Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Skvělé milování s dvěma sestrama erotické povídky

Bylo to v květnu 1993, to mi bylo 30 let. Měl jsem dovolenou a byl jsem v Karlových Varech spolu s dalšími dvěma kamarády. Ten den jsem ale byl sám na procházce a zastavil jsem se v jedné kavárničce na terase na kafe. Popíjel jsem svou kávu🡕 a sledoval lidi na ulici. Pomalu začínala sezona a pro místní mladíky začal čas lovů turistek. Bylo to poznat, viděl jsem takových lovců několik.

Ve vzduchu visela erotická atmosféra a já jsem přemýšlel, co s tím udělat, když jsem tady byl sám, bez své tehdejší přítelkyně. A najednou se stal zázrak. Krásná mladá dívka se vynořila na ulici a kráčela směrem ke mě. S obdivem jsem sledoval její nádhernou postavu, její pružné boky a natřásající se ňadra. Působila na mě strašně dráždivě. Krátce předtím, než došla na moji úroveň, přiskočil k ní nějaký mladík, vytrhnul jí kabelku a začal utíkat. Běžel kolem mě a já jsem mu bez rozmýšlení nastavil nohu. On přes ní přelétl a zůstal ležet na zemi. Ostatní hosté se ani nepohnuli, jak je to nevzrušovalo. Sklonil jsem se k němu a vytrhnul mu dívčinu kabelku. Když jsem ji jí pak podával, měl jsem příležitost si ji zblízka nenuceně prohlédnout. Mohlo jí být tak sedmnáct, osmnáct. Vlasy měla ocelově černé, až do modra, dlouhé až na záda. Její tmavěhnědé oči mi i přes prodělaný šok připadaly velice živé. Její rty byly měkké a plné a ona mi darovala úsměv, který mě odměnil za můj zásah. Na sobě měla lehké, květované šaty🡕 , které přepadením trochu utrpěly, natržené na rameni. Dírkou prosvítala sametově hnědá kůže. Byla jednoduše to, čemu se říká klasa žena. Díky, promluvila sladkým hlasem. Díky za kabelku. Není za co, to by udělal každý, odpověděl jsem a pozval jsem jí na kávu🡕 , aby se vzpamatovala. Ne já musím domů, musím se převléknout, odpověděla, ale neznělo to odmítavě. Jestli chcete, pojďte se mnou a až se převléknu, můžeme jít na kávu🡕 . Ale zvu já vás. Dobře, jdeme. Souhlasil jsem a byl bych ji doprovodil třeba na měsíc, kdyby si to přála. Nebydlela daleko a při chůzi jsem se dozvěděl, že se jmenuje Marie a je studentka. Když jsme přišli do jejího pokoje, vyndala lahev🡕 nějakého alkoholu🡕 a dvě skleničky. Položila je na stůl a nalila. Pak se ke mě otočila, položila svole štíhlé ruce kolem mého krku, přitiskla svoje špičaté prsa na mou hruď a náruživě mě beze slova políbila. Její jazyk bleskově projel mezi mými zuby a prozkoumal moji ústní dutinu. Měla sladkou chuť. Ještě jednou ti děkuji, pochválila mě znovu. Byl jsi fantastický, jak jsi ho sundal. A bez dalšího slova si přetáhla přes hlavu roztržené šaty🡕 . Stála přede mnou, jak jí bůh stvořil. Neměla ani podprsenku ani kalhotky. Přes svoje mládí měla nádherná ňadra, plná a špičatá. Byl jsem tím trochu překvapený, když okamžitě začala svlékat i mě. Když jsme stáli proti sobě nazí, řekla - Počkej, stůj a nic nedělej. Došla ke skříni a přinesla malou lahvi🡕 čku s olejem. Ten olej nádherně voněl a tak jsem čekal, co bude dál. Všechno to působilo zajímavě a dráždivě. Otevřela láhev a začala se tím olejíčkem natírat a pak i mě. Její štíhlé prsty si hrály s mým stojícím přirozením a laškovaly s ním. Když viděla, že pozoruji se zájmem hru jejích prstů, potěšeně se usmála a pokračovala v podobné masáži i na jiných citlivých místech mého těla.

Zavřel jsem oči a vychutnával její zkušené doteky. I to přijala s potěšením a já slyšel, jak se potichu směje. Najednou její doteky přestaly a já otevřel oči. Dívka klečela přede mnou a její ruka se znovu chopila mého tvrdého penisu. Zavedla si ho ke rtům a bleskově zmizel v jejích ústech. Její měkké rty se kolem něho pevně sevřely. Náruživě zpracovávala můj penis svými zuby, jazýčkem a rty. Lízala, sála a cucala a zárověň se tím také přiváděla do vzrušeného stavu, který třásl celým jejím tělem. Těsně před tím, než, jak jsem se domníval, přišel její orgasmus, najednou přestala. Lehni si... lehni si tam na postel, přikázala mi a já bez jakéhokoliv odporu poslechl a lehnul do postele na záda. Neváhala ani chviličku a posdila se na mě rozkročmo tak, že můj penis se dotýkal jejích chloupků v rozkroku. Pak se spustila níž a já cítil, jak hladce zajel do jejího horkého a třesoucího se těla. Opřela se oběma rukama o moji hruď a začala na mém penisu tancovat. Spouštěla se celou vahou na můj úd, jakoby se chtěla propíchnout, krouživě pohybovala boky a vyrážela ze sebe nekonečný proud vzdechů. Ááááááj... óóóóóoćh... nádhera... ááááách.

Nedala mi žádnou šanci, abych se mohl i já aktivně zapojit do našich milostných her. Cítil jsem, jak se ve mě vzdouvá ohromný proud semene, a když jsem vystříkl do jejího horkého přirození, vyrazila ze sebe hlasitý, dlouhý a vášnivý výkřik uspokojení. Pak na mě unaveně padla a zůstali jsme ležet v těsném objetí. Po chviličce se ze mě odkulila na bok a leželi jsme vedle sebe, když najednou zazněl zvonek. Rychle se svezla z postele a odběhla z pokoje. Slyšel jsem nějaké hlasy, ale nerozuměl jsem, o čem se baví. Když se znovu vrátila do pokoje, vedla za ruku mladou dívku, která byla také nahá. To je Lída, moje sestra. Vyprávěla jsem jí o tom, jak jsi mi zachránil kabelku a i ona by ti chtěla poděkovat, protože v kabelce byly i její peníze, vysvětlila mi Marie. Málem mi to vyrazilo dech. Lída byla zrovna tak hezká jako Marie. V každém případě byla mladší než Marie. I ona měla takový ten přírodní šarm, který mi vždy vzpěnil krev. Lída bez rozpaků vklouzla do postele a políbila mě na špičku nosu. Pak se předklonila a nechala svůj jazýček klouzat po celé délce mého, znovu vztyčeného, penisu. Marie mezitím vzala znovu olejíček a natírala tělo svojí sestry. Přitom využila příležitost a masírovala jí bradavky na ňadrech, až ztvrdly a vztyčily se. Její hbité prsty přejely po Lídině těle dolů do rozkroku. Lída zavřela oči a jen slastně vzdychala při tomhle laskání. Při tom vypustila u úst můj penis. Okamžitě jsem ho vzal do ruky a začal onanovat. Když to Lída viděla, odstrčila něžně svoji sestru a lehla si na záda mezi moje roztažené nohy a svoje nohy položila na moje ramena. Marie uchopila můj úd a zavedla ho pohotově na krajíček přirození svojí sestry. Ta vyrazila vysoký výkřik, když jsem ho do ní vnořil. Okamžitě začala reagovat a odpovídat na moje pohyby a kroužila při tom boky. Pomalu a pravidelně jsem se v ní pohyboval, abych si vychutnal i tohle milování. Marie si mezitím klekla nad můj obličej a spustila ke mě svou dírku. Zajel jsem svým jazykem do jejího rozkroku a vychutnával si její vonící, vlhké a horké přirození. Po chvilce začala Lída hlasitě sténat - Óóóóóch... áááách... dělej... nepřestávej... dělej... ještě chvilku... ááááááááách... tééééééď. A já cítil, jak se její rtíky mezi nohama svírají kolem mého penisu a zase rozevírají v křečích orgasmu. I já jsem zárověň dospěl na vrchol a stříkal do ní bez zábran.

Ale Marie také chtěla svůj díl. Odtrhla svoji sestru ode mě a strčila si můj, mezitím již na polovic pokleslý penis do úst. Prudce sála zbytky mého semene. Najednou můj penis začal opět stoupat, až jsem tomu nechtěl věřit, že tak krátce po jednom orgasmu je znovu připravený. Ale on opravdu rostl a rostl, jak mi ho Marie zpracovávala a jí se to zřetelně líbilo, že se jí to povedlo. Její ústa, jazyk a zuby byly opravdu pilné a ona mi znovu nastrčila svoji kočičku k obličeji a já začal zpracovávat také jí jazykem. Najednou Marie jako v extázi vykřikla, protože Lída si začala hrát jedním prstem na jejím konečníku. Ale to už jsem to nemohl vydržet a vystříkl jsem zbytek svého spermatu do Mariino úst, jakobych právě předtím již dvakrát nestříkal. I Marie dospěla k vrcholu a mě z jejího přirození padaly kapičky šťáv na obličej. Unavení, ale šťastní jsme spočinuli všichni tři vedle sebe na posteli. Po nějaké půl hodině, když jsem se vzpamatoval, rozloučil jsem se s dívkami a chtěl si s nimi dát další schůzku, ale obě dvě mi řekly, že mají každá přítele a že se to už nebude opakovat, přestože to bylo nádherné. Tak jsem odešel a nic s nimi už dál nebylo.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Lesbičky, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře