Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Skutečná nevěra erotické povídky

Po 10 letech manželství s tou nejkouzelnější bytostí jakou si můžete představit, mou ženou Veronikou, štíhlou atraktivní s ryšavou hřívou, nepřístupnou, (což muže velmi přitahuje) jsem najednou ve svých 30 letech pocítil nesobeckou touhu dopřát jí to, co nikdy nepoznala. Rozkoš z nevěry. Ten vzrušující pocit nebezpečí z odhalení, ta nádherná, do konečků prstů mravenčící vlna vzrušení jedna za druhou, jako příboj lásky který nikdy nekončí, při milování s někým, o kom jste jen snili, ale nikdy jste si netroufali byť jen náznakem odhalit své city prostě proto, že jste byli s někým jiným uzavřeni ve svazku, který už dávno vychladl. Proto jsem jednou při sklence vína Veronice navrhl, aby vyzkoušela sex s jiným partnerem. K mému překvapení váhavě, ale vzrušeně přikývla, zvláště po argumentaci, že život je jen jeden a co si v něm v mládí neužije, toho by mohla jednou litovat. Roky ubíhají a ani ona nebude věčně atraktivní. A že při různých útrapách v životě, pomáhají právě ty hřejivé vzpomínky na prožití něčeho výjimečného, neopakovatelného, vzrušujícího, jako je např. mimomanželský sex. Několik týdnů jsme to plánovali, vybrali spolu dobře stavěného opáleného inteligentního kluka o 8 let mladšího než jsme byli mi sami. Již delší čas s ním Veronika pracovala ve stejné účetní kanceláři v úřadě, kam přicházela každé ráno atraktivně oblečená a navoněná jemným dráždivým parfém🡕 em od Givenchiho, což ho samozřejmě nemohlo nechávat chladným.

Na Veronice mohl oči nechat a udělal pro ni první poslední. Nikdy si však nedovolil více, protože mu bylo jasné, že na ni nemá. To se však mělo brzy změnit. Jednou v sobotu nadešel předem dohodnutý den D. Veroniku jsem vybavil ochranami a vsadil se s ní o láhev šampaňského, že ho nedokáže sbalit. Poté jsem nasedl do auta a odjel k rodičům na víkend do města. Celé odpoledne a večer jsem nedokázal myslet na nic jiného, než na náš tajný plán. V noci, když všichni usnuli, jsem to už nemohl vydržet, nasedl do auta a uháněl k našemu domovu. Snad z nejasných obav o Veroniku a nebo kvůli probouzející se žárlivosti. Dorazil jsem asi ve 23 hodin a po žebříku vylezl k nám na půdu. Skrze otvor u lustru jsem mohl vše zblízka pozorovat. A právě včas. Veronika s kolegou z kanceláře seděla na pohovce u televize a hlasitě se smála. Přitom po očku sledovala na obrazovce právě probíhající erotický film a reakce toho nádherného kluka, který seděl tak blízko ní, až skoro cítila jeho stoupající vzrušení. Dlouho neváhala a při vtipech, které si vyprávěli, se ho několikrát jakoby mimochodem dotkla. On jí to stejně nenápadně začal oplácet, až se najednou drželi za ruce a vzrušeně na sebe zírali. V té chvíli jsem i já pocítil silné vzrušení a s ještě větším zaujetím pozoroval to začínající nádherné vášnivé představení dvou těl v pokoji pode mnou. Veronika stále seděla na pohovce, ale Lukáš si klekl mezi její nohy a začal jí něžně líbat přes šaty🡕 po celé hrudi. Reakce jejího těla byla okamžitá, cítila jak silně vlhne její jeskyňka a za chvíli měla v rozkroku úplně promáčené kalhotky. V tu chvíli už nemohla vydržet narůstající vzrušení a lehce si sama vjela pod kalhoty🡕 ke své jeskyňce a prsty si jí začala jemně masírovat. Lukáš dělal jako že si toho nevšiml a dál pokračoval v líbání jejího krku a nádherně tvarovaných prsou. Veronika už to však nemohla vydržet a najednou začala ze sebe i z něj horečně strhávat šaty🡕 až byli zakrátko úplně nazí. S úžasem zírala na jeho nádherný dlouhý ztopořený nástroj. Opatrně s ostychem ho vzala do ruky a začalo mnout se stále se zvyšující frekvencí. Druhou rukou ho chytla ze spodu pevně za koule, které začala tlačit nahoru ke kmitající ruce na ocasu, která do koulí začala narážet. Nárazy vyvolaly velmi rychlou Lukášovu reakci, který se skoro ihned s výkřikem udělal. To ona nečekala, a tak nestihla uhnout před stříkajícím proudem semene, které ji zasáhlo do obličeje, prsou i břicha. To jí však vzrušilo natolik, že vzala jeho ohon do pusy a rychle sála zbytky té nádherné voňavé tekutiny. Vše jsem pozoroval jako u vytržení.

Nikdy jsem nic podobného na živo neviděl a toto bylo o to vzrušivější, že jsem pozoroval vlastní manželku. Můj ocas se mi škubal v kalhotech🡕 jako pominutý. Musel jsem ho vyndat ven a začít přetahovat předkožku přes žalud s stále se zvyšující rychlostí, masíroval jsem si ho chvíli pouze konečky prstů, chvíli jsem ho držel pevně celého v ruce. Začal jsem vzrušeně sténat, nohy mi ztuhly a já se nezadržitelně blížil k silnému orgasmu. Moje varlata těsně přitisknutá k penisu byla v jednom ohni. Najednou mi to přišlo, silnými střiky jsem si ulevil od neuvěřitelného vzrušení, které jsem už dlouho nepoznal. Dole se už mezitím rozhořel další vášnivý oheň. Lukáš, hluboko zabořený svou hlavou v rozkroku ležící Veroniky, dával svými rychlými pohyby najevo zápal pro tuto milostnou hru. Ona mu přidržovala jeho hlavu u své jeskyňky a jemně ho směrovala na místa, kde jí to nejvíce vzrušovalo. Zvláště její poštěváček dostával bohatý příděl tohoto nejnádhernějšího laskání, jaké jen může muž poskytnout ženě. Sledoval jsem jak Veronika zavřela oči, semkla pevně rty a začala se lehce pohybovat svým napjatým tělem vybičovaným do krajnosti obrovským vzrušením, naproti jeho rychlému ale jemnému jazyku. Slyšel jsem její vzdechy, horečnaté oddychování i šeptání aby nepřestával, že už asi bude. Najednou vlnícími se boky vyrazila naproti jeho jazyku zvedla kolena do výše objala si je rukama a široce roztáhla nohy. Takto vypjatá naposledy vyrazila proti jeho jazyku. S táhlym výkřikem uvolňujícího obrovského orgasmu, jaký v životě nepoznala, si nehybně vychutnávala křečovité orgastické stahy v pochvě. Trvalo to několik nekonečných minut, kdy jí ve vlnách přicházel orgasmus za orgasmem až myslela, že samou slastí upadne do bezvědomí. Bylo to nádherné.

Byl jsem už zase silně vzrušený tím, co jsem ze svého úkrytu viděl, ale taky jsem začal žárlit a závidět zároveň. Tato nová nikdy nepoznaná směs pocitů vykonala své, znovu jsem si začal masírovat už zase velmi ztopořený a tvrdý ocas. Několika tahy jsem si přivodil silné vyvrcholení, až jsem myslel že mi to roztrhne koule. Pode mnou v místnosti mezitím Veronika po řadě orgasmů řekla příteli, že potřebuje ještě něco tvrdého do své jeskyňky a otočila se k němu zády. Ten ji okamžitě jemně přinutil kleknout k pohovce a rukama se o ní opřít. On si klekl za ní a ihned do Veroniky rychle vnikl. Veronika se celá prohnula rozkoší z nově nabízeného způsobu milování. Překvapilo jí že Lukáš začal ihned tvrdě přirážet, přesně tak jak to má ráda. Začala mu vycházet vstříc naproti a netrvalo dlouho a Lukáš vykřikl, že už bude. V tu chvíli rozvášněná Veronika smyslů zbavená už nedokázala ovládat další nastupující své i jeho vyvrcholení a zakřičela ať ho tam nechá a ať jí to pořádně silně dodělá. To už Lukáš na nic nečekal, několikrát rychle a tvrdě přirazil tak, až se Veronika prohýbala pod nárazy jeho sbíječky a pustil pulzující proud semene do její lačné pochvy, která se též začala stahovat orgasmem a sát v slastných křečích jeho stříkající ocas. Poté oba vysílením schouleni k sobě v jednom propletenci lidských těl hluboce a šťastně usnuli. No a já jsem se nepozorovaně v 2 - 30 hodin vytratil ze svého úkrytu a odjel zpátky do města. Druhý den jsem poslal mobilem SMS zprávu manželce, jestli už je konečně velká holka a vyhrála to šampaňské, samozřejmě víte jaká mi přišla odpověď.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Grupáč

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře