Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Školník na WC erotické povídky

Tak jsem se jako obvykle usadil ve skladišti, kde jsem měl navrtané kukátka do dívčích šaten, sprch a záchodů. Moje práce školníka je docela nudná, ale občané zábavy s neposednými děvčaty ji dokáží skvěle oživit. Vyučování pomalu končilo, a já si vybral kukátko co vedlo do dívčích záchodků v prvním patře.

Nejdřív prošlo kabinkami jen pár dívek z nižších ročníků, které nebyly nijak zvlášť zajímavé. I tak se mi ale pořádně napnulo péro, když jsem pozoroval jak si ty nic netušící koťátka sundávají kalhotky a před mým zrakem usedají na mísu a vypouští se.

Z nadhledu kukátka jsem měl nádherný výhled přímo mezi nožky dívek, které seděly na záchodě a čurali. Mnoho z nich ještě ani nebylo pořádně ochlupených, a pohled na ty holé prcky, ze kterých vytékal proud zlatavé tekutiny byl prostě skvělý. Zvlášť rád jsem pozoroval, když si potom dívky utíraly kundičku. Vždycky si zajely dlaní s papírem tak hezky mezi nohy a přitom se prohnuly, a já jsem přímo cítil tu mokrou škvírku ve svých rukou. Na záchodky ovšem holky nechodily jen za svou potřebou. Třeba dnes se objevila jedna asi tak osmnáctiletá blondýnka, pěkně macatá s velkýma prsama a ta si přinesla zábavný časopis. Posadila se na mísu, kalhotky u kotníků a začala si listovat velmi tvrdou pornografií. Viděl jsem jak se jí po chvíli vztyčily bradavky a ona si zajela dlaní do rozkroku. Na záchodech už bylo prak🡕 ticky prázdno, začala poslední hodina a jen ve vedlejší kabince ještě kadila jedna dívka. Chvíli jsem pozoroval, jak tlačí a jak z ní leze dlouhé hovno, ale když skončila a pospíchala pryč, mohl jsem se plně věnovat masturbující baculce. Ta už mezitím osvobodila své kozy z vězení velké podprsenky a pěkně si je masírovala a dráždila si bradavky. Byla dobře rozvalená na záchodové míse, a tak jsem jí viděl přímo mezi velká stehna, kde se v džungli blond chloupků roztahovala mokrá kunda. Baculka si občas zavedla prst do pochvy a pěkně mlaskalo, když si honila velký naditý poštěváček. Trošku tiše sténala a můj pták už byl tvrdý jako ocel. Potom si náhle baculatá blondýnka poposedla a stále s prstem v píči začala chcát. Její chcánky byly úplně bílé a stékaly jí po celé ruce, po stehnech a nakonec kapaly do mísy. Baculka párkrát s čvachtavým zamlaskáním zastrčila prsty ještě hlouběji do kundy a nakonec jí trhla křeč orgasmu. Myslel jsem si že to bude vše, ale hluboce jsem se zmýlil. Slečna zjevně nehodlala skončit. Olízla si prst a pomalu si ho zasunovala mezi široké půlky zadnice. Viděl jsem jak si začíná roztahovat řiť a strkat si tam prsty. Byl jsem už strašně nadržený, a tak jsem se rozhodl zariskovat starý trik s údržbou. Vyklouzl jsem ze skladu, tiše se vplížil na dívčí záchod, dal na dveře ceduli "Mimo Provoz" a zamkl jsem. Pak jsem otevřel dveře do kabiny s baculkou. Dívku jsem vyrušil při hezké zábavě. Jednu ruku měla v kundě, druhou v prdelce a divoce masturbovala prsa se jí natřásala, když sebou házela na záchodové míse. Když mě uviděla, celá ztuhla leknutím a jen s otevřenou pusou zírala. Prohlásil jsem, že tohle jsem sice nečekal, ale s úsměvem jsem jí vybídl, ať pokračuje a zeptal jsem se, jestli nechce pomocnou ruku nebo ocas. Blondýnka byla překvapená ještě víc, ale po chvíli na mě vyzývavě kývla a řekla, že má ocasy ráda. Rychle jsem se svlékl a sedl jsem si k ní na mísu.

Můj pták směřovala přímo mezi její široce roztažená stehna a tam taky nakonec skončil. Chytila ho a zasunula si ho do píči, horké a mokré od mrdací vláhy i horkých chcánek. Začal jsem přirážet a přitom jsem rukama mačkal její poskakující kozy a líbal jsem jí na pootevřené rty. Můj penis prorážel její kundou horkou stopu, a přestože měla pěkně velkou píču, stejně mě ho pořádně svírala. Její poštěvák byl hezky napjatý, a tak jsem ho občas stiskl do rytmu přírazů. Náhle se na mě holka pověsila a takřka vykřikla slastí, když jí projel podbřiškem záškub orgasmu, Zároveň jí z kundy vycákl první pramínek horké moči. Nechal jsem si ho téct na ptáka a na její pysky jsem položil dlaň a masíroval jsem ji když čůrala. Asi byla nejdřív překvapená, ale potom mi jen řekla že jsem skvělej a nabídla mi svou prdel k vystříkání. Rád jsem přijal. Blondýnka se ke mně otočila zády, roztáhla si půlky a já narval své péro do její hnědé dírky. Prdel měla pěkně macatou a já jsem ji musel nejdřív pořádně prorvat. Moc mi to dovnitř nešlo, a když začala blondýnka sykat bolestí došlo nám, že se nejdřív musí pořádně vysrat. Ona si přidřepla nad mísu, já jsem dal obličej k její chlupaté kundě a olizoval jsem jejího poštěváčka a ona zatím pořádně tlačila. Začaly z ní padat bobky, a když vytlačila všechno, mohl jsem teď do roztažené a připravené prdele proniknou. Zasunul jsem do ní péro a začal tvrdě přirážet.

Vycházela mi vstříc a já jsem zatím zachytil její vysuté kozy a druhou rukou jsem jí vjel do zarostlé kundy. Šoustal jsem její komínek a zatím jsem prsty rejdil v její lasturce. Brzy na nás oba došel orgasmus a zatímco jsem jí já plnil prdel horkým semenem, ona mi stříkala na ruku chcánky. Pak se natáhla pro mého ptáka, vzala ho do pusy a začala kouřit. Mezitím mi prstem pronikla do zadku a divoce tam s ním rejdila. její jazyk mi zkušeně oblizoval žalud a já jí brzo vystříkal celou pusu. Polykala mé semeno a co nepolkla, to jí stékalo na prsa a kapalo přes břicho až na zem. Pak mi řekla, jestli bych se jí nevychcal do kundy, že má v sobě ráda plno horkých chcánek. Chvíli mi sice trvalo, než jsem přiměl napjatý ocas k čurání, ale potom jsem stříkal silným proudem přímo mezi její roztažené nohy, žalud na vstupu do její pochvy a plnil jsem jí klín svou močí. Když byla plná, začalo jí to z píči vytýkat a já jsem ji lízal a zároveň vysával všechnu vlhkost z její dírky. Pak jsem se uvelebil na míse, ona si mi sedla na klín, celá její váha byla docela dost, ale především skvěle lisovala můj žalud svou širokou kundou a začala na mě jezdit. Šoustala báječně a já se na ní tiskl a nakonec jsem jí vagínu vystříkal jednou silnou orgasmickou ejakulací. Z mé partnerky se lil pot a začala si vytírat mokrou kundu a utírala si vlhká stehna i prsa. Oba jsme se oblékly a ona mi řekla, že by si to občas zopakovala, a tak jsme se domluvili na pravidelné setkání v pátek před poslední hodinou. Jen je mi líto těch dívek, co budou muset vydržet s čuráním až domů, protože dívčí záchod je "mimo provoz".

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Školačky, Piss, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře