Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Škola hrou erotické povídky

Adéla na tuhle chvíli čekala už dlouho. Vlastně od první chvíle, kdy ho spatřila, jak vchází do třídy. Ta bába, co ji měli na matiku, konečně odešla do důchodů a škola jako náhradu sehnala tohohle poloboha. Asi by to neudělali, kdyby tušili, že studentky budou o hodinách místo derivací počítat pravděpodobnost, s jakou se jim pan učitel bude chtít dostat do kalhotek. Adéle vyšlo, že její šance jsou nulové. Adéla ale naštěstí nikdy nebyla moc dobrá v matice.

A taky nebyla na první pohled ničím zajímavá. Průměrná sedmnáctiletá gymnazistka. Hezká, ale obyčejná panna. A s tajemstvím. S tajemstvím, se kterým se nesvěřila nikomu. Adéla měla totiž hříšné myšlenky. Adéla chtěla sex. Hodně sexu. Chtěla, aby po ní muži toužili a ona toužila po nich. Na šukání myslela snad odjakživa. Už si ani nedokázala vzpomenout, kdy měla první orgasmus; každopádně jich od té doby měla tisíce. Ráda si hrála sama se sebou. Nepřipadalo jí to správné, ale nedokázala se ovládnout. Každou volnou chvíli trávila laskáním své kundičky. O hodinách odcházela na toaletu, kde snila o mrdání, doma pod peřinou si něžně hladila svoji pičku a představovala si, že prsty dráždící její klitoris nepatří jí, ale jemu...

Konečně o tom nemusela jenom snít. Po hodině za ním šla do kabinetu. Potřebovala vysvětlit triviální úlohu. Adéla se ten den oblékla neobvykle vyzývavě. Její pevný kulatý zadeček byl schovaný pod krátkou sukýnkou a drobná ňadra obepínal jen tenký svetřík. Věděla, že jí to sluší, ale neplánovala pana učitele svést. Hodná holka, a tou Adéla byla, na mrdání jen myslí.

Jenže pan učitel nebyl hodný chlap. Pan učitel mrdal rád. A mrdal rád hodné holky. Adély si všiml hned první den ve škole. Snažila se působit nedostupně a nad věcí, ale on dobře věděl, čeho má plnou hlavu. Znal tyhle holky. Na první pohled nevinní andělé, ale jejich vlhké hladké pičky a kozičky touží po dotycích, které jim on velice rád poskytne. Proto byl rád, když za ním Adéla přišla do kabinetu. Líbilo se mu, jak ten den vypadala, a věřil, že to je jen kvůli němu. Posadil Adélu vedle sebe na židli🡕 a pustil se do výkladu. Adéla omámena jeho blízkostí nebyla schopná pochopit ani naprosté základy. Soustředila se pouze na jeho vůni. Toužila, aby si jeho prsty místo s pravítkem hráli s jejími bradavkami. Podívala se na něj a on z jejího pohledu vyčetl touhu.

Nejprve se jí opatrně pokusil dotknout na noze. Kdyby ucukla, mohl do klidně svést na náhodu. Adéla neucukla a pouze se nervózně zachvěla. Ruka pana učitele se přesunula pod lem sukně🡕 jeho žačky a začala prozkoumávat, kam až ji Adéla pustí. Adéla v tu chvíli nevnímala nic kolem sebe a pouze doufala, že to není jen sen. Pan učitel už nahmatal krajkový okraj jejích kalhotek. Něžně pohladil její kundičku přes tenkou látku. Překvapilo ho a potěšilo, jak vlhká Adéla je. Pan učitel věděl, že žačka ho pustí mnohem dál a nedočkavě rukou zajel pod kalhotky. Zkušeně začal palcem kroužit kolem jejího klitorisu, který se pod jeho dotekem zvětšoval. Odvážil se prsty zajet do lačné kundičky a prozkoumávat všechny její zákoutí. Adéla měla pocit, že doposud nepoznaným vzrušením omdlí. Pan učitel toužil ochutnat Adélčin klín a tak Adélu otočil na židli🡕 a klekl si před ní. Jedním pohybem jí stáhl kalhotky. Opatrně rozevřel její nohy, aby se mohl pokochat pohledem na krásnou mladou hladkou kundičku. Přiblížil se jazykem k jejímu klitorisu a zlehka ho olízl. Adéla zalapala po dechu a zmohla se pouze na tlumený výkřik, který si pan učitel správně vyložil jako souhlas. Nedočkavě vklouzl jazykem dovnitř Adély, aby si mohl plně vychutnat její medovou chuť. Adéla si přála, aby tahle chvíle nikdy neskončila. Pan učitel lačně lízal dívčinu štěrbinku a sál její klitoris. Adéla se blížila ke svému prvnímu vyvrcholení s mužem. Zatímco jazyk pana učitele se věnoval dívčině klitorisu, jeho prsty vklouzly dovnitř mokré kundičky. Adéla své orgastické výkřiky nedokázala dále tlumit a pan učitel jen doufal, že už krom nich ve škole nikdo nezůstal. Zatímco Adéla se ještě třásla po doznívajícím orgasmu, pan učitel vstal, otřel si ústa do kapesníčku🡕 a dosedl na židli🡕 vedle Adély. Oběma v tu chvíli bylo jasné, že Adéla bude potřebovat pravidelné doučování.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Školačky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře