Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Seznámení s novou holkou erotické povídky

Můj děda, vášnivý chovatel králíku, se rozhodl zvýšit zásobu sena na příští zimu.

Kontaktoval rodinu Mullerových, kteří každý rok pečlivě suší seno na pujčené louce. Je to rodina, která je chudší. Otec invalidní důchodce, matka bez práce, dcera Jarka 17 let a syn Michal 20 let. Bydlí ve starším domě na vesnici a mají velkochov hlavně pro vlastní potřebu na pak na prodej pro ostatní.

Byli jsme s nimi domluvení, že si přijedu autem s vozíkem pro nějakou čerstvě posekánou trávu doma k usušení. Přijel jsem z práce, venku byla zrovna příšerná vedra a ten den jsem měl strašnou chuť na sex. Koukal jsem snad po každé sukni🡕 , kterou jsem potkal. Představoval jsem si, jaké mají ty dotyčné holky které jen potkávám prsa a jaké jsou asi při sexu. Doma jsem si dal rychlou sprchu, vzal na sebe červené tílko🡕 a kraťasy🡕 a jel autem a s vozíkem na domluvené místo. Přijedu tam a na louce celá rodina. Otec zrovna seděl u lahváče, matka hrabala trávu , syn sekal a dcera také hrabala.

Pohled jsem viděl zblízka poprvé. Většinou jsem jí viděl z auta jen na dálku a nikdy jsem si jí nevšiml. Krásných mladých 17 let, učí se na kuchařku, malá boubelka s pěknými prsy, černé vlasy na ramena, které měla stažené v culíku, byla červená a spocená z vedra. Na sobě měla malé modré kraťasy🡕 a bílé tílko🡕 , u kterého vynikaly opálená ramena. Hrabala hraběmi a poslouchala u toho muziku z mobilu. Koukám, kde ten Mobil hraje, ale nevidím. Pak si všímám, že si sahá na prso a vytahuje mobil z podprsenky. Docela zajímává kapsa. ..

Je to holka při těle, ale její váha, troufnu si říct jí jen sluší. Její bříško, prsa, zadeček. .. Vyhublé sexy holky, těch vídám hafo, ale tohle bylo něco jiného. Odvezl jsem jeden vozík s tím, že druhý den si přijedu pro další.

Na Jarku jsem nemohl přestat myslet. Na to, jak byla ohnutá u těch hrábí a měla to bílé tílko🡕 s vystrčenými kozami a jak se jí hýbaly, byl to pohled, co se mi zaryl do paměti.

Večer jsem si jí představoval, jak to s ní dělám a honil si u toho. Nemohl jsem na ní přestat myslet. Lákala mně tím, jak je obyčejná a jak se na mně podívala a pak zase pracovitě hrabala dál.

Druhý den jsem jel na louku o hodinu dřívě. A hned jsem se s ní začal bavit. Lichotil jsem jí, jak je šikovná a zeptal se, kde jí hraje ta hudba. Podívala se na mně, usmála se a šáhla si na prso. Byl jsem z toho uchvácen a dělal si srandu, jestli má nějakou kapsu na ten mobil. Ne je v pouzdře a už jsem zvyklá. Na Rihannu a Eminema jsem musel zareagovat, protože se mi tato píseň taky líbí. Dali jsme se do řeči a ona se na mně tak hezky podívala, jak se jí leskly oči a jak se dívala tak vášnívě a krásně. Byl jsem z toho úplně mimo. Hodně se mi líbila svou originálostí, že si na nic nehraje. Uši propichnuté, ale náušnice nenosila, nehty trochu delší ale ne moc, nenalakované a obličej taky nenamalovanej. To mě rajcovalo najednou nejvíc.

Flirtoval jsem s ní, pomohl jsem ji s prací. To nechtěla, že to zvládne. Chtěl jsem na ní telefon, ale neměl jsem se k tomu, abych si o něj řekl.

Klasika pro dnešní mládež FACEBOOK. Hned večer jsem si ji dal do přítel, druhý den si mně potvrdila. Napsal jsem jí jak se má a začala si se mnou psát. Pak se mně zeptala, jestli nejezdím na diskárnu, že se pořádá ve vesnici kousek od nás. Abych udělal důležitého, tak jsem napsal že jen občas. Pozvala mně na sobotu, jestli bych jí nevzal s její kámošku.

Vzal jsem je na diskoteku Jarku i její kámošku. Holky se začaly bavit a já s nimi. Tančily jsme a bavily se. Při ploužáku jsem vyznal Jarce lásku. Už jsem to nemohl vydržet a vyznal jsem, co k ní cítím.

Spadlo to ze mně, ale s ní to nějak nic nedělalo. Je nedobytná? Je panna? Má kluka? Stydí se?

Tohle mi vrtalo hlavou.

A opravdu jsem to uhodl. ..Styděla se. ..Když měla vedle sebe kamarádku snažila se být co nejdál ode mně ale když jsem byl jen já a ona tak jsem se jí mohl i dotknout.

Odvezl jsem holky domů a bez polibku jsem odjel.

Druhý den jsme měli s Jarkou rande. Šli jsme se procházet na louku směrem do lesa, docela dálka, ale byla to chvíle. Jen já a ona. Šla vedle mně a bavily jsme se o hudbě co poslouchám, co dělám ve volném čase a tisíce otázek kolem. "Já ještě štěstí na nějakou trvalou známost jsem neměla. Kluk, se kterým jsem chodila, tak ten mně podváděl a hrál automaty. " Začala se mi zpovídat.

Hladil jsem jí a utišoval ji, že jsem jinej, že se mi opravdu líbí a jsem do ní zamilovanej. Hladil jsem jí a chtěl jsem se s ni konečně políbit. Usadili jsme se na louce u lesa, kde nikdo nebyl. Seděla na zadečku, já ležel na boku vedle ní a povídali jsme si. Pak jsem to už nemohl vydržet a políbil jsem ji. Ona mi hned polibek vrátila a začali jsme se líbat. Něžně jsme se líbali a ona se na mě dívala těma svýma zelenýma očima.

Pak jsem jí povalil do trávy a byl jsem svým tělem nad ní. Líbal jsem se s ní a tričko🡕 jsem nadzvedával nahorů.

Automaticky mně zastavila, že sex hned nechce, že se mám pokusit fantazírovat. Aha lehl jsem si vedle ní. Líbal se s ní a hrál si rukou na jejím těle. Mohl jsem se dotýkat pupíku, ale také jsem si mohl šáhnout na podpsenku a dokonce jsem se dostál i k tomu, že mi vyndala kozy z podpsenky a já si s nimi mohl hrát. Připadal jsem si jak puberťák, co má vedle sebe poprvé holku. Hrál jsem si s jejími pevnýma velkýma kozama, hladil ji bradavky a Jarce se to líbilo. Líbilo se ji, když se jí mohu dotýkat a tak jsem se dotýkal dál. Zajel jsem jí rukou pod kalhotky a prsty cítil hebkou kůži a pak jsem už narazil na pichlavé chloupky.

Zajel jsem přes kost až dolu na její vaginu. Dvěma prsty jsem jí kroužil nad poštěváčkem, ona se začala napínat a vzdychat. Dokola a dokola jsem jí to dělal rukou. Už se semnou nelíbala, jen vzdychala a kroutila se vzrušením. Kroužil jsem jí rukou dokola po poštěváčku a pak jí zajel do suché kundičky prostředníčkem. Opřel jsem si šikovně ruku nad vagínou a prsteníčkem jsem jí to dělal. Vzdychala "achhhhhhhhhhhhh, achhhhhhh" zavřela oči a otevřela; nadzvedla hlavu, dívala se a pak si jí zase položila. Prst byl v její kundičce a cítil jsem, jak mi ho kundička sevřela .

Dovolila i další prst a já do ní zajel dvěma prsty. Každým prstěním vzdychala a vychutnávala si tuto emoci v těle. Byla mokrá a já jí prstil dál tak, aby se jí to líbilo a byla spokojená.

Nechala mi to dělat snad pul hodiny. Pak už mi šáhla po ruce a vyndala mi jí.

Byl jsem nadrženej a povytáhl jsem jí tričko🡕 . Kozy měla venku z bílé podprsenky. Koukaly na mě, byly to kulaté nabušené čtyřky s hnědými bradavkami. Znova jsem se s nimi hrál a ona. ..No jo kluci a kozy. ..a tím reagovala na moje časté dotyky na prsou.

Leželi jsme na té louce. Já nadrženej jak prase a ona spokojená po masturbaci. Nic dalšího mi nedovolila, že prý je na to čas a musím být vyzkoušenej. Že není nějaká novodová kurva, co rozdává na počkání. ..

Tím náš vztah začal. ..

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře