kamaráda, aby ho po vystříkání vystřídal. Byla jsem jako ve snu a když mi další zašeptal u ucha abych si klekla, poslechla jsem a nechala se vyšukávat zezadu. Tak pánové už nechte Denisu na pokoji, mám s ní své plány ozvalo se nade mnou když jsem dostala další dávku do kundičky. Byla to Jana a odváděla mne do sprchy. Až se osprchuješ tak přijď do vedlejšího pokoje. Chvíli jsme se mazlila se semenem, které mi stékalo po stehnech a cítila se jako v ráji. I když jsem neměla mnoho zkušeností, začínalo se mi to moc líbit. Když jsem asi po 20 minutách vstupovala do pokoje, Janu právě lízal nějaký mladý kluk. Když si mne všimla, odstrčila mu hlavu ze své do hladka vyholené kundičky a představila mi Rosťu. Jak se Ti líbí jeho čurák zeptala se Jana a já si teprve nyní všimla, že má šílené dlouhý ocas. Když mu přikázala aby mi ho dal do pusy, málem mi vylezly oči z důlků. Jana však ke mně přistoupila a tlačila mi hlavu stále k jeho čuráku. Už jsem ho cítila až v krku a začala jsem se dávit, ale Jana mne držela pevně, dokud ho do mne nenasoukal až po kulky. Potom povolila a přikázala, abych to zkusila sama. I když jsem se dusila, vzrušovalo mne to a já se snažila ze všech sil vyhovět.

Zbývalo mi ještě několik centimetrů, když opět pomohla Jana a přirazila mi hlavu k jeho rozkroku. Je dobrá Rosťo co ? Jo, slušná čubička zakřičel a začal tvrdě přirážet do mé pusy. Kroutila jsem nesouhlasně hlavou, ale Jana nepovolila. Až nyní jsem si všimla, že u nás stojí dva muži a natáčejí to na kameru. Pak najednou Rosťa přestal a já si musela vylézt na gynekologické křeslo, které nastavili do výše, aby lehce do mne mohl Rosťa vstoupit. Abych se nemohla bránit, přivázali mi ruce i nohy a poté do mne pomalu Rosťa začal vnikat, samozřejmě opět u nás stáli ti dva, aby všechno natočili. Pomalé pohyby a pak prudký vpád a nanovo, křičela jsem bolestí, ale přesto jsem nechtěla aby to brzy skončilo. Když už jsem se třásla při 4 orgasmu a další kundí láva vytékala kolem ocasu, dala Jana pokyn, aby už skončil. Výstřik, vytažení a natáčení pozvolného ukapávání semene z mé kundičky. Bylo to tak vzrušující, že jsem aniž bych si to uvědomovala vykřikla, že chci ještě. Neboj dočkáš se ještě hodně krásných věcí, ale takovýhle ocas už tady nemáme a Rosťa má i jiné povinnosti víš. Pak Jana i Rosťa odešli, objevila se nějaká starší žena a začala mne lízat zbytky semena z kundy a opět se vše natáčelo. Najednou jsem byla v místnosti sama a začínala jsem mít obavy co bude dál, když se objevil nějaký svalovec, který mne odvázal a odnesl do koupelny a položil do voňavé koupele. Začala jsem pomalu usínat, když se objevila starší žena ( myslím, že to byla tatáž, která mi vylízala semeno z kundičky), pomohla mi z vany, třela mi tělo froté ručníkem až mne to začínalo vzrušovat a já zavzdychala.

Usmála se, oblékla mne do průsvitného župánku a odváděla do pokoje. Zde byly dvě veliké postele vedle sebe. Na jedné ležela Darja a na druhé starší žena a každá z nich právě uspokojovala 3 muže najednou. V kundičce, v prdelce a v puse. Všimla jsem si, že Darja měla na zádech červené pruhy jako kdyby jí někdo sešvihal proutkem, ale v jejích očích jsem viděla uspokojení. Partneři obou žen se střídali v dírkách a asi po půl hodině se za mnou ozvalo - tak co Deniso, jsi schopná uspokojit našeho kamaráda ? Kývla jsem souhlasně hlavou, neboť jsem byla z toho koukání už zase pěkně vzrušená. Jana mne odvedla do místnosti, kde stál nahý muž s kápí na hlavě jako kat. Otřásla jsem se strachem a vzrušením zároveň. Neboj zlato, dnes projdeš všemi pokoji, ale příště už si budeš moct vybrat co bude vyhovovat jen Tobě řekla Jana a ponechala mne svému kamarádovi. Ten mi dal do úst roubík a vedl k lavici na kterou jsem si musela lehnout na břicho a pevně mne k ní přivázal, že jsem se nemohla ani pohnout. Slyšela jsem jak zasvištělo něco vzduchem a ucítila jsem první ránu na své prdelce. Za chvíli další a další a prdelku jsem měla v jednom ohni, když mne můj trapitel odvázal a poručil abych mu vykouřila za dobře provedenou práci ocas. Vyndal mi roubík a zasunul mi tam měkký ocas. I když se mu skoro nepostavil za chvíli se vystříkal a odvedl mne do vedlejšího pokoje. Tam se mne ujali dva muži a zavěsili do kožených pout. Třásla jsem se jako ratlíček, ne však strachy, ale chtíčem. Mým tajným snem bylo alespoň jednou v životě prožít tvrdé SM. Vzpomínám si, když jsem našla doma kazetu, kde týrali ženy, že jsem celou noc masturbovala a představovala si jak jednou z žen jsem já.

Byla jsem již zavěšena, když se objevila Jana opět s dvěma muži s kamerou. Pohledem na mé vystouplé bradavky jí bylo jasné, že se na to těším. Usmála se a řekla, že jsem velkým přínosem. V tom se do místnosti nahrnulo asi 5 mužů a 3 ženy, postavili se ke stěně a netrpělivě čekali co se bude dít. Byla jsem jako omámená, když ke mně přišli 2 muži a každý si začal hrát s jednou bradavkou. Nejdříve jemně, ale pak jejich tlak v prstech sílil a já hlasitým sténáním dávala najevo, že se mi to moc líbí, takže přistoupili k tvrdším prak🡕 tikám. Po mém druhém velmi hlasitém orgasmu ode mne odstoupili a oba muži s kamerou detailně natáčeli mé kozičky, na kterých byla zavěšena velká závaží a ostré svorky se stále víc a víc zakusovaly do bradavek. V tom ke mně přistoupil další muž a začal mi prsty projíždět kudničku, ze které se právě vyvalil další proud kundí lávy. Když přicvakl svorku za poštěváčka hvízdala jsem jako meluzína a když další přicvakl na růžové závojíčky křičela jsem, že se počúrám. V tom opět přistoupili muži s kamerou a několik rukou začalo tahat za svorky a závaží, čímž docílili toho, že jsem bolestí vypustila svůj močový měchýř. Najednou se u mne objevil další muž a začal mi uvolňovat závaží z koziček. Následoval další detail na vytahané bradavky a poté se do každé bradavky zakously ostré zoubky Jany a další ženy. Šílená bolest mi pronikala až do mozku, při tom jsem jen hlasitě zasténala své anooooo, takže jsem je vyprovokovala ještě k většímu zakousnutí. Za chvíli jsem byla zbavena svorek na kundě a přenesena k posteli, kde jsem byla postupně prcána a dál týrána na bradavkách přihlížejícími muži, kolik jich bylo jsem se nikdy nedozvěděla.

Vzbudila jsem se v jiném pokoji se starým mužem, který tvrdě spal. Potichu jsem se vytratila ztichlým domem do koupelny. Tam právě vykonával potřebu jakýsi mladík a když mne zahlédl ve sprše, hned se ke mně přidal. Všiml si mých nateklých bradavek a ihned se do nich zakousl. Bylo to neuvěřitelné, ale já měla opět orgasmus jako hrom a dožadovala jsem se dalšího šoustání. Když jsem se začala shánět po svém oblečení byla jsem odvedena do pokoje k Janě, kde jsem obdržela nejen své svršky, ale i tučnou odměnu. Jak se Ti u nás líbilo, zeptala se Jana a já musela přiznat, že moc. Prožít něco tak úžasného a ještě za to dostat zaplaceno, o tom se mi nikdy ani nesnilo. A odměny by mohly být i vyšší, záleží jen a jen na Tobě co a s kým budeš ochotna provádět. Počítám s Tebou příští týden již od pátku a teď běž, Darja už čeká v hale. Neděli jsem prospala a v pondělí svěží jako rybička nastoupila do zaměstnání. Práce bylo dost a tak než jsem se nadála byl večer. Tak to probíhalo až do pátku a já musím přiznat, že jsem byla dost natěšená co mne tam bude očekávat. V pátek nás šéf propustil hned po obědě, protože jsme měli všichni naděláno za celý týden a tak jsem ještě odpoledne nabrala síly spánkem a večer ujížděla taxíkem k Janě. Pochválila mne za včasný příchod a zeptala se, zda bych chtěla ukojit choutky jednoho sadistického pána, samozřejmě za tučný příplatek. Souhlasila jsem a dokonce se na to těšila jako malé dítě na svou oblíbenou hračku. Jana mne poslala do sprchy, kde jsem měla připravený župánek a poté mne odvedla do jedné z ložnic, kde bylo zabudováno několik snímacích kamer, to prý pro případ aby ochranka zaznamenala, že dotyčný porušil naše pravidla.

Jen co Jana odešla, objevil se starší muž ( tak kolem 50). Strhl ze mne župan a prudce mne přitáhl k sobě za kozičky. Viděl jsem Tě na videu, jsi skvělá kurva a prý se moc těšíš, že Ti udělám z kundy trhací kalendář a kozy Ti zvalchuju až budou celé modré. I když jsem byla asi trošku vyplašená, přesto jsem souhlasně pokývala hlavou. Tak mi ho nejdřív postav ty kurvo zařval a já zasunula jeho sice tlustý, ale povadlý ocas do pusy. Za chvíli už jsem ho měla plnou pusu a on mne držel pevně hlavu a ještě chvíli mi zvedal mandle. Pak mne hodil na postel a bez přípravy ( která nebyla nutná, neboť už jsem byla pěkně mokrá) ho do mne vrazil. Když mne vystříkal, klekl si ke kundě a najednou jsem cítila jak mi přicvakl na poštěváčka svorku a začal mne mrdat několika prsty. Byl surový a já křičela, i když jsem věděla, že kdyby náhodou prsty vytáhl řvala bych, aby pokračoval. Nic takového se však nestalo a já za chvíli cítila jak mi do kundy vniká něco tlustého. Byl to tlustý vibrátor, který do mne rval dokud se mu nezdálo, že by mne to mohlo konečně bolet, tak jak si on přál. Vrážel mi ho do kundy a zakousl se do jedné z bradavek, které už zase trčely jako dudlíky. Rozkoš se mi rozlévala celým tělem a když mi ještě občas zmáčkl svorku na poštěváčku ječela jsem jako Viktorka u splavu. Jo řvi svině, to miluju řval na mne a zakousával se do mých koziček až mi vyhrkly slzy do očí. Když jsem už ječela při asi 4 orgasmu, rozhodl se vyndat vibrátor, otočil mne na břicho a několika prsty začal rejdit v mé prdelce do které před tím plivl několik slin. Pak se rozhodl vykropit mi střeva a já sténala pod tlustým čurákem zajíždějícím mi do těsné prdelky. Když pak ještě občas rukou zmáčkl svorku s poštěváčkem řvala jsem jako raněné zvíře.

Už jsem upadala do bezvědomí, když mi začal bičíkem trestat právě vystříkanou prdelku. Křičela jsem, že se počúrám a on ještě přitvrdil. Konečně se dočkal výstřiku z čúrací dírky, zatahal za svorku a vzápětí jí bolestivě stáhl a najednou jsem byla v pokoji sama. Odpočiň si, za hodinu mám pro Tebe milé překvapení zašeptala mi Jana do ucha a já opět byla sama. Nevím jak dlouho jsem spala, ale probrala mne bolest, která projela mým tělem. Byla jsem jako omráčená a nevydala ze sebe ani hlásku i když jsem měla dojem, že mám kundu roztrhanou na malé kousíčky. Nade mnou se tyčil černoch, který na mne cenil své bílé zuby a každý prudký příraz doprovázel jeho výkřik. Když se zakousl do mé trčící bradavky, omdlela jsem. Probrala jsem se když nade mnou řval jako tygr a plnil mou kundu spermatem, které mi pak vytékalo až na prdelku. Jen co ze mne vytáhl svůj sice trochu povadlý ale stále obrovský ocas, začal mi sát bradavku, kterou před tím prokousl a já se začala svíjet v přenádherném orgasmu. Pak uchopil druhou bradavku a stejně nádherně jí laskal a když jsem to nejmíň očekávala opět silně zkousl a prokousl jí. Křičela jsem, svíjela se a z kundy mi stříkala nejen kundí láva, ale i dlouho zadržovaná moč. To mu opět postavilo obrovitý ocas a opět do mne prudce zajížděl. Omdlévala jsem bolestí i slastí a když jsem se probrala, cítila jsem jak mám ulepenou kundu a můj prznitel byl pryč. Pro dnešek máš volno, pokud sama chceš, můžeš si jít užívat do haly, sdělila mi Jana mezi dveřmi a odešla. Ještě chvíli jsem ležela, pak jsem odešla do sprchy a poté se vydala na výzvědy do haly.

Bydlím na vesnici a měla jsem starší kamarádku. Holky v mém věku tam prostě nebyly. Mě bylo skoro 13 a jí skoro 18. Kamarádili jsme spolu už víc jak 6 let. Chodívali jsme do staré stodoly a hrávali si tam a dělali blbiny. Když už věděla všechno o sexu, tak mi o tom vyprávěla. Já z toho moc moudrá nebyla. Ale když jí bylo 13 a půl, tak mi začla povídat, jak šuká s jedním klukem a jak je to nádherný. To už mě docela zajímalo. Jen jsem pořád nechápala, jak se může něco zasouvat do kundičky. A tak druhý den, přinesla ta kamarádka takový salátový okurek, zvaný hadovka. Svlékla si kalhoty🡕 i kalhotky, položila se na seno a pokrčila a do široka roztáhla nohy a začla si hladit kundičku a dráždit klitoris a vzdychajíc u toho mi všechno vysvětlovala a já pak užasle zírala, jak do její kundičky zajel okurek. Chvíli si to s ním dělala a když byla spokojená, tak si otřela kundičku kapesník🡕 em a oblíkla se. Když jí táhlo na 15 a mě na 10, zase sme se sešli ve stodole, ale přivedla sebou staršího kluka, seznámila nás a že mi spolu ukážou sex. Já se styděla, ale byla jsem zvědavá. Tak jsem si sedla a dívala se na ně. Nejen že jsem poprvě viděla nahého kluka, ale úplně všechno. Od toho jak mu ho kamarádka ztopořuje, přes kouření, lízání a šukání v několika polohách, ale až po výstřik sperma na kamarádčiny prsa a do pusy. Začínala jsem pomalu přemýšlet, že se mi líbí, co u toho kamarádka prožívá a jak vyvádí. Takže když začla studovat a scházívaly jsme míň. Tak jsem to zkusila s okurkem. To mi bylo 11 a půl. Samozřejmě jsem přišla o blánu o níž se mi jaksi kamarádka zapoměla zmínit a taky to bolelo. Ale jinak se mi to líbilo. Když jsem se jí pak s tím svěřila, trochu se vyděsila, ale pak se usmála a řekla, že už to mám aspoň za sebou a vím jaký to je. Čas ubíhal a ona se mi svěřila, že teď chodí ve městě se 32 letým ženatým mužem. A že umí fantasticky lízat a šukat a má ho prý velkého. Že jsou milenci a on jí všechno kupuje a dává jí i peníze. Pak s ním i několikrát přijela do stodoly a i si přede mnou užívali sex. Když jsem viděla, jak ho má opravdu velkého, dost mě to zaskočilo. A hlavně když ho pak do kamarádky bušil a ta křičela.

Bolestí, ale i slastí. A hlavně při orgasmech. Teď o prázdninách, jsme se měli zase jeden den setít ve stodole a měla přijít i s tím svým milencem. Jenže když už jsem tam byla, tak mi volala, že něco mimořádně má a že její milenec přijde sám a že je prý nadrženej, tak mu mám klidně podržet, že jí to nevadí. Já byla tak překvapená, že neš jsem stačila něco říct, ukončila hovor. A za chvíli přijel její milenec. Já mu vysvětlila, že kamarádka dnes nemůže a dost jsem se styděla, protože byl hezký a já si představovala, co se mnou dělá. Chvíli mlčky stál a díval se na mě a pak řekl, že se projedeme. Tak jsme šli k němu do auta a jeli. Nejdřív mě vzal do města, vzal mě na jídlo. Koupil mi řetízek. Pak koupil láhev vína a jeli jsme. Najednou jsme byli u zatopeného lomu. Vystoupili jsme, on otevřel víno a dal mi napít. Pak se napil taky a zase mi to dal. A posadil mě na kapotu auta. Já se zas raději napila, protože už mi bylo jasný co bude. Začal mi hladit stehna a vyhrnoval mi tak sukni🡕 a začal mi přejíždět prsty po kundičce přez kalhotky. Mě to bylo příjemné. Vzal mi láhev, napil se a postavil jí na zem a políbil mě a začal mi říkat jak musím mít krásně těsnou kundičku a jak jsem krásná, při tom mě svlékl i sebe. Péro už měl tvrdé a dal mi ho do ruky ať si s ním hraji a laskal mi kozičky. Já vzdychala a honila mu ho a líbilo se mi to. On mě laskal a říkal, že se nemusím bát. Že to sice bude bolet, ale že když mu hezky podržím, dá mi 500. Pak mě položil a lízal mě. A bylo to úžasné. Pak mě postavil na zem, otočil mě k autu, já se musela rozkročit a předklonit na kapotu a už jsem cítila, jak do mě zezadu zajíždí. Myslela jsem že mě roztrhne. Nejdřív ho do mě zasouval pomalu, ale pak si mě chytil za ramena a bušil ho do mě jak do kamarádky.

Já doslova řvala bolestí, ale zároveň i rozkoší. Tahle tvrdě mě šukal celou půlhodinu. Já myslela že zešílím. Pak ze mě vyjel a otočil mě k sobě a stlačil na kolena. Doslova mi ho narval do pusy a než jsem se nadála, stříkal mi to do krku, tak že chtíc nechcíc jsem to polykala. Ale bylo to fajn. Hlavně pak těch 500 které mi dal a chválil mě. Teď už to je dva měsíce a od té doby šuká kamarádku i mě. A já a kamarádka si užíváme i spolu a je to super. A náš milenec se na nás rád dívá a je tak nadržený, že nás pak obě šuká jak blázen.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře