Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Spolužačka Petra 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Kdykoliv jsme měly možnost, scházely jsme se k našim hrátkám, při nichž jsme objevovaly stále nové tajemství našich těl. O sexu s kluky jsme měly představu pouze podle fotografií z pornočasopisů, ale jinak jsme vyzkoušely mnohé lesbické prak🡕 tiky.

Jednou, při návštěvě u Petry, tato objevila v sestřině skříni vibrátor. Okamžitě jsme ho chtěly vyzkoušet. Rychle jsme se svlékly a Petra začala zasunovat vibrátor do své pičky. Když se tam nemohla dostat, požádala mě, abych to udělala já. Klekla jsem si tedy mezi její nohy, jednou rukou rozevřela lupínky a začala jí s vibrátorem zlehka jezdit po dírce od zadečku k poštěváčku, až se z ní spustila šťáva a potom jsem začala vnikat vrčícím vibrátorem dovnitř. Šlo to ztuha a ještě jenom kousek. Dále byla nějaká překážka. Věnovala jsem se tedy tomu kousku, po který se dalo proniknout do Petřiny jeskyňky. Ta už byla od vzrušení celá zmáčená. Když ani po delší době, kdy už byla Petra na pokraji výbuchu, se mi nepodařilo zasunout přístroj dovnitř, chytla kamarádka mou ruku s vibrátorem a divoce si jej vrazila do mušličky. Zasténala bolestí a bez hnutí zůstala ležet. Když po chvíli vytáhla přístroj ven, uviděla jsem na něm kapičky krve. Dostala jsem strach, jestli si Petra neublížila, protože ta si stěžovala na bolest uvnitř. Když se uklidnila, pomohla jsem jí ulehnout na lůžko a šla domů. Druhý den ve škole jsem se uklidnila, když mně Petra sdělila, že už je v pořádku. Přesto jsme několik dnů vynechaly naši, teď už oblíbenou, zábavu. Po několika dnech, jsme se opět sešly u nás a Petřina lasturka už byla zjevně nedočkavá mého hlazení, protože sotva jsme sedly na podlahu mého pokoje a Petra si vykasala sukýnku, uviděla jsem na kalhotkách vlhký flek. Poodhrnula jsem kalhotky bokem a prstem polechtala její vztyčený poštěváček. To už se Petra dobývala do mých kalhotek a chvíli jsme byly obě nahé. Začala jsem Petře jazykem dráždit bradavky, které začaly narůstat a tuhnout. Petra mně na oplátku rozhrnula mé lupínky a prstem kroužila kolem mého poštěváčku, až ze mě začal vytékat potůček. Takto jsme si hrály, když se náhle otevřely dveře a v nich stál můj starší bratr Roman. Asi nás už předtím pozoroval, protože se stačil na chodbě svléknout a nyní jeho kolík trčel bojovně vpřed. Zůstaly jsme obě jako přikované a s vytřeštěnýma očima sledovaly jeho pohlaví. Ještě nikdy jsme kluka takto neviděly. Roman vešel dovnitř s otázkou, zda se k nám může přidat. Rychle jsme mu udělaly místo a on si sedl mezi nás.

Opatrně jsem mu sáhla na jeho tvrdý úd. Byla jsem úplně fascinovaná a v tom jsem cítila, jak mně rukou tlačí hlavu dolů a zasunuje mi ho do úst. Vzrušením jsem ani nedýchala a začala jsem jazykem olizovat měkký tmavý konec. Roman mezitím hladit prsa Petře a začal ji líbat. Po chvíli Petru otočil, takže klečela na čtyřech, on si klekl za ni a pomalu začal zasunovat kolík do Petřiny pičky. Čekala jsem s napětím, jak bude Petra reagovat. Ta se po několika okamžicích začala pohybovat proti jeho pohybům a slastně vzdychala. Přesto, že její pička vydávala občas podivné zvuky, začala zrychlovat a náhle za hlasitého výkřiku prožila první orgasmus s klukem. Roman z ní vyklouzl, lehl si na záda a mě přitáhl na sebe. Začal mně líbat prsa a rukou hladil po mé mušličce. Když uznal, že je dost vlhká, nařídil mně, abych si nad ním obkročmo přičupla a nasadil svůj tvrdý ocas mezi mé lupínky. Pomalu začal vnikat dovnitř, když narazil na nějakou překážku. Udiveně se na mě podíval a začal jezdit svým citlivým koncem mezi mými mokrými pysky. Náhle mě uchopil za boky, prudce stlačil dolů a sám ještě zvedl pánev proti mně. Zakřičela jsem bolestí a chtěla uhnout. Roman však zůstal bez hnutí a podržel mě, aby ze mě nevyklouzl.

Po chvíli bolest ustoupila, a když se začal opatrně pohybovat, ucítila jsem dosud nepoznané blaho a rozkoš. Začal jsem se pohybovat s ním a náhle jsem ucítila známé chvění celého těla, tentokrát však mnohem silnější, než kdy předtím. S výkřiky jsem prudce dosedala na jeho břicho a kolík si zarážela až na dno mé čerstvě otevřené studánky. V tom Roman vytrhl svůj kolík ven a začal stříkat bílé sperma, které dopadalo na jeho břicho a k němu přikapávaly z mé kundičky krůpěje šťávy přibarvené několika kapkami mé panenské krve. Po tomto zážitku jsme vzaly bráchu do party a další hrátky jsme provozovali všichni společně.

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře