Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sobotní ráno erotické povídky

Stalo se to jednoho sobotního rána, když u mě byla na návštěvě moje přítelkyně.  Obvykle vstává kolem šesté hodiny a něco si hledá na mém notebooku, zatímco já vyspávám do deseti.  Tohle ráno jsem se ale probudil už v osm a Lenka vedle mě nebyla. Bylo mi to divné, tak jsem vstal a šel jsem se podívat  do obýváku. Naskytl se mi úžasný pohled! Moje dívka seděla v křesle, nohy od sebe a zatímco na notebooku hrálo porno, ona si s očima slastně přivřenýma dráždila svoji kundičku. 

Zůstal jsem ohromeně stát mezi dveřmi a nemohl jsem odtrhnout zrak od té vzrušující podívané. Jako na povel mi začal tvrdnout.

Vtom otevřela oči , ale vůbec nebyla v rozpacích, jakoby si už dávno přála, abych přišel. Krásně si olízla rtíky a řekla perverzním hlasem - "Pojď ke mně ty nadrženej hajzlíku... Neurazil  jsem se, naopak jsem přišel až k ní, jak si to přála a klekl jsem si před křeslo. V očekávání roztáhla nožky a mně se naskytl pohled na její krásnou kundičku. Odolal jsem touze do ní ihned zasunout aspoň prstíček a začal jsem jí jemně masírovat stydké pysky. Nádherně se chvěla a koukala na mě zamlženým vzrušeným pohledem. Z jejího klína sálalo horko, tušil jsem, že už z předchozích hrátek sama se sebou je krásně vlhoučká.  Sklonil jsem se a jen letmo jsem jí přejel jazykem po poštěváčku.

Cukla sebou.

"Ještě... zašeptala téměř neslyšně, ale já jí schválně nevyhověl a začal jsem jí zlehka hladit po celém těle a hlavně po krásných prsech se ztuhlými bradavkami. Chvěla se a ošívala, její vzrušení stoupalo a chtěla abych se věnoval hlavně její nadržené mokré kundičce a já jí pořád a pořád napínal, až jsem jí poručil, ať vstane.

Poslechla mě, jako poslušná ovečka. Uchopil jsem ji za ruku a vedl do ložnice, kde jsem jí přikázal, aby si lehla na postel. Provedla to a zvědavě a zároveň nadrženě mě pozorovala. Vytáhl jsem dva šátky🡕 , jedním jí pevně svázal ruce a přivázal k posteli  a druhým jsem jí svázal oči, aby nic neviděla a oddávala se jenom svým pocitům.

Napjatě ležela a čekala, co se bude dít. Schválně jsem chvíli nic nedělal, jen jsem jí pozoroval a přitom jsem si začal rukou zpracovávat už pořádně tvrdýho ptáka. Lence se nelíbilo, že se nic neděje a hlavně nevěděla jestli tam pořád jsem, začala se ošívat a kroutit a já věděl, že chce, abych ji dál vzrušoval. Přiblížil jsem se až k ní a aby věděla, že tam vážně jsem, otřel jsem jí ptáka o její krásně mokrou kundičku. Trochu sebou cukla. Naklonil jsem se k jejímu uchu a zašeptal - "Jen pěkně lež a plň moje rozkazy ty poslušná kurvičko.

Vzrušeně vydechla a olízla si rtíky. Milovala sprostá slova při sexu, dělalo to z ní necudnou couru a dračici. "Vem si mě... zašeptala a já jsem se jen usmál a začal ji zase hladit po těle. Vzpínala se a nadzvedávala zadeček, aby mě nasměrovala do toho správného místa, ale já jsem toho nedbal, jen občas jsem jí po něm zlehka přejel jazykem nebo prstíkem a ona se vždycky zachvěla.

"Netrap mě, prosím, lízej mě! zasténala.

"Ještě chvilku vydrž, moje kurvičko... zašeptal jsem a dřepl jsem si nad ní, aby měla mého ptáka přímo u pusinky. Ucítila ho a roztomile po něm chňapla rukama a začala mi ho kouřit. Cítil jsem jak mi tvrdne víc a víc, bylo to krásný! I když neměla k dispozici ruce, šikovně  mi ho kouřila ajá byl v sedmém nebi.

Rozhodl jsem se ji za to odměnit a konečně dát,   po čem touží.

Sklonil jsem se nad ní a rozpustile jsem jí olízl poštěváček.

"Ještě..miláčku...zašeptala. Konečně jsem se jí přisál ke kundičce a začal jí lízat, jen zaúpěla. Nohama mi přitiskla hlavu hlouběji do svého klína a určovala můj rytmus. Kroutila pánví jako zběsilá a můj jazyk jí dělal nesmírně dobře. "Ještě...ještě...sténala a pak už skoro křičela. Vzepla se v zádech a na chvíli skoro oněměla, jen lapala po dechu, nohama mě tiskla do svého klína, ze kterého tekly potoky šťáv a nehty zatínala do pelesti postele. Prožila orgasmus.

Potom vymanila ruce ze šátku🡕 a stáhla si i ten z očí. Vyčerpaně schoulila do klubíčka jako unavené koťátko.  Lehl jsem si k ní a políbil ji.

"Tak co líbilo, prdelko?

"Moc.. špitla. "zasloužíš si odměnu!

Lehla si na záda, pod zadeček strčila polštář a pokrčila nohy v kolenou. Nenechal jsem se dvakrát pobízet, přiklekl jsem k ní a pomalu jsem jí zavedl tvrdýho ptáka do kundičky. Slastně se prohla. Byla krásně mokrá, takže to klouzalo jako po másle.

Chytla mě za zadek a vydechla - "Nádhera...mrdej mě!

Poslechl jsem ji, s radostí a začal rychle přirážet. Sténala a křičela a já jí rychle prcal tu její promaštěnou kundu.

"Víc! Víc..!!! řvala a já ji mrdal čím dál rychleji.

"neboj, dostaneš, co si zasloužíš, sliboval jsem jí. "Já ti tu kundu vymrdám!!

"Ano..ach ano!!!  vzepla se a prožila svůj druhý orgasmus. Udělal jsem se chvilku po ní. Spokojeně jsem jí nastříkal všechno horký sperma do kundičky.

Krásně uspokojená se na mě usmála. Vyklouznul jsem z ní a vyčerpaně jsme opět usnuli.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře