Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sousedka Marta erotické povídky

Již delší dobu jsem sledoval naší sousedku Martu, protože jsem si na ní dělal zálusk. Je to žena mých snů, trošičku boubelka, ale ty fantastický cecky jsou nepřehlédnutelné a nevadil mi ani ten velký věkový rozdíl ( asi tak 15-20 let).Její manžel je řidič a dost často se zdržuje mimo domov. A právě tehdy jsem zjistil, že Marta si do bytu vodí mužské.

Ale ne jednoho, střídá je jako ponožky🡕 ! A určitě se tam s nima nemodlí ! V pátek v noci (blížila se skoro půlnoc ) jsem slyšel klapnout dveře jejího bytu a z okna viděl jak od ní odchází nějaký chlápek. A tehdy jsem se rozhodl. Zazvonil jsem u jejího bytu. Přišla mi otevřít v průsvitném župánku a protože si myslela, že se vrátil její amant řekla - copak jsi za..... Ale to už jsem se nacpal do bytu a zabouchl dveře. Co chceš, štěkla na mně ? Přišel jsem Ti projet tu Tvou rozmrdanou kundu ty čubko, houkl jsem na ní já. Co si to dovoluješ ty spratku řekla a už napřahovala ruku k ráně. Byl jsem rychlejší, dostala facku až spadla na zem. Při tom se jí rozevřel župánek a já uviděl ty její fantastické kozy v celé kráse . A ta její chlupatice - černá jako noc - nádhera ! Pomohl jsem jí vsát a tlačil jí do ložnice. Celou cestu mi nadávala a vyhrožovala, ale já nedbal. Vytáhl jsem pásek🡕 z kalhot, přetáhl jsem jí s ním přes prdel, řvala jako kráva. Pak jsem jí s tím páskem🡕 svázal ruce a připevnil k posteli. Chvíli ještě nadávala, ale když jsem se svlékl a ona uviděla můj " nástroj ", začala prosit, abych jí nechal, že nikomu nic neřekne ( mám ho totiž 22 cm a normálně jsem s ním ještě holku neprcal, protože každá se lekla a zdrhla, a proto si beru ženské násilím). Neřekneš nic ani když Tě tu budu šukat 100 let ty kurvo, jinak se ten Tvůj dozví co tu vyvádíš, když je on na cestách. Stojím u její hlavy a snažím se ten klacek dostat do její pusy.

Brání se a tak dostává další facku. Konečně ho bere mezi rty, ale stále nechce spolupracovat. Mám Tě seřezat, řvu na ní a pomalu se tlačím do její pusy. Už jsem skoro na mandlích, zvedá se jí žaludek, ale ještě dobrá půlka ocasu je mimo její hubu, přirazím, dáví se, brečí, ale já prcám dokud jí parádně nenakrmím semenem. Konečně ho z ní vytahuju, má hubu celou upatlanou semenem . Tak a teď Ti zvalchuju pořádně ty Tvoje cecky ty rajdo šeptám jí do ucha a už okusuju její vztyčenou bradavku. Hází sebou a řve jako pominutá. To bolí ty prasáku křičí na mne. No to taky chci, chci aby Tě to bolelo, jen řvi ty čubko a koušu obě kozy na střídačku. Chce se mi čúrat, odvaž mě , prosí. Vychčij se do postele ! Nééé to nééé. Zaražím do kundy prsty a masíruju kundu zevnitř, mačkám druhou rukou na močový měchýř a už se z ní valí gejzír chcanek. Tečou jí slzy jako hráchy, ale mne to nevadí, konečně přestane chcát a já do ní zasouvám své dlouhé bidlo. Prcám a ona řve jako bych jí zabíjel. Vystříkám se do kundy a lehám si vedle ní. Tiše pláče a já prudce oddychuji. Prosím už mne nech. Hahaha, směju se, to bylo teprve zahřívací kolo ty čubko nadržená . Odcházím do kuchyně, na stole leží nedopitá láhev šampaňského, nabízím jí ale odmítá. Piju rovnou z láhve a dostávám nápad. Strčím jí láhev do pusy a leju do ní zbytek vína, polyká aby se neudusila, je pěkně přiopilá. Zarážím jí láhev do kundy a prcám jí, ona dokonce začíná přirážet. Líbí se Ti to ty děvko co ? Ocas už mi opět stojí. Chci jí prcat do prdele. Odvazuju jí , přetočím na břicho a opět přivazuju k posteli. Několik ran na prdel a už jí na mne pěkně vystrkuje ! Popros, abych Ti zmrdal prdel !

Nééé, to nechci začíná opět odporovat. A opět jí to není nic platné. Prohrábnu jí kundu a mokrými prsty začnu projíždět prdel. Je nádherně úzká, moc se na ní těším. Pomalu zasouvám svou chloubu, jde to ztuha a tak radějí prudce zarazím. Zařve jako postřelená laň, ale já jsem v ní až po tvrdé koule. Začínám se tvrdě přirážet a její řev pomalu přechází v sípání. Mrdám dlouho, je nádherně úzká. Konečně se to ze mne valí a plním její střevo, svalím se vedle ní a usínám. Ráno prosí o odvázání, chce opět čúrat. A já opět přikazuju, aby se vychcala do postele. Zase nechce, tak jí pomůžu. Měla tam toho ta kurva požehnaně, v ložnici už to smrdí jako na záchodě, čurák už mi opět stojí a Marta ho musí vykouřit. Tentokrát si dává záležet, bojí se dalších facek. Spolyká mou dávku a já jí přikazuju, aby mi poděkovala za pěkné vymrdání a poprosila o další. Nechce, ale několik bolestivých kousanců do jejích cecků jí přivede k rozumu. Děkuji za nádherné vyšoustání a zase někdy přijď. To víš, že přijdu ty kurvo říkám a chčiju na její zbědované tělo. Hází sebou jako kapr na suchu, ale pod ní to už začíná pěkně čvachtat. Odvazuju jí a přikazuju, aby to tu dala do pořádku. Až přijdu příště, přinesu si pár pomůcek, aby se Ti to víc líbilo ty nadržená kundo. Odcházím a slyším její tichý pláč.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře