Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Spolubydlící a sestřenice erotické povídky

Začalo to v když my bylo 14 let. Bydlel jsem doma s rodiči sám a dříve s bratrem, který se odstěhoval.

Jelikož byl pokoj volný a finance nebyly na nejlepším stavu, museli jsme si sehnat někoho na nájem. Čekal jsem studenta nebo studentku. A byla to pravda, ale nebyla to uplně studentka, protože už školu dokončila a hledala si práci.

Když jsem jí viděl tak moje péro byla jako kámen a myslel jsem že se udělam už z pohledu na její velký prsa ve velkém výstřihu a to nemluvím o zadečku. Přecejen já jsem na zadečky labužník. Nejlepší na tom bylo že nosila legíny. Začalo to na žačátku prázdnin. Vychazeli jsme spolu dobře, normalně se i bavily nebo tak, ale pak měla přijet sestřenice s tetou a strejdou. Jako každý rok jsme jeli někam do Aquaparku. Letos to bylo v Praze.

Když sme dojeli, tak jsme se šli do šaten. Já se začal svlíkat a zapomněl jsem zamknout a zrovna tam vlezla naše Spolubydlící. Usmála se a něco řekla, ale vůbec jsem jí nerozuměl kvuly tomu ruchu. Zamkl jsem se oblýkl plavky a vyšel jsem. To co se dělo na koupališty asi nemusím zminovat protože to nebylo nic zajimavého - ).

Doma jsem si udělal věčeři a když jsem šel k sobě nahoru do pokojě, zjistil jsem že rodiče teta i strýc šli do hospody a že se vratí někdy po půlnoci. Byl jsem tedy doma sám se sestřenicí a spolubydlící. Sestřenici bylo 17 let. Kozičky měla oproti spolubydlící menší, ale zato lepší prdelku. Denní běhaní se jí určitě vyplatilo.

V pokoji na mě čekala spolubydlící s tím, jestli jsem nezapoměl na to co mi řekla. Řekl jsem že ne (ale nevědel jsem co doopravdy myslela) . Říkala, že se půjde najíst a pak mi to ukáže. Tušil jsem co mě čeká tak jsem si dal kameru tak aby zachytila celý pokoj, ale byla skrytá.

Přišla, ale v úplně jiném oblečení. Měla na sobě tygrované legíny a jen podprsenku. Vybídla mě ať si sednu na křeslo za kterou byl stůl a nad stolem skřín kde byla skrytá kamera a jedna hned na druhý straně, takže jsem jí mohl vidět z obou stran. Začala se pomalu svlíkat. Nejdřív se otočila a vyšpulila prdelku, pomalu se ohýbala a pomalu si sundavala legíny. Zůstala jen v tangách, protože podprsenku sundala hned po tom. Už mi stál jak nikdy předtím ona si toho všimla a řekla ať ho vyndám a nedraždím ho v těsných kalhotách🡕 . Poslechl jsem jí a ona jen s otevřenou pusou koukala. Po chvíli se vzpamatovala a šla blíž... Začala jemně přetahovat předkožku přez žalud a nakapala trošku gelu na žalud. Začala ho pomalu ale jistě honit a čím dal tím zrychlovala. Pak ho pomalu olízla a začala cumlat a sát. Pak nasála fakt hoodně a ja se jí udělal do pusy. Spolkla to ještě s mým pérem v její puse utřela si to co jí ukapalo a nahá šla do pokoje.

Když jsem si uvědomil co se stalo koukl jsem se na kamery. Všechno bylo zachycené. Stáhl jsem si to do počítače, do svojí tajné složky a připravil si to na zítra.

Hned jak jsem vstal jsem zapl počítač přinesl si snídani a nasledovala hoňba Jenže jsem si nevšiml že do pokoje přišla sestřenice. Byla jen v pyžamu (Šortky a krátké tričko🡕 bez podprsenky). Já jsem se lekl a zakryl si ho první věcí co mi přišlo k ruce. Jenže ona mi to vytrhla z ruky a jak jsem to pustil spadla do zadu, ale chtěla vyrovnat rovnováhu a spadla dopředu. Měla moje péro přímo u obličeje. Řekla jen pěkný a odešla přímo do pokoje spolubydlící. Večer jsem si chtěl pohonit nad videem, ale přišli ke mě obě dvě nahé a začaly mě svlékat ani se na nic neptaly. Hned si ho sestřenice vzala do huby a spolubydlící mi přikázal abych jí vylízal kundičku. Lízal jsem jí strkal tam jazyk a ona u toho tak naříkala a vzdychala že jsem měl orgasmus během chvilky, ale sestřenice to všechno spolikala. Pak přišla na řadu sestra. Prstil jsem jí asi půl hodiny a pak nastal její orgasmus. Svíjela se tam v křečích a vzdychala asi dalších 5 minut. To se zatím dostal čůrak do formy a spolubydlící řekla, že chce vyzkoušet anál protože to ještě nikdy neměla.

Samozřejmě jsem neprotestoval a strčil jí ho tam hned a tvrdě, jako oni přišli a hned to udělaly mě.

Vystříkal jsem se jí do zadečku a nasledoval jejich odchod. Já šel spát a ráno se to zopakovalo, ale o tom možná příště.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Incest, Striptýz

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

pedro (2020-07-26):
čeština na úrovni retardovaného žáka 5. třídy