Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Silný lék erotické povídky

Patřím k bytostem, které vlastně neexistují. Má to ale tu výhodu, že mohu vidět věci, které nikdo jiný nevidí. Jako onoho dne... Jednou se já a můj penis možná rozhodneme sepsat paměti a v nich nesmí chybět ani ona lesbická orgie, o které se rozepíšeme. Jako kdyby se to stalo včera. Bylo to opravdu nedávno, kdy se mým očím naskytl kýžený výjev.

Můžu děkovat Bohu za to, že pracuji jako uklízeč na nemocničním oddělení K. Chvála Bohu za všechny ty klíčové dírky a nedovřené dveře. Na příjem přivezli akutní případ. Jedna dívka do sebe v sebevražedném záchvatu nacpala prášky, ale naštěstí se jí pokus nezdařil... nebo zdařil? To záleží na tom, z které strany se na to člověk dívá. Nejvíc mě udivovalo, jak mohlo takovou rozkošnou holčičku v nejlepších letech vůbec napadnou, že si vezme život. Nejspíš to bylo kvůli klukovi nebo prostě neměla peníze. Jedině tyhle dvě věci mohly být na pozadí. Jako uklízeč se můžu naprosto legálně pohybovat v nejroztodivnějších koutech naší nemocnice nebo se zdržovat déle než je zdrávo najednom a tomtéž místě, aniž si toho kdo všimne. Kočičce, co si chtěla vžít život vypumpovali, jak už to takv takovýchhle případech bývá žaludek a pak ji dali na pozorovací oddělení, aby si tu pár dní odpočinula. Tohle oddělení vedla stan🡕 iční sestra Rita. Vynikající ošetřovatelka alespoň podle toho, co jsem o ní slyšel, ale mohu vám toho prozradit mnohem víc! Včera byla Rita obzvláště rozkošná. Vypadala jako pralinka, mandlové oči, načerněné obočí, božská, temně rudá ústa, která našince přímo vybízela ke znásilnění. Při pohledu na ni mě jímala závrať, ona prostě... se vymykala všem zákonům přírody! Rita měla ovšem jednu vadu - teda záleží na tom, z které strany se na to člověk dívá - dávala přednost ženám. To už bylo tady v nemocnici všeobecně známé. Holky říkávají, že ti největší fešáci jsou většinou teplouši, což je taky vlastně plýtvání dary matky přírody, ale já zase můžu směle tvrdit opak. Ta nejrozkošnější koťátka bývají většinou lesbičky. Zajímavé na celé téhle věci je, že už na příjmu jsem se doslechl, že i ta sebevražedkyně, Pavlína, je lezba. V pozadí její tragické touhy po smrti nestrašil žádný kluk, ale dívka. Dívka! Teď už vám to asi začíná docházet, že jo? Jakmile přišla Rita na službu, začal jsem si hrát na soukromého detektiva, sledoval jsem ji, naprosto nevinně zametaje chodbu, kdykoli se přiblížila k jednolůžkovému pokoji s Pavlínou. Byl jsem zvědavý, jak asi na sobě poznají, že je přitahuje stejné pohlaví. A zvlášť mě zajímalo, co bude následovat! Protože vidět dvě holky, jak si to rozdávají, to je pro mě to nejrajcovnější na světě. Často si půjčuji lesbická videa a celé hodiny si honím ocas. Při těchle nádherných scénách se dokážu udělat kolikrát chci a klacek mám pak několik dní zarudlý a ochablý. Ale po pár dnech se můj proutek zase zmátoří, připravený na cokoli. Díky takovým videofilmům se člověk hodně dozví o tom, jak to holky chtějí dělat. Na které nejcitlivější struny přiložit prsty, aby našinec vyloudil tu nejlíbeznější muziku, jestli chápete, co tím myslím.

Musím se přiznat, že jsem propásl úvod, tedy to, jak to na sobě poznaly. Když jsem přiložil oko ke klíčové dírce, ty dvě už o sobě věděly své a patrně to byla ubrečená, dojemná scéna, ošetřovatelka uklidňuje pacientku - no a co je na tom! Z Pavlíny se vyklubala náramně čilá a náruživá osůbka. Když si rozvázala drdol, zaplavily její bledé tváře dlouhé lesklé havraní vlasy. Můj ocas se mi napínal jako železný prut a já se třel o smeták, aniž jsem ovšem sundal oko z klíčové dírky. Rita tam stála zprvu odvrácená od Pavlíny, Nakláněla se nad umyvadlem a dívala se do zrcadla zasněnýma očima a jedním prstem si prohlížela rudě nalíčená ústa. Vjú! Její tmavé vlasy pod čepcem a snědá pokožka svědčily o tom, že její dávní předci pocházeli nejspíš někde od Středomoří. Pavlína se jí trochu podobala, i když působila evropštějším, chladnějším dojmem. Klíčovou dírkou jsem mohl přímo cítit vůni obou vzrušených, nadržených piček. Rita se sklonila ke kohoutku a napila se přímo z něj. Když jsem viděl, jak na mě zpod bílých šatů vykoukl zadeček jako hruštička, dostal jsem příšernou chuť vrazit do pokoje, přidřepnout u postele a výt jako láskou posedlý vlk. V tom jsem uviděl, že Pavlína odhodila přikrývku ze svého hebkého těla. Vypadala stejně roztouženě jako já. Chtělo se jí výt, dokud se nad ní Rita neslituje a neposadí se na bobek přesně nad její obličej a nechá ji ochutnat tu svou ochmýřenou, chtíčem se lesknoucí, mokrou broskvičku. Když Rita dopila, obrátila se s úsměvem na Pavlínu a zručně si hřbetem ruky otřela z brady několik kapiček. Její plané, ohnivě rudé nehty se zablyštěly na světle, které do pokoje dopadalo okenními žaluziemi. Pak se pohnula směrem k Pavlíně.

Pohybovala se jako zhypnotizovaná a zdálo se, že má kolem sebe svatozář. Vypadala úplně jako anděl, který obživl a vystoupil z jakési náboženské malby na zdi. Pavlína na ni bez dechu zírala a na jednom spánku jí vystoupila pulsující céva. Musíme být pěkně potichu, aby nás nikdo nenačapal, zachraptěla Rita a začala si pomalu rozepínat knoflíky svých bílých šatů. Nemohla odtrhnout oči od obnažené sametové kůže Pavlíny. Upřeně si prohlížela její báječná ňadra, dmoucí se na štíhlém trupu, vosí pas a hebký, ale životu nebezpečný Bermudský trojúhelník mezi jejími stehny. Křehká jako malá holčička. Ale Pavlína nebyla žádné děvčátko, nýbrž zralá žena na vrcholu svého rozkvětu! Pohupujíc oblými boky vhupsla Rita k Pavlíně do postele a posadila se na bobek nad jejími lýtky. Potom pomalu, mazlivě jela rukou vzhůru k bokům a její nádherné prsy jí přitom vyklouzávaly z podprsenky. Zadržoval jsem dech ze všech sil. Neodvažoval jsem se ani pohnout ze strachu, aby jedno jediné vydechnutí do klíčové dírky nezpůsobilo, že by tento fantastický obrázek zmizel v nicotě. Samozřejmě jsem se bál, že také půjde někdo kolem a uvidí mě, jak tu stojím sehnutý a opřený o tyč smetáku, jako chtíčem zmámený pes nalehlý na háravou fenu. Ale vzápětí jsem na všechno zapomněl, protože v té chvíli Pavlína spatřila svůj zrcadlový obraz v Ritiných rozevřených, lesknoucích se panenkách. Pokaždé, když Rita zamrkala, byla Pavlína v jejích očích čím dál krásnější. Prohlížela si ji intenzívně znovu a znovu čím dál vzrušeněji, roztouženěji. Jejich vášeň se přenesla i na mě. Měl jsem pocit, jako kdybych byl na místě Pavlíny a intenzívně vnímal, jak ke mně tenkým prostěradlem proudí sálavé horko z Ritiných slabin a rozlévá se mi po lýtkách.

Ritina kolena se rozechvěla fyzickou námahou, když se konečně naklonila nade mě, zavřela oči, vzala můj obličej do svých rukou a jejížhnoucí dech ovanul mé rty. V téže chvíli mi do nich zabořila svá rudá ústa v niterném polibku, který se vsál neodbytně do mého vědomí a zpustošil veškeré zbytky mé touhy po smrti. Chtěla jsem oslavit život! Oslavit ho orgasmy na pomezí smrti! Dvě slzy skanuly na mé úzké, dlouhé řasy, než jsem se odvážila otevřít oči a znova na ni pohlédnout. Za dveřmi stojí vzrušený neznámý a onanuje o tyč smetáku a myslí si, že o něm nikdo neví. Ale to nic. Je to docela vzrušující, když mě někdo šmíruje, jak šoustám takříkajíc o svůj život! Rita vylovila ze šatů svá těžká ňadra, rozepjala si ještě pár knoflíků a nechala bílou látku spadnout přes ramena a záda, až jí zůstala viset okolo pasu jako stržená svatozář. Jako dva obrovské polštáře přiložila oba své prsy k mému klínu. Pokrčila jsem kolena co nejvíc a přidržovala jsem si je rukama v podkolení. Moje čtyři růžové "rtíky" se zeširoka a vábivě smály vstříc Ritě. Neviděla jsem, ale cítila, opravdu jsem cítila, jak ze mně vytryskl pramínek lesklé šťávy a stékal mi dolů k zadečku. Rita ji žádostivě ochutnala. Pak popadla svoje levé ňadro jako kojná a začala mi ztuhlou bradavku kroužit kolem rozbolavělého poštěváčku a přejíždět po něm sem a tam. Myslela jsem, že mě to roztrhá na kousky! Tahle božská bolest být vydražďovaná až k zešílení, bez možnosti si alespoň chviličku odpočinout. Exploze orgasmu se blížila, dotkla se jen tak mimochodem mého těla a pak začala odeznívat. Obě jsme skřípaly zuby nad tím sklamáním, když v tom přišel vrchol fantastické slasti!

Zakousla jsem se do cípu prostěradla a ucítila jsem suchou vůni čpavku a dezinfekce, klinická čistota, čert ji vem v téhle chvíli primitivního chtíče, kdy člověk touží pocítit jen čiré vůně ukojeného pohlaví! Svírala jsem ale prostěradlo pevně zuby, jinak bych musela vykřiknout, a to by mohlo vzbudit nežádoucí pozornost někoho, kdo by šel kolem pokoje (Nepočítám ovšem toho šmíráka za dveřmi, který si určitě honí ocas, až mu tečou sliny z klíčové dírky. Ať si tam klidně stojí. A ať mu tam klidně stojí. Ať se nám dívá do piček, které nikdy nepocítí kolem svého pulzujícího klacku!). V té chvíli jsem zatoužila po Ritině jazyku. Jako kdyby mi četla myšlenky, naklonila se nad mou horkou a zduřelou mušličkou, vsála mlasknutím moje stydké pysky a pak je sála jeden po druhém. Příšerně jsem přitom sténala. Tohle je tedy mušlička, zašeptala napůl vážně, napůl žertovně a vklouzla mi prsty do rozměklé jeskyňky co nejhloub. A tohle je zase perlička? dodala, zakvílela slastí a rychle přiložila rty k mému poštěváčku. Zasupěla jsem. Chtěla jsem, aby toho řekla ještě víc, ale nemohla protože měla plnou pusu... Zvedla jsem jí svůj podbříšek vstříc a třela se čím dál rychleji o hbitou špičku jejího neúnavného jazýčku. Najednou jazyk ve mně zmizel celý a já jsem jen tak tak stačila hlasitý výkřik zdusit v prostěradle. Zkušený jazyk se ve mně svíjel jako rajský hádek! Kroutil se ve mně, škubal sebou, hrál si, klouzal dovnitř a vyjížděl ven. Tu a tam sekl hádek po citlivém místě u zadečku a mně se vždycky zatmělo před očima. Bylo to jako oheň a led zároveň. Ritin zkušený jazýček by dokázal rozparádit i sedmimílové boty, kdyby chtěl. Věděla jsem přesně, čemu se říká slastiplné lízání.

Veškerá moje melancholie byla ta tam. A tak nebylo divu, že mým tělem projel drtivý orgasmus, který se bez přehánění mohl nazvat oním proslulým Vetřelcem. Když jsem po chvíli znovu otevřela oči, zjistila jsem, že se perspektiva změnila. Dívala jsem se přímo do mokré, měkké štěrbiny, která klesala rytmicky k mému obličeji a pak se zase od něho odtahovala. Rita klečela nade mnou a přidržovala se pohyblivého kovového věšáku, který byl připevněn nad mou postelí. Omámeně jsem otevřela pusu a rty jsem pevně přisála k její broskvičce. A Rita na mně jezdila a jezdila. Žádostivě si olizovala žhnoucí ústa a nekontrolovaně házela hlavou sem a tam, do stran, dozadu, dopředu, kroutila jí, až se jí uvolnil čepec a spadl na podlahu. Óóóóóch, pij! vydechla slastně. Tohle je univerzální lék, který vyléčí všechny ráá-áány... ách, ještě víc, přesně tak... ojojoj! Celá se rozevřela a její trpká, perlivá a silná medicína mi stékala do pusy. Zatímco jsem jí lízala čím dál usilovněji, zlehka, jak motýlími křídly, jsem jí rukou objížděla všechny křivky a obliny. Kdykoli poklesla, chňapala jsem ji po bujných ňadrech a tahala ji za kamenné, tvrdé bradavky. Pokaždé se otřásla a překvapeně nadskočila. Můj obličej se leskl jejími šťávami, které voněly stejně jako ty moje. "Miluj bližního svého podle sebe sama", pomyslela jsem si. Byla to pravda. Tedy pokud člověk poněkud změnil původní smysl... Bože, už budu! Celý pokoj se zaplnil jejím kvílením. Najednou se zarazila uprostřed pohybu, její záda se trochu nahrbila a klouby ruky svírající věšák zbělaly. Celá se roztřásla a já opravdu cítila její niterný, tichý výkřik úlevy, který byla nucena ztlumit.

Najednou jsem se vrátil z Pavlíny do reality za dveřmi a stál jsem tam přitisknutý na smeták a celý rozpálený. Ústa jsem měl úplně vyprahlá po té nezapomenutelné podívané na fantastickou erotickou hru. Zúčastnil jsem se vlastně parádního čísla, díky nastokrát, že člověk má fantazii. Přesně ve chvíli, kdy Rita dospěla k vyvrcholení a já viděl Pavlínu, jak ji pro zvýšení slasti zastrčila jeden prst do zadečku, můj klacek v kalhotách🡕 explodoval jako sopka. Křečovitě jsem s sebou cloumal a cítil jsem, jak mi kalhoty🡕 mokvají. Smeták bouchl o podlahu a vzápětí kolem mě proklouzla jedna mladičká ošetřovatelka. Podívala se na smeták, překročila ho a pokračovala dál, jako bych byl vzduch. Uklizeči nemají nárok na nějakou zvláštní pozornost. Rita si právě zapínala šaty🡕 a nasazovala čepec. Pavlína se přikryla a opřela si hlavu o paži, jejíž loket připomínal zlomené kopí. Obličej měla po té jízdě celý zrůžovělý, oči malátné a zamžené, ale ukojené. Rita se oblékla nejen do své uniformy, ale nasadila i profesionální výraz. Když se otočila do zrcadla, už z ní byla opět přísná, upjatá ošetřovatelka. Ani se neusmála. Jenom si uhladila šaty🡕 , upravila účes a s lišáckým mrknutím na Pavlínu vyplula ze dveří. Málem mě praštila dveřmi do hlavy, jak jsem byl zvědavý. Ale na poslední chvíli jsem ještě stačil uhnout. Tiše jsem si pískal a zametal jsem chodbu, na kalhotech🡕 velkou mokrou skvrnu. Nikdo se mě nebude na nic vyptávat, a i kdyby, tak mu řeknu, že jsem se polil vodou z kýble. Uklízeči, existují vůbec?

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře