Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Silvestrovské hrátky erotické povídky

Jednou jsme se z přáteli rozhodli strávit silvestra na jedné chatě, každý pár měl svůj pokoj a pěkně jsme si to tam užívali ale zrovna na silvestra se nám totálně ucpal odpad od záchodu a protože jsme byli uprostřed vesnice, nemohli jsme chodit nikam vedle chatky. Nenápadně jsme každý chodili na malou do vany a slavili vesele dál. S přítelem jsme provozovali aji různé sexuální hrátky všeho druhu, takže jsme před sebou neměli žádné zábrany.

Asi tak po druhé hodině ranní jsme se už chystali jít všichni spát a já si ještě potřebovala odskočit na malou ale v koupelně si to vesele rozdávali naši přátelé a já musela jít do postele za přítelem z plným močákem. Když jsme byli už pěkně rozrajcovaní, chtěla jsem se taky hezky udělat ale už jsem to držela hezky dlouho sotva na krajíčku a tak jsem mu řekla ať dá podemně aspoň ručník, že už se asi polulám. Když mně začal dráždit jazykem chvílemi už jsem fakt ucvrkávala ale jemu se to moc líbilo. Nakonec jsem se po dlouhé době dostala do koupelny a s úlevou jsem tu záplavu pustila do vany ale to jsem ještě netušila co mne čeká ráno. Bylo asi půl osmé, když mně probudila potřeba se vykadit. To víte jak se hodně pije, tak ráno se pak tlačí na vás bobeček. Každou minutou co jsem přemýšlela kam jít se má potřeba kadit stále stupňovala, asi jsem se dost vrtěla v posteli, protože za chvíli se probudil i můj přítel.

Začal mně hladit a já se mu svěřila, že se mi strašně chce na velkou, pěkně ho to asi vydráždilo, protože mně hned začal přemlouvat, že půjdeme do koupelny a tam to udělám před ním do vany. Snažila jsem se to udržet co nejdéle ale kolem deváté už to lezlo ven a já už nemněla sílu to zadržovat, kývla jsem na něho že už musím a vletěli jsme oba do koupelny ale já se strašně styděla to dělat před ním. Byli jsme oba už nazí a já se držela za zadek a málem brečela, co mám dělat? Sedla jsem si na kraj vany ale tlak na mou dírku byl tak velký, že jsem si čupla a začala tlačit, přítel mně hladil a onanoval přitom. Nechtěla jsem to udělat na podlahu ale nešlo to zastavit a já čůrala a kadila pořád dál, za chvíli začal stříkat obrovskou dávku semene, tolik jsem toho u něj ještě nezažila. Pak jsme se ještě chvilku mazlili a zabalili všechno do novin. Přítel to pak někam vyhodil a byl na mně celý den tak milý a pozorný až jsem si říkala, že co se vlastně stalo nebylo zase tak zlý.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Piss

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře