Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sexuální terapie erotické povídky

Dávno jsem dospěl jsem do věku, kdy se z chlapce stává muž a já jsem zatím tuto skutečnost úspěšně ignoroval. Užíval jsem si pohodu bydlení u rodičů, stále navařeno, plnou lednici, vypráno, vyžehleno, jak říkala máma- "aby se náš Pavlíček měl dobře". Je to moc pohodlné, bezstarostné, ale má to pramálo společného s dospělým životem. Ne že bych ve svých 30 letech neměl práci, jako inženýr pracuji v jedné IT firmě, příjmy mám také slušné, ale chybí mi partnerka. Jsem ve vztahu k ženám plachý až stydlivý, jako maminčin mazánek - -)

Dlouho jsem tento svůj problém řešil vysedáváním po hodpodách s kamarády, nebo jsem využíval služeb lehkých žen. Teď mi ale došlo, že bych chtěl mít vztah, partnerku. Jeden kámoš z práce mi poradil - "Hele, tak když máš s těma ženskejma problém, zajdi za jednou moji známou, je to terapeutka, možná ti pomůže". "No to jo, si účtuje aspoň litr za hodinu, ne?" opáčil jsem. "Levná není, ale zase je dobrá, můžu ti dát číslo" řekl a napsal mi na kus papírku číslo na mobil. No nic, uvidíme, pustil jsem to z hlavy. Za pár dní, když jsem takhle o víkendu byl s našima na chatě a poflakoval jsem se na zahradě, bylo krásně, sluníčko, jsem si na to vzpomněl. "Pavle, nemáš žízeň?" zeptala se mě máma "Nestarej se" odpověděl jsem trochu nevrle, ale usmál jsem se. Vlastně proč to nezkusit, zavolám jí a pak se uvidí. Popadl jsem mobil a vyťukal to číslo, radši hned, než si to rozmyslím. "Prosím" ozval se příjemný ženský hlas "Ehm, no, ..., dobrý den, dostal jsem na Vás kontakt, že prej pomáháte, teda.....radíte co se vztahů týká"vykoktal jsem. "Ano, no tak radím, spíše můžeme probrat jak to máte a co se s tím dá udělat" "Jo, aha......a můžeme se nějak domluvit, třeba na příští týden?" "Dobře, moment, ........, hodí se vám to ve středu v 8 rádno?"zeptala se "Jo, před prací by to šlo, ok" " Tak dobře, je to ulice Májová 6, víte kde to je?" "Ano, ale i kdyby, mám navigaci tak si vás najdu" odpověděl jsem ležérně. "Dobře, můžu se ještě zeptat na jméno?" "Jo, jasně, Pavel Frak, divný méno co?" usmál jsem se. "Ani ne, tak ve středu nashle"odpověděla přátelsky. "Tak jo, díky, nashle". A je to. Tak tam zajdu no.

Ráno si tak sedím u novin, popíjím kávu🡕 a najednou jsem si uvědomil - ty vole, dyk je středa! Mám tu konzultaci, nebo terapii, nebo co to sakra je. Rychle jsem se oblékl a vyrazil. Do navigace jsem vyťukal "Májová 6" a vyrazil jsem. Asi za 20min. jsem zastavil u malé vilky v satelitní čtvrti za městem. "Dojeli jste na místo určení" vítězně sdělila navigace. "To vím taky, ty chytrej" řekl jsem směrem k navigaci a vystoupil z auta. Zazvonil jsem. "Pojďte dál, branka je otevřená"ozvalo se z reproduktoru u zvonků. Hm, pěkný to tu má, asi jsem se měl dát na psychologii, asi to vynáší víc. "Dobrý den, já jsem Dana" ve dveřích stála asi 28letá menší blondýnka, s pěknou postavou- malý kozičky, docela hubená. Měla na sobě upnutý tričko a džíny. "Dobrý den, Frak" odpověděl jsem a vešel dovnitř. "Tak se posaďte" ukázala mi na křeslo "Kávu, nebo čaj?"zeptala se "Děkuji, radši jenom minerálku"odpověděl jsem.

Odešla do vedlejší místnosti, no, měla pěknej zadeček, takovej vyšpulenej. To by šlo. Posadila se a pak jsem si chvilku povídali. Jak jsem plachej, nesmělej, jak se bojim žen, jak mám málo zkušeností, ..... "Pavle, ale jste takový milý mladý muž, proč si tak nevěříte?" " No, já ehm.... mám mindrák, že ho mám malýho" zrudl jsem a koukal do země. "Ale to jsou ty chlapy, myslej si, že každej musí mít 25cm, ach jo" usmála se a dodalal "Co to je malýho?" "No, já nevím, 12cm?" zvedl jsem oči. "Aha, to je ale normální průměr ne?" "A ještě mám problém, že se .....ehm....teda....postaví se mi, ale zase rychle měkne...."koktal jsem a koukal se na stůl. Dana se zvedla a prošla kolem mě a stála za mnou. "A to jako jste měl nějakou zkušenost, že jste neměl erekci, nebo co?" vyptávala se "No, tak nějak"

Cítil jsem jak je těsně za mnou a trochu jiným hlasem říká "Pavle, potřebuješ citlivou holku, která bude k tobě milá a dodá ti sebevědomí" "Hm" odpověděl jsem a přemýšlel jsem o tom, že mi začla tykat. Najednou jsem ucítil šimrání na levém uchu a pak její dech. Lízala mi jazykem levý boltec. Jen jsem přivřel oči. Pak se ke měl sklonila a začali jsme se líbat. Naše jazyky se vášnivě proplétaly. Cítil jsem jak mi tuhne klacek. Hladila mne po hrudi, vyhrnula mi tričko a hladila mi holé tělo. Pak mi začala líbat a kousat každý kousíček hrudníku a břicha, byl jsem jako ve snu, zhluboka jsem dýchal, cítil jsem jak se mi valí krev do hlavy, hladil jsem jí po vlasech. Pak mi rozepnula džíny a stáhla boxérky. Můj penis na ní vykoukl už pěkně trvdý a připravený, jemně mi ho začala honit a olizovat žalud. Bylo to krásné..... Pak můj pták zmizel v její pusince, její ústa po něm vlhce klouzala, rukou mi hnětla kouličky.

Nepřestávala zrychlovat, vzdychal jsem stále víc a víc. "U....u...ž to nevydržím" zasýpal jsem a začal jsem jí stříkat svou dávku semene do pusinky. Nezpomalovala a každý výstřik polykala. Pak mi zůstala s hlavou v klíně, olizovala poslední zbytky sperma, oba jsme oddychovali. Po chvilce uvedla hlavu - "Dáš mi prosím napít?" Podal jsem jí s úsměvem minerálku. "No, na první sezení dobrý" usmála se "příště si chci taky užít já" Usmíval jsem se a hladil jí po vlasech. "A kolik jsem dlužen?" "Nic, stačí když přijdeš příště..." No, člověče, ta terapie má něco do sebe.....

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Párty, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře