Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

SMS od Aleše erotické povídky

"Přijď dneska za mnou", dostala jsem SMS od Aleše a bylo mi všechno jasné. Kamarád mi slíbil překvápko. Jenže jsem ještě nevěděla, co to bude. Další SMS, "v 15 hodin na malém náměstíčku v Dejvicích u telefonní budky." Byla jsem tam, tři hodiny a nikdo nikde. Najednou jsem ucítila jednu ruku na puse, tudíž jsem nemohla křičet a v zápětí šátek🡕 na očích, hup a byla jsem v autě. Absolutně jsem netušila, kam jedeme. Po nějaké době, mě vytáhli z auta a vedli asi do 1. patra. S ucpanou pusou a zavázanýma očima mě přinutili lehnou asi na stůl, kde mě přivázali za nohy a ruce. Asi 15 minut se nic nedělo. Byla jsem příjemně vzrušená a vlhká. Pak mi někdo sundal z očí šátek🡕 . No jasně, mohlo mě to napadnout, Aleš a jeho dva kamarádi. Měli kožené kalhoty🡕 a jezdecké boty🡕 a jinak byli nazí. Chtěla jsem říct, neblbněte a hned mě pusťte, ale zapomněla jsem na roubík. Aleš vytáhnul pomalu takový velký zálesácký nůž🡕 a pomalu začal rozřezávat moje oblečení. Pepa, ten druhý kamarád mě držel, abych se necukala a ten třetí - Vítek všechno fotil a točil na kameru. Nejdřív moje blůza, pak kalhoty🡕 až jsem zůstala jen v punčochách a spodním prádle. To si vychutnali nejvíc. Nůž byl pěkně ostrý, takže punčochy jsem měla dole hned. S podprsenkou taky nebyl problém, pěkně mezi prsama jí rozřízl a byly hned venku. S kalhotkama si pěkně pohrál. Opatrně mi jezdil nožem🡕 , po mé pičce a já se bála, že mě řízne. Ani nevím, jak se ty kalhotky🡕 dostaly dolů. Pak ho vystřídal Pepa. Natáhl si chirurgickou rukavici a mezi moje roztažené nohy náhle vjel prstem. Cukla jsem sebou, protože jsem nebyla překvapená a trošku to zabolelo. "Ještě není." Pak přišel Vítek a žiletkou mě oholil, připadala jsem si tak nahá a hlavně jsem přemýšlela, jak budu doma vysvětlovat, co se stalo s mým oblečením a proč jsem vyholená.

A nejhorší na tom bylo, že jsem měla pořád roubík v puse a nebyla jsem na to zvyklá. Nikdo si se mnou nedělal servítky. "Ošukej jí hned teď, dokud je ještě pěkně sevřená, " řekl Pepa. Aleš nelenil a vyndal svojí kládu. Měl krásný velký naběhlý žalud, občas jsem s ním šukala, ale nikdy ne takhle úzká... Vjel do mě jak namydlený blesk a já jen cítila, jak rychle se snažím přizpůsobit jeho rozměrům... Neudělal se až do konce. Odvázali mi nohy od stolu a přehnuli mě přes něj až jsem ležela na břiše. Každý do mě pěkně nacpal ty svoje prsty, myslela jsem, že mě roztrhnou, tekla jsem a schválně pode mě postavili skleničku a vsadili se jestli bude plná. Sundali mi roubík, ale než jsem se vzmohla na odpor, Vítek mi vsunul penis do pusy a neměl se k tomu ho vyndat. "Tak mě vykuř ty štětko!" zakřičel na mě. Dělala jsem hluchou. Plácnul mě rukou po zadku... pěkně to štíplo. "Tak dělej nebo dostaneš ještě!!!" Ostatní dva se bavili. Poslušně jsem začala kouřit. Vystříkal se mi do obličeje a ani mi ho neutřel. Sundali mě ze stolu a sotva jsem dala nohy k sobě, na ruce zezadu mi dali pouta🡕 , na krk obojek a kolem nohou taky, abych nemohla utéct. "Tak a hezky nás vykouříš všechny, " nechtělo se mi, ale musela jsem. Když jsem klečela a kouřila Pepu, najednou jsem ucítila, jak se prsty snaží někdo dostat k mému análu. Začala jsem sebou vrtět, ale vzápětí mi přistáli na zadku dvě rány. "A ani se nehni." Nehnula jsem se. V okamžiku, když jsem ucítila prst opět v análu, jsem vykřikla. Neodvážila jsem se přestat kouřit, pod pohrůžkou dalšího domlouvání na mojí zadnici. Nejdřív si mě na sebe posadil Pepa a zezadu do roztaženého análu jsem začala cítit asi vibrátor, začala jsem se potit a protestovat, ale smůla. Vniknul do mě Vítek a Aleš to natáčel na video, prostě jsem neměla šanci utéct. Po té, co se oba udělali, mě začali vodit po místnosti jako psa na vodítku a nutili mě, abych zvedla "nožičku", a když jsem nechtěla, vrazili mi robertka do píči a musela jsem chodit ještě rychleji.

Asi po 5 minutách tohohle trýznění jsem to nevydržela a upadla jsem na zem a v zápětí jsem měla orgasmus. Nechali mě až se vzpamatuju a znova jsem se ocitnula na stole. Strkali do mě různé robertky, cvakli mi na klitoris kolíčky, pěkně to bolelo, ojeli mě flaškou od piva. Kostka ledu, kukuřice, banán, obrovská okurka, a pak jsem to ještě musela olízat. To ještě nebylo všechno... Přinesli foťák a začalo to. Oblíkni si tohle a pak tamto, strč si do píči prsty, a pak ruku... Ani nevím, jak dlouho to trvalo. Jen vím, že když to nebylo dost rychle, chytla jsem jí na zadek, no měla jsem ho pěkně červený. Jasně, že s přestávkami se všichni tři obsloužili, pobavili se a pak chtěli přizvat i souseda... k tomu naštěstí nedošlo. Byla jsem tak utahaná, že jsem se zařekla, že již nikdy nebudu chtít zažít nějaký netradiční sex a nejhorší bylo, že jsem se cítila hrozně ponížená... Nakonec to skončilo výhrůžkou, že pokud jim příště nebudu po ruce, tak se to dozví manžel, mají přece fotky a video, byla to moje černá můra...

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře